/ex-yu/

Čemu više sve

sutra je novi dan
zelim svima uspesno programiranje anoni

I don't give a shit about who some UN puppet court declared a criminal. That's all there is to it. Ex-Yugos are naturally distrustful to large foreign organisations. The fact that the ICTY spent decades chasing Gotovina, sentencing him and then changing the decision doesn't paint a positive image of them. They're a bunch of morons playing a game.

a jesi ti naso sebe?

...

Bolje je da zaspim sada dok me feelsovi ne uhvate

Бићe бoљe 2016.

Taksi, jesi ti pronaso sebe?

ali vi bukvalno indoktrinisete decu mrznjom od malih nogu, a takvima kao sto si ti to i pase naravno

u holandski tred neironicno posta cura sa sidom
bi ste li uzeli za gf

ovo

BILO JE JUNAKA
BILO I BICE

Evo za one koje nisu pročitali zato što sam postavio kasnu u starom koncu:

>Budi ja
>okupo se
>sedim na kauč
>deda ulazi
>ŠTO SE NISI IZBRISO MAJMUNE JEDAN SAV MOKAR SEDIŠ TU NEMOJ DA JA BUKNEM
>Baci neko ćebe preko mene
>čekam ponoć da mu čestitam rođendan tu na kauču sa ćebetom
>čestitamo mu svi, odoh ja da spavam
>loše spavam pa mi treba malo muzike da zaspim
>uključim ja Žabaljski radio
>tiho slušam neku reklamu za limove i koje kakve gvožđurije
>aj dok su reklame da ja odem po slušalice da mogu lepo da odvrnem muziku umesto da se zajebavam
>slušalice su u kompjuteru
>uhvatim se ja za kabl
>krckrckrckrcc....
>štajeovoupičkumaterinu.jpg
>idem dalje da uhvatim onaj gornji deo da izvučem
>Krk...KRRR
>šta je ovo
>uhvati se za jebeni otvor za slušalice
>P E C C C ZZZZTKRK
>Dvesta milijardi volti kroz mene ruka se digla skoro do plafona
>još me bolu prsti

Pd;nč: Deda bacio ćebe na mene a ja se naelektrisao i elektrokutirao na kompjuteru.

*kasno

ne kasnu

Ne, nego vi indoktrinirate djecu (i odrasle) s nekakvim fantazijama o hrvatskim ustašama koji skupa s pola planete vrebaju svetu Srbiju. Vi ste opsjednuti s nama, a ovdje nikog ne boli kurac osim branitelje s PTSP-om koji su se u ratu barem osjećali važno, a sad nemaju posao.

spava mi se dbi

ne spava mi se dbi

mi nemamo jebene lektire u osnovnoj koje etiketiraju vas kao agresore i koljace. ako ti ne vidis problem u vasem obrazovanju onda zalim slucaj, mada nista cudno od tipicnog rvatine da ovako nesto cujem...

Sta znaci slikaj celo? odgovaram na prosli tred

Odgovor za Hrvata
Pa nisam mogao to raditi, veruj mi otac me je video svakakvog a i ne mozes biti "mangup" zato sto 5 pijanih sljokatora alkohola ispred radnje provocira, izasao je momak sto je radio, fin decko koji je prodavac je istrcao i samo sto ih on nije prebio....ucutao ih je aj tako.
Nije jos dovoljno proslo da ljudi zaborave sranja iz 90tih sa ovih prostora. jebiga nije
Onako, zaradio sam para, kupio 2 auta i imam nesto, cekam da radim za 900e mesecno od skoro. eto Vise bih voleo neku ljubav da imam onako iskreno ali nemam, imam sexa ali sam ja prolupao, slabo mi se dize i nisam nesto potentan kao sto sam bio (ovo je bolesno koliko sam ja transparentan i svi me znate a zaista pricam istinu), bice bolje, to me ne muci.
Hoces da mi sastavis komp drugarski? Za do 500e desktop ali da valja?

sutra (vec danas) necemo imati badnjikove ognove

kad je to bilo sto pricas da se desilo na pumpi?

to o hrvatskim ustasama je stvarno da stvarnije ne moze biti
cak je i neobjektivnom oku vidljivo da je mrznja i diskriminacija prema srbima u hrvatskoj sveprisutna, cim porices tako nesto zna se da lazes

>cekam da radim za 900e mesecno
ovo je dobra prca, sta sljakas?

ovo 100x, evidentno je da mnogo veca sranja se desavaju sa srbima i to od strane hrvatske omladine nego obrnuto

>mi nemamo jebene lektire u osnovnoj koje etiketiraju vas kao agresore i koljace.
Već ti je objašnjeno o čemu je knjiga. To je kao da se žališ na to što udžbenici iz povijesti spominju naciste i time etiketiraju njemački narod kao agresore i koljače. Da ne spominjem da ti upravo radiš sličnu stvar.

ajde tackasti sastavi mu jedan drugarski eksju komp

Manje vremena provoditi na Kuriru.

>skopje cuck
rokni se sega dodeka ne si pederiziran po eu-standardi!

>larpa kao klime

To je bilo 2009/2010 cim smo presli granicu sa Hrvatskom!
Pa nude mi da budem neki vozac i operater za BGD i da radim 80sati nedeljno ali da imam pare.
Manje vise mucenje, ja imam para sa strane ali mi je bolje da kada nemam sta drugo da radim po ceo dan i malo treniram, odem na klopu i radim i radim i radim.....pa opet mogu 500e staviti u stranu.
Videcu sta ce biti, ne zurim nigde

pa da
cak i djeca ljevicara odlaze na tomsonove koncerte i loze se na anti-srpstvo, znam par takvih osobno
ovaj lik koji to porice je cisti ustasiod koji zivi u masti, pravi dindu-nuffin

80 je previse nemoj to ubit ces se

>Već ti je objašnjeno o čemu je knjiga.
da, knjiga je o "srpskoj agresiji" i o cistoci hrvatskog naroda u ratu

>To je kao da se žališ na to što udžbenici iz povijesti spominju naciste i time etiketiraju njemački narod kao agresore i koljače.
kao prvo mesas babe i zabe, poredis istorijske udzbenike sa lektirama za decu u osnovnoj. kao drugo lektira nije tu da poducava decu o istoriji i da predstavlja srbe kao losu stranu kroz prizmu pripovetke

kurir ne posecujem, iskljucivo citam vase portale koji pisu o tome

ali zaista zalosno dbi

Uuuuh kako si me napunio svojim sokom ljubavi anone.

Odvratno!

sjecam se dobro te knjige
uciteljica nam je u razredu procitala ulomak i kao slucajno je bio odabran onaj gdje pjevaju proustaske pjesme, kako vec pise u tekstu - i zamisli mnogima je to odjednom najdrazi dio
meni osobno je onaj gdje si zlatica dira picku

...

Hoces iskreno, rad je nesto sto oplemeni coveka samo ako zaradjuje, veruj mi ne zavisim ni od cega!!
Ja sam budala pa sam i radio mnogo toga, imam para kod oca i majke na racunu ali nije to ne znam ni ja sta.....imam dobar auto, drugi prodajem i tako dalje. Neka krene prica pa cu videti sta je.
Ja nemam porodicu da je hranim i zenu i decu. Sada je trenutak da zaradim!
80 sati nedeljno je duplo od propisanog ali ajde, sta cu ja bolje nemam. Nije sve za pricu ja mogu sa bilo kojom gudrom da radim....tu necu mnogo da pricam, bukvalno mogu sve na tu temu, ne zelim jednostavno nisam to ja

uporedi to sa nama gde citaju u osnovnoj odlomke iz gorskog vijenca i epskih pesama

cist primer indoktrinacije

retardirane balkančine zadojene mitovima i lažima, spremne da ščepaju jedne druge za grkljane tako krezavi i neokupani... pu bre pocrkali dabogda

t. dindu denial

ajde ne seri balavko

sta ti mene sprozivas

Obicno kazu da ne mozes bit dobar u poslu sa gudrom ako je i sam uzimas, znam neke na kojima se ta izreka obistinila
Nadam se da ces uspjeti u tom normi poslu al za dugorocno bi trebao naci nesto sa manje sati
Trebao bi jednog dana napisati knjigu bilo bi stvarno dobrih prica

dobre projekcije usraso

>jas ke se gream pokraj badnikarski ogan i ke deram rakija, a ti ke sedis doma i ke dremes pred televizor kako site evropederi.

jedva čekam da vaša bezvredna, beživotna trupla nađubre ovu zemlju..

naša*

:)

postaj celo

vidimo se u citulji

postaj pičku jebem ti mater eskiviračku!

Ma svrsim ti na celo, ostavi me na miru vise!

>Trebao bi jednog dana napisati knjigu bilo bi stvarno dobrih prica
U sve na svetu da ti se zakunem je malo da bi mi verovaro ali mi je to sto si ti rekao sada reklo barem 5toro dobrih drugova da napisem knjigu o svom zivotu.
Deluje wauu i simpa ali realno, i Ivo Andric da sam sada i napisem nesto, nikog ne bi boleo K. za to sranje.
Opet mnooogooo njih mi je reklo da mi je zivot vredan price koja treba da se napise.

ja i dalje nisam pronasao sebe

postaj svoju sluzavu pičkurinu punu virusa i kvasca da se malo razonodimo

Odvratno, ali iskreno!

pa sto ne napises, vec imas ljude koji bi to citali

sigurno bi gospoda iz eksju lokala kupili

zena zmija sedi za sankom dbi

>le gasiramo taksistu epizoda

ovo dbi
pa svi smo vec videli ali je uvek interesantno pogledati novu cipu

ja sam samo iskren

sad bas necu jebem ti mater bezobraznu a planirala sam jer mi je makedonac drag al sad necu nikad umri smrde

Lepo je za pricati ali....ljudi pisati knjigu je velika stvar, aj da preskocimo temu, smesno je
>>le gasiramo taksistu epizoda
ne gasiras ti nikoga budalo, ne pali se, vrati se na exyu i postuj, nemoj vaznosti da dajes sebi, samo je iskrena prica pala

ma ko te šljivi debela

jel stvarno makedonac postao kitu? nisam otvorio onaj link do slike

tahi je baza

Mozda jednog dana promjenis misljenje, nije to tako komplicirano
Tipa imas memoare ili autobiografiju koju pises i mozda se jednom odlucis da objavis
Samo bacis neku reklamu i malu nakladu
Moj zivot - Vlada Draskovic

DANAS JE NORMALNO DA SE POLUDI

POLA SVETA SE UDARA PO NOSU

ovo, ali iskreno

nisi planirala samo si to iskoristila kao razlog sad
haj postaj bar za nas ostale uvijek smo bili fini

...

da bi napisao knjigu moras prvo neku i da procitas jbg

83901787
>sad bas necu jebem ti mater bezobraznu

SRBI UVJEK SVE POKVARE I ZASERU.

Zagrepčanko znaš šta te ja uvek pitam

zanimaju te kite?

Ja sam starosedelac Helmskog poluostrva.

strasno...

da me je zanimala kita otvorio bih link
zanima me da li je stvarno toliki pickopacenik

trenutno slusam The Books of Knjige - Ukljucenje iz Perua (17.11.2017)

t. kitoljub

t. siptarko

posto je samo neciji kurac ne svoj

ubi se tesho mentolcino

t. degenko pederko

shalostno

tesha je bazza

Evo posat cu ti ja svoj sutra sa timestamp jbg ne moze mi se dignut sad

vaistinu je gospodche

Ne!!!
Zelim devojku/zenu sa kojom cu imati zivot a nikavke bajke i zelim intimu, nisam pisac, ima ponesto zanimljivo u mom zivotu ali ne toliko da bih to stavio u knjigu.
Vlada Draskovic
Jebote....ladno me znate....kek
Procitao mnoogoo vise nego sto mozes da zamislis, evo ti slika ako zelis da vidis koliko volim citati, citam sve zabavnike politikine cak. Ne mogu da slikam biblioteku porodicnu ali ovo je dovoljno valjda.

Ja samo zelim ridjokosu ruskinju

Pored ovako toplog januara, da li ima neko da ne veruje u globalno zagrevanje?

>ne moze mi se dignut sad
>sad
kek

opet eskiviraš a?!
ima da ti dođem u beč i da te razmontiram ko lego kockice.

...

ajde ne baljezgaj tesho, kakvo kurac globalno zagrevanje lol...

Mislim da su Mordvini sa najvecim procentom tamo. Preko 80%. Ne secam se bas.

Izgleda da sam ipak pogresio.

Ali to su ugro-finci... nemam nista protiv njih ali hocu izvornu ruskinju slovenskog porekla.....

Ovo je najbolje doba na /ex-yu/ a vec napola spavam, preko dana je sranje

dobra cuckold kosulja dbi