Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=e4G8IlNYgws
magyarchan.net/
twitter.com/NSFWRedditVideo

még mindig meg vagyok hízva aaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Nagyon kopaszodom, tesik :(

nagyon, nagyon ennák most avokádós kenyeret

a l p e c i n

annak de kibaszott idegesítő a reklámja

az szar, így, hogy mindjárt itt a karácsony nem is nagyon fogsz lefogyni mostanában

ja tudom, és gecire utálom hogy a köhögőrohamaim miatt sportolni se tudok kb

magyar!

svéd!

én csináltam kúraszerűen de nem javít semmit
egyedül az segít ha letolod jó rövidre, úgy viszont fel se tűnik

én itt megfogadom, hogy jövőre lefogyom a 140 kilómat
remélem annyira nem fogok szarul kinézni mint a denevérember

140 után csak nem
azért az nem annyira brutális

nem a faszt, a kiki 180 és hogy néz már ki

a xerelmem amolnárkiki?

nem értem

a kötél napja közeleg

nem bírja a régi szar laptopom a bane stickyt D:

a maszkos egyén?

ajja

mesélj nekem a veszedelemről, miért viseli a maszkot?

emlékeztető hogy ha kövér vagy az jelzi hogy emberileg szar vagy és ezt Arisztotelész is megmondta

youtube.com/watch?v=e4G8IlNYgws

tudom T_T

TÖRÖLD

>az ember aki megkúrta saját tanítványát
>bárkit is érdekel a buzikon kívül

lassú a fonál urak

az ember aki megette a saját fiát

ödipusz

Lmao ma bejött egy vén cigány könnyes szemmel hogy tegnap este meghalt a testvére aztán miután kiment Niki röhögve közölte hogy legalább a cigányok is halnak
ABSZOLÚT BÁZISOLT

melyik Niki?

tanár jegymegajánlás helyett felvetetett velünk egy elővizsgát amire nem kell elmennünk, erre beírja a vizsgajegyünket még a vizsgaidőpont előtt hogy kicsit se legyen gyanús
akkor már igazán megajánlhatta volna, ugyanott lenne

A régi és az egyetlen mivel az újat kibaszták

ez miért jobb neki? a jegymegajánlás nem szabálytalan egyáltalán. ez simán pluszmunka saját magának

Hát nem volt ott sokáig lol

Hál istennek

jó kérdés, elvben nekünk akiknek meglett minden zh-nk azoknak az utolsót elrakja és hivatalosan az lesz a vizsgánk, ami azért is faszság mert a jegyet viszont a zh jegyek átlagára írja be

az enyémnek sem teccik

>>az ember aki megkúrta saját tanítványát
alfa

azért kell felvenned a vizsgát mert a neptunban nincs olyan, hogy megajánlott jegy
ha vizsgás a tárgy, akkor muszáj hogy legyen vizsgajegyed a neptunban
semmi sumákolás nincs ebben, csak szar a neptun

én láttam ám azt az albérletes posztot

Hogy a gecibe lehet faszfejeket kezelni? Anélkül, hogy gecire felidegesedjek és megpróbáljam kinyírni az összes köcsögöt?

Pontosabban, egy haverral közös albérletben, hogy tudok egy bizonyos dologban kompromisszumot kötni, ami kb. a személyes kívánságom/szabadságom kb. 0.1%-t feladja, anélkül, hogy ezért is geci ideges lennék?
Muszáj lenne valamennyire, mert nagyon ugrál már ez a majom.

Most üljek le és magyarázzam el neki, hogy amin ő problémázik, az baromság, mert: Egy, amire gondol annak tök más oka van, ami jelentősebben kihat a dolgokra. Kettő, attól, hogy én csinálok plusz egy dolgot, attól még ő is ugyan ott van, ha az eddigiekben csinál valamit.

Legszívesebben inkább csak kurva anyáznék.

Valakinek van valami ötlete az ilyen szuper kemény szociális szituációk kezelésére? Ez még a meditálásomat is Hulk őrjöngéssé változtatja.

én még mindig látom

mi baja van a lakótársadnak?

Miért itt szarposztol mindenki, amikor ott van nekünk a magyarchan?

>reddit sorköz
>reddit poszt

>magyarchan
Ez az? magyarchan.net/

Mert akkor majd átbaszom már oda magam, megnézem mi folyik ott, remélem Whisky.

Dorka szopogatnám a bimbóid

Jobban belegondolva, hagyd a faszba. Barbiposzt megy csak meg pöcsöscsaj posztolás.

fertő, mint ez, csak még unalmasabb

de másik tárgyból meg meg lett ajánlva a jegyem

gyere cic

a-az igazi Dorka vagy?

heló

t-tényleg megszopogathatom a bimbóidat?
még sosem csináltam ilyet

persze
tudom, hogy akkor se jönnél el, ha azt mondom, hogy igen, szóval nyugodtan

ez sajnos igaz
szerelmünk plátói marad

>user rányit egy 38 éves olajozott mellű pincelakóra

ezt inkább fogalmazd újra úgy, hogy érthető legyen, meg talán dobj bele egy-két konkrétumot is
mert azt sem értem, hogy mi a bajod, meg az érveidet se, hogy miért baromság amit lakótársad akar
meg mi az, hogy
>hogy tudok egy bizonyos dologban kompromisszumot kötni, ami kb. a személyes kívánságom/szabadságom kb. 0.1%-t feladja, anélkül, hogy ezért is geci ideges lennék?
0.1% az gyakorlatilag semmi, szóval egy olyan kérésnek kéne eleget tenned, ami szinte semmi kihatással nincs rád, és mégis tombolni akarsz, vagy mi a fasz?

amúgy igen, általában az a szokás, hogy elmagyarázod az álláspontod neki anélkül, illetve ahelyett, hogy őrjöngenél

Annyi mindent kéne még elmondanom
S ha nem teszem, talán már nem is lesz rá alkalom
Hogy elmeséljem, milyen fos, hogy itt vagyunk
S mint a régi jó barátok egyet mondunk s jókat posztolunk

Mint a gének tépte magányos kis korcs
Mint a vízét vesztett patak, mint a szójafiú szűz
Mint az öntelt nyugger, ki némen nyugdílyt kér
Otthont, házat, Hazát, nyugalmat ö ebben él

S bár a mémeket még nem értheted
Amíg nem néztél Sup Forumses képeket
Hogy történjen bármi, amíg élünk s meghalunk
Mi mind szüzfíúk vagyunk

Mint a szarpostázott haldokló fonál
Mint az öt millió magyar, aki megölné magát
Min a nagy magyar fasz, mi soha nem eredt
Ha nem vigyázol ránk olyanok leszünk mi is, nélküled.

S bár a mémeket még nem érthetted
Amíg nem néztél Sup Forumses képeket
Hogy történjen bármi, amíg élünk s posztolunl
Mi /Kurva Anyátok/ vagyunk!

Valaki Vocarooza már el.

>némen nyugdílyt

bocs. Némán volt. Most biztos jól érzed magad hogy kijavítottál.

kivertem rá

nekem már csak ettől áll fel

hitler vagyok

probáld ki a loli hentait

Teljesen jogos, valószínűleg csak simán én is faszfej vagyok egy bizonyos szempontból, főleg mostanság. Biztos a stressz.

Már amúgy el kezdtem írni a másik postra válaszként:
Racionálisan nem sok, de a fogalmazása kurvára ravaszol.
Felment kicsit a rezsink, fele-fele arányban fizetjük, mert haverok vagyunk meg kb. ugyan annyit is használjuk.
Nyilvánvaló oka az az, hogy már kezd hidegebb lenni, főleg, hogy azt mondja, hogy nem is sok villanyt használtunk.

Ehelyett ráfogta a vízre, pontosabban az én vízfogyasztási szokásomra, amivel még nem is lenne baj, de ahogy leírta az ravaszolt.

Szóval most mivel kb. heti 4 napot vagyok ott, ő meg kb. 5-5.5 napot, közölte, hogy csökkentsem a 15 perces esti fogmosásom, amit ott viszont csak 3x végzek, mert utolsó napon utazok. Ő azt mondja, hogy ha 15 percig folyatom a vizet, akkor kifolyik egy egész zuhanyzásnyi.
Persze, a valóságban nekem nincs annyi kitartásom, hogy 7-10 percig mossak fogat, hanem a tényleges mosás az kb. csak olyan 2-3 perc, tehát ha végig engedem a vizet, hogy folyamatosan mossa le számból kijövő cuccot, akkor is kb. 5 percig folyik, takarítással együtt. Ezt tényleg tudnám redukálni 2-3 percre.

A csapot ott elnézve az is abszúrd, hogy ott annyi víz elmegy (és a melegítése) amennyit ő mond, főleg az alatt a 4-5 perc alatt és az még abszurdabb, hogy az annyit emelne a számlánkon. Viszont a fűtés már teljesen jól magyarázza, arányokat nézve is.

A probléma ott van, hogy értelmes gyerek és emiatt arra gyanakszom, hogy szándékosan akar ezzel ravaszolni, esetleg úgy van vele, hogy ha így írja, akkor majd "hallgatok" rá.

Azt hiszem, ha feljön a téma, akkor elmondom neki ugyan ezt. Meg közlöm vele, hogy ne ravaszoljon.
Maximum azt a kemény 500-1000Ft-ot oda adom neki, ha őt meg ez ravaszolja ennyire, de az már a kurva anyád kategória.

Jó volt viszont ezt kiadni magamból.

minek kell folyamatosan folyatni, miközben mosod a fogad? nem kötekedésből kérdem csak kíváncsiságból
én megvizezem a fogkefét, aztán egy kicsit a fogkrémre, mosom, kiöblítem aztán megtakarítom a fogkefét, ez max 1 perc folyatás

én meg poharat használok...

már rég túlvagyok rajta hől

én kb félévente egyszer mosok fogat
de még így sem vagyok akkora korcs hogy valaha is lakótárssal kellett volna élnem, és igen budapest belvárosában

>b*dap*st
>nem korcs

>félévente egyszer mos fogat

nem azért, de folyó víz alatt fogat mosni érdekes szokás
olyankor 2-3 percig folyamatosan a csap alá hajolsz és úgy mosod, vagy mi?
nemtom, én fogmosópohárba töltök vizet, egyszer öblítek közben, meg egyszer a végén, bőven elég szokott lenni
kb 5 másodperc teletölteni a poharat, meg a végén még mondjuk 10mp amíg átmosom a kagylót meg áttörlöm a pofám, az 15 másodperc
vagyis te legalább 20-szor annyi vizet használsz a fogmosáshoz, mint én
tény és való, hogy a fűtés hangsúlyosabb mint az az akárhányszáz forint, de én is elküldenélek a picsába, nem ultimátum jelleggel, hanem ilyen "ember, mi a fasz?" szemszögből

Őszintén mindig olyan ember voltam, hogy az ilyen emberfeletti mindenre való vigyázást sose szerettem, kiveszi az egészséges dinamikát a dolgokból, mindig arra figyelsz, kicsit görcsös.
Viszont az az állandóan pazarló fajta se voltam és vagyok, tehát mondjuk 10 másodpercre nem zárom el a vizet, ha tudom, hogy mindjárt nyúlok oda, de többre már igen.

A plusz folyatásnak viszont teljesen más az indoka.
Nem állandóan folyatom a vizet. Kb. 1+1 percet számoltam túlzással arra, hogy az elején kiöblítem a poharat, megvárom, hogy a víz bemelegedjen majd megtöltöm és arra, hogy a végén elmosom a poharat és a kefét (azt elég alaposan).

Közben felénél kezdem folyatni a vizet azért, mert mikor elől mosom a fogam, akkor a már felhabzott cucc kifolyik (felé hajlok elég rendesen) és akkor így nem kell takarítani a kagylót, mert leviszi jól és mikor a többi cuccot mosom, akkor kb. fröcskölök oda vizet és szép tiszta lesz.
Egyébként pedig mosogathatnám az kagylóról a tapadó fogkrémet. Kb. erre megy el az a plusz 1-2 perc víz.
Ha utána még pl. Listerin-nel öblögetek, akkor elzárom, majd csak mikor kiköpöm, akkor nyitom ki, hogy kiöblítsem a kagylót.
Szóval mondhatni, hogy percnél kevesebbet nem számoltam.

>tény és való, hogy a fűtés hangsúlyosabb mint az az akárhányszáz forint, de én is elküldenélek a picsába, nem ultimátum jelleggel, hanem ilyen "ember, mi a fasz?" szemszögből
Ezt meg tudom érteni, de ez, ahogy mondtad inkább egy nézőpont, amit el is tudok fogadni, ha normálisan közli az ember vagy át tud menni normális beszélgetésbe.

Azt most nem számoltam, hogy néha én is hibázok és kicsit tovább nyitva hagyok valamit mielőtt ráeszmélek és elzárom. Az mindenkivel előfordul.

Ez megint kurva hosszú lett.

...

Jól van már te autista korcs
Nem kell regényt írni a fogmosásról

na nem számítottam rá, hogy fogmosásautizmussal fogunk foglalkozni itt
amúgy kb. nézzétek meg a számlákat, mire mennyi megy el
szerintem is kb. 500-1000 forint mehet el max erre a fogmosásos dologra, pesszimistán számolva
nálunk 4000-4500 havonta 4 emberre a melegvíz, szóval ahhoz képest azért nem tűnik kevésnek, de a havi ~40k rezsihez képes már elenyésző
amúgy tessék, itt egy akcióterv, ilyeneket mondj neki, sorrenben:
>hát 15 perc azért túlzás, inkább 5 és ott se végig folyik azért
>de persze, vágom mire gondolsz, kicsit leveszek belőle, nem folyatom olyan bő vízzel, ilyesmi
>amúgy a leginkább a fűtésen tudnánk spórolni, én pl. X módszerrel próbálkozok
feltéve, hogy mondjuk gázzal fűtötök
én pl. nappal teljesen lekapcsolom a radiátort, inkább pulcsit húzok, estére meg felkapcsolom, mert reggel utálok hidegre kelni
amúgy ha már a novemberi számláknál pánikoltok, hogy megemelkedett a rezsi, szarul fognak esni a következő hónapok, mert ennél csak több lesz

Kéne német helyeske bn

Igen, az a bejegyzésem eléggé durvára sikeredett így utólag, le kéne nyugodnom a faszba.

Kösz az ötleteket én is ilyesmire gondoltam, addigra úgy is nyugodt leszek.
>amúgy kb. nézzétek meg a számlákat, mire mennyi megy el
Tervben van.
>szarul fognak esni a következő hónapok, mert ennél csak több lesz
Igen, ezért akarom tudni, hogy most hülye vagy szopat.
>én pl. nappal teljesen lekapcsolom a radiátort,
Padlófűtés és inkább csak lentebb vesszük, de nem teljesen, hogy este könnyebb legyen visszafűteni.

Kösz ezen felröhögtem, ez jól esett, ánon.

Ide is jöhet egy, hátha kigyógyít a fogmosásautizmusból.