/ex-yu/

Nego anoni, da li ste nekada razmisljali ili sustinski promenili sebe (kontam da niste cim provodite vreme na ovom umobolnom sajtu kao i ja)?
Koliko je zivot lep i dragocen i koliko toga nudi a vreme provodimo konstantno radeci lose i glupe stvari iz sopstvene lenjosti. Kontam da je lenjost najgora mana koju covek moze imati,
Vecina naseg potencijala ili mogucnosti pada u vodu zbog neiskoriscenih prilika koje su na kraju produkt lenjosti vrlo cesto,
Da promenite sebe mislim u smislu da se pitate iskreno samo ovo:
>da li ste srecni
>sta vas cini nesrecnim
>sta bi ste hteli da budete ili alternativa toga ako ne uspete
>sta da uradim da bih bio srecan
>sta mogu da promenim
>kada i kako
Zivot stvarno nije lak i nismo svi isti to cinjenicno stanje ali je jednostavan.
Ako se samo zapitate i date ovih par odgovora videcete da je resenje lako i dostizno a da sam zivot nagradjuje usput onoga koji ide ka tome (dal je podsvest, karma ili neki peti kurac tako je).

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=MOOvUIQL7yw
youtube.com/watch?v=JebLiAffA6A
youtube.com/watch?v=u2lTZ7YU0T8
twitter.com/AnonBabble

samo jebi crne cmarone

>tl;dr
ubij se jadnice

usro sam ti se usta govnarko

Fascinantna analiza.

Ne znam kome da se obratim pa se obracam vama.

U depresiji sam, imam osjecaj da mi je buducnost crna iako mi je samo 18 godina.
Emocije potiskujem cijeli zivot i sad mi to dolazi na naplatu, nemam nista za radit po cijele dane, ili se bar tako osjecam, jer obaveze skroz zanemarujem (neda mi ih se pocet radit) i imam osjecaj da ne znam koji kurac uopce osjecam... Osjecam se kao slabic.

gledam filmove po cijeli dan nadajuci se da ce me nauciti necim, a na kraju padnem u depru kad ih gledam

Kada i ako sam sa prijateljima ponasam se u skladu s idejom da ih moram zadrzat da mi budu prijatelji, osjecam se krivim za sto god se desi, mrzim samog sebe i cudne ideje mi se motaju po glavi, npr. da naucim stvarrat bombe, itd.

Preanaliziram svaki kurac i umoran sam po cijele dane.. ex-yu, jel ko bio u istom kurcu kao ja? pretpostavljam da je? Pomozite mi

ovo je taksista

>tl;dr

prvo na reddit pa onda se ubi

taksista ovde druze

>da naucim stvarrat bombe
haha

youtube.com/watch?v=MOOvUIQL7yw

a sto ti mislis da je nemoguce biti srecan provoditi vreme u kuci za kompjuterom?
pa vise cu stvari videti i saznati na internetu nego napolju
a napolju je ionako dno dna, nemoral,zloba,svet je otisao u kurac i blizi se kraj svemu ionako

blejanje za kompom isto dosadi

kako kome
a i po toj logici sve dosadi kad tad tako da nista pametno nisi rekao

Istina kompač je seksualni život.

ajmo da pricamo o crnim macorima

Zadnje 2 cifre potvrđuju

Promjenio sam sebe, ali negativno. Mislim da mi je sudjena propast

sta bi radio da ne postoji internet?

reeeeeeee necemo nego cemo da pricamo kako da nadjemo gf i kako da postanemo normiji reeeeeee prekini o crnim macorima oni me okidajuuuu

imala je dusu, znala je da voli...

broj srba na Kosovu

Sljedeći meć /ex-yu/ igra 13.12. U 18:00 sati, protiv pobjednika između /dbg/ i /wtg/

duplici govore istinu

nista me vise ne zanima, cak ni bazirani crni macori

kek pickopacenik na aparatima

otkud znam, bio bih drugaciji covek
to ko da si pitao sta bi radio da ne postoji Sunce, otkud znam nikad necemo saznati
glupo pitanje, ocigledno si neki klinjo balavi sto nije jos iz puberteta izasao

NEEE ZANIMA ME NIKO
NEEE ZANIMA ME NISTA
WOOOP WOOOP

youtube.com/watch?v=JebLiAffA6A

youtube.com/watch?v=JebLiAffA6A

youtube.com/watch?v=JebLiAffA6A

biti pickopacenik je jedan korak blize ka gf dbi

>le gf
>le idealna vila iz bajke

gf su prevara, dobices na kraju prdulju koja ce ti kidati zivce i koja ce te uvaliti u jos veci bedak

Ste prešli ovu stvar il vam previše izaziva autistične ispadaje?

nisu sve i ti to dobro znas bobo

jel imas 7 god?

izuzeci samo potvrdjuju pravilo, da je zena dobra i bog bi je imao

iako kapiram ovo i slazem se sa tobom, opet osecam tfw no gf

>previše izaziva autistične ispadaje?
kako si znao?

>da je zena dobra i bog bi je imao
t. jedva 4 razreda osnovne

nisi odmakao od 4 razreda osnovne vidim ja

Dok me je boleo kurac za devojke desilo se da me u roku od 2 nedelje muvaju dva puta, sada kada mi je cilj uci u normi vodu i dobit gf, niko vise nije zainteresovan.

Uglavnom skontaj jednu lekciju, nemoj aktivno trazit gf nikad, cekaj da ti same pridju, napij se, i kreni da ih muvas dok nisu promenile misljenje. Ovako da se mucis mesecima sa istom curom samo kako bi te ispalila jer je jebeno deriste i ne zna sta zeli stvarno nema smisla, ovo doslovno ubija coveka.

ovu matoru cu da pretucem u njenoj onoj smrdljivoj kafancugi u zelezniku kad izadje

u pravu si ali nije da ne zna ona sta zeli, ona zeli lika iz omiljenog filma ili benda a ti to nisi, i onda kad dodje u 25-u godinu i skonta da je propala polupana totara onda se seti tebe a ti je onda izjebes ko kurvu i ispalis dok se ona nadala braku hahahah

pravi ''ma ja sam bio udat, ozenjen...'' sati

cekaj koji od vas je tahi?

cec ovo, zalosni su ovi virgini ovde ali neka ih sami ce da se opeku

on

zadruga je postala tako iritantan rijaliti i mucan za gledanje, samo parove pratim od sada

Dbi jedino sam popizdio na onom bossu koji je sarkofag i onoj pčeli jer ti stalno ekran ide na gore a projektila pun kurac.

takodje, mada ponekad bacim pogled i na ex-yu rijaliti show

isto, mada i taj rijaliti je poceo da zamara u poslenje vreme, previse nekih pickopacenickih spika

Da samo sto kad ti da picke ces joj i noge prat a ne da je ispalis jer si slabic

ovo dbi govnarko je u pravu

Da samo ne

Dbi kada ciljas za devojku "tvoje kategorije" ovo bas i nije slucaj jer su i one (generalizujem ali u mom slucaju je bilo ovako) realisticne.

Samo je problem kad nadjes curu za koju znas da joj se svidjas, ali ne zna sta ce sa sobom a boji se vezivanja.

Sve stvar nivoa testosterona. Znam dvojicu. Oba bili s trebama 4 god. Ovaj jedan kad je prekino bio u depri 2 mjeseca i kreno dalje bez greške. Ovaj drugi u kurcu i dalje nakon godinu i pol jer nema snagu dalje.

>Ovaj drugi u kurcu i dalje nakon godinu i pol jer nema snagu dalje.
strasne stvari

ma nijedan pao si na memu
ekipa ovdje se voli zajebavat pa si daju imena tipa dominik tahi zelimir itd xd
vec ces skuzit nakon mjesec-dva ovdje ;)

>za koju znas da joj se svidjas
>a ipak nece da bude s tobom
lol imam lose vesti...

Pravi "ljubavni jadi" sati

zasto onaj user place
zasto tako suze lije
zasto mu se ex-yu smije
ko zna koju bitku bije

ko zna sta li nosi na srcu i dusi
mozda mu se nocas cijeli zivot rusi
obicno to zene rade od postenih ljudi
a ti nekoj srce daj i pametan budi

t. gownarko parfemkovic

heh zene ne mogu da padnu u depru jer ne osecaju ljubav ko muskarci
zene su zlo

OVO
V
O

...

ma heh ona je posebna brate hehe nece me ona kukovati sigurno ovaj put je to sigurno ta haha

Ja nemam ni nakon 7 godina a bili smo samo par dana skupa i drzali se za ruke, jednom se poljubili samo

*stvori se iza tebe* heh bog ne postoji, buurp, samo se jebite i zaskacite ko zivotinje, brak je zlo, deca su zlo hehe burpp

Jesam li ja previše kritičan što smatram da je detinjasto što je cura jedno vreme htela nonstop da pričamo, a sada niti priča niti piše već nedelju dana?

ovo lolara

jbt mene je zao hrvata i sta smo im sve radili za vreme okupacije... jadni ljudi

ne ocekujes valjda da se ona tebi javi prva lol
vole one da se osecaju pozeljnom tako da moras ti uvek prvi zapocinjati

hahaha a jesu ovi pickopacenici prave pachawre hehe

Kvalitetno

>ook nema ninja cure

feelujem uz drakea

youtube.com/watch?v=u2lTZ7YU0T8

gf ce mi resiti sve probleme jer imati gf je jedina stvar bitna na svetu

strasne stvari...

nece ti resiti nego ce ti dati vetar u ledja

Ne, nije to problem. Problem je da uopšte ne želi komunicirati više iako smo bili dosta bliski jedno vreme. Recimo da joj sad pošaljem poruku ili IRL da pričam sa njom, pričala bi minimalno, tek da ne bude da me ignoriše.

tako se i moja ponasala pa je raskinula sa mnom

a to , onda je gotovo, kreni dalje

da, mozda u pocetku, ali posle ces dobiti kurcinu u bulju

lol otkud ti znas, sta si ti neki iskusni devac ahahahahaha

dobre projekcije nejebicko

da lol lel xD

kako ih rektam

vidi se da nisi nikad imao devojku u zivotu

Kako unaprijediti ćevape?

podeliti bosnu

nema potrebe dbi

dodavati kackavalj i sunku unutar njih

Prelij ih s puno vrelog kajmaka,logično.

Pomirio sam se već sa tim, samo mi nije jasno zašto se ponaša kao da je ogorčena iako ništa zvanično nije bilo između nas.

Kontam da je valjda kopkaju neke stvari pa želi što više da se udalji od mene.

uh ovo

dodji na ispovesti.com kod nas i dobices sve odgovore

ne treba se baktati sa nereligioznim ne-devicama uopste

jesti ih dok ti qt klinka pljuga ispod stola

servirati ih uz idealnu qt gf koja te nikad nece prevariti i koja nikad nije dosadna xD

uf imao sam par teških dana
tek sam sad ugrabio priliku da stignem da sjednem za komp
nadam se da me neće ništa omesti

cpбe нa вpбe

spance u lance