Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=2g-dyG-3uxQ
twitter.com/NSFWRedditImage

hol vannak a korcsok

korcs

magyar baratnö mikor

Is Alma a common given name in hungary?

It is very rare as far as im concerned but sounds quite cute imho.

Rákerestem a raspberry-re, hogy biztos az e a málna, és amíg nem írtam melle a fruitot csak raspberry pi-okat adott ki.
Kurva google botnet

What the other user said, some fruits are given as names here, usually for girls, but its not very common.
Another super cute one is Málna (raspberry)

hitler vagyok

van Málna nevű csaj? Almáról már hallottam, de Málna xDDD

...

Ja, az egyik haverom majdnem ve is pakolta neki, csak béta szegény.
Pedig über cuky a csaj

mondjuk tényleg aranyosan hangzik

SRÁCOK BEFELYEZTEM A FORGATÓKÖNYVET.
most már semmi értelme nincs az életemnek XDDDDDDDD

One of my great-grandmothers had that name heh

Én ismerek egy Eperkét is

Good. So you have the átok?

el kellett altatni a cicánkat :(

Megharapott valakit?

korcs volt mint a gazdája

>you will never be a soldier of Horthy Miklos
youtube.com/watch?v=2g-dyG-3uxQ

kek én ismerek Almát és Málnát is, de mindig röhögnöm kell, amikor eszembejut, hogy ez a nevük hől

You tell me pal

remélem ugyanarról a Málnáról beszélünk, mert ő is übercuky

ha lett volna egy alma vagy málna a suliban tuti hogy szarrá szivattam volna az utolsó napig

...

aztapicsa mekkora alfa valaki

>nem akarom, hogy megdugják a barátnőmet
>ez rasszista
Mondjuk mit is lehet várni egy cosmo szerű fos oldaltól?

ha valakinek ilyen fogyatékos neve van az ne számítson másra

miért neked mi a neved?

ja biztos magának válsztotta

A-user, ne szivassuk a cuky leányzókat

normális keresztény nevem van nem valami fogyatékos gyümölcs név

na de mondjad mi az

lol hülye bétabéka

olyan nincs hogy keresztény név te kretén
azok vagy zsidó nevek vagy már a pogányság idején is megvoltak

>t. M*té

fogyatékos hülyegyerek bármit is mondok csak valami xDDD fejes posttával fogsz válaszolni
te is tudod hogy fogyatékos nevek és akit így hívnak az megérdemli hogy szétbasztassák őket

kibaszottul hülye vagy sajnos

jaj ne vitázzatok már tesik, inkább tisztázzuk, hogy ugyanarról az Almáról és Málnáról beszélünk-e, vagy mindenki cuky akit ilyen névvel szopatnak meg a szülei

de nem fogod fel, hogy nem ő választotta a nevet hanem a fogyatékos szülei
amúgy meg mondjad szépen a neved

akkor mondjál már nekem egy keresztény nevet légyszíves

jézus

na és, ha valaki kancsal azt is szétbasztattuk, arról sem ő tehet
legyen fogyatékos karakterisztikád, legyél szétbasztatva, ennyi papa

...

micsoda szociopata proli vagy

az egy zsidó név te korcs
te neved is ennyire kersztény Ézsaiás?

lol hülye nyomi, ha valami orbitális véletlen során lesz egy gyereked és valami hülye nevet adsz neki akkor ne lepődj meg ha szét fogják szopatni a suliban

proli szarember vagy sajnos

>15. vizsgaidőszak

buziskodj amennyit akarsz de még nekem is volt 10-15 proli sleppem minden suliban
és mindig is lesznek proli sleppek minden suliban akik gondosnak róla hogy senki nem csinál degenerált baromságokat, mi vagyunk a társadalom váza, az ilyen kis vinnyogó csírák meg 10-ből 8-an felkötik magukat mert genetikai selejtek

szerintem ez az egyetem dolog nem neked való ha ennyiszer buksz család

#csakvidékidolgok
nem minden középiskolás szociopata te nyomoronc

amúgy ez
t. alacsony teszt zsidóiskolás nyomorék

lól, milyen delúziói vannak a szaros szakgimnazistának

pesti vagyok csíragyerek
a degenerált hópelyheket el kell távolítani a társadalomból, mindig is így volt mindig is így lesz
ne lógj ki a tömegből vagy meg leszel baszva, ennyi

>ne lógj ki a tömegből vagy meg leszel baszva
Egyik ismerősöm megkérdezte tőlem pár hete, hogy hogyan tudnám összefoglalni a tipikus legalja cigány mentalitást. Ezt a mondatot fogom elküldeni neki. Köszi user, és ne felejtsd el majd újévkor felvenni a segílyt.

>öngyilkosságig basztatjuk a kancsalokat
ez ilyen gennyet is kiveti magából a társadalom hosszú távon
sajnálom, de egy szarember vagy komoly szellemi problémákkal

lol kis hülye szójafiúk hisztiznek a fogyatékos lányneveik miatt
titeket is szarrá basztattunk volna csírák

nem hiszem, hogy egy alacsony növésű aprófaszú kis zsebpszichopata szarrá basztatott volna

persze mert akkor kussoltál mint minden kis jó szójafiú, csak itt nagy a pofád az internet mögött

nem baj majd egyszer túlteszed magad azon hogy baszogattak a nagyfiúk

Nyugi, gépészmérnöki diplomám van, és folyamatosan azon dolgozok, hogy a hozzád hasonló szennyek 20 éven belül ne kaphassanak munkát, mert a gép hatékonyabb.

Majd ha egy szaros pénztárosi, raktáros vagy mekis munkát se fogsz tudni elvállalni az automatizálás miatt majd akkor pofázzál te szarbőrű fogyatékos.

De gecy milyen sötét prolinak kell lenni ahhoz hogy a neve miatt basztass valakit? Nálunk voltak fura nevű emberek és basztatás is volt de senkiben fel se merült hogy fennakadjon azon hogy ritka neve van a másiknak.

nagyon jó szalmabáb gyerek, csak legyen a neved alma és szarrá leszel szopatva, ennyi

>implikálni hogy a gép alapú társadalom nem fog elkerülhetetlenül összeroskadni a túl sok kitartott és a túl kevés fizetőképes piaci vásárlóerő miatt

semmi baj majd kihevered Rikárdó

Most se roskad szét a sok nyugger miatt, akit az egyre kevesebb dolgozó fiatal tart el, szóval talán megoldjuk azt is

>gépészmérnöki diplomám van
>proli nyominger szójafiú vagyok
HHHHHHHHAAAHAHAHAHAHAHAHA

hagyjad vannak ilyen tehetségtelen utcaseprők akik látszólag gyengébb basztatással próbálják kompenzálni a szaréletüket

a kulcsszó: MÉG nem
viszont ha többségbe fog kerülni az ingyenélő a dolgozó emberekhez képest, akkor menthetetlenül összeomlik

mit játszod az agyad, ebben a fonálban is mindig ez ment, nehogy már most kezd el verni a nyálad buzikám

ez téves, de nem bántalak érte mert látszik, hogy nem vagy toppon szellemileg

lószart, nem lepne meg ha te lettél volna az első aki beszállt a basztatásba mikor kiszúrtuk a tomikát vagy bárki mást
csak most nyervákolsz mert éppen lányok lennének basztatva nem egy másik fiú és a kis szűz pöcsöd nem mer szembeszállni egy lánnyal sem

Jól van már Lakatos Nintendó, nyugodjál lefele, majd megoldjuk, hogy havonta egyszer el tudjál menni a KFC-be abból a pénzből, amit apád nem játékgépekbe borít

ne égesd már magad tovább, ide érzem a bűzlő pofádat meg a 2 hete mosatlan mackónadrágodat

ez már jobb, nem kell tettetni hogy ide csak megértő rendes és befogadó emberek járnak
legyen valaki egy kicsit is eltérő a normálistól és mi is szarrá basztatjuk, ez a helyes

és mi a normális?

Szóval beismered, hogy eltérsz a normálistól (bármi is legyen az). Értem.

á nem, de a szalmabábok amiket választottatok azok mind olyanok amik eltérnek a normálistól
>csóró cigány
>visszahúzódó nyakszakáll
ti is tudjátok jól mi nem normális és miért lehet másokat szopatni, az már csak irónikus hogy pont ezzel akarjátok kifejezni hogy ti nem is tudjátok mi az a basztatás

de nem tudom avass már be légyszíves

nem megyek bele a tudatlanságot mímelő játékodba

What's with the apple
Wtf why is it shriveled now?

tényleg nem tudom, hogy neked mi számít normálisnak
ha petikét pofánveri az apja és megfejeli a falat aztán össze kell varrni a sebet akkor te basztatni fogod mert seb van a pofáján?
adj már valami támpontot

Btw good morning Mađari.

A tomika megérdemelte

kurva anyád büdös szlávkorcs

What the fuck man we were in the same country once

Prótipp: Te meg a szerbek is egy országban voltatok egyszer

We had a better relationship with you than with the serbs though. Still do.

attól még dögölj meg

Veled ellentétben nekem nem okoz érzéki örömöt mások basztatása bármilyen okból. Nem, azok a sorok se, amiket írtam. Ha meglátok valakit ahogy valami triviális okból mást basztat, akkor az első gondolatom nem az lesz, hogy "biztos megérdemelte a csíra", hanem az, hogy "mekkora tahó ez az ember".
Lehet azért viszonyulok így ehhez a témához, mert én többé-kevésbé kiegyensúlyozott családi/iskolai környezetben nőttem fel, ahol lenéztük az efféle viselkedést, és azt láttuk, hogy ez többnyire a műveletlen emberek sajátossága. Esetleg elejtettünk egy-két megjegyzést, de annyiban hagytuk, mert tudtuk: ő is ugyanolyan ember, mint mi. Remélem átérzed, mit akarok ezzel mondani.

jó reggelt

depression

Good morning, neighbour. How's the sea today?

blablabla találj csak ki magadnak kifogásokat, attól még ugyanúgy basztatsz másokat
én legalább őszinte vagyok és nem egy felvágós kis köcsög

Anyának ma váratlanul kórházba kellett mennie :(

ömm magatokat

hogyhogy?

I don't know. I live in the austro-hungarianuzed part of Croatia

nem, te egy kis szociopata vagy
nincs ebben semmi őszinte vagy normális