/polska/

edycja elo wstałem

ale chujowa edycja

hola

było zrobić samemu, ale teraz to już za późno

mi się podoba

>było
>nie "trzeba było"
jeszcze w życiu nie słyszałem, żeby ktoś mówił bez trzeba, co to kurwa za gwara zjebana?

>jeszcze w życiu nie słyszałem, żeby ktoś mówił bez trzeba
Nie on ale ja z Mazowsza i słyszałem coś takiego setki razy

Ciekawe, kiedy wirtualne waifu jak w nowym Blade Runnerze będą. Na miejscu Elona Muska inwestowałbym w waifu a nie w elektryczne samochody. Większy rynek zbytu.

małopolska hir, u mnie też się tak mówi

>tug

kujawy. też.

rosnę w siłę

to chyba mało z ludźmi rozmawiasz jak nigdy czegoś takiego nie słyszałeś, poza tym to nie jest żadna gwara. często tak mówią tu w wielkopolsce
nie jest to może estetyczne ani poprawne, ale wiadomo o co chodzi.

ehhh anoni uscisnijcie mnie i powiedzcie ze wszystko bedzie dobrze i przestane byc smierdzacym neetem

Mam nadzieje anone że łuczników używasz, tylko cie chuj przyłapał w takim stanie.

I tak da sie wygrać jak rozpierdolisz mu morale włóczniarzy.

t. podbił 3/4 Japonii ale sie znudziłem ciągłym zapierdalaniem armiami za rebeliami i walczenie 30-minutowych bitw tylko po to żeby dokończyć kurwa gre

Do tej pory cyngluje mnie że mój kochany Radom do Mazowsza przyłączyli.

>tu w wielkopolsce
ja z wielkopolski jestem i dosłownie nikt tak nie mówi, co najwyżej "czeba była, trza było, cza było", ale nikt nigdy nie wyrzuca w pizdu całego słowa

nawet nie mam jednego lucznika, cisne sobie samurajami

Hey guys I worked with a polish guy named dawid he was an electrician can you say hi to him for me

no to tak jak mówiłem wyżej, może za mało z ludźmi rozmawiasz

Powodzenia jak koszty samurajów zaczną cie cisnąć w dupsko w późniejszej grze debilu.

"Było mówić kurwa a nie" na jest u nas poprawne.

t. slunsk

nie aż tak mało, bo w akademiku mieszkam i studiuję, więc z przymusu muszę codziennie normiczyć

Co sądzicie o potocznym skracaniu zdań złożonych?
>wiem o tym, że
>wiem, że
Wg mnie to bardzo klawe

potwierdzam
t. gorny slask

nie widzę żadnej różnicy pomiędzy tymi dwoma zdaniami

Uscisne cie jak przestaniesz smierdziec

Język potoczny staje się oficjalnym z użytkowaniem.

Polski ma za dużo zjebanych bezsensownych zasad, wyjątków i ogólnego debilizmu jak ch i h, rz i ż, u i ó, na chuj to kurwa komu?

u mnie by było
>trzeba było kurwa mówić, a nie...
Mniejsza o to, u was też wjebują "nie", na koniec każdego zdania?
>Byłem w domu nie, i matka mnie zawołała nie, że mam wyrzucić śmieci nie, też tak masz, nie?

>ch i h, rz i ż, u i ó
>t. user debil

no to nie wiem jakim cudem się z tym wcześniej nie zetknąłeś, mieszkam tu całe życie i słyszałem wiele razy.

to "..., nie?" na końcu zdania jest typowo poznańskie, ale ostatnimi czasy się rozpowszechniło mocno

No bo nie ma różnicy

t. Chce te debilizm w języku bo "hehe tradycja hehe wiesz cnie"
Dodawanie "nie?" na końcu zdania istnieje też w angielskim. Cyngluj się na Boga że ludzie myslą podobnie do siebie.

Akurat rozróżnianie ch i h jest idiotyczne bo h występuje tylko w zapożyczeniach
A rodzimy fonem (ch) musimy zapisywać dwuznakiem, ale rogactwo

>t. Chce te debilizm w języku bo "hehe tradycja hehe wiesz cnie"

Idioto polski zapis już jest w chuj fonetyczny a ty chcesz zapisywać zupełnie różne i niezwiązane morfofonemy jedną literą
Może zrupmy z jenzyka serpsko-horwacki i dźwjencznośći wwygłośe też śe wyzbonćmy?

>t. Chce te debilizm w języku bo "hehe tradycja hehe wiesz cnie"
t. lewak

>schab
>shab
>druch
>druh
>chuj
>huj
>samohud
>samochód
Idź w huj anone.

co to ma do lewactwa/prawactwa
jprdl przestańcie wszędzie forsować podziały polityczne

Ja autorem tego wpisu Więc jestem za zniesieniem rozróżnienia na h/ch
Ale najlepsza by była cyrylica

mufmy od razu po angjelsku bo polski taki gupi i trudny i wogule a angjelski jes spoko

this, english yest so much better, nah khooy nahm tehn polish

cyrylica to gówno dla podludzi

...

t. Szryszdzysky
Dorośli rozmawiają to się nie wtrącaj co

mam anxiety

Циpъıлицa eдъıнъıм cлyшнъıм aльфaбэтэм cлoвѣьcкъıм

ale fajny obrazek

mam bonera

nie do this

a jak zamawiasz pitce?

przez neta

Pamiętacie naszą klasę?

Wykurwiaj ruski szpionie

kurwa widzialem lankleta z ladna dziewczyna jaaaaa pierdole a sie wkurwilem

Ty jebany Yamatobergu pierdolony, przestań wkładać takie obrzydliwe zdania w usta niewinnych animek. REEEEEEEEE, one nie są KURWAMI.

Pewnie myślisz że to Rosjanie wymyślili cyrylicę co

ja też
ale ten lanklet to qt był ehhhh

ty kurwa pedale

sawa-chan to akurat kurwa trochę jest żbsz

ech, ja tym świętem gardzę chyba nawet bardziej niż walentynkami, a dla bezbuziakowca jak ja to naprawdę wyczyn.

Chuj mnie kto to gówno wymyślił

ale to Ritsu mówiła akurat

Nikt cię nie pytał o zdanie zamknij mordę

ja np. nie chciałbym cyrylicy bo nie chcę się uczyć literek na nowo

zamknijcie mordy kurwy jebane

wszyscy powinniśmy się posługiwać jedynym słusznym językiem C++

Nie zrobie tego. Jebać cyrylicę

cyrylica to takie kanji dla polaków
opinie????

co robicie

>kanji
???

posprzątałem pokój i zastanawiam się co zrobić ze swoim życiem

sram

czego nie rozumiesz debiru

漢字 to 漢字 dla pola人

nie żebym popierał cyrylicę, ale nauczyć się jej idzie w godzinę żbsz

skończ je

я вac в poт eбaл пoлиaки poбaки

>poт
?

田国 = Polska
田男 = Polak
田女 = Polka
田人間 - Polacy
Opinie?

nie ma nic wspólnego z kanji

debilmen > mejd in abys

Po japońsku?
Spoko

polski > rosyjski > japonski

>z miksować te 3 w jeden
porozumiewałbym się w

>idzie w godzinę
Można się "nauczyć" i "nauczyć".
Przecież to nie tak że sobie zapiszesz jak na dysk i masz raz na zawsze.
Ja też się pare razy "nauczyłem" cyrylicy. Raz jak miałem długi postój na lotnisku w moskwie, zajęło mi to z 20 minut czytając reklamy i domyślając się że "wódka" pewnie brzmi tak samo w obu językach i potem mając już jeden znaczek, mogłem się domyślić z innej reklamy kolejnego itd. i nawet przez jakiś czas byłem w stanie nią płynnie czytać, innym razem jak potrzebowałem rozszyfrować instrukcję do wyciskarki owoców z ukrainy i pewnie jeszcze przy kilku podobnych okazjach, ale co z tego jak teraz nie mam pojęcia jak czytać którykolwiek z tych znaczków?
Co z tego że "nauczysz się w godzinę", jak mniej więcej tyle samo czasu zajmie ci jej zapomnienie?

pewna naciągana analogia jest, ale raczej dla pośmieszkowania, autysto

Ale pierdolisz
To masz jakąś beznadziejną pamięć jak tak zapominasz
Tam się 10 liter różni
A jakbyś miał się tego nauczyć do konkretnego języka, i to ci znanego (polskiego) to byś zapamiętał

Jest gorszy polski film niż Jak Rozpętałem II Wojnę Światową?

Listy do M 2

psy

ten fantasy o IIWŚ albo ten romans o IIWŚ

>Ale pierdolisz
To ty pierdolisz debiru. Z moją pamięcią jest bardzo dobrze. Tak po prostu działa mózg, że jak doświadczasz czegoś tylko przez chwilę raz na 5 lat to chuja będziesz pamiętał, nie ważne jakim jesteś geniuszem. Nawet ci autyści od tych pokazów pamięci co zapamiętują jakieś gigantyczne losowe zbiory liczba zazwyczaj błyskawicznie to potem zapominają. Chociaż u nich zależy od techniki, ale pamięć długoterminowa wymaga jakiejś formy repetycji.
Picrel, krzywe uczenia. Nie uczą już w szkołach propedeutyki nauczania?

w której szkole niby tego uczyli kiedykolwiek?

Przepraszam Panowie, ale JR2WŚ jest o wiele bardziej żenujący od podanych przez was.

To nie ma nic do rzeczy
To wymówki bo ci się nie chce/nie potrafisz się jej nauczyć/nie jest ci potrzebna i nie wiem po co te wywody o technikach nauczania

>nieruchanie po 16 rokużycia
XD

>it's another episode of "user próbuje usprawiedliwić swoje lenistwo depresją ale w sumie apatia może być efektem depresji także ostatecznie nie wiadomo ale i tak będziemy memić"

>czekanie do 16 roku życia
genetyczne przegrywy będą się jeszcze tym chwalić lmało

>w której szkole niby tego uczyli kiedykolwiek?
U mnie w gimbazie, liceum i na studiach.
W gimbazie i liceum przy okazji innych zajęć (*), a na studiach (niezwiązane z nauczaniem) był z tego cały przedmiot, chociaż tylko godzina na tydzień przez semestr, ale wszystko co najważniejsze przerobiliśmy.

(*) ciężko mi teraz powiedzieć jakich, na pewno jakieś godziny wychowawcze i w ramach innych przedmiotów, w każdym bądź razie przemycali te tematy na tyle skutecznie że wszystko co było potem na studiach widziałem już wcześniej

>To nie ma nic do rzeczy
Boże jakim ty jesteś ciężkim idiotą
>To wymówki bo ci się nie chce/nie potrafisz
Gdzie debiru mówiłem że aktywnie się uczyłem cyrylicy? Jakbym miał zajęcia z rosyjskiego czy coś gdzie musiałbym z niej korzystać co jakiś czas, to na pewno bym ją znał. Tymczasem podałem ci przykłady z lotniskiem i maszynką i to była cała moja styczność.
Twierdzenie że czegoś można się nauczyć w godzinę i potem będziesz pamiętał to do końca życia to czysta ignorancja.
>po co te wywody o technikach nauczania
To są podstawy podstaw. Nie chce mi się wierzyć że ktoś przeszedł przez szkołę i może nie wiedzieć jak działają krzywe uczenia się.

meczyk wygrany kurczak podany elo