/polska/

Edycja Polskich MILFów

kuuuuurrrrwaaaaaaaaaaaa

wziąłem prysznic i teraz ładnie pachnę uwu

gówno jebane stare zużyte 3d szmaty

...

>te nogi
KUUURRRWA

2D milfy to ty szanuj

Nikt nie zgadł, nikogo nigdy nie odwiedzi animka.

Rozwiązanie zagadki: to poczet hetmanów.

Dwunastu Stanisławów, jedenastu Janów, ośmiu Mikołajów, po pięciu Jerzych i Michałów, czterech Józefów, trzech Marcinów, po dwóch Andrzejów, Feliksów, Grzegorzów, Januszów, Krzysztofów, Ludwików i Piotrów, po jednym Adamie, Aleksandrze, Dymitrze, Franciszku, Hieronimie, Kazimierzu, Konstantym, Lwie, Pawle, Semenie, Sewerynie, Stefanie, Szymonie, Wacławie, Wincentym i Władysławie.

Wciąż ta sama siła. Wciąż to nie przewidywalne memienie.

postujcie milfetki. posterzy 2d an*me wypierdalać

sam wypierdalaj

no chyba ty

ja pierdole czemu jestem takim leniem
całymi dniami przeglądam szambo i oglądam filmiki na jutubie
dosłownie za nic się nie mogę zabrać

dajcie

Jakich hetmanów? Wielkich koronnych?

nie dadzą

>yukari
>milf

Koronnych i litewskich, tak polnych jak i wielkich.

czym się różni polny od wielkiego?

>preferowanie jakiegoś 2d chujwieczego narysowanego przez turboincela w piwnicy nad przepiękne żyzne dojrzałe kobiety takie jak np.
lub weż zrób 360 stopni i spierdalaj stąd najlepiej

kogo cytujesz?

>preferowanie czegoś co sra i ma okresy zamiast wyidealizowanej 2D bogini

dla mnie wieczna 17stka

More milfs please

geia sou file. milas ellhnika?

boys at all please

Moje pojęcie komfortu to oglądanie Akademii policyjnej i pojadanie schabowego z ziemniakami i surówką.

hej mamo chciałabyś być moim słońcem?
murzynie dotknij mojej gry a zamienię to gówno w kolumbinę

What the fuck did you write about me?

harlej harlej harlej harlej

zajeb sie wykopkowa pizdo

Wielki mógł dowodzić polnym, choć zazwyczaj działali niezależnie.

Teoretycznie w czasie pokoju polny zazwyczaj stacjonwał u granic, a wielki zajmował się wojskowością od strony administracyjnej, ale różnie z tym bywało.

Poza tym ogólne kompetencje w zasadzie te same.

do you speak greek friend?

dzięki anonku, dzisiaj mnie czegoś nauczyłeś

don't mind him, he's almost too retarded to speak polish properly, let alone english or greek.

oj nie dadzo

The other guy is a liar, technically I'm not legally retarded. Too many jews and russkies post here, you can't let them fool you.

I just wondered if you grew up here, or live here and want to talk to your compatriots. I have a polish neighbour and she is SO MILF

ehhh

DILFy > MILFy

dlaczego tede kurwa jest

I mainly browse /polska/ to stay in touch with the language. I came here years ago, that's why my polish isn't perfect, alas the NEET doesn't understand this and calls me retarded. I also have somewhat controversial opinions compared to /polska/'s average poster, like beetroot salad being the best salad, for example, or that drinking everyday doesn't necessarily mean you're alcoholic. For this, I am ridiculed and degraded almost constantly, that's targeted character assassination.

>drinking everyday doesn't necessarily mean you're alcoholic
*le lemon face*

kek, good decision. Mporeis na milas ellhnika pantws, edw epitrepetai. Ennow me emena. Telospantwn, ok.

I'm being ridiculed, beaten and crucified like Jesus. And who did that to Jesus? That's right, Jews. It all adds up in the end.

ale nudy

grecki Jezus Jezusa narodów

>porównywanie się do jezusa

Jak to jest że niektóre kobiety starzeją się z gracją i nawet po 30 wyglądają dobrze a takie Karyny to w wieku 20 lat potrafią jak gówno wyglądać?

Genetyka i styl życia.

Jak chcesz oszacować jak zestarzeje się kobieta, popatrz na jej matkę (bo i genetyka podobna i wpojony styl życia pewnie podobny).

geny, ew zdrowy tryb życia

Celem każdego chrześcijanina jest bycie jak Jezus.

Bo karyny żyją szybko (tak zwane "live fast") + ogólny tryb życia psujący życie i starzejący osobę (alkohol, papierosy, zły program spania)

Genetics, exercise, eating healthy, no smoking, no drinking, less makeup and less Sun. So that excludes a large majority of Polish girls, though the younger generation is getting better. Don't ask me to try and write in Polish, it would be abysmal.

w sensie ukrzyżowanym przez Żydów?

W sensie dobrym, kochającym, gotowym do poświęcenia się.

>dziecko płacze
>matka drze ryja
>ojciec (?) drze ryja na matkę, żeby nie biła po
głowie

bloki

>kobiety po dojrzewaniu
marny gust

I'm impressed anyway. I din't know someone from Canada will answer my question. Kudos to you.

ZABIĆ WSZYSTKICH ŻYDÓW

zostaw moją rodzinę

>tug ksiądz na mszy mówi że Jezus przyjąłby uchodźców
>tug wściekły pastor z internetu mówi że Jezus by wziął karabin i ochronił europę przed uchodźcami

zawsze podejrzewałem że jestem protestantem

nie sąd cię skaże

>kolejny odcinek z serii Cejrowski ssie pałę USA

bo przyjęcie paru immigrantów, którzy od razu dpierdolą do niemiec oznacza koniec świata c'nie seba?

przestań szilować tych debili jebany smieciu

też nie dadzo

ja pierdole znowu się zaczyna
tak byłby to koniec świata, no a teraz zamknij ryj

Najpierw paru a potem parę tysięcy. Po co sobie utrudniać życie?

byndzie jeszcze kiedyś jakieś dobre anime?

czy jebana captcha zacznie w końcu działać?

>immigrantów
hola, przecież to podobno byli uchodźcy w potrzebie, czyli teraz murzyn może sobie od tak do byle jakiego białego kraju przyjechać i dostać za dramo wszystko bo muh imigrant? czyli już nawet nie musi być z kraju ogarniętego wojną widzę

>le slipery slope
taki wygląd wasz
sam spierdalaj pedale

>netyuu
>dobre anime

>implikacja że to nie są immigranci zarobkowi

No przecież to same kobiety i dzieci przed złym Assadem uciekają.

jest gdzieś jakaś wersja gdzie wycieli te jebane sceny jak gra w tą gierke? chcę tylko sceny jak ciastko neet stara się żyć normalnie

żadnej nie dadzo

>policja
w jakim to kraju?

kazdy niebialy to uchodzca a ja nie chce uchodzcow bo kazdy uchodzca to terrorysta gwalciciel i powinno sie go wsadzic do wiezienia wiec kazdego niebialego powinno sie wsadzac to wiezienia opinie

czemu polki sie kurwia na showupie za zlotwki zamiast pojsc na chaturbate i dostawac w euro??

Słowenia, spójrz na żołnierza. Ma karabin fn2000 a tylko Słowenia zaadoptowała ten karabin

kocham kutasy opinie

Biorąc pod względem niektóre ze słów Jezusa (jeśli naprawdę zaistniał i tak powiedział) wychodzi na to, że nie był takim pacyfistą. Dużo jego cytatów są źle interpretowane. Na przykład cytat o nadstawieniu drugiego policzka. Nie chodzi tu o pasywność, ale o sprowokowanie osoby która "uderzyła", o zmuszenie jej aby kontynuowała starcie (i została zajebana) albo o stchórzenie i kompromitację.

Jezuz był czadem głoszącym taktyki gorilla warfare.

po co do więzienia to karmić, wystarczy nie wpuszczaćdo kraju w ogóle

Kolejny sezon Overlorda wnet.

Więzienia są kosztowne w utrzymaniu. Nie lepiej sterylizacja deportacja do kraju ojczystego?

>bądź Niemcem robakiem
>potrzebuj rąk do pracy
>zaimportuj kilka milionów napalonych na twoje kobiety, zdziczałych, leniwych murzynów
>murzyni nie chcą pracować mimo że liżesz im odbyt
>ba robią ci burdel w kraju i do tego musisz na nich pracować

ale mi nie chodzi tych ktorzy chca nielegalnie wjechac do polski i tylko bazowany pis ich nie wpuszcza tylko chodzi mi o wszystkich niebialych zeby ich zamknac w jakims obozie niech tam sobie sie wysadzaja i umieraja opinie

Po co zamykać jak można deportować?

Za dobry gust nie skazują

Odetnij pomoc finansową dla Afryki i Bliskiego Wschodu a zacznie się tam głód. Później to już wystarczy poczekać.

kurwa debilu chodzi mi kazdego niebialego na swiecie jak sobie siedzi w aftryce to gdzie go deportujesz??? a tak ich mozna zamknac niech sobie umieraja i problem z glowy

ale bym wąchał i lizał stópki Foremniaczki

po chuj ich brać do kraju debilu?
wystarczy powiedzieć spierdalaj na granicy i po problemie
inteligencja lewicy Panie i Panowie

jakąś by mogli dać

no to ciebie skażą

pokaz mi gdzie ja napisalem ze chodzi mi o tych ktorzy chca przyjechac
mowie o wszystkich niebialych na swiecie

>zamknac w jakims obozie niech tam sobie sie wysadzaja i umieraja
ten obóz istnieje i nazywa się Afryka debilu

...

no ale tam moze sobie zlapac jakiegos krokodyla i zjesc i zrobic 10 dzieci i jedno z nich przezyje a tak by umarli wszyscy i by nie bylo problemu

>>le slipery slope

Określenie "slippery slope" (choć tendencyjne) opisuje normalny rodzaj argumentu logicznego, który może być poprawny/prawdziwy lub nie. Nie jest to koniecznie żaden "logical fallacy", sofizmat czy inny paralogizm.

Skąd u tylu ludzi przekonanie, że rzucenie nazwy czegośto dość by to obalić? To jest traktowanie języka, retoryki i logiki w kategoriach magicznych zaklęć.