/polska/

edycja błagam

Other urls found in this thread:

pl.m.wikipedia.org/wiki/Larry_Silverstein
youtube.com/watch?v=XBIcAbkue20
youtube.com/watch?v=AK5ngmBCUms
twitter.com/SFWRedditGifs

...

Hey, what do you guys think about Czech people and the Czech Republic?

na chuj tyle tych resitential areas w warszawie? co za debil nie gral nigdy w sim city? wyburz to i kurwa daj business area w to miejsce

pik relatywny

weed is almost-legal there

no bo tak latwo sobie zburzyc bloki w ktorych jest kilkaset mieszkan kazde kogos innego

praga jest fajna

Pro tip to wybuch gazu albo inny zamach

teraz mi sie nie chce postować bo nie wiem która i sie boje że moje posty sie zmarnują i You nie dostane

masz (you)

dziena mordo
to tobie też dam żebys sie oszukany nie czuł

ehh nie dadzo witaminki

Prosz

podajcie miske bo bede rzygac

ehh nie dadzo rosyjskiego bf z fajnym akcentem

takich rosyjskich i ukraińskich pól wrocławia

Ehh nie dadzo byc takim developerem z kontaktami

pl.m.wikipedia.org/wiki/Larry_Silverstein

>kup wtc
>ubezpiecz wtc
>codziennie tam chodz
>wtc ci sie znudzilo
>zgadaj sie z wojskowymi i politykami zeby to rozjebac jako zamach, oni dostana casus beli zeby miec rope w iraku, przetargi na bron i wogole a ty hajs za odszkodowanie
>po wszystkim zbuduj nowa, ladniejsza wieże
>win/win sytuacja

no może poza tymi 3k ludźmi co albo się udusili albo skakali z okien

o gurwa lobo z lego

robaki biedaki

o chuj anoni
>upozoruj zniszczenie pałacu kultury
>zwal wine na ciapaków
>polacy głosują na pis, żeby jebać ciapaków
>polacy nie mają bulu dupy o to, że pis zburzył pałac kultury

>goje
>cokolwiek warci

tylko jebane debile polaczki biedaczki z poczuciem niższosci chcą niszczyć ten piękny pałac
zupełnie nieironicznie tutaj btw

haha TO

ZNOWU SIE TRZESE ZE STRESU

Warci kazdego centa z profitow jakie to przynioslo dla kazdego, po za tym, od trafienia do zawalenia mieli godzine na ewakuacje
>trzeba bylo schodzic szybcie, goju

to przestań bo to niezdrowe :)

ja rzygam ze stresu

pszestań śe pszejmować lućmi :))))

>tug ripy po 6GB na odcinek serialu
chuj stać mnie

>sciagnij 6GB rip yify
>super jakosc
>dzwiek tak chujowy ze prawie nic nie slychac
DZIEKI YIFY

nie zapomnij ocenić A:10 V:10 w komentarzach

a 10
v 10

>Trzeba również pamiętać o nieruchomościach kontrolowanych przez Kulczyk Real Estate Holding oraz Kulczyk Silverstein Properties – wspólne przedsięwzięcie z Silverstein Properties z Nowego Jorku, prowadzoną przez znanego inwestora Larry’ego Silverstein’a. Są to takie obiekty jak biurowo-handlowy Ethos przy Placu Trzech Krzyży, biurowiec Stratos czy siedziba Kulczyk Investments przy ulicy Kruczej – wszystkie w Warszawie.

Uważaj czego sobie życzysz, szczesliwy Larry moze zaatakowac ponownie

a Kulczyk to nie był ten najbogatszy polak co umarł ostatnio?

Tak, Larry umówił go z jego lekarzem

jebac zydow

EEEECCCCHHHH ANNNONIIIIIIIII

ty sie też pierdol goju

to

to

ile gojów potrzeba do wkręcenia żarówki

>prawie 2018
>oglądanie czegokolwiek oprocz policjantek i policjantów na ipla

fajny wąs >:{(

Zadnego, goje nie kręcą

Opinie o ostatnich Romanowach?

jestem dziewczyną i szukam chłopaka, chciałabym polskiego faceta, taki Bastion Europy, nie zdegenerowany co mnie uszczęsliwi narzekaniem na PIS, siedzeniem przed telewizorem i snuciu teorii o imperium lechitów, w życiu bym sie nie umówiła z człowiekiem zachodu który wziąłby mnie na randke i z którym mogłabym rozmawiać na ciekawe tematy

HAHAHAHAHA POLSKI FREESTYLE
youtube.com/watch?v=XBIcAbkue20
A TUTAJ DLA POROWNANIA BRYTYJSKI FREESTYLE
youtube.com/watch?v=AK5ngmBCUms
CZEMU POLACY W OGOLE PROBUJA?

przypominam ze polaczki dali Tomowi Hanksowi malucha i wręczył mu to AMBASADOR aka PRZEDSTAWICIEL KRAJU

gospodarka oparta na cuckoldzie!

Zero w was kurwa godnosci polaczki, już ukraińcy mają jej więcej.

>najlepszy aktualnie bokser w kraju jest czarny
naprawde prawaki dupa cicho bo sie czytac waszych bzdur nie chce

nie wiem czemu polacy biorą sie za cokolwiek
>w sporcie chujowi
>w sztuce chujowi
>geny chujowe
>dyplomacja chujowa
>wojna chujowa

polak ma odwrócony efekt Midasa i czego dotknie to zmieni w gówno

Ehh, czemu nie mogę znaleźć dobrego chłopaka? Dziś są moje 19 urodziny i jeszcze nigdy nie miałam chłopaka. Wszyscy chłopcy w mojej byłej klasie liceum to gbury zainteresowane tylko piłką nożną, samochodami i seksem.

Chciałabym czułego, rozsądnego chłopca z którym mogłabym miło spędzać czas, oglądać anime (moje ulubione to Naruto i One Piece) i grać w gry komputerowe (Overwatch i lubię też LEGO Star Wars ale pierwszą część bo oryginalne epizody są straaasznie nudne.)

Mam nadzieję że kiedyś w moim życiu pojawi się taki chłopiec i będziemy mogli wziąć ślub i kochać się po chrześcijańsku...

To moje zdjęcie jeżeli ktoś chcę się poznać.

Polak ci kiedyś ukradł dziewczynę, marcel? że masz w sobie tyle jadu

co się stało z jego brzuchem?

marcel to pedał

>user, a czy ty naprawdę jesteś niecałowanym prawiczkiem?

to nie jest ta modelka ulubienica /fa/ ?

>najlepsi polscy pisarze byli Żydami
>najlepsi polscy władcy byli albo zagraniczni albo zmieszani z Czechami
>nawet Gołota wykurwił do USA i od tamtego czasu był znany jako ENDRJU GOLARA
>Chopin jakby żył w polsce, w chlewie osranym gównem to zamiast byc uznanym na swiecie pianistą byłby chłopem z widłami bo ta dzicz pierdolona, folwark skurwiony nigdy nie docenia talentu
>nawet symbol polackiego debilizmu - husaria przyszła tu kurwa z Serbii

gdyby nie zagraniczne wpływy to w polsce by chodzono z drewnianymi maczugami i żyłoby sie w szałasachm ten naród jest nie dosc że ultra kurwa głupi, nie dosć że to także pizdy co liżą dupe wszystkim zagranicznym to jeszcze nawet są słabi i dostaja tylko w pizde w każdej sferze życia


polacy powstali wtedy kiedy Bóg po pijaku zdecydował
>te, zrobie najchujowszy naród na swiecie xD
później ogarnął co on odjebał i zesłał na polaków 3 rozbiory oraz Hitlera ale że polacy to karaluchy to przeżyją wszystko, Ziemia sie rozkurwi, ludzkosc wyginie ale polacy będą latać w próżni i
>Chrum kurwa kiedys to było nie to co teraz

>napiszę długi post pełen kłamstw, ale będzie beka

t- ty też

>Ziemia sie rozkurwi, ludzkosc wyginie ale polacy będą latać w próżni i
>>Chrum kurwa kiedys to było nie to co teraz

pluje na was totalnie kurwy, ciesze sie że mój dziadek zabijał was w Wołyniu a mój stary UBek was nakurwiał za hajs z waszych podatków

Co sądzicie o włoskach na rękach dziewczyn?

kto ci złamał serduszko, marcelku

wymieńcie jednego polskiego władce
>inb4 jakis Piast
jak kurwa już Chrobry był w połowie Czechem po matce co oznacza że jego dzieci też miały czeską krew nie mówiąc już o tym że było póxniej więcej małżeństw polsko - czeskich i wiecej polsko - czeskich dzieci

później mieliscie litewskich Jagiellonów kurwa

Batory to węgier

Waza to Szwed

waszym jedynym polskim wladcą to był kurwa Lech ''wyląuj na tej sosnie '' Kaczyński

ja

smród

też lubię za to te jego posty

10/10 pisz wiency

nakrzyczcie na niego za reddit spacing

czuje sie jak jebane gówno
jebać przeziębienia jeszcze akurat na weekend

jak ktoś chce wincyj to marcel spamuje też na /v4/

ale dobrze że nie mieliscie polskich władców bo daj polakowi dyskoteke to on to kurwa w tydzień zmieni w stajnie wy jestescie niedojebani nie przez komunizm czy inne voodoo tylko jestescie spierdoleni na poziomie fundamentalnym, jestescie jak downy kurwa, bycie zjebem jest w waszych genach, wy powinniscie Czechom, Niemcom, Litwinom i Węgrom dziękować na kolanach za to ze wam pokazali cywilizacje a sam fakt że nawet ta litewska dzicz wschodnio turańska była bardziej ogarnięta od was to już mówi naprawde wiele.

Wy sie lepiej zapierdolcie albo sprowadźcie sobie z zagranicy jakiegos Żyda czy Austriaka i niech on wami rządzi, kurwa jakby tu dowodził ktos inteligentny to by zmienił ten kołchoz który zwiecie ojczyzną w kraj pierwszego swiata w 3 lata ale jakby polakowi dać Imperium Rzymskie w swojej szczytowej formie to on by to rozkurwił w tydzień.

Co za kurwa naród niedojebów to przechodzi ludzkie pojęcie. Nie rozumiem w jakim wy swiecie żyjecie
>chrum przynajmniej nie jestesmy zdegenerowani jak zachód
fakt jestescie jeszcze gorsi
>alkoholizm
>złodziejstwo
>antyintelektualizm
>zawisc
>mocni tylko w grupie

albo to pozowanie na kozaków

gdzie wasze imperium kurwy? Gdzie wasze podboje? W dupie. Jestescie takimi hehe hardymi wojownikami ze na zmiane braliscie od Hansa do japy a od Saszy do dupy, w MMA jestescie chujowi bo poruszacie sie jak słoń z paraliżem a mimo nadużywania sterydów to udało wam sie dokonać niemożliwego i mieć łape jak niedźwiedź ale cios wiewiórki, gibiecie sie jak pierdolone rezusy do jakiegos patorapu jak wchodzicie na ring i na tym już schodzi wam połowa staminy a później wchodzi jakis Jason Smith i was rozkurwia na 3 hity i znowu polscy fani spiewają
>NIC SIE NIE STAŁO! POLACY NIC SIE NIE STAŁo! :( NIC SIE NIE STAAAŁOOO :(((

wy jestescie kurwa żenujący wy jestescie tak ultra głupi, tak kurewsko słabi, tak brzydcy że ja nie wiem czy wy specjalnie chcecie żeby swiat z was drwił czy wy po prostu jestescie naprawde dowodem na to że mieszanie ras to tragiczny pomysł bo nie oszukujmy sie jestescie kundlami w chuj
>zmieszani z żydami aczkolwiek głupsi
>zmieszani z cyganami i równie smierdzący
>zmieszani z Niecami aczkolwiek głupsi i słabsi
>zmieszani z Rusinami aczkolwiek słabsi
>zmieszani z Rosjanami aczkolwiek słabsi
>zmieszani z Litwinami aczkolwiek nie umiecie nawet dobrze popełnić samobójstwa

kurwa czym wy jestescie

telefon ktory uratowal polske

ile tekstu
warto było czekać

Polska jest zajebista

...

...

lol

kocham Polskę i Polaków

jestem lewakiem

...

polskie kobiety sa wspaniale

>jestem prawakiem

a dyskusja z wami to jest doswiadczenie wręcz paranormalne bo jak sie dyskutuje z ludźmi z innych krajów, tu nawet już nie mówie o zachodzie bo nawet ruscy są lepszymi rozmówcami to ten człowiek jest otwarty na nowe informacje, jak udowodnisz mu ze nie ma racji to przyzna błąd i nauczy sie czegos ale gadanie z polakiem?

Kurwa przecież polak będzie sie upierał że niebo jest zielone niezależnie od tego ile osób powie że pierdoli od rzeczy, jak gadasz z polakiem i mu chcesz powiedzieć że może atakowanie czołgu szablą to nie jest najlepszy pomysł, może należy bogacic sie kosztem cudzych państw jak to robią inne narody a nie dawać innym bogacic sie twoim kosztem, może wpierdalanie gówna to nie jest sens życia to on cie wysmieje, zwyzywa i z debilnym usmieszkiem i bezmyslnymi swinskimi zamglonymi oczami, ze spojrzeniem krowy przeżuwającej trawe mysli że wygrał dyskusje. A ze polak sie zna na wszystkim jak swinia na pomarańczy to najlepiej jest po prostu nie rozmawiać z polakami w ogóle. Ja rozmawiam praktycznie tylko z zagranicznymi bo z polakiem to ja bym sie bał kurwa drzwi otworzyć żeby jeszcze sie nimi nie zapierdolił a co dopiero mieć jakąkolwiek dyskusje.

^
^
lol

mamy to

nie dadzo juz nigdy

ten zjeb marcel bierze te teksty z vichana, pojeb pierdolony

Trzeba wynaleźć nowy termin na to co ja czuje do tego zjebanego pseudo narodu kundli jebanych to jest jakas mikstura nienawisci, pogardy i rozbawienia jakiej człowiek nie powinien nawet czuć wy jestescie tak doszczętnie pokurwieni i beznadziejni że jestem autentycznie zdumiony że jeszcze żyjecie wy kurwy jebane z brązową skórą suki

może dlatego że sporo postowałem na vichanie ty debilu w dupe jebany i postowałbym dalej ale picrel

najlepszy dzisiaj

>w polsce jeżeli masz powyżej 180cm wzrostu to sebki komentują że hehe bo cie wiatr porwie tylko siła ooga booga ;)
>w polsce jeżeli nie masz ''opalenizny'' z picrela (którą to ''opalenizne'' można na polactwie zaobserwować nawet zimą) a faktycznie białą skóre to ''hehe jak user koszulke zdejmie to oslepnąć można ;)
>w polsce posiadanie włosów dłuższych niż 3cm to pedalstwo
>w polsce ciśnie sie biznesmenów bo ''hehe lakerki mu błyszczą prawdziwa praca to fizyczna''
>mimo to polacy uważają się za białych

>bądź takim rakiem że nawet vi karze ci spierdalać

no i dzie ten picrel

TO
O

czy marcel to anonimus z discorda?

>bądź takim polakiem że nawet ukraińcy mają więcej godnosci i nie chcą robić za 14zł/h

Wolę Marcela od tych wszystkich rasistów co się boją kilku tysięcy ciapakuf

murzyn moze zostac polakiem

Czemu wynaleźliscie o wiele mniej od Rosjan skoro Rosjanie to niby taka dzicz?
>inb4 ich jest wiecej
Irlandczyków jest od was mniej a też wynaleźli wiecej


przecież podobno jestescie bastionami europy, nie zdegenerowanymi wiec na pewno macie więcej powodów do dumy niż ten islamski, spedalony zachód przecwelony nie?