/polska/ - polish thread

morawiecki edition

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=fx9z0_HyKnE
twitter.com/SFWRedditImages

dziekuje pan niemiec.

sadzicie ze dostaniemy sie do nieba?

tak
ale ty nie

what do you poles think of morawiecki?

will he be another kaczynski pawn or an actually independent prime minister?

useful idiot

ale zjebana edycja chuj mnie o tej godzinie morawiecki obchodzi szwabie jebany?

to

Mnie bił ojciec za gówniaka, bili w podstawówce, i do tego jeszcze autyzm

A wy jakie macie wymówki na wasze spierdolenie?

jestem debilem i nikt mnie nie lubi

biedaczek, przytuliłbym cię

>A wy jakie macie wymówki na wasze spierdolenie?
dokuczali mi w podstawówce i liceum, nie tylko ci których nienawidziłem ale też bliscy koledzy z którymi spędzałem czas na codzień, przez co urosłem wierząc że jestem dziwną pokraką dziwolągiem i teraz mam zero umiejętnosci, pasji i wiary w siebie

also to

Kujawy?
Bo ja nie

Zuchy z /polska/, kto jest najlepszą doki doki?

ech

monika /naszadziewczyna/

Yuri

kocham monię

Yuri od początku na zawsze

samobójca

od najmłodszych lat słaba soma
>kiepsko grasz w piłkę, więc nie lubisz grać na podwórku a inni nie lubią grać z tobą, więc kiepsko grasz w piłkę

Opinie?

polak-bohater

A to dziwne
Ja beznadziejnie grałem w piłkę a jakoś w podbazie wychodziłem z kolegami i grałem na podwórku
t.

zbyt wysokie IQ

patron /polski/

ty tez ogladasz ryszarda i mortimera?

ja bylem bardzo dobry w gale zawsze pierwszy wybierany na wfie a potem zaczalem grac w wowa i przestalem wychodzic z domu i w liecum juz nie mialem kolegow

>nitka o białych kobietach na jakiejkolwiek desce
>po kilku postach spam z murzynami i blondynkami

cuckposterzy nieironicznie zrobili ze mnie rasistę, może to jest ten cel tych wszystkich obrazków?

no u mnie to jakoś tak stopniowo narastało
>kiepski w wyścigach na korytarzu w 1 podbazie
>ostatni wybierany do drużyny w 4
>chłopaki się śmieją
>dziewczyny chyba też się śmieją, ale w sumie nie wiadomo bo nieśmiałość mocno
i później było tylko gorzej, aż do liceum. Nie było łatwo się wygrzebać.

ja tam się nie znam na tych całych waszych nowomodnych gierkach internetowych, ale nie mogłeś grać razem z ziomami z liceum?

Ja sobie nawet radziłem przed dojrzewaniem
Podczas dojrzewania ujawnia się autyzm, o którym nie wiedziałem wtedy
A ja byłem nie dość że lekko opóźniony ze swoim dojrzewaniem w stosunku do rówieśników, to jeszcze napotkała mnie straszna patola

nie gral nikt bo to nie free2play i polakow nie stac plus moja klasa to byla dynamiczniaki normiki jebane tylko z dwoma gosciami troche sie kumplowalem co lubili gierki ale nie gralismy w nic razem

jestes w polsce deklu, tutaj widzisz czarnego raz na miesiąc w duzym miescie i raz na 2 lata w malym

najlepszy kucyk

>jestes w polsce deklu, tutaj widzisz czarnego raz na miesiąc w duzym miescie
ja widze codziennie conajmniej kilku t. warszawa

prawacki trigger warning: nie przeszkadzaja mi ani troche

tez wam tak wolno Sup Forums dziala?

ostatnio widziałem czarnego w krakowie, usiadłem obok bo chciałem zjesc

on wyciągnął telefon i rozmawia
i myslalem ze to ktos inny zaczął rozmawiać, ale to był on, tylko jego głos był perfekcyjnym polskim, nie mogłem wyłapac żadnego akcentu ani nic

dziwnie to brzmiało, jak się na niego patrzyłem i słuchałem to sie czułem jakbym oglądął film z dubbingiem, tylko że to prawdziwe życie

cd. >>kiepski w wyścigach na korytarzu w 1 podbazie
>>ostatni wybierany do drużyny w 4
>>chłopaki się śmieją
To samo ale miałem na to wyjebane wtedy
Myślę że jestem z natury bardziej otwarty i towarzyski, tylko to gnojenie i bicie mnie wypaczyło
Myślałem w VI klasie o samobójstwie

ja na rynku spotkałem murzyna z afro mówiącego po Polsku (miał lekki akcent) który nazywał się Ahmed i zbierał pieniądze dla na operacje jakiejś białej dziewczynki. Zanim wrzuciłem mu dwa złote to poprosiłem o legitymacje żeby sprawdzić czy legitna fundacja no i tak.

znowu mam anxiety

no właśnie to w bykowaniu najgorsze, nie wiem czy sebixy w ogóle zdają sobie sprawę jak głębokie rany na psychice to zostawia

murzyni w Polsce to w większości normalni, pracujący ludzie, którzy są ewolucyjnie wyżej od polaczków sebiksów i raczej nikt nie ma z nimi problemów

t. prawak

anxiety to maja amerykanie, ty to pizda jestes

ide spac elo

obys sie nie budzil

mieszkam w Krakowie i teraz co drugi dzień widzę murzyna więc ta bariera językowa oraz chujowe zarobi już nie zatrzymują czarnych aby tu przyjeżdżali. Następna, albo jeszcze następna generacja już będzie przyzwyczajona do czarnych i zacznie się ten sam proces co w USA
>propagowanie mieszania rasowego
>epidemia polek jebiących się z murzynami co za tym idzie epidemia samotnych matek i dzieci Mulatów
>no i generalnie sam fakt że twoja potencjalna gf mogła się z murzynem przespać
Jesteśmy pewnie ostatnią generacją gdzie memy o he he rasistowskiej Polsce mają jeszcze trochę prawdy, ale za te 10-15 lat to inny świat będzie
nie mam nic do czarnych czy innych nie białych ale czy kurwa nie mogą się oni odpierdolić od białych

Że też dziewczyn nigdy nie gnoją...

i tak się obudzi

dziewczyny też bykują inne dziewczyny, tylko (z reguły) w mniej fizyczny sposób

>tug i tak się obudzisz
każdego zasranego ranka

czemu nienawidzę fikcyjnych pedałów?
nie mam nic przeciwko slubom gejów, do 3d lesbijek fapie, ale jak jest yaoi w animcu albo dwie lesby albo nawet podtekst to mnie to wielce wkurwia

bo swiat sie kurwa zmienia jakbys byl czarnym ktoremu sie trafily dobre geny i ma szanse sie np dostac na studia w europie to co bys siedzial kurwa w buszu? bo najwazniejsze jaki sie ma kolor skory a nie jakim sie jest czlowiekiem cnie mati

ale ja pierdole czarnuchów kurwiu w Polsce mogą żyć tylko Żydzi i ich niewolnicy (polacy) nie chce żadnego Mokebe Mobembe

a ja chce jezeli przyjezdza tu legalnie uczyc sie albo pracowac i co z tym zrobisz

mmmmmm kutasy

to czemu nie można pomóc im rozwinąć ich własnych krajów tylko jak debile cały czas tylko pomocną ręką karmić, i taki jest skutek że teraz każdy murzyn do europy zapierdala. Ale chuj z tym ważne że dobrzy ludzie :)
Trzeba im pomóc wstać ale nie ich tu kurwa zapraszać.

ile ci zajęło w trip generatorze

kurwa czy pisowcy oszaleli?
>bankster, doradca tuska, socjalista, syn ruskiego agenta premierem
>tymczasem TV Trwam, Republika, TVP itd. włażą Morawieckiemu z językiem w dupsko aż po samo gardło

umieram w środku

bo jest 21 wiek i lot na drugi koniec swiata kosztuje tyle co trzy dobre obiady w restauracji

szybko poszło bo to tylko 6 znaków
zostawiłem na pare minut i wykopało z 10-15 tripów

ale tu nie chodzi o zapraszanie ciapaków jak to robiła merkel tylko o naturalną migrację ludzi do krajów gdzie mają lepsze możliwości rozwoju
jakby czech przyjechał mieszkać w polsce to spoko bo ma taki sam kolor skóry a jak murzyn przyjedzie legalnie pracować to już nie bo jest brązowy?

Piękna bajka

>jakby czech przyjechał mieszkać w polsce to spoko bo ma taki sam kolor skóry a jak murzyn przyjedzie legalnie pracować to już nie bo jest brązowy?
tak, nieironicznie tak
nie mam problemu kiedy ludzie innych narodowości ale tej samej rasy są razem.

Czemu pozwalacie niemcom robic nitki wy jebane podludzie?
Jakby wam nasrano do mordy to byscie podziekowali wy kurwy

Jaki ty jesteś zjebany

jak chce pracować, zasymilować sie to ok
tylko żeby małżeństw międzyrasowych nie było, to jest ważne

Ale piecze prawiczków bo dobór naturalny nie działa na ich korzyść

czemu? podać powód, rasizm jest naturalny więc jedyny kto jest zjebany to ty że ci to nie przeszkadza

GIEŁDA DZI-

youtube.com/watch?v=fx9z0_HyKnE

*rzuca słoikiem ze szczynami w monitor*

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Kurwa, teraz mam wątpliwość , czy grać.

Taki prawak to i tak nic nie zrobi takiemu mokembe bo prędzej narobi w gacie przed takim

hehe cho agnieszka jebac sie z murzynami tacy egzotyczni xdd
a potem dzieci zjebane o niskiej inteligencji, chujowych genach, bardziej chorowite ale chuj tam przynajmniej bylo jebane cnie
dlatego gardze normikami bo są jebanymi egoistami myslacymi tylko o wlasnych wygodach i przyjemnosciach mając w dupie jakiekolwiek konsekwencje swoich działań

>naturalne to znaczy że dobre
Polscy intelektualiści
Choroby też są naturalne a jakoś je leczymy więc to chujowy argument

nie chce spoilerować co sie stanie, ale jesli ktos ci bliski popełnił samobójstwo to raczej nie graj

nic mu nie zrobie bo nie bije ludzi tak jak twoi przyjaciele z antify

>t. prawiczek autystyk porażka genetyczna

>porównywanie instynktów,zachowań w gupie do czynników zewnętrznych
Polscy lewicowcy panie i panowie
deszcze też jest naturalny a ludzie się przed nim chowają

siema reddit co tam ile kawusi sojowej wypite dzisiaj?

elo

lepiej magisterke pisz

[spoiler]kurwa znowu captcha się pierdoli[/spoiler]

Brak kontrargumentu

zostaw sobie na jakiś dzień gdzie będziesz miał 4-5h wolnego czasu, tak, żeby nie musieć przerywać. Poza tym to nie spodziewaj się nie wiadomo czego, gra po prostu zaskakuje momentami, na różne sposoby. Ale zagrać warto, mimo, że trochę oklepany schemat.

codzienny przypominacz że każdy lewak który mówi że mu nie przeszkadza jak murzyni tu przyjeżdżają mówi tak dopóki jego siostra/matka/córka nie okaże się randkować murzyna bo wtedy nagle ta cała tolerancja im się wyłącza
>murzyni z białymi kobietami to nic złego, dopóki te białe kobiety nie są ze mną związane :)

żeby był kontrargument to najpierw musi być argument

>spoilery nie działają
>mimo to, skrót klawiszowy alt S i tak spawnuje spoilery
>nie da sie wygodnie pisać ś
jebany hiroshimoot

>kontrargumentu
twój argument to
" prawiczek autystyk porażka genetyczna"

przypomnienie że każdy rasista w tym temacie czuje się bezpiecznie bo siedzi przed komputerkiem a gdyby spotkał czarnoskórego w realu to przemknąłby koło niego i nawet nie mruknął

wyłącz natywne rozszerzenie szamba i będzie działać

tamten to nie mój post

to po co sie wpierdalasz

nowociota

nie nowociota, po prostu nie chce mi sie reinstalować 4chanx bo jestem zbyt leniwy

Za 15-30 lat będzie tzw. chimpout większy niż w '39.

>spoilery nie działają
cały czas mi się pierdoli że nie działają na Sup Forums a na Sup Forums i Sup Forums już tak

jestem "lewakiem" bo nie mam problemu z legalnymi imigrantami nie ważne jaki mają kolor skóry i jeżeli moja siostra by miała czarnego chłopaka z którym naprawdę chciałaby być to nie miałbym nic przeciwko, nie tolerowałbym jeżeli by się tylko kurwiła skacząc z bolca na bolec nie ważne jakiego koloru

S-skąd oni ww-wiedzą?

MAKI DOSTAŁA SRAKI JEBANA KURWA XDD

>jeżeli moja siostra by miała czarnego chłopaka z którym naprawdę chciałaby być to nie miałbym nic przeciwko
absolutny stan lewactwa ja pierdole

no a myslisz że kto inny w to będzie grać?