/polska/

edycja chomika

Other urls found in this thread:

youtu.be/NmiD4rT1SiU
twitter.com/SFWRedditGifs

znowu ta zjebana edycja

dajcie taka BLAGAM

zabij sie

ciekawostka: w tym obrazku ona już nie żyje

jak bym takiej nawet nie tknal bo ptasia grypa

>tug nigdy nie będziesz miał żonki która będzie tak na ciebie patrzyła

nocna nitka odjeżdża z peronu spierdolenia, kierunek czarodziejstwo

>blizny na rękach po cięciu się
chorzy psychicznie powinni leżeć na oddziałach zamkniętych w szpitalach psychiatrycznych

ja chcę tą blondynkę co jest po prawej stronie z tyłu

>tfw no bf

jak w tym roku stluke lustro to kiedy moje lata nieszczescia minal zostane czarodziejem

nie widzisz tego czarnego ptaka nad nią, juz za późno

>łoniaki po 6cm
golić czy trzymać?

do anona którego jest ta dziewczyna
już kilka razy zwaliłem do fantazji że rogaczuje cię z nią

eh ksenia

rwać

to sie nazywa netori wczoraj sie nauczylem

>tatuaże
>anorektyczka
>tnie się
pustak i kurwa

story?

>KHAANO

Dlaczego Evangellion miał takie chujowe zakończenie? czemu nie mogło być fajnego zakończenia

moja dziewczyna

pewnie ćpunka jeszcze

a tak na serio

ona ma zawał, ratuj ją!!!

jak ja nienawidze kurwa cisowianki

a nie po szonach się włóczyć, co nie?

zabolało bo prawdę powiedziałem? takie dziewczyny nadają się tylko do jednego, terapii elektrowstrząsami

widzę że masz bardzo kategoryczne opinie w stosunku do wody.

no a my niby do czego? terapii sznurem?

ja jestem zdrowy psychicznie, jak masz problemy z głowa to może tobie się sznur przyda

>terapia sznurem

jak widze to coś w sklepach to sie wkurwiam

>ja jestem zdrowy psychicznie

nie wiem jak wy ale ja postanowilem ze od dzisiaj pije tylko oaze gazowaną

>ja jestem zdrowy psychicznie
tak mówi każdy wariat

nie odpisala jeszcze czy to koniec

ma w sobie tą witalność

daj nitke na r9k

...

ehh chyba pójde grać w jedi outcast
pograłbym w sumie w coś innego ale troche nie mam w co eh

>lmao

ale teraz nieironiczna odpowiedz będzie.
Nawet jeżeli mamy koleżankę z którą znamy się od dziecka to w kwestiach taki jak studniówka trzeba być poważnym.
Wystarczy prosto się zapytać np
>Hej, chciała byś może iść ze mną na studniówkę?
i tyle bez żadnego "lamo" czy pisania tak jakby się miało na to wyjebane

tez nie mam w co grac

kogo cytujesz?

>learning polish
>keep getting discouraged and frustrated because of the seven cases in polish

Any non native polish speakers here? How long did it take you to somewhat understand this shit.

na chuj w ogóle się pytać o radę jak się już napisało?

doradzilbym ci ale nigdy nie napisalem wiadomosci do dziewczyny wiec chuj ci w dupe

>nie zrobienie pingwiniego klubu z najlepszym obrazkiem

to
jak napiszesz tekst tak jakby cie to nie obchodziło to laska wyczuje i wyjdzie na odwrót i fiasko

eh kolega mnie właśnie zaprasza na jutro na kręgle ehh

ar u blek?

mysle ze wszystko pojdzie dobrze i chetnie da ci sie wyruchac :)

No, I'm white.

eh nudy

co polecacie z tego animkowego sezonu?

epicko costa mdRUZYNA

dzieki wreszcie wsadze kutasa w cipe i bede mogl opuscic to miejsce

ehhhh..... :/

there was one ruskie here but ruskies already have seven cases

why are you learning polish?

idę się myć więc w sam raz powinno się pobrać

no to już zacząłem, aż się zdziwiłem że anime jest jeszcze większym gównopostem nim manga, a co jeszcze?

a musi byc z tego sezonu bo space brothers jest fajne

20 dolarów że nabrał się na he he polki takie pikne i tradycyjne :)

mimo ze jestem zdrowy, czasem chce umrzec. Jestem zmeczony walką o byt, a na horyzoncie widac jeszcze wiecej walki az do starosci.
chcialbym isc w inne miejsce gdzie juz nie trzeba walczyc i wszystko jest ok

My mother's side is polish, so I think it would be nice to learn the language of my ancestors. That, and I hope one day to move to Poland, but I don't want to live in a country where I don't speak their language and am not familiar with their culture.

>p*lak
>myć
wmdp (wyśmiewam moją dupę poza [lmao[1]])

>Niemcy nie mają już żadnych sprawnych łodzi podwodnych
>braki w helikopterach wojskowych
Moglibyśmy ich rozpierdolić, tylko po chuj najeżdżać chlew?

cyngluje mnie w sumie jak ktoś mówi polack zamiast pole żbsz opinie?

>My mother's side is polish
OCZY KURWA WISCIE
MATKI POLKI ZAJEBE WAM KURWA MAĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆ

pos (pod ocenione stanowisko (underrated post[1])

zesrać nie rozpierdolić debilu
co że nie mają łodzi podwodnych jak my mamy jakieś kurwa dwa stateczki rybackie a i tak bałtyk jest nieistotny

don't, there's absolutely no reason to come here
the only advantage we have over the US is an almost complete absence of niggers, latinos and mudslimes

OK.

>on myśli że niemcy mają silniejszą armię niżpolska
Nniedługo jeszcze wyślą swoich najlepszych żołnierzy do Syrii czy innego gównolandu żeby zdychali za tych ciapaków którzy im ruchają żony i córki.

pierwsze 12 odcinków jest wciągające w chuj, reszta nie wiem, bo od 13 odc. oglądałem już na bieżąco, ale same animu polecam gorąco

Poland is not that bad if you are not poor and find a way to not get poor there

>the only advantage we have over the US is an almost complete absence of niggers, latinos and mudslimes

You have no idea how much of an advantage that really is. I can chalk up nearly all of my day to day problems to niggers and non whites in general.

>Nniedługo jeszcze wyślą swoich najlepszych żołnierzy do Syrii czy innego gównolandu żeby zdychali za tych ciapaków
aha czyli dokładnie jak to robi polska od ponad dekady?

The pay in Poland is shit, and that's the worst thing about it. If you can get a job in some American company that would pay you well, then go ahead, who knows, you may even like it here.
But if you just want to move here and start looking for employment in Poland - don't. It's just not worth it.

Po pierwsze, debilu, u nas nikt cię siłą do Afganistanu nie wysyłał.

P-Proszę Panie Niemcu niech pan nas nie najeżdża!

Indeed I don't, I'm one of the "Not racist, BUT" - kebab should be bombed, nigger (((refugees))) should get the fuck back to their mud huts, only chinks I find acceptable, because they're practically non-intrusive
Where I live, I see a maximum of 3 niggers a year, mudslimes all work at kebab stands and even then they're like unicorns, chinks sell cheap plastic garbage or oriental cuisine at shops scattered throughout the city, mostly in shopping centers, and latinos literally do not exist, during my 27 years on this soil I have not encountered a single one

Yeah I hope to start my own online business, and when it takes off I will move to Poland. I understand I shouldn't come to Poland without money, and I don't plan on it, but I'd like to learn the language as early as I can so I am more fluent when I do arrive.

jak nie wyślemy oficjalnie, to się żołnierze z woja pozwalniają i pojadą na nielegalu jako najemnicy, bo szekle dobre w chuj idzie na tym zarobić

GRAŻYYYYYYYYYYYYYNA UBIJEJ KOTLETY BO PAN Z AMERYKI CHCE PRZYJYŻDŻO

hehe dawaj mati najezdzamy niemcow naszych sojusznikow z nato i unii i tak teraz nie ma niemcow prawdziwych tylko ciapaki ahmedy wiec bedzie latwo tylko wielka biala polska jebac dude macierewicz na prezydenta

No mnie nikt nie wysyłał i co to ma do rzeczy? Polacy wysyłali tam swoich żołnierzy.

Nie wiem na czym się tak tam jako żołnierz zbija szekle, bo z samego żołdu nie jest za dużo, nawet za misje zagraniczne.

gdzie się poznaje ludzi poza tinderem?

r9k

>hehe wyśmieje buraki umiejonce w zagramaniczny jenzyk tojim pokarzem xDD paczta jak sie pszed panem amerykanem kłaniajo podnuszki jebane xDDD zero chonoru czy jajec xDDD

wystarczy że wyjdziesz do ludzi i będziesz pszczołą

Nie, debilu, Polacy nie "wysyłali tam swoich żołnierzy", to żołnierze sami wybierali tam tam jechać za pieniądze.

Np. w pracy. Tylko jeszcze wiedzieć jak.

To nie byli jacyś najemnicy, nie myślisz chyba że żołnierze armii krajowej mogą tak sobie zdecydować "hehe, pojade sobie zabijać ciapakuw bo hajs podobno jest", musi być odgórna decyzja.

Czy tylko ja tak mam że wcale się nie nie wysilam jeśli chodzi o utrzymywanie znajomości?
Np. za liceum to miałem z dwóch znajomych ale jak ukończyłem to szybko się urwał kontakt

nie znam twojego przypadku, ale możliwe jest że oni też sie nie wysilają
t. próbowałem parę razy nie pisać pierwszy do znajomych parę dni i w rezultacie nie otrzymywałem wiadomości parę dni

ito junji collection, kokkoku narazie

niezłe całkiem było z tą lalką żbsz
kokkoku z opisu brzmi dość przeciętnie żbsz, ale może sobie ogarne

youtu.be/NmiD4rT1SiU
jak jeszcze nie obejrzales to radze poczekac na 2 odcinek