Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

twitter.com/TheSkankworks/status/950443759937912835
hvg.hu/itthon/20180109_Hiaba_legenykedne_tobb_part_nem_lehet_meguszni_a_ASZ_lassan_hato_merget
twitter.com/NSFWRedditGif

Magyars are high quality people

high quality bump for high quality people

ÉRTED ÉLÜNK CSODA SZÉP ORSZÁGUNK
ÉS HA KELL ÉRTED HALUNK

Dec. 31. óta nem mostam fogat

lies

Ezért nincsenek barátaid.

ki ad el nagycsecsű goth aranyoskákat?

és nem kellemetlen? én egy nap után rosszul érzem magam ha nincs megmosva

...

Legalább használsz szájvizet? Orbit?

Isten áldjon ánon

Here, have a rare sauna pear. Happy tuesday lads.

Vittu vodka kossu perkele vaimonhakkaus sauna sauna kalja to you too :--D
jk welcome friendo

never forget

Pedig vannak

Nem igazán

rengeteg vízet iszom és viszonylag egészségesen étkezek úgyhogy nem lesz nagyon büdös a szám
Ha meg megyek valahova, akkor indulás elött megmosom. Azóta csak a kutyát vittem sétálni

én mostanában nagyjából háromnaponta cserélek alsógatyát
minden mást normi sztenderdeknek megfelelően csinálok - zoknit, pólót naponta cserélek, naponta zuhanyzom, reggel és este fogat mosok - de egyszerűen nem érzem szükségét hogy az alsónacit naponta lecseréljem
néha azért elgondolkozom hogy vajon nem csapja-e meg a kollégákat egy kis péniszszag, a harmadik napra végére azért már elég felismerhető szagot érzek amikor hazamegyek és mackónadrágra váltok

Amúgy a szájszag elsődeleges oka a kiszáradás

Ez érdekes, ty Ánon

Koszos fonál.

őrületes faszság minden nap új alsógatyát és zoknit venni, főleg ha reggel zuhanyzik az ember. pólót is csak azért illik újat venni, mert különben látják a férgek, hogy ugyanabban vagy, mint tegnap. ha azért kéne újat venni, mert koszos lett, akkor ugyanígy minden nap másik farmert is kéne venni, nemdebár ánonok?

.

én azért zoknit mindenképp cserélnék naponta magamtól, tavasszal-nyáron a pólót is
a másik viszont hogy feltűnt hogy nem egy kolléganő kábé ugyanazt a három melltartót cserélgeti, és nem naponta
ezek után ne mondjanak semmit a férfiakra

A kurva anyátok.
Neked kétszer is.

Pontosan. Mosószer pazarlás és szennyezés.

ennek a képnek eléggé ilyen késő harmincas férfigyűlölő szingli vibe-ja van

Remélem egyikőtök sem dőlt be a dentális zsidónak.
Szinte semmit sem számít, hogy mennyit meg hogyan és mivel mosol fogat. Mind csak lehúzás.
Ami számít azok a gének. Milyen fogai voltak a felmenőidnek.

~10éve nem mostam fogat és SEMMI bajuk nincs. Soha nem kellett fogam tömni,
és majdnem olyan fehérek, mint a TV-ben a fogkrém reklámokban. (Persze azok géppel szebbítettek)
Úgy, hogy 6 évet dohányoztam és nagyon sokat pipáztam.
>tuti büdös a szád! xD
az attól van, hogy nem iszol eleget. Maximum ébredés után, de akkor kinek nem. Iszok 2 (kettő) pohár vizet és elmúlik

Oké, ha mondjuk valami rágós húst eszek ami a fogam közé megy akkor azért egy vizes fogkefével megdörzsölöm, de ennyi.
A fog az él. Tud regenerálódni. Ha van lyukas fogad nagyon gyorsan begyógyulhat ha picit törődsz vele ( na azért nem fluoriddal teletömött zombivá változtató fogkrémmel, hanem természetes szerekkel )

Vegyétek be a fogpillt. Olvassatok utána.

inb4 fogorvoshallgató
fluoridfüggők kíméljenek

ne törődj vele

persze a józan ész kell, hogy vezéreljen, tehát ha összeizzadtad a pólót, akkor persze le kell cserélni. csak annyit akartam kifejezni, hogy ez nem alapvetés

nem dőltem be a zsidónak, egyszerűen gusztustalan érzés, amikor nem mosok fogat, és érzem a lepedéket a fogamon már egy nap után is, nem hogy évek után

user az egy vagdalt

twitter.com/TheSkankworks/status/950443759937912835
lol, bárcsak dolgozhatnék a googlenál

...

ebből hogy lett class action?
ennyi embert rúgtak már ki a nézetei miatt?

egy másik csávó még beállt mögé hivatalosan
meg azt mondta az ügyvéd, hogy 10-20 ember már jelentkezett, hogy ő is beszállna

ja, akkor lehet én értem félre, mi az a class action
azt hittem, az olyat csak akkor érdemes indítani, ha több száz károsultad van
na mindegy kéne valamit gyorsan csinálni hogy a google cenzúrázzon, ha bejönne nekik akkor csak csurranna-cseppenne valami

hvg.hu/itthon/20180109_Hiaba_legenykedne_tobb_part_nem_lehet_meguszni_a_ASZ_lassan_hato_merget
>"Mivel a Jobbik 106 egyéni választókerületben indul, így ők 600 millió forintot fognak kapni. Ha azonban ennek bármekkora részét is éri az inkasszó, akkor azzal a pénzzel jogilag nem tudnak majd kampánykiadásként elszámolni, hiszen az inkasszó nem kampányköltség. Ennek pedig az lesz a következménye, hogy a kampányfinanszírozás állami számvevőszéki ellenőrzése idején (2018 második fele) a számvevők újra pénzügyi szabálytalanságot fognak megállapítani mindazon pártoknál, akiknek a kampánytámogatását érinti az inkasszó. Ennek pedig újabb büntetés lesz az eredménye 2018 végén."
emlékeztek amikor felhörögtek a zsideszdrónok, mert én és egy másik user ezt állítottuk, hogy nem lehet a demokrácia eszközeivel élni az országban

majd találnak valami donort aki kifizeti, a jobbiknál mindig így ment
mondjuk per pillanat az oroszokra nem számíthatnak, ők elég jóban vannak a kormánypárttal úgy hogy nem kell pici ellenzéki pártokat pénzelniük
talán Irán, nekik most jól jönne a nyugati PR

én voltam a másik user, aki szerint ez demokrácia, az unironikusan akassza fel magát

A metropolitan egyetem milyen?

nem oda járt a bazsi?

>egyetem
nem az

ez egyik gecybuta rostos osztálytársam most ott tanul valami marketing szart
ismerve őt kétlem, hogy valami jó hely lenne

punci

Hova járnak az okos rostosok? Nem tudom de ha igen akkor nagyon nevetek

Egyszer voltam az épületükben. Egész tűrhető helynek tűnik. Sajnos nem ismerek olyat, aki ott tanul, szóval arról nem tudok nyilatkozni.

rostélyos?

de azt mondta egyszer, hogy ott végzett média szakon LOL

asszem valaki akivel pajtizik google chaten mondta hogy oda járt fényképészetre vagy ilyesmire
már ha jól emlékszem

szó szerint kamudiplomagyár

dehogyis, Enzsinek igazi csigatalp-puncija van

A ceu-ra

elte filozófia
valami komolyabb stem mesterverseny

Vettem egy s-es fekete inget a holnapi vizsgára :D

mért nem fehéret vagy szürkét?

Dorka?

miért s-eset?
netán emberke vagy?

Mennyire megbasznám te jó isten

Mert feketeinges fasó vagyok :D

attól függ mire akarsz járni, a filmszakjuk pl elég jó

Tanulj szakmát inkább

...

akkor nem barnát kéne venni?

menj már innen ki nem szarja le

>n*met """"fasizmus""""

az Isten nagy betű

KETTŐTŐL SZOFTTECH VIZSGA GECIIIIIIIIIIIIII

az jó

Megyek én is :D

Uml megy? Xp, kaizen, lean, scrum, rup?

hitler vagyok

Ááá nem, az umlt bemakkolom a projektmenedzsmentes kérdéseket meg józan ésszel meg lehet csinálni, hől
Mondjuk, ha olyan kérdések lesznek ami konkrétan belemegy a cmmi gyökérségeibe akkor szopó

Kimondottan alma minőségű Emily.

megbuksz a gecibe

Józan ésszel kikövetkezteted a szakkifejezéseket? Ok. A CMMI könnyű, nézd át gyorsan, ne azon múljon.

nekem nem tetszett

*megbux

Tudom :'(

Akkor rossz az ízlésed sajnos. Az egyetlen probléma az vele, hogy túl nagy a kép és nem fér rá egyben a képernyőmre.

>túl nagy a kép és nem fér rá egyben a képernyőmre
mondj amit akarsz az ízlésemről de te meg retardált vagy

Nem mert olasz gigolo vagyok és nem német sziszi

Hogyhogy?

ne aggódj rajta

Te láttad, hogy milyen feladatok vannak a példasorban?
>CMMI könnyű
Faszom fogja megtanulni, hogy milyen érettségi szinthez melyik autizmusok tartoznak, hől

>béta teszt
ez nálad minden bizonnyal pozitív lenne tesi
kek

lol mi az a nyúmálé a felső sarokban?

olyan disznógecit ettem le se mertem fényképezni

>nem tanulom meg mert butaság
okés :^)

jöttök wowozni? :D

De most már el kell mondanod.

örülök, mondjuk még mindig nem tudom mi dönti el a minőséget

Egész jó

Pontosan :^)
Meg lusta vagyok magolni

Bent vagy már a Qban vagy még el is akarsz késni?

>aéa én 8 nap múlva kurvára bent leszek a Qban a rohadék záróvizsgámon
csak én a másik oldalán :)))))))))

Szép munka tesi, te a felvettek jobbik fele vagy gratula! Azt azért elmondhatod, LZ papa hanyadik nekifutásra engedett át.

>kezsölbe benthagyom hogy írt valaki

Kezsölbe valszeg a szofttech miatt basztatja a csávó még az utolsó pillanatban is.

Nem a qban írom

Szép vetítés vérem

Nekem nem ír senki :/

írtam

ki a gecim az az LZ, utoljára 2014-ben voltam órán, szerencsére sehol nincs katalógus, ahol meg van, ott is megoldottam. volt tanár, akivel a vizsgán találkoztam először, kek, igazából ha az ember rendes gimibe járt, és mondjuk matekfaktos volt, nem jelenthet problémát egy gazdmen szak