/polska/

Edycja jebać Zmudzinów

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=ox7RsX1Ee34
twitter.com/NSFWRedditVideo

dobra edycja

zgłosiłem cie jak cos

dobry post

nigdy nie mialem kolegow
opinie

mozesz mi chuja polizac jakby co

ja też nie, chcesz być moim chłopakiem?

...

no jakis znajomych miales na pewno

nie


zielonostrzałkój
że niby rodzicie to byli pijacy? bo jak tak to może sama kruszynka była dobrą dziewczyną
>tug kruszynka chciała aby user chad ją uratował i zrobił z niej żonkę
>tug on tego nie zrobił
teraz pewnie z jakimś sebiksem ma dziecko na jakimś patolo osiedlu i dalej ma sny jak user ją ratuje i robi z niej żonkę która da mu 3+ dzieci

>tfw no bf

nie rozumiem obrazka

polacy to debile którzy myslą że rosja jest ich wrogiem

ja tak nie mysle

romek był w miare ok a był ruskiem

do momentu

wkoncu prawilny

własnie gdzie jest Romek

kto wygra?

kto chce zagrac w overwatcha ze mna i z kamilem bo zaraz wlaczamy gre

postujcie swoje kruszynki

czasami wpada. Ale nie uzywa juz tripa

cześć anoni, wróciłem

Zamiast zielonostrzałkowania zrobię WORDSWORDSWORDS

Niestety sześć z nich od jednej dziewczyny, która była niby sympatyczna, ale tępa i z patologicznej rodziny.

Mogę kiedyś zapostować, teraz akurat odwiedzam rodzinkę więc nie mam pod ręką.

W sumie ta 'patologia' mi nie przeszkadzała specjalnie bo się takimi rzeczami nie interesowałem, z mojej perspektywy chodziło o to, że była tępa, a ja byłem zajęty zalecaniem się do innych dziewczyn. Ale mieszkała z rodziną w jakimśmieszkaniu socjalnym w rozlatującej się robotniczej kamieniczce z początku wieku, nosiła bardzo znoszone ubrania po starszej siostrze, a jej ojciec (którego widziałem może z trzy razy) wyglądał i zachowywał sie jak pijak.

Dziewczyna była ode mnie rok starsza, trafiliśmy do jednej klasy bo powtarzała trzecią klasę podstawówki. Ja zawsze byłem kujonem, prymusem, ulubieńcem nauczycielek, olimpijczykiem, przewodniczącym klasy, członkiem samorządu szkolnego i takimi tam. Wychowawczyni delegowała mnie do opieki nad słabszymi członkami klasy, a ja gówniarz brałem ten 'obowiązek' dość poważnie, więc nieraz dawałem koleżeńskie korki kolegom i koleżankom. W zasadzie tak z próżności bo lubiłem pokazać, że jestem lepszy. Tej dziewczynie szczególnie często trzeba było pomagać, bo była mimo szczerych chęci rok w rok z większości przedmiotów zagrożona. Ostatecznie była z nami do samego końca ośmioletniej wówczas podstawówki.

W każdym razie dostałem od niej po walentynce (w sensie kartki/pocztówki to były) w każdej klasie od tej trzeciej zaczynając. Poszła potem do jakieś zawodówki a ja do najlepszego liceum w mieście, widziałem ją po tym może z pięć razy, pracowała przez pewien czas za barem w pubie w którym bywałem ze znajomymi.

tl;dr

oto moja

Strachu wygra

>oglądania jak omięśnione kupa gówna się napierdalają
kogo to interesuje

Tępa dziewczyna z biednej rodziny się do mnie zalecała, a ja nie chciałem bo sięzalecałem do innych i gardziłem ludźmi z zagrożeniami.

biedne dziewczyny sa najlepsze

idioto

>polacy som biali!

polaków to interesuje

Czemu

debiru takie biedne kruszynki są najlepsze

...

no bo polacy to zwierzęta

to
ale połowa naszego rządu tak uważa, np. ten jebany cwel macierewicz

Może macie rację anony, ale byłem młody i co ja wtedy o życiu wiedziałem?

Poza tym taki wczesny związek to trochę kotwica mimo wszystko, pewnie jakbym na niego postawił moje życie potoczyłoby się zupełnie inaczej. Tak bez żadnych zahamowań wyjechałem sobie na studia do UK, zrobiłem MSc, doktorat i dobrze sobie żyję (pan doktor tu jak coś).

>nigdy nie będziesz nim
ehhhh

bym uderzył dziewczynę ale tak żeby to lubiła wiecie o co mi chodzi

dalbym sie sponiewierac anonowi jesli podobaloby mu sie to

wypierdalaj do swoich

owo

Ale miałem sen dzisiaj że taka ruda mamuśka mi pokazywała gdzie mam isc w jakims budynku i szlismy razem no i już dalej ja mialem sam isc na koniec korytarza ale ona tak jakos dziwnie ciagle sie zatrzymywala patrzyla przez okna sie wypinajac i wogole a ja wiedzialem o co jej chodzi, juz mialem wychodzic za drzwi ale zamknelem te drzwi i zlapalem ja za dupe ona sie usmiechnela zdjelem jej spodnie i zaczalem nakurwiac minetę ale za chwile uslyszalem ze ktos idzie to szybko jej zalozylem te spodnie jakby nigdy nic i jakas typiara przeszla obok nas a potem ta ruda milf mowi ze ma mieszkanie niedaleko że mozemy isc do niej

uwu owo uwu owo

juz po twoim zachowaniem wobec studentow mialem podejrzenia ze jestes chujem, ale teraz mam pewnosc

>te uczucie gdy ogolisz jajka i są pełne i gładkie w dotyku

znacie te uczucie?

kurwa ale rozjebalismy cweli z kamilem teraz niezle bylo

jebac was pedaly

znam

jeb mnie tatuś

kto chce jeszcze w overwatch zagrac

lepsze uczucie jak pupke ogolisz

nie znam tego uczucia bo ja nie musze golić nie jest taka zarosnieta

a goliliście kiedyś nogi?
super jest wtedy w łóżku

ej a zapostujesz ten plazokalendarz co go nam obiecuwales?

pedaly bo jest sprawa mianowicie wypierdalajcie z nitki rozumiecie to kurwa

>golenie nóg

no dobra to czesc

no co

golę
>pachy
>mosznę
>brodę
>ramiona
>czasem plecy raz do roku
nie golę
>dupy
>nóg
>rąk

nie bo dostawalbym gowno od wszystkich

pedaly w dupe jebane zabije was kurwa jeszcze jeden pedalpost i zasram ta nitke jak sie czinie nie snilo

Ja mialem sen ze bylem w jakims starym domu w party jak w grze byly tam jakies ludzio zwierzeta chuj wie co kultysci, rozne dziwne rzeczy tam robilem, fastforward do przodu skonczylem questy ide do wyjscia, a tam jakies minotaury wpierdalaja ludzi ktorych wczesniej zabilem ale do mnie nic nie maja, wchodze do przedsionka, a tam na podlodze cialo kobiety po dekapitulacji obok jakies dwie male dziewczynki leza i nagle one sie poruszaja ja sie pytam co one robia a one ze te krowy kazaly im lezec bo je zabiją, no to im mowie chodzcie ze mną obronie was, poszlismy do mojego mieszkania one byly cale we krwi i ja rowniez no to powiedzialem im chodzcie sie razem wykapiemy wtedy zdalem sobie sprawe ze to sen i sie obudzilem. Pic relejted lezaca mala dziewczynka

gole wszystko bo chłopak woli takiego gładkiego mnie

ofia Urbanyi-Krasnodębska – polska dyrygentka, profesor zwyczajny, wykładowca Akademii Muzycznej we Wrocławiu.

Absolwentka Liceum Ogólnokształcącego Sióstr Urszulanek UR we Wrocławiu [1] i Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Bydgoszczy (1955)[2]. W 1961 ukończyła studia w zakresie dyrygentury symfoniczno-operowej na Akademii Muzycznej w Warszawie. Po studiach, od 1961 do 1971 wykładała na macierzystej uczelni w klasie zespołów operowych i dyrygentury chóralnej[2]. Pracowała też jako dyrygentka chóru i chórmistrzyni w Teatrze Wielkim w Warszawie[2]. W 1972 przeniosła się do Wrocławia, gdzie do 1980 był dyrygentką miejscowej opery[2]. W 1980 zrezygnowała z pracy w operze i zaczęła wykładać we wrocławskiej Akademii Muzycznej[2]. Prowadzi tam Katedrę Chóralistyki i Prowadzenia Zespołów[2]. W 1993 uzyskała tytuł naukowy profesora sztuki muzycznej[2]. Od 1999 do 2002 była członkiem Rady Głównej Szkolnictwa Wyższego[2].

W 1979 poprowadziła światowe prawykonanie opery Antonia Vivaldiego La Verita in Cimento[2]. W czasie pracy w operze wrocławskiej prowadziła też sześć innych premier operowych[2]. Napisała utwory chóralne do tekstów Norwida i Baczyńskiego[2]. W 1986 założyła we Wrocławiu chór Szumiący Jesion, którym kierowała do 1996[3], a w 1988 zainicjowała działalność koncertową Chóru Akademii Muzycznej Feichtinum[2].

Jest laureatką nagród Ministra Kultury I stopnia (1991, 1993, 2002) i Ministra Edukacji Narodowej (2001, 2002)[2].

nie nudzi się wam postować codziennie tego samego

youtube.com/watch?v=ox7RsX1Ee34
youtube.com/watch?v=ox7RsX1Ee34
youtube.com/watch?v=ox7RsX1Ee34
NOWY KENDRICK ALE TAKIE VISUALE GOŁY CYCE I CIPY TAM SOM JAK TO PRZESZŁO NA YT TO POJENCIA NIE MAM

np czego? tu sa poważne tematy

Kontur wewnętrzny

Kontur wewnętrzny - w fryzjerstwie jest to linia graniczna między uczesaniem a linią czoła, policzków, czasami uszu i karku. Tworzy on wewnętrzny kształt (wewnętrzną sylwetkę) fryzury. Kontur wewnętrzny jest szczególnie istotny przy tworzeniu uczesania, ponieważ od wewnętrznej sylwetki zależy w dużym stopniu charakter fryzury.

>broda
>moszna
>>>>>PEDALSKA GRANICA>>>>>>>
>Wszystko inne

a-ale loszka mówi żebym golił ramiona

Jan Graubner (ur. 29 sierpnia 1948 w Brnie) – arcybiskup ołomuniecki od 1992.

Dzieciństwo spędził w Strážnicy. Pracował jako robotnik w Gottwaldovie. W 1968 rozpoczął studia teologiczne. 23 czerwca 1973 został wyświęcony na księdza. W latach 1973-1982 był wikarym w Zlinie i Valašských Kloboukách. Od 1982 do marca 1990 był proboszczem w Vizovicach i równocześnie administratorem w Provodovie i Horní Lhocie.

17 marca 1990 został mianowany biskupem tagarijskim i biskupem pomocniczym archidiecezji ołomunieckiej. Po śmierci arcybiskupa Františka Vaňáka został 28 września 1992 mianowany arcybiskupem ołomunieckim. 25 stycznia 2000 został przewodniczącym konferencji episkopatu Czech. Funkcję tę sprawował do kwietnia 2010.

>niegoli pach
>to ten user od którego jebie potem na kilometr

DIS DIK AJNT FRI
FAK DA LAJT DEWIL
IN MAJ DI EN EJ

Krystyna Niewiarowska z domu Dymkowska (ur. 11 listopada 1918 w Łodzi, zm. 7 marca 1981) – polska nauczycielka, działaczka oświatowa, krajoznawca, turystka, organizatorka turystyki i krajoznawstwa wśród nauczycieli i młodzieży.

Tradycje społecznej pracy krajoznawczej wyniosła z domu rodzinnego – jej matka była nauczycielką, wieloletnią działaczką Łódzkiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Krajoznawczego, zasłużoną dla rozwoju turystyki i krajoznawstwa wśród młodzieży.

Spis treści

1 Studia i praca
2 Działalność społeczna
3 Odznaczenia
4 Varia
5 Bibliografia

Studia i praca
Ukończyła studia wyższe na Wydziale Historycznym Uniwersytetu Łódzkiego i następnie pracowała jako nauczycielka historii w łódzkich szkołach podstawowych. W latach 1957–1961 była wizytatorem ds. turystyki Wydziału Oświaty dzielnicy Łódź-Bałuty, a w okresie 1961–1975 kierownikiem Szkolnego Wojewódzkiego Ośrodka Krajoznawczo-Turystycznego. Dzięki swym umiejętnościom i zaangażowaniu uczyniła z Ośrodka żywe centrum turystyki oraz pracy krajoznawczej z młodzieżą i nauczycielami. Organizowała liczne spotkania, rajdy,obozy specjalistyczne,wycieczki i zloty oraz konkursy i turnieje krajoznawcze. Prowadziła systematyczne szkolenie kadr dla turystyki szkolnej i dla PTTK.

jak twoj chlopak zawinie węza to nie staje sie loszką

Kurt Yehuda Blumenfeld (ur. 29 maja 1884 w Olecku, zm. 21 maja 1963 w Jerozolimie) – niemiecki prawnik i polityk, przywódca syjonistyczny pochodzenia niemiecko-żydowskiego.

Spis treści

1 Życiorys
2 Życie prywatne
3 Wybrane publikacje
4 Przypisy
5 Bibliografia
6 Linki zewnętrzne

Życiorys
W latach 1904-1909 studiował nauki prawne na Uniwersytecie Fryderyka Wilhelma w Berlinie, na Uniwersytecie Alberta Ludwika we Fryburgu oraz na Uniwersytecie Albertyna w Królewcu. Został członkiem syjonistycznego akademickiego stowarzyszenia Theodor Herzl. W 1909 został sekretarzem Federacji Syjonistycznej w Niemczech. W latach 1911-1914 był sekretarzem generalnym Światowej Federacji Syjonistycznej. W latach 1913-1914 redagował w Berlinie czasopismo Die Welt. W 1914 po raz pierwszy odwiedził Palestynę. Od 1924 (według innych[według czego?] od 1923) do 1933 był prezesem Federacji Syjonistycznej w Niemczech. W 1931 przyjechał z wizytą do Polski (był m.in. w Pałacu Prasy w Krakowie)[1]. W 1933 wyemigrował do Palestyny. Od 1936 był dyrektorem Funduszu Keren Hayesod. Po kilkuletnim pobycie w Nowym Jorku, w 1945 zamieszkał w Palestynie.

>goli
>nie myje sie

ale to naprawdę ona pik relatywny

Córka lodowego olbrzyma (The Frost Giant’s Daughter) – krótkie opowiadanie Roberta E. Howarda napisane w 1932 roku, a opublikowane po raz pierwszy w zbiorze The Coming of Conan w 1953 roku.

Jest częścią cyklu opowiadań fantasy tego autora, których bohaterem jest potężny wojownik ery hyboryjskiej – Conan z Cymerii. Treścią opowiadania jest historia spotkania Conana z piękną i niebezpieczną Atali, córką czczonego w krajach północy boga lodu – Ymira.

Spis treści

1 Fabuła
2 Adaptacje
3 Przypisy
4 Bibliografia
5 Linki zewnętrzne

Fabuła
Znudzony urokami cywilizacji Conan powraca pomiędzy barbarzyńców. Przybywa do Asgardu, mroźnego kraju leżącego na północ od ojczystej Cymerii. Tam bierze udział w zbrojnej wyprawie Æsirów do Vanaheimu przeciwko Vanirom. Dochodzi do bitwy wśród pokrytych śniegiem i lodem gór, w trakcie której giną wszyscy, oprócz Conana, wojownicy obu stron. Wtedy przed oczyma zdumionego Cymeryjczyka na pokrytym trupami pobojowisku pojawia się piękna dziewczyna. Mimo trzaskającego mrozu jest odziana jedynie w welon. Zaintrygowany puszcza się za nią w pogoń, a ona śmiejąc się i drwiąc z niego prowokuje go do dalszego pościgu. Kiedy oboje przebiegli znaczny odcinek drogi, oczom Conana ukazały się dwie olbrzymie, groźnie wyglądające sylwetki wojowników. Dziewczyna zawołała do nich: „Bracia! Przyprowadziłam wam człowieka, abyście go zabili! Wyrwijcie mu serce, żebyśmy mogli je dymiące złożyć na stole naszego ojca!”. Wojownicy rzucili się na Conana, ale przecenili swoje siły. Po krótkiej walce obaj wojownicy byli martwi, a Conan rzucił się do dalszego pościgu za dziewczyną. Dziewczyna wciąż uciekała, ale już nie szydziła z niego ani się nie śmiała. Wyglądała na przerażoną i widać było, że jej siły słabną.

i jeszcze pewnie napierdalasz dezodorantem po tych 10cm kłaczorach a ten pot i tak kurwa na poczatku wlosa sie zbiera

zebys kurwa wiedzial. I pachne jak kurwa AXE

bo sie przyzwyczailes do swojego smrodu ale inni to czuja

Your underarm has a lot of apocrine glands, which produce sweat. This perspiration is made up of steroids, lipids, proteins, and other chemicals that can communicate “information.”

So, for example, your ancestors might have needed that armpit hair to trap their sweaty scent for attracting a mate. But that’s almost definitely not working for you today.
Here are three steps to grooming your armpit hair with ease.

smierdziele do gazu

inni czuja, ze jestec ciotą

przy tobie kazdy zaklada maske przeciwgazową szczegolnie po wfie brudasie jebany wypierdalaj z tej nitki bo zasmrodzisz kurwa potem

nie znam po zawsze po tym mi wyskakuja krosty na jadrach

>po wfie
podwiek won

ej anoni wiele fanych gierek jest od dzisiaj w przecenie na steamie warto skorzystac!

siemanko

na przykład?

o już nie mam flagi Unknown
dobrze być znów polakiem, i dumnie nosić swoją flagę

np.
owoc grisaii (wszysktie czesci)
subahibi
dogmat smoka
i wiele innych

hej

czemu kochasz sie w martwych dziewczynkach

chciałem zapakować prezent i nie umiałem i się wkurwiłem

hmmm no tak w sumie to ostatniego posta na vk zrobila w sierpniu
jesli sie naprawde zabila to troche szkoda o nia