/ex-yu/

srbija do tokija!

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=ifCNJ-sePIo
youtube.com/watch?v=9Dlq0P7VGzI
prva.rs/zivot/zabava/zanimljivosti/113294/seks-turizam-turci-dolaze-u-srbiju-u-ljubavni-provod.html
youtube.com/watch?v=VRkVBh-bk2A
youtube.com/watch?v=xP9AzD5tnAw
youtube.com/watch?v=EN_AW55baKg
twitter.com/NSFWRedditVideo

Sup Forums

"SDP je stranka sa srčanom manom, a to je Davor Bernardić" - SDP je stranka s karcinomom i gubom, a to su neoliberalna politika, Zoran Moronović i ostale metastaze...

Aлфa Бyгapи

Бeтa cpбo-хpвaтo-бocнoцигaни

>Aлфa
>girlfriend
kek

Dnevni podsjetnik da se Hitler borio protiv kapitalistickog i komunistickog poretka, u kojima vladaju zidovske elite kojima je cilj rusenje zapadnog, bijelog, krscanskog svijeta

SIEG HEIL!
ZA DOM SPREMNI!

дијacпopa из кaнaдe, знaш дa cy cви тaмo пeдepи.

sta je fora šišanje na keca
jesu oni izasli iz 90tih

=u=bi se zagrepchanko

dobro veče pederčine!

makedonci su ___

daj jos slika

najbolja frizura dbi

meme

Ne dam bre to je moje!
>just wanted to rub-it in your face

jel ima veci kurac od tebe

Nema.

DOVLO

moja waifu>>>>tvoja waifu

Postam na exyu

mogla bi jedna kahvica a exju

idem si i ja taman skuhat jednu dbi

youtube.com/watch?v=ifCNJ-sePIo

de da bih bio rodio se makedonac, da me bihte prihvatili u /ex-yu/ kao svoju...

aj recite u kojoj ulici zivite i da streetview-am tamo

sve > govna > studenti/srednjoskolci

toliko je prosto

Tvoja keva 69

Što
Zašto

beograd još malo first world

moja kuća na selu u dalmtinskoj zagori ni nema streetview, mda susjedno selo ima

zasto kad bio sam u beogradu svi ljudi tamo su me pitali da li su bugarke ili srbikne lepse?

s p r ž ž

eks-ju zajednica je otvorena svakome ko je zainteresovan i govori nas jezik

Nikad nije kasno preobrati se na Hrvatstvo i bit ćeš prihvaćen

beograd je zaista ružan grad dbi ovako kad ga vidiš iz ove perspektive
koji se kurac gde nalazi
šta je ono govno gore
zašto je podelen na 3547 komada

beograd je u odnosu na vas kamenolom od drzave raj na zemlji

picko

inferiorni kompleks
ovde stranca prvo pitaju kakve su nam zene i dal bi ih jebali
turci su ucinili svoje

>Hrvatstvo

ma je da, kao da ja nemam rodnine tamo pa ne znam koji se vam kurac desava, propali ste nacisto

e шo тe знaм..

izbeglice divlja naselja

ti si nacista mamu ti

a sad shvatam, zato je turaka i najvise u beogradu kao turista lmao

USZ

>ja sam iz beogvada

youtube.com/watch?v=9Dlq0P7VGzI

Trovach

ali ja nisam pravi stranac, nisam neko sved ili japanac da reces da su nase zene druge, one su bas iste i tu i tamo

Wenn ich diese ausländische Propaganda ansehe, dann wird mein Vertrauen in unseren Sieg unermeßlich. Denn diese Propaganda habe ich ja schon einmal erlebt. Fast 15 Jahre lang war diese Propaganda gegen uns gemacht worden. Meine alten Parteigenossen erinnern sich dieser Propaganda. Es sind dieselben Worte dieselben Phrasen und wenn wir genauer hinschauen sogar die gleichen Köpfe derselbe Dialekt. Mit diesen Leuten bin ich fertig geworden als ein einsamer unbekannter Mann der eine Handvoll Menschen an sich zog. In 15 Jahren hin ich mit diesen Leuten fertig geworden. Heute ist Deutschland die größte Weltmacht!

Führung und Volk haben heute eine Einsicht: daß es keine Verständigung gibt ohne eine klare Durchsetzung unseres Rechts und daß wir nicht wollen, daß vielleicht in zwei oder drei oder fünf Jahren der Streit von neuem entbrennt um unsere Rechte, daß aber hier das Recht von 80 Millionen zur Diskussion steht, nicht einer Partei oder einer Bewegung. Denn was bin ich eigentlich? Ich bin nichts, deutsches Volk, als dein Sprecher. Ich bin also Vertreter deines Rechts. Das Volk hat mir sein Vertrauen geschenkt. Ich werde mich dieses Vertrauens würdig erweisen und will dabei nicht den Blick auf mich selbst oder meine Umwelt sondern will den Blick auf die Vergangenheit und in die Zukunft wenden. Ich möchte vor der Vergangenheit und vor der Zukunft in Ehren bestehen und mit mir soll in Ehren bestehen das deutsche Volk. Die heutige Generation, sie trägt Deutschlands Schicksal Deutschlands Zukunft oder Deutschlands Untergang. Und unsere Gegner sie schreien es heute heraus: Deutschland soll untergehen! Und Deutschland kann ihnen nur eine Antwort geben Deutschland wird leben, und Deutschland wird deshalb siegen!

Am Beginn des 8. Jahres der nationalsozialistischen Revolution wenden sich unsere Herzen unserem deutschen Volke zu seiner Zukunft. Ihr wollen wir dienen für sie wollen wir kämpfen wenn notwendig fallen, niemals kapitulieren! Deutschland - Sieg Heil!

prva.rs/zivot/zabava/zanimljivosti/113294/seks-turizam-turci-dolaze-u-srbiju-u-ljubavni-provod.html

>ovde stranca prvo pitaju kakve su nam zene i dal bi ih jebali

naletis na ljude koji nisu iz svog kvarta izasli pa pitaju glupa pitanja

Ruka dignuta u zrak je drevni hrvatski pozdrav i znak pobjede, ne kao da bi ti to razumio

zalosno

ovo

šta da radim

vidi

lolara

To, i licko rukovanje

youtube.com/watch?v=VRkVBh-bk2A

...

...

83156161
ubi se redditorko tirppederko

jel to tamo zagrebcanka

Tuzlak jebeni neckbeard

90% ovih vise ni nema ovdje
ko zna gdje su sad, mozda rade negdje vani i imaju brdo para, mozda su osnovali obitelj i imaju krug prijatelja...

Бeoгpaд тpeбa paзopити.

gdje god da su nek su zivi i zdravi

>mozda su osnovali obitelj i imaju krug prijatelja...
kek

>ne kao da bi ti to razumio
jel ovo google translate hrvatski jebem te u usta?
pravilno je ali ti to nebi razumio previse vremena provodite citajuci engleski pa ste vec zaboravili konstrukciju vlastitog jezika kad sve doslovno prevodite

ovo se meni desava stalno
plus ne mogu da se setim srpskih reci ali zato engleskih ko iz topa

pa vi crvati ste wannabe zapadnjaci ne razumem sta se cudis toliko

šta pričaš ti koji kurac? sasvim je normalno reći onako kako je on rekao

zvuci kad kao kad se prevede like you would understand

koji kurac se ti javljas ni ne znas nista o hrvatskom jeziku aj mi reci koju si skolu u hrvatskoj zavrsio strucnjace

>ne kao da bi ti to razumio
>normalno reci
daj ubi se da te ja nebi moro likvidirat

marko perkovic tomphson

>jos jedna epizoda ex-yu pise o lingvistici

aj kontam da ste zavrsili nebitan faks i da ste sad nezaposleni pa imate vremena pisati pizdarije, al aj negdje drugdje nosite te rasprave

unesem ti ga u mamu

'ne e kato da bi razbral' moze da se kaze

S P R Z Z

lolara

youtube.com/watch?v=xP9AzD5tnAw
DAAALMAACIJOOOOO

Pa mi srbi smo najgluplji narod na svetu, zato smo i prosli ovako kroz istoriju
Zamisli da neko u Srbiji uci nasu decu da vicu "Si Djinping pederu!", pa kakva bi reakcija bila iz Kine?
Mislite da bi se kinezi smejali i radovali kao ovi nasi imbecili?
Ali ne, ovde se to slavi i jos mi sami ovo podsticemo i pravimo
Pa treba nas pobiti u picku materinu

t. vlaj

youtube.com/watch?v=EN_AW55baKg
RAP GOD
A
P

G
O
D

izdajnike treba ismejavati i prezirati

Podrzavam svaku vrstu slobode govora kad se radi o kritikovanju vlasti. To je u stvari jedna od rijetkih stvari koja je dobra kod nas

Ok je kada se kritikuju lose stvari i losi potezi
Ali imbecili bukvalno pljuju gde stignu vlast u celini kao da im Vucic svakodnevno strelja clanove porodice, i sta ce posle ti stranci da misle o nasoj zemlji?
Oni nisu upuceni u nasu politiku pa da prepoznaju usranog lajavca ispranog mozga
Vlast predstavlja nasu drzavu i odraz je naroda u kom vlada demokratija, ne moze biti dobronameran neko ko tako nesto blati bez ikakvog razloga ili cilja vec cisto da lane ko dzukela radi reda i jer je tako ucen od (((onih)))

i jebati argumentima naravno
posto su protiv cinjenica nemocni i tada najbolje pokazuju svoje pravo lice

>Vlast odraz je naroda
teško vama ako ste vi kao vucica

Ne nego cemo kao Zaev da budemo
kuš zmijo
Sta je vlast u demokratiji nego odraz i volja naroda bolidu?

who was in the wrong here?

dobro to bih se slozio, nije Vucic toliki diktator da zasluzuje da ga obaramo ili diskreditujemo na sve nacine tako da kao trenutnog predsjednika ne treba ga srozavat, barem ne zarad ugleda drzave ako nista

tesko nama ako smo mi ko zaev

Ziv je Majmun umro nije dok je inta i slavije!

sta ces u rusiji jadan ne bio

upravo tako
i ne da nije toliki diktator nego nije diktator ni najmanje
ja jos nigde nisam video pa ni na zapadu da opozicija drzi onakve proteste kao u Bg ilegalno a da ni jedan policajac ne dodje da zabrani nesto
Znaci ovde vlada puna sloboda, a o slobodi medija i da ne govorim posto je skoro svaki protiv Vucica i vlade
O diktaturi seru samo glupi opozicionari koji ne znaju sta ce drugo

Sirim Majmunsku religiju

Naravno da je tesko vama bez kicme
Pustili ste da vam drzava postane Makedonsko-Siptarska tvorevina
Fuj
Mi smo ratovali i za manje ugrozavanje nase slobode