/polska/

edycja eljota rodżera

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=6i5LvywRp4E
youtube.com/watch?v=jL8p9vteR5g
youtu.be/rT52PqQ8_kU
youtube.com/watch?v=VTOz9026U0s
youtube.com/watch?v=d8nJCJHwjEg
youtube.com/watch?v=E1iwrfgNOUU
twitter.com/SFWRedditVideos

Eljot moim prorokiem, a Mój pokręcony świat moim koranem.

macie ostatnie posty, żebyście mogli sobie dyskusję kontynuować

Co już bumplimit dojebaliśmy tam czy co?

>każdą wolną chwile
tak samo tutaj

no tak, z telefonu piszesz czy co?

no ja kucuję w korpo, także sumarycznie pewnie też coś koło 12h / dzień wyjdzie

generały to w ogóle mogłyby na górze mieć powtórzone 30 ostatnich postów z poprzedniego

>Neetuj miesiącami
>W końcu zacznij pracować 2 stycznia
>Wyjebali cię 4
O kurwa anonki ledwo rok się zaczął i już fajrant

Z lapka, ale zawsze miałem wyjebane na te numerki. Wiemże obrazki to chyba 150. 8 lat na tych forumach i dalej jakoś się nie nauczyłem. Telefon mam do spraw oficjalnych, wolę forczonga na nim nie przeglądać jakbym zgubił albo co.

No to zajebiście, wracasz do neetowania.

chuj mnie to diasporaku wypierdalaj stąd

strzałęczki cos i gdzie odjebał

czemu cię wyjebali

Niech zgadnę, zachlałeś i zaspałeś.

Anonki ja pierdole ale mi się cieplutko zrobiło
youtube.com/watch?v=6i5LvywRp4E

zostaw go

Nie piję, nie palę

postrzałkujesz?

A to coś grubszego? Na zielono proszsz.

nie zostawie

w sumie to całkiem komfortowo dzisiaj, nowy diasporak daje radę

>department of spaghetti
Dziw że nie zsyntezował.

kurwa zaraz ze świąt zacznie wracać diaspora i znów nitki będą chujowe

TŁUSTE
ŻYZNE
ROSYJSKIE
UDA

TŻRU

repostuję najlepszą nutę

jaka ona żyzna jak nawet cycek za bardzo nie ma

ja pierdolę jakie kompro, zapomniałem linku, a akurat się numerki trafiły
youtube.com/watch?v=jL8p9vteR5g

Odpaliłbym obrazek w winampie ale ani obrazków ani winapa już nie ma

fajna nuta

>dosłownie moja morda w żeńskiej wersji
delet

kurndwa ale ma udko do lizania

Thicc, aprobuję.

Winamp wiecznie żywy. To były czasy nie jakieś spotifaje i inne sołndklałdy.

weź może jakiś zarost zapuść

styl życia g(n)oja

Az mi stanal jak przeczytalem tego posta

nieironicznie uważam że zaplecze fabularne z całym tym myślotworzeniem rzeczywistości w musaigenie było zajebiste. Potencjał na legaendarne animu zmarnowany na generyczną haremówkę.

spotyfaj jest całkiem wporzo żbsz

w ogóle co jest kurwa że tyle osób, w waszych fabrykach smrodu też jutro odrabiają za 3 króli?

chciałem zwalić żeby zapomnieć o kruszynie ale ten tzw. flak

Ważne że mamusia roku w nim była

kekłem

nie mogę spać i nie mam co robić

Może i jest spoko ale takie wspomnienia za nim nie idą.

Za dużo fety.

obejrzalem cale
youtu.be/rT52PqQ8_kU

ta, i toola nie mają, ani tych plaginów do wizualizacji do gapienia się po blancie

>Za dużo fety.
nie ma czegoś takiego, jak się nakręcisz na walenie sfecony, to zwalisz i tak, tyle że i parenaście godzin potrafi zlecieć

to wystarczy
youtube.com/watch?v=VTOz9026U0s
A dawno u mnie prawdziwa ludzka fasola nie leciała.

No dla mnie właśnie sporo rzeczy nie mają, mimo serbskiej jakości wolę jutube. W sumie już nawet tak fhuj dawno mp3 nie odpalałem z kompa czy telefonu, aż się zastanawiam nad swoim życiem.

Chyba mnie już po tylu latach zbyt walenie znudziło że i na trzeźwo mi się trudno nakręcić. I tak to robię od niechcenia, dla zdrowia, bez żadnej przyjemności.

Dobra Anoni, idę spać, bo już mi się oczka kleją. Dobrej nocy i posłuchajcie pioseneczki wrzucanej przeze mnie na odchodne. Pa pa.
youtube.com/watch?v=d8nJCJHwjEg

to czego takiego słuchasz że nie mają
>inb4 włochaty
>o kurwa, na spotifaju jest włochaty
>UDERZAJ TERAZ

no nie staje mi i tyle ja pierdolix

dobre jamajskie rytmy

Trzymaj się.

No właśnie tak słucham co jutube przyniesie. Przez ostatnie parę miesięcy to głównie łejporwejw.

też idę spać. Nowy diasporak jesteś ok, wpadnij jeszcze kiedyś

No to Ci prostata została. Jak nie wiesz co robić to zapytaj na Sup Forums tam wiedzą.

Jak /bant/ będzie tak chujowe jak jest to raczej tu zagoszczę na dłużej. No chyba że sesja mnie zajebie.

youtube.com/watch?v=E1iwrfgNOUU
Muzon tu a ja idę na szluga.

piszcie coś BŁAGAM

Piszę. Zastanawiałem się kto tu jeszcze został.
Brakuje mi starej captchy którą można było niggować.

gdzie studiujesz

Środkowa Anglia. Więcej powiedzieć nie mogę. Za mało u mnie naszych i odstaję z tłumu. Spodziewałem się ich dużo więcej, porównując do miasta gdzie mieszkam na stałe.

a to przypał ja wyżej, jaki kierunek?

Okołomedyczny. Ciężko fhuj ale jakoś daję radę. Drugi rok niemalże oblałem przez problemy osobiste, w tym roku nawet nie mam czasu na problemy.

ty brainlecie

czemu ten chuj diasporak zawyza poziom nitek na noc, chcialem sobie normalnie popisac

chuja się komuś będzie chciało cię stalkować żbsz, poza tym z innych diasporaków z union dżekiem to tu jest tylko profesór doktór z londynu

a jaki masz plan na ewentualne życie po studiach, zakładam że nie planujesz powrotu na łono macierzy?

zostałem ja, ty, i diasporak, weź go nie wystrasz

Ajtam teraz już jest ok. Czasem po prostu trzeba zabrać się za swoje problemy zamiast na siłę zajmować się cudzymi.

Pisz, shitpostem w poprzednią nitkę wlazłem.

Mam parę kontaktów w branży, do PL nie wracam bo ze zdrowotnych dyplomy nie są w kraju uznawane afaik. Poza tym zbyt mi pasuje tutejsze społeczeństwo, ludzie się tak nie oceniają a nawet jeśli to o tym nie mówią. A urzędas w urzędzie ma płacone za to że ma się do mnie uśmiechać nawet jak nie chce.

Może i nie będzie, ale moje miasteczko jest malutkie i paranoja spora.

...

co tam masz w główce przyznaj się

Zaczynam Baldura, opinie?

nazwij go kamil

Profesor i doktor to dwa różne diasporaki.

z tego co rozumiem to w PL i tak nie idzie wyżyć z bycia młodą lekarką bez zapierdalania po 80h / tydzień, także słuszna decyzja

co do urzędasów pełna zgoda, byłem w UK raz i przeżyłem dosłownie szok kulturowy kiedy kanar w autobusie z lotniska grzecznie mi wyjaśnił co i jak z biletami

Dużo płacisz za chatę? Również co do chuja, malutkie miasteczka mają tam akademie medyczne?

Czarny humor!

No w sumie na Chada wygląda.

Nie studiuję w swoim miasteczku. Chata 90 quidów za miesiąc + energia, mieszkam z jednym ziomkiem. Za akadema mi wychodziło podobnie z tym że wszystkie opłaty w cenie. Tylko musiałem dużo za dużo przepierdalać na niedziałającą pralnię.

Kurwa, 90 za tydzień, chciałbym by to był miesiąc lol.

no kurwa, właśnie miałem napisać 'to w sumie nie tak źle jak myślałem', ale 360 funtów jebanych szterlingów za miesiąc w Bumfuck Nowhere to sporo. lol.

Jak z ziomaleniem się z brytami? dawno w ogóle pojechałeś, po maturze czy wcześniej?

W momencie pisania matury byłem tu już zapisany do technikum (lingwistyka w ogólniaku pozdro)
360 to nie jest tak źle, normalna cena. Na szczęście to nie Loldyn gdzie 1k to mało.
Z Angolem mieszkam, sporo mam ziomków ale fakt faktem bujam się z ludźmi z całego świata. Tutaj się na kolor nie patrzy, ważne by się z kimś miło spędzało czas.

Gurwa 4 piwa wypiłem i nic, pół szklanki wody gazowanej i bekam tak że się meble trzęsą.

a jak sytuacja z tzw randkowaniem, jak się krzywozębne lochy zapatrują na młodych i ambitnych ale słowian?

W jaki sposób stać cię na szkołę i chatę, odpowiednio dziani rodzice?

ANIELE BOŻE ELIOCIE MÓJ TY ZAWSZE PRZY MNIE STÓJ RANO WIECZÓR CZY TEŻ W NOCY KARAJ NORMIKÓW

Last time when i was playing BG, i've an half-orc girl for berserker. She beat all shit out of Sarevok.

Z randkowaniem to nie wiem, wcześniej miałem fwb w Polsce a na daną chwilę jestem zbyt zajęty robotą. No i jestem w trakcie wychodzenia ze spierdolenia bo trochę za późno się skapnąłem że jednak fwb to nie to.
Angielki mnie nie interesują, raczej mi bliżej do afrykańskich i wschódazatyckich klimatów.

Stać mnie prosto, Student Finance England. Gdy szedłem na uniwerek mieszkałem tu już wystarczająco długo by się kwalifikować na takie samo finansowanie jak tubylcy. Takie perki UE. Kasa na życie w połowie jest bezzwrotna, reszta i czesne spłacane jest w podatkach aż do emerytury. Takie trochę finansowe niewolnictwo, ale raczej nie powinienem mieć problemów dopóki nie zaczną odpierdalać tego co się dzieje w Stanach Zasranych.

jak sie tak w twoim zyciu zlozylo ze pojechales studiowac akurat do anglii? znales kogos kto studiowal i ci polecil czy sam zawsze chciales za granico studiowac?

>Gdy szedłem na uniwerek mieszkałem tu już wystarczająco długo by się kwalifikować na takie samo finansowanie jak tubylcy.

no to z czego żyłeś wcześniej

to jest poważne pytanie, chcę za jakiś czas wypierdolić moje dzieci w kierunku lepszej przyszłości

Ojciec wyjechał w 2004, jak przyjechałem siostra już była po studiach a brat zaczynał. Ale ostatecznie na wyjazd zdecydowałem się dopiero rok przed maturą, pojechałem na pracę wakacyjną i pierwsza wypłata mnie skutecznie wyleczyła z patriotyzmu.
W sumie w Polsce też bym źle nie skończył, chciałem robić filologię ukraińską i teraz już bym pewnie był kwalifikowanym tłumaczem więc bym kasy na godne życie natrzepał. Choć nie tyle co tutaj z tym co robię.

>Angielki mnie nie interesują, raczej mi bliżej do afrykańskich i wschódazatyckich klimatów.
a myslalem ze mnie memiliscie ze polak za granica tylko na murzynke lub azjatke moze sobie pozwolic

Jak w cukierni masz różne smaki lodów to tylko waniliowe będziesz całe życie jadł? Jakoś się tak złożyło że głównie z nimi się zadaję i mi tak zostało. Tylko szkoda że większość z tych murzynek to mężate milfy a mnie gra w odczepianie wagonu nie interesuje.

a loli lubisz?

profiluj go dalej

3 rzeczy w życiu muszą być duże. Kobieta, pies i konto w banku.

siedzę tu z sfrustrowanymi prawiczkami

nie jestem sfrustrowany

odkrywasz to codziennie i nie wyciagasz zadnych wnioskow

ale mają dziwne oczy

lookism

Też byś takie miał jakbyś się dowiedział że spierdoxy pod Ciebie trzepią.

ej, czujesz się bezpiecznie w ukej?

Pod jakim względem?

że ktoś mógłby cie zaatakować, ze względu na narodowość

Raczej bardziej się zawsze obawiam zachodzić do dzielnic z większym nasyceniem naszych, zwłaszcza tych którym się angielski sen nie ziścił.
Poza tym u mnie w mieście angielska patologia się nie czepia bo polskie sklepy których jest od groma sprzedają Karpackie 9% za funta. Za dużo nam zawdzięczają.

4 godzina prawie a mi się dalej nie chce spać. Idę na szluga i spierdalam, może jak się pogapię w sufit to zasnę na te parę godzin.

brrfft ups zesrałem sie