/polska/

edycja anime

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=LiO-I5kjmIU&index=13&list=PLOfSZ9-pamJqpf5sbyA7_D-Q6MK_pDkiJ
youtube.com/watch?v=BirlwxW8l5A
youtube.com/watch?v=QQPJYnr48yU
youtube.com/watch?v=4GPFduVKuEg
youtube.com/watch?v=qi5nTb-NRFU
twitter.com/NSFWRedditGif

edycja lepsza ale chyba już za poźno

wszystko przez ta jebana kpacze v2 musiałem 5 minut jakies znikajce domki kurwa kilkac

zainstaluj 4chanx i wymuś v1 do postów i indexu

>zainstaluj 4chanx
nie potrzebujesz do tego żadnych dodatkow
>ale chyba już za poźno
nic nam nie przeszkadza przecież w zaspamowaniu tamtej animkami

do zakładania nitek potrzeba

dzis dokoncze blend s

mi jeszcze dwa odcinki zostały do dokończenia, miałem w święta kończyć ale zapomniałem, a teraz też mi się nie chce

chciałbym taką savage loszkę jak Maika
ale nie dadzą anonkowi :(

ożywiam nitke

>oglądaj amine
>robi ci się źle, bo postacie s a ładne, a tyś brdydki

nie mam tego problemu

brudas ożywia nitke
nikt mnie nie kocha, równie dobrze mogę tu pisać

tylk ta nitka jest real

cały 10 jest zły
poza tym to są ludzie przyzwyczajeni do klasycznych menu jak w 98 i 2k

nieee ma bogha

STARA
KURWA

DAWAJ NA RING

DAWAJ NA RING

ZARAZ CIE ZNISZCZE ZARAZ CIE ZNISZCZEEE

dajcie żonę

youtube.com/watch?v=LiO-I5kjmIU&index=13&list=PLOfSZ9-pamJqpf5sbyA7_D-Q6MK_pDkiJ

dobra muza

morda

siedze na windowsie bez przerwy od 1995 roku i doslownie 10 to najlepszy jaki wyszedl do tej pory i menu start w nim pozwala na otwarcie czegokolwiek chcesz szybciej niz w poprzednich
inb4 muh privacy szpiegujo mnie

Ja oszaleję od tej samotności
Co robić?
Jestem neetem i nie mam znajomych

ale owoce sa dobre czemu ludzie wpadaja w cukierkowego zyda

korzystam z 10 normalnie i zawsze mnie szlag trafia jak muszę korzystać z 7.
nie wiem dlaczego w sumie nawet

STARA KURWA
DOSŁOWNIE PAJĘCZYNY MIĘDZY NOGAMI BO NIKT TAK STAREJ KURWY RUCHAĆ NIE CHCE

youtube.com/watch?v=BirlwxW8l5A

opinie o lizaniu stóp?

>aktualizacje
>interfejs nie do użycia ani na tablecie ani na komputerze
>brak prywatności

zdegenerowane

zapierdole za te kłamstwa

>siedź od 8 lat na czanach
>przez te 8 lat nie zmieniłeś opini o anime posterach
zajebcie się

CHUJA ZROBISZ
STARA KURWO

polaki, gorsze jak żydy

ja sobie lize jak trzepie

zniszcze cie

>aktualizacje
doslownie co jest nie tak w aktualizacjach
>interfejs nie do użycia ani na tablecie ani na komputerze
doslownie czym ci sie kurwa rozni interfejs od 7
rozumiem uzywac tego argumentu do windowsa 8 ale chyba nigdy nie uzywales 10 jak ci nie pasuje interfejs z jakiegos powodu
>brak prywatności
to akurat racja ale mozna wszystko wylaczyc

TYLKO KURWA ZAWAŁU NIE DOSTAŃ PO SCHODACH WCHODZĄC XDDDDDD

KTO ZABIŁ KENNEDYEGO
youtube.com/watch?v=QQPJYnr48yU

ODPOWIEDŹ UJAWNI INFORMACJE, KTO SPRZEDAŁ POLSKĘ

>windowsiki
wróćcie jak będziecie mieli o czymś do powiedzenia poza interfejsem

(((oni)))

bingewatching to rak dosłownie pol show zapomnialem mam papke z mozgu nie docenilem show tyle ile powinienem

>doslownie co jest nie tak w aktualizacjach
są bezużyteczne i nie da się ich wyłączyć i zajmują pięć godzin

ale zajebalo linuksiarzem idz sie umyj moze

forsowane aktualzacje są złe
>ale mozna wszystko wylaczyc
ale dobry goj, patrzcie
nie da się nic w win 10 wyłączyć, jak poblokujesz siłą IP, z którymi się 10tka łączy to dosłownie psuje cały system, przez co nie da się go używać
win8.1 to najlepsze co jest, funkcjonalność całkiem dobra, pasek start można przywrócić jednym programem i nigdy nie trzeba oglądać modernUI, a stabilnością lepsza od 10

kto inny?
ja sam, dźwigam ich krew, ale nienawidzę ich tak bardzo, że osobiscie bym ich przerobił na mydło.

co to za nacja, gdzie ludzie należący do niej, nienawidzą ją tak bardzo, że chcą aby przestałą istnieć?

Oni

na moim glownym desktopie mam w10 prawie ze od dnia premiery i nie pamietam zeby aktualizacje zajmowaly wiecej niz kilka minut wiec nie wiem co ty masz za toster

jak znajdziesz odpowiedz to mi napisz 22lvl hir

Jesli chodzi o systemy M$ to szanuję tylko te działające na NT a najlepiej pracowało mi się na win 7 oraz win 10. Używałem xp od premiery do jakos 2010.

Jednakże preferuję systemy linuksowe, szczególnie w srodowiskach serwerowych choć na desktop też są dobre, szczególnie do pracy (masa otwartych narzędzi, pełna cusotmizacja UI bo instalujesz co chcesz - możesz mieć też to w dupie i fajnie jest).

>co ty masz za toster
a mam i nie będę instalował tego gówna niezoptymalizowanego
bym linuksa używał gdyby nie to że najwięcej programów jest na windowsa, to jedyny powód ku temu

dosłownie jedyne co jest forsowane to aktualizacje dotyczące stabilności i bezpieczeństwa, jakieś większe typu community czy fall creators update nawet nie są instalowane jak nie chcesz więc nie wiem o co ból dupy

user z kujaw?
ja mam 20

no elo jestem linuksiarzem

dodatkowy botnet wchodzi z tymi forsowanymi
odpuść sobie shillu już, 10 to najgorszy os od lat

a to bylo mowic ze jestes jebanym biedakiem z tosterem to sobie uzywaj jakiegos ubuntu czy windowsa xp

>ubuntu
>na tosterze
kolego

>zacznij się spotykać i gadać z jedną osobą
>nie bądź taki samotny
>dalej czuj się jak gówno, gdy jej nie ma obok
haha no nieźle

youtube.com/watch?v=4GPFduVKuEg
nuta

z wielkopolski ale nie pedal

>tug w nocy zastanawiasz się czy nie powiedziałeś czegoś głupiego i jak nie powiedzieć czegoś głupiego, żeby nie zrazić do siebie tej osoby

ranking anime 2018:
siekacz ninja
piekielny policjant
epicka popowa druzyna

widać, że amator i nie wie, że typowy setup ubuntu ma być wygodny a nie zoptymalizowany pod drewno

nie wiem nigdy prywatnie na desktopie nie uzywalem linuksa jedynie na studiach w niektorych laboratoriach byl linuks no i na web serwerze mam ale teraz nawet przez bash shell w windowsie moge nim zarzadzac wiec huj

dobry gust

o kurwa, szacuun jak chuj.
że polak zna bolt thrower, w życiu nie pomyslałem, że to zobacze moimi oczami

co sie w tej epickiej popowej druzynie odjebalo bajdełej w pierwszym epie bo nie ogarniam jakies dwie czesci meska zenska idolki i wybuchy atomowe

>tug ta osoba to dziewczyna i czasem pisze dwuznaczne wiadomości i się zastanawiasz kto ją teraz rucha i cię skręca na samą myśl
tego uczucia nie chciałem

to chyba inne anime ogladalismy ja ogladalem hochiro wyrzutek o regularnym licealiscie co jego siostra jest idolka ale nikt o tym nie wie

jakie sa cuck anime w tym sezonie

czyli ze jakie

aha to wszystko wyjasnia

>nie pedal
ja też nie

debilman kuczy ostro

sądziłem że to dosyć popularny zespół.
nie jest ?

spoko jak masz jeszcze pytania o anime to odpisz mi na ten post daj mi you bo jestem bogiem i odpowiem ci na kazde pytanie

pozdrawiam wszystkich Syryjczyków

ja mam pytanie ale dosyc prywatne i moze troche zepsuc moja reputacje na tym forum wiec zapytam na priv ok?

kuczy i uczy

ok ale nie wroze z fusow wiec napisz jakie masz podzespoly w komputerze i jakiego odtwarzacza uzywasz do ogladania anime

czego uczy

zasilacz corsair 550 voltow bezprzewodowy i klawiatura logitech i mysz a4tech x-gaming zielona a odtwarzacz to monitor samsung

jakbym miał drobną i szczupłą żonkę to za każdym razem gdy będę miał ochotę na seks wychodząc rano do pracy całowałbym ją w czółko i mówił do uszka że po powrocie z pracy będziemy się kochać

następnie wieczorem w sypialni za każdym razem pieczołowicie bym ją rozbierał do naga całując przy tym jej szczupłe nogi i drobne piersiątka, szepcząc że wszystko będzie dobrze i bardzo ją kocham

w momencie gdy żonka byłaby już rozebrana całkowicie do naga od kolczyków w uszach po same skarpetki następnie położyłbym ją na łóżku na plecach lub na brzuchu i przytrzymując jej ręce nad głową związałbym je i przywiązał sznurem do górnej krawędzi łóżka, tak żeby samemu mieć za chwilę obydwie wolne ręce

następnie rozchylając jej szczupłe drżące nóżki włożyłbym do środka najpierw palce, a gdy poczułbym ciecz samemu ściągnął spodnie i dokonał faktycznego gwałtu w pozycji misjonarskiej

po wszystkim pocałowałbym ją w czółko wytarł łzy, powiedział "kocham cię" i zgasił światło

tl;dr technicznie nie byłby to gwałt, bo sama przyszła do pokoju a przecież wiedziała od rana że będzie ruchanie

no ale i tak mi nie dadzo nigdy

nie tutaj

a nie odwiązałbyś przed snem? musiałoby być jej strasznie niewygodnie tak spać

mi dali, fajnie było przez pierwsze kilka miesięcy
potem nuda

>technicznie nie byłby to gwałt, bo sama przyszła do pokoju a przecież wiedziała od rana że będzie ruchanie
lemało

a faktycznie

drobny szczegół

zrób mi tak ja będę tą dziewczynką ok?
>technicznie nie byłby to gwałt, bo sama przyszła do pokoju a przecież wiedziała od rana że będzie ruchanie
nie miałbym nic przeciwko

trzeba wyciagnac kulke z myszki i wsadzic do buzi i dokladnie wymyc a potem wypluc i wsadzic do myszki i bedzie dzialac pozdrawiam cieplutko

dzieki a powinienem umyc zeby przed zabiegiem mycia kulki czy nie musze?

tylko nie mówcie że tak robiliście z kulką

kamil kuba jestescie ide grac w overwatcha

wszystko zajebiście ale co jak loszka nie lubi mieć związanych rąk nad głową podczas stosunku?

tylko lewaka obchodzi co loszka chce

kamil nie może wyjść na dwór je kolacje

Oto co mysle o nas
youtube.com/watch?v=qi5nTb-NRFU

to wtedy niestety ma się tylko jedną rękę wolną a nie dwie

NOWE DIAO YE ZONG WESZŁO NA DS
TAAAAAAAK

powiedz mu ze jest grubasem jebanym jak je o tej porze