Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

telegraph.co.uk/news/uknews/immigration/11842760/Prepare-yourselves-The-Great-Migration-will-be-with-us-for-decades.html
youtube.com/watch?v=3T5eTD5llNs
youtu.be/FT9lwMakwv8
twitter.com/SFWRedditGifs

GORDZS :DDDDDDDDDDDD

Rossz fonál

Jó reggelt az Uraknak! Hogy telt a hétvége?

lol de mérges

Veszek melegszendvicset :D

Hogyhogy?

hol?

>Nap Kérdése:

Ánon szerint mikor marad abba a homokinéger vándorlás?

amikor majd nem csak orbán1 televíziót nézel és lesz szociális életed hogy foglalkozz mással is

Nem volt melegszendvics :(

a melóhelyi büfében

ez

hát az fos

hogyhogy?

nálatok van a melóhelyen büfé? én iligy

>cociális élet

>jaj user ezt csak a patás találta ki nincs is ilyen igazából
kösd fel magad sürgősen

inkább téged a zsideszdrón kompániáddal együtt

Amikor végre kiirtódik a f*hér nép

Sorry to break into your discussion but what's the deal with this picture, each thread has it. Is it some kind of idol for you or what?

To be fair, you have to have a very high IQ to understand /kurva anyátok/. The humour is extremely subtle, and without the ability to understand multiple layers of irony most of the jokes will go over your head. There’s also the posters nihilistic outlook, which makes their personalities even more complex drawing heavily from Japanese cartoons, namely anime for instance. The posters understand this stuff; they have the intellectual capacity to truly appreciate the depths of these jokes, to realise that they’re not just funny- they say something deep about LIFE. As a consequence people who dislike /kurva anyátok/ truly ARE idiots- of course they wouldn’t appreciate, for instance, the humour in user’s existential catchphrase “DIE YOU FUCKING MUTT,” which itself is a cryptic reference to Matt Furie’s famous cartoon Pepe the frog. I’m smirking right now just imagining one of those addlepated simpletons scratching their heads in confusion as /kurva anyátok/’s genius wit unfolds itself on their computer screens. "What's with the fruits?", "What does kurva anyátok mean?", "Why do you always post an apple?" they ask themselves. What fools.. how I pity them.

...

hitler vagyok

>TFW you asked a simple question but accidentally unleashed something scary

abba csak akkor marad ha már rosszabb lesz itt élni mint a harmadik világban. az utóbbi három évtized létszínvonal-növekedésének köszönhetően van legalább egymilliárd olyan ember, aki már megengedheti magának, hogy átlógjon ide és hát miért ne jönnének amíg van ingyen szar

megállítani persze meg lehetne, de ahhoz az kellene hogy az EU egyhangúan mondja hogy kösz nem kelletek

ez egy elég egyszerű cikk de az alapvetést elmagyarázza:
telegraph.co.uk/news/uknews/immigration/11842760/Prepare-yourselves-The-Great-Migration-will-be-with-us-for-decades.html

leginkább 8 darab párhuzamosan megnyitott Word-dokumentum felett

.

>a kormány és a "katolikus" egyetem úgy gondolta, egy rabbinak kell köszöntőbeszédet mondania a Szent Korona-konferencián
Bárcsak jönne már a VONAt

>"katolikus" egyetem

kéne akasztani egy szégyentelen vaskos kurvát valahonnan
mennyivel szebb lenne az életem ha lenne megint egy puncis aki rápattan a faszomra amikor éppen mindkettőnk ráér

ánon mit gondol a me too mozgalom alapítójáról (jobb oldal)?

(((katolikusok))) KAF

nem a Milánói Alissza kezdte el ezt az egészet?

Remélem ez egy olyan tárgy ahol vizsgán a legkisebb hibáért is egyből buktatnak hől

a mozgalmat nem

csanád megölte a bnőjét újév napján, eszembe jutottatok róla, hihetetlen hogy a buta ribancok inkább meghalnak mint hogy egy átlagos legénnyel háljanak

nem tudom, szerencsére nem ide jelentkeztem elsőre, csak emlékszem, hogy megakadt ezen a szemem amikor nézegettem, hogy hol mit tanítanak

ez egy férfi ugye? csak meg akarsz viccelni

akkora az orra mint a másiknak a fél feje

youtube.com/watch?v=3T5eTD5llNs

>egy ilyet molesztálni

hogyhogy?

Mérges vagyok.

Rázom a fenekem.

45-ös cipőt hordok

Facsén "kit ismerhetek" : melinda horvath
Vegán állatvédő buzi zászlós buTThista, tele macskás képpel.
Kell ennél több piros zászló?

elkellene egy ilyen orr kerékpározáshoz nyáron

ideális jelölt egy hatalmas kefélésre

ki a faszt érdekel te elmeroggyant buzi

úgy döntöttem, hogy még ha nem is rossz az oktatás ott, még nagyon új a kar és a bmeme hírnevét még sokáig nem fogja túlszárnyalni
meg utólag kiderült, hogy az oktatás is szar ott, szóval jól jártam

ez

t. melinda horvath

szép tripladupla

lebuktál

bárcsak angliában élhetnék

hogyhogy?

aztakurva

drága Aisha szülei annyira hithű muszlimok hogy azt sem tudják, hogy ebben a korban még éretlennek számít, és nem szabadna hidzsábot hordania

az ott egy la creatura?

artikulálatlan üvöltés muzsika
youtu.be/FT9lwMakwv8

mintha nálunk nem lehetne ugyanezt megcsinálni a cigányokkal

mikortól kell?

~14 év

és ezzel mit akartál mondani?

még a legputribb szabolcsi iskolákból sem tudnál összeszedni 2x4 cigánygyereket akinek van kompetenciája ahhoz hogy egy ilyen szarban résztvegyen, vagy egyáltalán olyan 2x4 cigánygyereket is alig aki bejár az iskolájába

hát akkor már tényleg sokkal jobbak vagyunk :D

a cigányok esetében egyébként memétlenül jobb ha meg se próbálnak integrálódni a magyar társadalomba

az iskola szar dögöljön meg aki kitalálta

>olvasgatom a diákat
>kb 100 dia per diasor
>már csak kettő van hátra
>megnézem őket
>mindkettő 150+ dia
hogy baszná meg a jó kurva isten

...

szopás
mikor vizsgázol család?

élvezd

user ugye tudod hogy van ez a dolog hogy a vallás nem az ami le van írva hanem amit a követők csinálnak?
ezt a muzlimoknál szorozd be harminccal. valahogy sikerül mindig a legótvarabb dolgokat megjegyezniük, ami egy eleve elég ratykó vallásnál csúnya dolgokat tud szülni

>a menstruáló nőre zsákot kell húzni
>Áisát kilencévesen dugták
>dugni csak a nemi érett lányt lehet
>a kilencévesre is zsákot kell húzni

mi ez a szar lap?

kurva anyád

milyen lap?

Úgy érted a nők inkább megöletik magukat az alfával, mintsem béta legényekkel kelljen lenniük.

első menstruálás

t. rikárdó

Körte minőségű Emily.

hogyhogy?

D-DE ONLINE VIZSGA VAN ÉS A TANÁR ELŐRE ELKÜLDI A MEGOLDÁST

jöttök escape from tarkovozni?:D

lehet már inygyér kulcsot kapni?

de hát akkor az jó nem?

Vajon van olyan feladat amiben matematikailag bizonyítani kell a 6 godzilliót?

ja

de akkor meg minek?

mára ez jutott sajnos

az is elég szörnyű, hogy van
eredetileg a kötelező tárgyak latin nyelv, filozófia meg keresztény alapismeretek voltak
aztán lekopott a latin meg szép lassan a görög filozófia
a formális logikát közkívánatra tették választhatóvá kötelező helyett mert a sok tyúkagyú rostélyos összeszarta magát amikor meglátott egy elsőrendű formulát (pont az volt az óra célja, hogy kirostázzák vele a teljesen alkalmatlanokat)
a végső fázisban kivették az Ószövetségről szóló órát és berakták a holokusztot helyette

köszönhetjük mindezt a kriptozsidó címhamisító hittudományis rektornak

mondjuk az otthon vizsgázás meg a leadott kérdéssor arra jó, hogy kicentizd magadnak a kettest
én már nem jártam oda, amikor bevezették, de biztos ezt csináltam volna

de otthon az egészet kiírhatod a jegyzetből a gecibe nem?

a latin meg a görög csak bizonyos szakokon kellene hől

>eredetileg a kötelező tárgyak latin nyelv, filozófia meg keresztény alapismeretek voltak
kb ennek kéne az összes humán képzés minimumának lenni, hől
mondjuk a keresztény ismereteket inkább egy világvallásokra cserélném
filozófia meg minimum 2 félév

mondom, még jegyzet se kell
az előadó ad egy tesztsort megoldásokkal, amiből véletlenszerűen kiválasztja a vizsgakérdéseket
legalábbis valahogy így mesélték, akik csinálták

szerintem meg aki humán szakra jár és nem tanult latinul vagy nem ismeri alapszinten a platóni és az arisztotelészi filozófiát, az húzza le magát a retyón
feltételezem, minden reálos tud deriválni, nem csak a matek szakosok

>inkább egy világvallásokra cserélném
mert buta jiddis vagy
a nyugati humanizmus az antik filozófián és a kereszténységen alapszik, az kell hozzá, hogy megértsd
a keleti filozófia pl. teljesen más és nem is tudod értékelni ugyanabban a keretrendszerben, mint a nyugatit, szóval egy-két féléven keresztül kár lenne erőltetni

mondjuk ahogy visszaemlékszem, az egyik órán kellett tanulni judaizmusról és iszlámról, de nem tudom, az külön óra volt-e vagy csak az egyik alapozó keresztény tárgyban volt szó róla

jól, szombaton kondiztam, vasárnap meg voltam a palán, kigyógyítottam magam a megfázásból, aztán este vettem leárazva egy kurva jó kabátot a pull and bearben, és megnéztem béennel a Három óriásplakát Ebbing határábant (6.5/10)

lol p*zmánykakukk

oké, hogy azon alapszik, de nem hiszem, hogy egy átlagos elsőéves magától letudná vonni a megfelelő következtetéseket

képet a kabátról
nekem is kellene egy új