/polska/

edycja silnej polski

Other urls found in this thread:

en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_GDP_(PPP)_per_capita
twitter.com/SFWRedditImages

korab cwel

edycja brudnych, śmierdzących kutasów

gdzie jest grecki? gdzie kolgejt?

murzyn i muzułmanin mogą być polakami

Dwa metry pod ziemią, taką mam przynajmniej nadzieję.

tym razem to nie ja

I tak jesteś cwelem.

>Dlaczego nie socjalizm
Bo oni chcą tylko żyć i żreć, a celem życia nie jest przeżycie

te dwa po lewej to takie polskie mini-wtc

polski dziewiec jednenascie kiedy?

jutro

>wiesniak z polski b zobaczyl jak wyglada miasto i bedzie postowal zdjecia cala nitke

polskie dziewięć jedenaście będzie w pałac kultury

zbsz jedyna rzecz którą nasi bracia zrobili tutaj dobrze

to żbsz

nie przyjeżdżajcie jutro do warszawy

>implikowanie że polskie 9/11 to nie 10/4

warszawa dajcie mi jom

was trzeba sprzedać kurwa ruskim jakby Poznań i okoliczne wypizdowa były niezależne to bysmy byli drugim Luksemburgiem

głupie kurwa polaczki
>hehe powstanie warszawskie takie super ;)
>hehe postawienie jednej sztucznej palmy na ulicy jestesmy prawie jak Miami ;)
>hehe pare wieżowców jestesmy jak Nowy Jork ;)
>hehe free ukraine niech żyje Bandera ;)

wy niewdzięczne kutasy małorolne powinnismy was oddać ruskim żeby was dobrze przeruchali w dupe tylko dzięki nam i jebanej Małopolsce ten kraj w ogóle istnieje powinniscie nam ssać chuja kurwa jak tutaj sie przeprowadzi jakis jebus z hardego Podlasia to już po roku robi sie z niego cywilizowany człowiek ale jak na Podlasie pojechałby renomowany chirurg to w miesiąc by stał pod żabką i narzekał na PIS na który sam głosował i zarabiał 1600zł

jednak Hitler miał racje polaków trzeba rozjebywać masowo kurwa odremontujmy Auschwitz

juz nie można nic ładnego zapostować, żeby wam zazdrość i żał dupę nie ściskał?

skąd ty jesteś? przypominam, że zarówno polska a jak i b w porównaniu do warszawy to trzeci świat

widzielismy jak to zapostowales w poprzedniej nitce absolutna kompromitacja marcwela

to.

>cale życie gówno wszędzie
>nic sie nie dzieje
>jedyna atrakcja polaka biedaka to że buduja wieżowce i faktycznie cos sie dzieje w tej zrujnowanej warszafce

mi tak sie podoba przynajmniej cos jest a nie cale życie gówno

wymieńcie jakąkolwiek znaną osobe z Podlasia, Opolskiego, Podkarpackiego, Lubelskiego, Warmińsko - Mazurskiego czy Lubuskiego

nie ma kurwa

jestescie pijawkami i jeszcze szczekacie na tych co faktycznie budowali ten jebany kraj

Jan Kanty Pawluskiewicz,
Józef Elsner,
Marek Grechuta,
... Linda?

>Małopolsce
też cię kocham uwu

moze i nawet fajnie wyglada ta warszawa ale ja bym nie chcial mieszkac w miescie pelnym ciapakow i innych hindusow i wietnamczykow bo bym sie bal o swoje zycie wychodzac z domu bo co jak ktoremus nagle odjebie i sie wysadzi w tlumie ludzi

>mówi się by nie robić nowego
>robią nowy
Cały Sup Forums czeka aż dobije nitka do 10. strony

Białorus zrobiła więcej dla Polski niż te memiczne gównowojewództwa no kurwa jak z was gnije

zaraz znowu trzeba zwalić
super męska witalność(tm)

wietnamczyków szanuj

>Cały Sup Forums czeka aż dobije nitka do 10. strony
siedze na generalach na /vg/ a wczesniej Sup Forums odkad pamietam i doslownie nikt nigdy nie czekal do 10 strony tylko nowy powstawal jak tylko doszli do bump limitu albo nawet chwile przed

dosłownie nikt nie czeka

cały dzień co chwila kościeje
anoni dawno tak nie było

>Elsner
>niemieckiego pochodzenia
no polak w chuj masz z czego być dumny Sebastianie Gałecki z Polski Z
>Jan Kanty Pawluskiewicz,
z Małopolski

Dosłownie wszyscy

musze wam cos wyznac. jestem z polski b. i nigdy nie widzialem swiata. jestem dziki jak małpa. nie umiem sie zachować. czuje sie gorszy.

>sprzedali
nom, ciekawe komu
>japonia 130m obywateli
>przęcietny japonczyk czyta wiecej w przeciagu miesiaca niz polak w ciagu roku
>gigantyczny rynek zagraniczny, dosłownie cały świat czyta mangi i lit. japońską
>rzad od lat hojnie wspiera kulture

Wy myslicie że polacy wolno rysują. A zobaczcie sobie w jakim tempie powstają zeszyciki u hamerykanów którzy przecież są w stanie się za to utrzymać i nie muszą zapierdalać wózkami widłowymi po jakichś magazynach.

Bardzo dobrze, że znalazł się nowy warszawoposter, wam wieśniaki trzeba codziennie przypominać, ile wy warci jesteście.

Ja zapostuję coś lepszego niż wieżowce. Podzielcie sobie tą liczbę przez 3,1 miliona mieszkańców Warszawy i porównajcie en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_GDP_(PPP)_per_capita - gwarantuję, że się posracie lub/i popłaczecie.

>warmińsko-mazurskie
Ale się bali nazwy "województwo pruskie"

jestem z polski b ale całe życie spędziłem w internecie zamknięty w ciemnym pokoju, więc nie czuję się jakoś wsiurem dużym

>>rzad od lat hojnie wspiera kulture
cos czego w polsce nie ma bo polska straciła całą kulture po PRLu

nihilizm was przeżera od zewnątrz
no to pokażcie swoje typy, byle nie Beata Konarska, Kaczmarczyk czy Reims

mieszkam w grajewie opinie?

I dobrze, byłyby tylko z tego względu problemy w relacjach z Niemcami.

Możecie mi poradzić?
Level 23 here. Spotykam sie od pewnego czasu z pewną dziewczyną. 3 spotkania już za sobą , zawsze fajnie nam się gada, kobieta mnie zagaduje, nie odpowiada przysłówkami. Ale dzisiaj mi napisała że nie widzi przyszłości dla Nas. Czujecie to brak przyszłości (to jakies kłamstwo) ??? Ona mi się bardzo podoba i naprawdę liczyłem na poważny związek. Wie ktos o co chodzi ? Co mogę zrobić ?
Powinienem ją prosić o następne spotkanie ?
Pobiegac jeszcze za nią, czy co?

>nadal nikt nie wymienił osiągnięć tych województw
XD

>rzad od lat hojnie wspiera kulture
a tymczasem w polsce niedawno wynaleziono odważną koncepcję "kulturotech" i zaczyna się snuć wizję o czymś, co japończycy robią od 50 lat.

>kup czteropak żeby mieć na jutro bo sklepy nieczynne
>wypij wszystko w jeden dzień
ups haha

Fajna jest tam mleczarnia.

>nie odpowiada przysłówkami.
PÓŁSŁÓWKAMI debilu jebany, przedstaw swoją dziewczyne murzynowi zeby ją wyruchał bo z takim tardem to zmarnuje czas

>jutro sklepy nieczynne
kurde musze do zabki wiec sie udac kupic zestaw weekendowy anona

>byłyby tylko z tego względu problemy w relacjach z Niemcami.
No chyba nie

> ABOLITION OF THE STATE OF PRUSSIA
>Control Council Law No. 46 and Excerpt from Report of Military Governor
[ February 25, 1947]

>The Prussian State which from early days has been a bearer of militarism and reaction in Germany has de facto ceased to exist.
>Guided by the interests of preservation of peace and security of peoples and with the desire to assure further reconstruction of the political life of Germany on a democratic basis, the Control Council enacts as follows:

>Article I
>The Prussian State together with its central government and all its agencies is abolished.
>Article II
>Territories which were a part of the Prussian State and which are at present under the supreme authority of the Control Council will receive the status of Laender or will be absorbed into Laender.
>The provisions of this Article are subject to such revision and other provisions as may be agreed upon by the Allied Control Authority, or as may be laid down in the future Constitution of Germany.
>Article III
>The State and administrative functions as well as the assets and liabilities of the former Prussian State will be transferred to appropriate Laender, subject to such agreements as may be necessary and made by the Allied Control Authority.

wypierdalaj

Rzeszowscy kolejarze przyjezdzają zawsze trzy dni przed planowanym przyjazdem PKP-KL-9055 bez przysiadek.

>dosłownie atrakcją jest muzeum mleka
>muzeum
>mleka

bka

Znalazła sobie lepszego. Loszki zazwyczaj umawiają się z kilkoma facetami naraz i sondują który może im najwięcej zaoferować. Nie bierz sobie tego do serca, one wszystkie tak robią.

ja jako dobry synek i brat kupiłem 16 na 3 osoby

Prusy może i martwe są jak dodo, ale pamięć o tych ziemiach dalej silna w narodzie niemieckim.

Polska jest 100 lat za resztą swiata, w Niemczech będą mieli roboty a w Polsce będa mochery sie pruć że ''łolaboga maszyny diabelskie ;_;''

jestescie gównem ale gdyby to Poznań był stolicą to byscie mieli kurwa tutaj jak w Norwegii minus araby ale i tak powinno sie połowe z was sprzedać, wasze kobiety już sie sprzedają kurwa polaczki

>a tymczasem w polsce niedawno
Bo liberałowie upuszczają kluski zawsze wszędzie na ziemie w momencie kiedy tylko nie da się w prosty sposób przewidzieć zwrotów danej inwestycji. Bo bilans ma być zawsze do przodu. A niestety tak się składa że w najbardziej kluczowych sektorach jest to po prostu niemożliwe i trzeba ładować kasę po omacku i na wiarę. Policzyć jak się nam zwróci kultura, edukacja czy służba zdrowia w miarodajny sposób po prostu nie można, ale przecież każdy wie jak istotne są to sprawy.

No ale to z dupy se tego rynku nie wyciągnęli, nie ma co wydawać to i nie ma co kupować. Poza tym to książki i komiksy u nas jakby drogie w chuj.

Z tym że chujnia z dofinansowaniem to w sumie fakt, a od kiedy PiS rządzi to jeszcze z tym ponoć gorzej.

kurwa jak ja nienawidze ludzi

jak tam studniowka?

czy jest tu ktoś na 20+ lvl kto nigdy nie pracował?

Kolego mamy województwo nazwane po mieście w Niemczech
Chuja by nam zrobili, przecież te województwa to z 97 roku

>Poza tym to książki i komiksy u nas jakby drogie w chuj.
>30 zł to ''drogo''

ale na wódeczke 20 zł to sie ma nie? Chuju jebany kurwa analfabeto jakbym ci encyklopedią przykurwił za te wymówki to by ci przez dwa miesiące huczało

koszenie trawy na wsi się liczy jako praca?

23lvl, pracowalem prawie 2 lata ale mozesz pytac mimo wsyztsko

pracowalem doslownie 2 godziny

słoik podniecający się na widok większego miasta wykryty

no elo 22 zgłasza się, miałem praktyki w licbazie (co trudno nazwać pracą bo traktowali mnie tam jak debila) ale poza tym nic, null

a miales na to jakas umowe?

>tug user cie obraża bo nie urodziles sie tam gdzie trzeba

ehh

czemu debilu?

nie, takie tam u babci i jej znajomych
poza tym to nigdy nie pracowalem na serio

witaj w domu

Nawet ten 23% VAT jest zawsze po stronie mecenasa tego projektu zwanego "publikacją naukową, scholastyczną, dziełem pisanym na bazie publicznej domeny CC-BY, czy też CC-BY-3.0 oraz pochodnych do praw do reprodukcji, edytowania i redagowania".

Opinie o free domain?

>idz do pracy
>chcą abys cos zrobił
>nie zrób tego
>na drugi dzien przyjdz i zrezygnuj

XD

chcielibyscie taka?

Masz szczescie ze tak pozno ten post zauwazylem
Debilu

Bo w ogóle nie jest tak, że jeszcze do niedawna Polska była stosunkowo biedna i były inne priorytety.

tak
t. sami wiecie kto

szanuje jebac januszy wyzyskiwaczy jak cos mi sie nie podoba to tego nie robie i nie bedzie mi jakis janusz grozil ze mnie zwolni tfu

No ja nie pracowalem przed 2-stka ale to bylo wiele lat temu

>ubiera się jak dziwka
>hehe nie patrzcie na mój wygląd
za każdym razem

to.
>pik relatywny gdy ktos mówi "praca"

Szkoda że nie brała inhibitorów hormonów dojrzewania

odebrałbym z przedszkola
tyle

murzynek pierwszy raz pracuje he he

...

Za stara.

Polskie 9/11 musialoby byc w pomnik papy
Ale bysmy mieli w kraju niezla imbe przez kolejne kilka lat

>imbe
co?

wygląda spoko ale dwa warunki:
1. musi być płodna
2. nie może się brzydzić połknąć spermy

bo inaczej to bez sensu zupełnie

O jezu nie dadzo legalnej animki EHHHHHHHHHHHHHHHHHHHh

kiedys to było, pojecie pracy nie istniało byli zbieracze i polujący i chuj

co sobie uzbierales wypolowales to miales nikt nikomu nie rozkazywał

o kurwa wynajac sobie maly samolot i wleciec w jezusa swiebodzinskiego opinie??

elo

w sumie ciekawe niech jakiś user medyk się wypowie czy jest płodna

ja bym chciał bezbpłodną bo mógłbym w niej dochodzić bez kondoma

Tylko spróbuj kurwa.