/polska/

edycja poprzednia edycja trwała dwie i pół godziny

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=L1bmY6oAojY
youtube.com/watch?v=bwq4XzL38_I
youtube.com/watch?v=scadIMh9C70
youtube.com/watch?v=NZfox7y8VAg
youtube.com/watch?v=ZhqLE7O6B1Q
youtube.com/watch?v=tCgevMWzLxY
twitter.com/NSFWRedditVideo

/balt/

Tak bez animki?

tak sobie myślę, że tak jestem wyzbyty kontaktu z ludźmi, że jakby ktoś mnie przytulił to bym się popłakał

Tak wyglądacie

mam niejasne wrażenie że gdyby mnie ktoś przytulił to byłbym nieprzyjemny w dotyku

uwaga straszne youkai

no ja też
ogólnie to jestem nieprzyjemny

to jest ta kurtka co ją kupiłem danoni okazało się że damska

spoko ja bym chodzil w takiej

Ale bez animek to weź nie postuj

KWIII

Kto tutaj zawalił 2+ lata na studiach albo w szkole? I jak dalej się potoczyło wasze życie bo nie wiem czy już się zajebać czy jeszcze poczekać?

noś i tak, chuj się pozna

smród

gdzie?

studia tutaj i tragicznie dla mnie ogólnie nie polecam ale jak nie ma wyjścia to trzeba żyć cierpieniem

>Od żebraka po cesarza każdy żyje z gospodarza
weź se to zapamiętaj synek

Akceptowalna, o ile jesteś głównym bohaterem anime.

Postuj jak w niej wygladasz zuchu.

youtube.com/watch?v=L1bmY6oAojY

ja nie ale znałem ziomka który 3 lata podchodził do studiów i za każdym razem uwalał pierwszy rok teraz dobrnął do drugiego zaczął olewać zajęcia i znowu go wyjebali

miałobyć straszne nie słodkie

Dziadku mamy XXI wiek

dobranoc~

nawet straszna Yukari jest słodka

podoba mi się to że Polska jest w tym miejscu w sprawie przyjmowania imigrantów gdzie chciałem.
To jest ludzie wiedzą teraz że przyjmowanie ich się nie opłaca i niezależnie jak bardzo głośno Schultz warczy to i tak chuja zdziała
Trzeba pomagać jak to robi Polska teraz tj. wysyłać pomoc humanitarną do obozów na granicy z Syrią gdzie prawdziwi uchodźcy potrzebujący pomocy się znajdują

mądry ale leniwy

ale chodzi ci o samą akcję z synem, czy o cały rozkaz 270 "nie ma jeńców wojennych, są tylko zdrajcy"?

straszna najlepsza
ale nie dadzo

idziemy chlopaki do Berlina!

anoni jak powstrzymać czarną pigułkę przed wejściem? zaczynam coraz mniej o siebie dbać bo jestem śmieciem i tak nikt mnie nie pokocha

Berlin nasz!

kurwa ja dwa lata z czego o drugim nikt oprócz mnie nie ma pojęcia do tego robota żeby za to zapłacić ale najbardziej to mam już dość tego udawania jak teraz mi się nie uda to kończę to bo pod żadnym względem nie pasuje do tego społeczeństwa
Ja nie tyle że olewam tylko po prostu nie mogę znieść tej jebanej atmosfery i ogólnie innych ludzi. Poza tym w zeszłym roku już tak mi się pojebało w głowie że na jedne zajęcia poszedłem tylko raz ze strachu. Chyba czas na psychiatre.

a co sądzisz o niebiałych legalnych imigrantach którzy spełniają warunki wymagane do dostania wizy i przyjeżdżają pracować albo studiować

o kurwa nie wiedziałem, że ludzie w 21 wieku nie muszą już jeść, a ja jak ten głupi regularnie jadałem

siema zgadnijcie kto własnie pił z ziomkami i było zjaebsicie i dużo smiechów i wgl a wy co spierdolinki dalej samotni w piątki lmao z was

kuba

>mądry ale leniwy
Uśmiałem się
Prawdziwi mądrzy sobie radzą w życiu, a nie

opowiedz wiecej co ci tak przeszkadza na tych studiach ze nie dajesz rady wytrzymac?

nie
ja

dobra sucz z niej je

>Ja nie tyle że olewam tylko po prostu nie mogę znieść tej jebanej atmosfery i ogólnie innych ludzi
Ja miałem iść, zapisałem się, dostałem a przyszło co do czego to ani razu nie byłem na uczelni
Co to za atmosfera?

znowu ty zjebie, zajeb się tyle ci powiem

dupa

brzydko

>zajeb sie bo nie jesteś rasistą
taki wygląd prawaka

głupi krulik

waż na słowa

i o tym kurwa mówię, mam wyjebane na polityczke ale ty psujesz każdą nitkę
rozpoznaje cię po tym pytaniu, dosłownie masz obsesje stary
>A CO JAK LEGALNIE TU CHCĄ CO
chuja mnie to, zabij się, jakość nitki wzrośnie

on ma rację

dosłownie cała rzeczpospolita polska to safespace dla prawackich spierdolin więc czego ty tu szukasz niby włącz se tvp

w tym momencie jesteś bardziej wkurwiający niż Sup Forumskopki
rozopznaje cię po tym jebanym typie pytania które ZA KAŻDYM razme zadajesz
>a co jak legalnie
a co jak mnie to chuja obchodzi

ale piecze prawaków że ciapaty może legalnie przyjechać do polski i nawet dostać obywatelstwo a oni nic nie mogą z tym zrobić

gram w overwatcha a wy co robicie

nie jestem prawakiem zjebie ale bardzo mnie kusisz żeby nim zostać jak na lewo takie spierdoliny siedzą

gram w wowa

na złość anonowi zostań pr*wakiem brzmi legitymacyjnie

kurwa nie ładne te wasze obrazki, ale dzięki za (jusy). Dajcie jakieś śliczniejsze obrazki, jak ten na przykład (niekoniecznie eroi).

Polska jest krajem prawicowym przez takich ludzi

tuhu to gówno jebane

Że nie mam się do kogo słowem odezwać, że mnie spytaja i cała sala się będzie gapila, że ktoś mnie wysmieje, że trzeba kurewsko dużo się uczyć, że nie można się dogadać w dziekanacie. Ale najbardziej to przeszkadza mi to udawanie że jestem rok dalej, czasami aż tak się w to zapedzam że szkodzi to mojej obecnej nauce.
No ze każdy nawet autysci formuje jakieś grupy i ma znajomych których rozpoznaje a ja nie mogę bo nie wiem co mam mówić, a potem nie jestem na bieżąco z egzaminami itp, usos mnie w chuj stresuje i mam już dość tej całej otoczki zapisywania na przedmioty egzaminy czy inne gówna

to tylko stateczki

śliczne mówisz?

>stateczki dla kurwa dzieciaczków

>legitymacyjnie
Kurwo, a słowa sensownie to nie znasz

aż za dużo takich mam

spierdalaj

ale nuta

youtube.com/watch?v=bwq4XzL38_I

tu wyglądają jakby były demonami, nieładne, daj jakieś fajne, bo mam bardzo mało reakcyjnych ze straszną youkai

Stateczki są w sumie w porządku.

>wyglądają jakby były demonami
bo są.

ale nt

youtube.com/watch?v=scadIMh9C70

Ale nuta
youtube.com/watch?v=NZfox7y8VAg

to u mnie grupy znajomych się nie formują ale też mam dość zapisywania się na przedmioty i jak dostaję powiadomienie że ktoś napisał post w grupie uczelnianej (w której musze być bo bez tego miałbym pod górkę) to przechodzi mnie taki stres i uczucie niechęci jak gdy mama wracała z wywiadówki w gimbazie

Prze/wyprowadzka, praca w korpo (jeśli serio uważasz, że nie masz kwalifikacji).

Może się znienawidzisz, może Ci się to spodoba. Mówię zupełnie serio, to drugie się zdarza.

Podwieki nie znajo
youtube.com/watch?v=ZhqLE7O6B1Q

nieironicznie dobre w chuj

>idolkowe gówno
youtube.com/watch?v=tCgevMWzLxY

macie tak czasami ze napiszecie super dlugi zajebiscie smieszny i ciekawy post ale juz po napisaniu patrzycie na niego i stwierdzacie pierdole nie wysylam i go zamykacie bezpowrotnie tracac jego zawartosc i wykonując krok blizej ku otchlani

niestety nie byłem oskarkiem bananem z rodziną w Niemczech która przywoziłaby mi konsolki na urodziny / święta

ale znałem takich i byłem zawistny w chuj żbsz

kurwa ten ładny, ale musiałem wyjebać napisy bo mnie wkurwiały

ehh

co kurwa ja pochodze ze srednio zamoznej rodziny z podlasia i mialem ps1 a potem ps2 jak wyszlo
nie wiem jakim trzeba byc biedakiem zeby nie miec konsoli za gowniaka

ja raczej nie piszę długich postów

>nie wiem jakim trzeba byc biedakiem zeby nie miec konsoli za gowniaka
ja nigdy nie dostawałem nic na urodziny ani pod choinkę

>tug kupiłeś PS1 za 600 zł nowe w 2003 za 1/4 hajsu z komunii
najlepsza inwestycja jaką zrobiłem w życiu, grałem jeszcze 2 lata temu

Za moich czasów to takie podróbki SNES czy NES były. A za gówniaka to Amiga.

Nic dziwnego, że wszystkie nostalgiczne tematy o konsolach nie ruszają mnie.

przyjmują do korpo ludzi bez wyższego wykształcenia? myślałem że 10000 kandydatów mają do wyboru i każdy ma papierek

pegazusa tez mialem jak kazdy ale polowa dzieciakow na osiedlu tez miala ps1

Znam dobrze angielski a oprócz tego do niczego się nie nadaje, co bym robił w takim korpo?
No dokładnie, nie będę już nigdy neetem ale już też mam dość bycia wrakiem człowieka z nerwów o to i jeszcze prace

Zaraz lecę spać bo jutro wagecucking 9h

jak widze ze post ma wiecej niz 2 linijki to nawet nie czytam żbsz

spierdalaj bananowy dzieciaku pierdolony, w życiu nic nigdy nie dostałem, zawsze musiałem na to odkładać w chuj czasu, albo zapracować

jego post ma 3 co odpowiadasz jak nie przeczytales

a co robisz? jakaś konkretniejsza robota czy tylko dorabiasz żeby rodzice się nie przypierdalali że wegetujesz za ich pieniądze?

u mnie ma 1

Zależy co chcesz robić, ale zwykle piszą na stronach jakie mają wymagania. Zwykle nie potrzeba, ale część miejsc pracy ma dużą rotację bo jest w konkretnym dziale chujowo.

Dużo rzeczy: dzwonienie, obsługa klienta i inne. Podałem gówniane przykłady ale ja akurat załapałem się jak wprowadzali nowy system do korpo i szukali ludzi do jego obsługi.

jaką Ty masz rodziałkę na monitorze, bo u mnie ma jedną

bk z biedaka

>pegazusa tez mialem jak kazdy ale polowa dzieciakow na osiedlu tez miala ps1

Chyba jest między nami z 5-10 lat różnicy i raczej to drugie.

Mi nigdy nie dali konsolki bo rodzice zawsze twierdzili że hurr durr po co ci masz komputer.
Żeby ten komp był jeszcze jakiś porządny ale to był taki złom że grałem praktycznie tylko w DOS-owe gierki. W 2004 roku.