/world of polska/

edycja tyle kurwa przegrac w zyciu

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=Kbgo_BbOrwI
olx.pl/oferta/helikopter-rc-zdalnie-sterowany-prezent-pod-choinke-CID88-IDqT2mW.html#e44298524f;promoted
youtube.com/watch?v=qtUzkdqL42U
hackaday.com/2017/12/19/home-brew-ruby-laser-packs-a-wallop/
youtube.com/watch?v=1W34wyKZlWQ
twitter.com/NSFWRedditVideo

>tug przypomniała ci się piosenka i chciałbyś jej posłuchać ale nie pamiętasz tytułu i nie było tam prawie żadnych wokali
za każdym razem

włącz trackid i zanuć

kurwo jebana otworzylem chyba 20 tych boxow i nie dostalem ani jednego mounta a od nich sa chyba az 3 wiec sie poddalem bo szkoda czasu na te jebane world questy

>jeżdżące co tydzeń do mame robić pranie
dosłownie ja żbsz

Wstydu nie masz user?
Może jeszcze worek ze słoikami wozisz, co?

torbę

To chociaż mam nadzieję, że nie studiujesz w Polsce B.

zamknij morde cieciu jebany

Nie, w poz*aniu

zamknij dupę gdy dorosli rozmawiaja

pizda hehe smieciu

to nie tak źle
idź spać, gimbaza jutro wzywa.

hahah juz po polnocy
BALUJEMY HAHAHA

normalnie piore u siebie ale jak raz na miesiac albo rzadziej jade do rodzicow to biore nieuprane ubrania bo oni maja pralkosuszarke i nie trzeba sie pierdolic z rozstawianiem zadnych suszarek i prasowaniem potem

smart
tylko sobie krzywdy nie zrób :^)

ja piore raz na miesiac w wiśle

ja jedynie raz, jak dłużej do domu nie pojechałem, to prałem sobie ładnie ręcznie w zlewie gacie i skarpetki, bo mi się pokończyły. Współlokator normik jebany jak miał taką sytuację to sobie poszedł i kupił nowe. Mi by było szekli szkoda żbsz.
Dobra idę spać, trzymajcie się Anony.

to jak kiedya na amerykańskich filmach pralnie na szekle byly to w polsce tego nie ma?

W burgerlandii te pralnie to są anonek friendly, wrzucasz monete i się patrzysz jak się pierze.

A w polszcze jak w chlewie kurwa, z grażynie oddajesz swoje gacie i wracasz po nie za X czasu

Ząb zupa zębowa :DDD

wracam z klubu uberem pytajcie co chcecie

która godzina?

trzecia po zakochAlem sje

alkohol czy narkotyki?

jakiego koloru masz skarpetki?

alko najebalem sie w cbuj i xakochalem sie ardzo ha pieddols ale ladna byla nie dadza takieh xla mnus kazde jej sloso jak miod dla mefo apierdoloengo umyslu KOCHAM CIE

szare

elo wstałem

elo

Życie jest ołwerhajpt żbsz

...

Ehh snilo mi sie, ze mnie znowu gnoja i smutno mi sie zrobilo jak wstalem

Do pracy rodacy

>nie dadzo duzego, silnego mezczyzny

Elżbieto, wstałem.

no elo wstalem

>pójdź spać o 2:30
>obudź się o 6:30
>wyspany w chuj
Anoni mam tak 4 raz z rzędu. Co się dzieje? Dodam, że każdego popołudnia muli mnie tak mocno, że sypiam co najmniej 6h po zajęciach. O chuj tu chodzi?

>przez dwa miesiące ktoś atakuje kobiety, łapie je za gardło, rzuca na ziemię, rozdziera majtki i je maca
>jego fetysz to rajtuzy i szpilki
>złapali go
>25letni programista
>mówi że to był jego fetysz i pyta się policji co w tym złego widzi, to były tylko żarty
Mógłby być anonem

>kierowca mowi 3 zlote
>na kasie 3.50
panika.jpg

1) przez to ze spisz 6h po zajeciach
2) wstajesz kiedy nie jestes w fazie REM

>Programista
>Fetysz rajtuz
Memy to było za dużo

no ale ja ledwie na oczy patrzę popołudniami i muszę iść spać wtedy. Od czego mogło mi się tak poprzestawiać?

Wyobraz sobie ze twoj sen po poludniu to 6 godzin snu nocnego, a sen w nocy to drzemka

Tyle to sam potrafiłem wykminić... Ale czemu tak się stało? C-czy ja umieram?

Menel > Programista

Menel to najgorszy sort człowieka, ba, to nawet człowiek nie jest.

Nie, masz po prostu 21-22 lata. Też tak miałem na studiach. Uważaj na to, bo przesadne kombinowanie z godzinami snu może się źle skończyć na dłuższą metę.
A zmęczony jesteśbo nastolatki/early 20s potrzebują więcej niż 8 godzin snu co się naturalnie kłóci z zakuwaniem.

ej a zdarzyć się, by nie było odjaniepawlić? Czy te kurwy z tvn-u nie umieją po polsku?

Sie sprechen nicht Polnisch

...

...

...

Fuck you.

...

...

Postukcie cycuszki z anime plioiiiissssss

...

Czy w tych wszystkich moe anime o czołgach pokazują jak wyglądają obrażenia od pocisku pancernego na nastoletnich dziewczynkach?
Przecież to chyba integralna część zabawy w czołgi, nie?
Serio pytam, nie widziałem ani jednego. Jak to działa? Obrywają pociskiem, rozrywa im wieżyczkę i rozrzuca mięso mielone w promieniu 50 metrów, czy co, wszystkie strzały to pudła albo jakieś fartowne uszkodzenia gąsienic?

>W czwartek o godz. 17.28 Słońce przejdzie przez tzw. punkt Koziorożca. Oznacza to początek astronomicznej zimy. To najkrótszy dzień w roku.
Dzisiaj przesilenie, mój ulubiony dzień roku. Teraz z każdym dniem doba będzie coraz dłuższa, będzie lepiej.

to. moj ulubiony dzien. chociaz rozsadne dni beda pod koniec lutego dopiero

chce sie zabic

ale już sama myśl że z każdym dniem będą dłuższe i będzie tylko lepiej napawa optymizmem

wiem, ale jedna rzecz nas czeka - najzimniejszy miesiac

>ja po lewej

Tak mi się przypomniało jak z 15 lat temu na sylwestra z bratem robiliśmy petardy. Najlepsze i najłatwiejsze do zrobienia było to (proporcje 1:6, można dodać trochę siarki):
youtube.com/watch?v=Kbgo_BbOrwI

Lepsze to było niż cokolwiek dostępnego komercyjnie (i za ok. 1/10 ceny minus robocizna, najdrożej to wychodził w sumie lont). Ludzie dosłownie nie wiedzieli co się dzieje takie to głośne było. Z tym że to już kategoria "urwirączek".

>user nigdy nie urwie ci raczek petarda

najzabawniejsza rzecz na świecie to japonskie nastolatki (lub animezjeby z zachodu) próbujące naśladować te wszystkie dziwne miny i maniery których się naoglądali w anime

>tug sąsiad już od 8 rano na koniku robi kółeczka
że mu się chce w taką pogodę

>ja po prawej
dark flame master!

ale sobie dzisiaj święta spierdolę, nie ma co

dosłownie mam teraz takie oczy jak ta animka po prawej

elo

>nie ma co
co

dosłownie mam teraz takie oczy jak ta animka

dosłownie mam takie oczy jak ta animka

dosłownie mam teraz takie oczy jak ta animka

>olx.pl/oferta/helikopter-rc-zdalnie-sterowany-prezent-pod-choinke-CID88-IDqT2mW.html#e44298524f;promoted
>Wyświetleń:9664

doslownie mam teraz takie oczy jak ta animka

kurwa ale mam kaca ja pierdole

mam oczy jak ta animka

dosłownie masz teraz takie oczy jak ta animka?

dosłownie mam teraz takie oczy jak ta animka

dosłownie mam teraz takie oczy jak ta animka.

>dosłownie moje oczy

>youtube.com/watch?v=qtUzkdqL42U
dlaczego to jest takie comfy kurwa?
a w polsce? w polsce jak w lesie

>"SE": mężczyzna napastował seksualnie swoją teściową
>44-letni mężczyzna z Grzęski (woj. podkarpackie) napadł i napastował seksualnie swoją 76-letnią teściową - informuje "Super Express". Mężczyźnie postawiono dwa zarzuty. Grozi mu do dwunastu lat więzienia.
>Sprawa wyszła na jaw, gdy roztrzęsiona kobieta zadzwoniła na 112, prosząc o pomoc. Śledczy nie zdradzają szczegółów sprawy, wiadomo jednak, że mężczyzna skrępował 76-latką i napastował ją seksualnie. Mężczyzna miał od dawna znęcać się nad teściową.
>- Mężczyzna usłyszał dwa zarzuty z artykułu, który mówi: kto przemocą, groźbą bezprawną lub podstępem doprowadza inną osobę do obcowania płciowego, podlega karze pozbawienia wolności do dwunastu lat oraz zarzut znęcania się psychicznie i fizycznie nad osobą najbliższą - tłumaczyła dziennikarzom "Super Expressu" szefowa Prokuratury Rejonowej w Przeworsku Anna Bąk-Wójtowicz.

Przeczytałem:
>"SE": mężczyzna naprostował seksualnie swoją teściową
also: dosłownie mam teraz takie oczy jak ta animka

dobra musze isc na wyklady nq

nie ić kto będzie razem ze mną marnował swoje życie

Lmao, now Pozhole is shitting up int threads as well? Get back to wowg you autist

polacy nie gęsi

>bierz witaminę D bo zima więc niby przydałoby się
>włosy na całym ciele zaczynają rosnąć jak pojebane
właśnie wyrwałem sobie włos z brwi który sięgał mi do dolnej powieki

>P*ssado shitting up TWO boards
One of these days, there will be retribution against you.

Kurwa jakiś nastoletni samobójca zbudował laser rubinowy:
hackaday.com/2017/12/19/home-brew-ruby-laser-packs-a-wallop/
To jest niebezpieczne na tylu poziomach że nie wiem gdzie zacząć. To jest nawet niebezpieczne całkowicie odłączone od prądu.

kurwa bede musial wegiel do piwnicy wrzucac

zbsz brzmi jak cos co jeden z moich znajomych by zrobil

to wersja dla sojowych chłopców. Ja kiedys wnosiłem na 2 pietro

wygląda na to, że wie co robi. also nie ma nic złego w takich eksperymentach.

przynajmniej będziesz miał ciepełko
it's fun and games...

>tug dosłownie ja
youtube.com/watch?v=1W34wyKZlWQ