/ex-yu/

...

Other urls found in this thread:

eroticity.net/threads/19343-Dora-Hrnout?p=269568&viewfull=1
playboy.si/dekleta/playmate/drazena-gabric/galerija/
twitter.com/SFWRedditImages

ocek

pricacemo pola sata

Jebes mi mater ali svakih mjesec dana imamo pricu o hrvatu koji ide u BG i koji je jebao nesto na proslom putovanju. Osvjestite se ljudi

pa isto vazi i za nas kad odemo kod njih, u cemu je problem

Ja sam inace jebao u rimu

Ja kad sam išao u Bg bile su ako izuzmemo Srbe, vecinom Hrvatice koje su išle tamo u provod ili dečku.

ali zato oni dosta putuju vise od nas, imaju para bole ih kurac. verovatno je na to ovaj i mislio

jel volite hrvacku

>lagati na anonimnoj dasci

...

nikad hrvatsku samo jugoslaviju

obo

sta nam napravise od drzave i raja na zemlji majku im jebem izdajnicku placenicku

...

zaista zalosno

...

koji li je osecaj da ona jedva ceka da joj ubacis benis i da te zeli?
da te steze nogama od pozadi dok svrsavas u nju?

Meni je plan da za 10 godina proglasima sve komunjare i pripadnike post-slobine vlasti izdajicama. Ko je ziv u to vreme bice streljan u hramu rastka nemanjica

...

...

ovo je dobra prica

nadam se dobar

uf ova je dobra, daj ime

svaka cast za hrabrost, jbt jos bez kondoma, dobro pa ti se to nije desilo u rusiji cec

...

a to je ta znaci, pa i nije nesto dbi

Išao bih i u Rusiju, da ne ne trebam pretragu krvi, analnog otvora ovdje i tamo, i 60 eura za vizu

Ne treba nikakva pretraga samo viza.
Ja bi tamo al neda mi se trazit ju, da bar mogu dobit srpski pasos na neku foru

zamalo me potsetila na ocek

>da bar mogu dobit srpski pasos na neku foru
mozda i mozes, pretrazi svoje porodicno stablo mozda imas nekog zalutalog srbina u njemu

...

>srbina
ili srpkinju da budem potpuno korektan

digo mi se na ovu pricu
jel bila dobra 'talijanka
kako bi je ocenio?

Koliko znam do pradjeda mi nije niko a dalje nisam upoznat. A i sumnjam da bi mi dali pasos ako otkrijem da sam 1/64 Srbin.

>Davorka Tovilo is a Croatian television personality, actress and occasional fashion model living in Munich, Germany. She is mostly known for wearing transparent cothing at film premieres and similar events

6/10, i to je ocjena dok smo bili u mraku

eroticity.net/threads/19343-Dora-Hrnout?p=269568&viewfull=1

kad smo vec kod pasosa kako vi memedonci dobijate bugarski pasos, cujem da samo trebate da se izjasnite kao bugari poreklom?

full ovde

playboy.si/dekleta/playmate/drazena-gabric/galerija/

cek samo malo

>vau vidi mi sisu
mrš bre

ova partizanka je najbolja do sad

bilo je 2 faze
dobiti pasos samo s deklaracijom da si bugarin je bilo lako do ulazak u eu i nekoliko godina nakon toga
druga faza je bila kad su dobili dosta mnogo aplikacija i bili su pritisnuti od gore (citaj eu) da ne mogu da tako lako izdavati drzavljanstva
ovo se desilo negde 2012 +/-1 godine
nastao je bukvalni stop i pojavili su se neke kontroverze o tome kako su se izdavali i priznavali te deklaracije od agencije za bugara u stranstvo kako i to da su cak i neki siptari dobili to samo s deklaracijom
bilo je kadrovskih promena i dosta te stvari i revizije na dosta proslih predmeta
sad smo u 2 fazu
ne mozes dobiti samo s deklaracijom da si bugarin nego moras priloziti neki dokaz, papir izdan iz oficijalne bugarske institucije ukljucujuci i bugarske egzarhije
to moze biti vojna knjizica, zavrseno bugarsko skolo, izvod radjanja iz egzarhije ili bilo sta na koje mora da pise da ti je predak bugarin po nacionalnost
ako imas to onda tvoje je samo da izvadis papire t.e. izvoda od tebe pa sve nagore do taj tvoj predak koji se smatrao bugarin

do sad su oficijalno izdani 120,000
jos 50,000 su na listi cekanja

aha znaci sad je onako kako je inace svugde. mada i dalje vidim ljude sa juga srbije da si sredjuju bugarski pasos tako sto plate bugarima za to, sad ne znam koliko je to tacno ali sam cuo od lika koji nema bugarske pretke da se to kupiti

mozda je moglo da se kupi ranije ali sad ne
ali postoji druga opcija sto verovatno vazi i za srbe koje su bili u sklop bugarske nakon sto su turci isterani odavde
racunaj na primer regiona kao vranje, dimitrovgrad itd
ali je isto tako dosta nesigurna
agencija za bugara u stranstvo ima listu oficijalnih organizacija koje izdavaju potvrde da si ti bugarin po poteklo
u zavisnost od tome odakle su ti preci, mislim da vode racun do 4to koleno nagore, racunaj pradjed
ako su ti preci zivili u takvom mesto gde spored bugarske cenzuse su bili samo etnickih bugara onda se mozes obratiti kod ove organizacije da ti izdade potvrda da su ti preci (kao i ti naravno) bugari
taj papir ti onda sluzi kao dokaz ako vec nemas nikakvih papira iz oficijalne bugarske institucije ili bugarske egzarhije

tokom bugarske okupacije u oba svetska rata svi ljudi iz celog tog regiona jugoistocne srbije su proglaseni bugarima. ako ti zapisi postoje i ako se uvazavaju onda je lako bilo kome odatle da pronadje dokaz da je bugarim poreklom cec

a isto vazi i za makedoniju

zaista zanimljivo...

buraz stvarno mi je frka neka, hvala bogu da se ne drogiram jer bi se fakat predoziro nocas

pravi NEET sati

kako mozes bitit neet u srbiji

Ocek jel sve u redu? Nesto se cudno ponasas u poslednje vreme. Ukoliko hoces da popricas znaj da sam tu.

a sto ne bi moglo

samo bogate i razvijene zemlje mogu si priustit neet-ove

nzm dbi

Cifre i lajvstrimujem suicid

rolam

Rolam i ja da potvrdim

Ako sutra ne bude bolje pucam sebe u glavu prvom prilikom.

snimi i baci na bestgore

odakle ti stoljpi

nemoj brt

to je netko drugi ali hvala ti anone

obo

Nije to losa ideja, vjerovatno mi i treba netko da se povjerim

bice bolje 2016

.

kotrljam

idi da spavas cetinje

>da ima vise postera iz CG

Ćale

nemo si lud

good lads
bombing serbia in the 90s was an american mistake

yeah no shit captain obvious

your whole country is one big mistake no matter what you do

nikad nećemo zaspat

тecт

uh stvarno je bio u pravu

we know that many americans share your opinion. we don't hate everyday americans, we just hate your politics and your army

...

uh kako si mu maestralno isrkao spermovachu

duplici i odoh da spavam

Svi su oni govna a ti si cuck i dudlac

dudlachko na aparatima

ko sada spava taj je SOJKO

sojkovci na aparatima

da bar.......

Atamız kim köktesiñ. Alğışlı bolsun seniñ atıñ, kelsin seniñ xanlığıñ, bolsun seniñ tilemekiñ – neçik kim kökte, alay [da] yerde. Kündeki ötmegimizni bizge bugün bergil. Dağı yazuqlarımıznı bizge boşatqıl – neçik biz boşatırbız bizge yaman etkenlerge. Dağı yekniñ sınamaqına bizni quurmağıl. Basa barça yamandan bizni qutxarğıl.

duplici i spavam ko sojko

rolam za tvoje dobro

ostao sam sam

bar nisi sojko

nisi tu sam ja

Bazza pokidao evo gledam recap na Pinku

gospodin vucic je objasnio kada je rekao da nece odgovarati anfilohiju jer ne zeli razrod u srpstvu, to je drzavnik bato

Postujem ako je tako rekao, nisam njegov glasac ali se dobro premisljam.

fakat je бaццa

duplici i idem da spavam