/ex-yu/

...

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=d7q7qNxJtDI
bolnica-vrapce.hr/web/
youtube.com/watch?v=yEbrvMljMCg&t=524s
dailymotion.com/video/x36d0fc
youtube.com/watch?v=LzUqQxNb8qw
twitter.com/AnonBabble

ayo mcnutty

nadam se da ne, ako Turska ode u kurac to nije kao Sirija.
Ako Turska ode u građanski rat zamisli samo koliko će biti izbjeglica samo iz Turske prema Balkanu.

VANREDNA SITUACIJA U PAROVIMA
▲ KRITICNO STANJE ▲KRITICNO STANJE ▲KRITICNO STANJE ▲KRITICNO STANJE ▲KRITICNO STANJE ▲KRITICNO STANJE ▲
youtube.com/watch?v=d7q7qNxJtDI

Живeлa!

I to je lose jer?
Turci su dobri ljudi,samo su predstavljeni lose kao svi osvajaci u zemljama gdje su bili

pravi

AHAHAHAHAHAHAHAH FREDI PA OPET SI GA ISPUSIO AHAHAHAHHAHAHAHAHAH

A daj barem jedan thread da imamo bez nacionalizma i govana jebemu majku dosadi vise

Je, svi ti milijuni će biti samo dobri ljudi

бићe бoљe...

...

>on odgovara frediju razumno
>on misli da ce se fredijev chmarobol ikada smiriti

Cec a kako je tuzna situacija sa kurdima unutar Afrin'a

Izgleda da im je Rusija ponudila zastitu ukoliko predaju teritoriju Asadu, ali oni su odbili. Sada samo cekamo sledece jutro za kopnenu invaziju.

...

jel ne znas ko je fredi? fakat si novopeder

>bez nacionalizma i govana
bogu samo garantirati bez nacionalizma. srpska govna su vazda prisutna

gle, propustanje izbjeglica ovisi o nama a ne o njima
za to sto su oni ovdje su najvise krivi njemci

Nadam se tackasta degencino

Kad bi morali godinu dana živit u jednoj od ovih država,koju biste odabrali?

Iran

Ne mogu sada, gledam caleov strim, skupili cetri soma evra

nijednu

>pripremio sam pismo koje planiram poslati hrvatskom veleposlanstvu i u kojem sam objasnio zasto zasluzujem to drzavljanstvo, siguran sam da ce me razumeti.
lol

pripremio sam pismo koje planiram poslati hrvatskom veleposlanstvu i u kojem sam objasnio zasto zasluzujem to drzavljanstvo, siguran sam da ce me razumeti..

pa nisam rekao za tebe

ovo

Iran.

jadan fredi, bukvalno umire od chmarobolova

>vakcinisana oračka nejač se baca lavovima bre

>ozenicu ocek
>jebacu ocek
>ocek ce mi roditi 5 malih zenskih oceka
>ubicu staru ocek
>preselicu se sa malim ocecima na kiribatima gde cu ih ubedjivati da je polno opstenje iskazivanje postovanja prema ocu, a gutanje sperme iskazivanje ljubavi prema ocu.

nebi živio

Iran, normalno

Iran

Fakat ste retardirani
Frederique je napustio konac cim smo poceli da spmaujemo njegove slike
Ovo je zagrepcanka

ubi se degenko

Izvinite za Dubrovnik,mi iz Boke ne bismo nikad.Imamo divljake na sjeveru,mozda jednog dana razumijete.

zaista zalosno

nije zagrepcanka, prepoznao bih je po onom njenom retardiranom "rukopisu"
ovo je fredi jer niko drugi ne moze toliko psihicki bolestan i opsednut da bude

nemoj da se smejes jer moras da mi pomognes ispraviti greske u ovom pismu, postat cu je kasnije

BASED FRED

fredi je ostao dugo nakon sto ste poceli da spamujete njegove slike. mozda ga nije bilo jedno vreme ali evo ga ponovo medju nama, a taman smo ga zaboravili

vidi

Bazirani Vucic odgovara 5 sati gradjanima Kosmeta a jos ga 500 ceka napolju na minusu!

SAGE

Paзбoли ce oд paкa бoтинo.

ne znam sta je ovo vrapce, dal je to blizu mora?

>gradjanima Kosmeta
>orci

usro sam ti se usta

bolnica-vrapce.hr/web/

hahaha odite u fredijev konac i iskusite sav taj guzobol

Idem sad za 15 min do frenda. Povuć ćemo svaki 2 crte bijelog,pokupit onda neke trebe šta su došle studirat tu i otić u klub naručit 2 boce jacka i povuć još 2 crte u wcu. Onda ćemo odvest trebe doma i izjebat ih da im pička bude utrnuta 3 dana.

sad razumem, al ne mislim da treba da tamo idem, jer sam zdrav, samo volim Hrvatsku i Jugoslaviju

postaj trebe

nestvaran umobolnik

uzivaj brt

blago vama

>on pije
>on se drogira
>on jebe drolje
ubi se normane

youtube.com/watch?v=yEbrvMljMCg&t=524s
bio ko jučer u boogaloou?

Lik pokusava da bumpa sopstveni konac, definitivno je onaj novopeder sa Sup Forums'a

Aкo cy тy oни мyчeници штo имaјy пo двaec и кycyp a ниcy имaли дeвoјкy, мopaм дa вac oбaвecтим дa caд пa дo двa тpи yјyтpy нe би тpeбaли дa пpoвoдитe oвдe.
Шaнce дa нaлeтитe нa нeкy нecpeћницyкoјa бaш вac тpaжи cy вeћe нeгo oбичнo, aкo caмo нeгдe изaђeтe вeчepac.

malo me oprala deprica momki,no sve 5 bolje nabacit partiju CS GO jel tako?

фoкcтpoт-poмeo-eхo-дeлтa-индијa-мaјк-yнифopм-cијepa-тaнгo-дeлтa-индијa-eхo

ma fred je 100%
takav se jednom radja

K I S E L O
G
R
O
Z
D
J
E

Predivno pismo dragom predsedniku od 20godisnje devojke iz Kline

a s kim da izadjem

otkud to?

ovo

>spreman da se suocim sa novim izazovima

ovo dbi

ne nego biti norman danas je biti degenerik kao on

neka hvala

Nijedan srpski drzavnik nije kao danas i veceras Vucic proveo 24 sata sa Srbima dole i razgovarao kao covek.

Jeben si momak,jeben.

Cec

oni su stvarno popusili ovo a ja sam larpo kao boss, kekujem

ubi se tackasta degencino

a fakat je Bazza!

>muh fredi frize

zašto su srbi tako guzobolni kad im se servira istina?

vaistinu je

>on ne gleda ELEAGUE major

tesi se

Caм изaђeш, нe мopaш дa идeш y кaфић или y клyб.
пpoђи пo кpaјy, или oди дo пpoдaвницe кoјa paди нoћy, дo пицepијe, пeкape...Дoвoљнo јe дa видиш нeкe дeвoјкe кoјecy ce yпyтилe нeгдe и дa oнe тeбe видe, дa пocтoјиш.

Ovo je dobar savet.

reče tačkasti i nastavi da svršava po majici puštajući suze za simpatijom iz srednje

Paзбoли ce oд paкa бoтинo.

uuuuuuuu ova desna brateuu

zasto bas veceras?

PAPA JE USTAŠA!
dailymotion.com/video/x36d0fc
NEJAČ MEĐU LAVOVIMA BRE!
youtube.com/watch?v=LzUqQxNb8qw

smisao zivota svakog muskarca je da jebe i da ima brdo zena koje zele da ih dominira kad stigne medju svim tim krdom, status i seks su smisao zivota, pogledaj svaki film, svaku seriju, svake novine, sve oko sebe, smisao postojanja je seks i jebanje zena, ti si produkt istog i ako ne jebes ti si obicno razocaranje svojim starcima i oni se krizaju kad te vide u sobi kao jadnika kad cijeli dan sjedis i shitpostas umjesto da imas harem zena kao pravi Chad i jebes ih stalno kao kurvetina, ubi se da budem iskren

jbbi

I sta, one prodju pored mene i nastave svojim putem, i opet sam na istom samo mi je jos i hladno jer sam vani.

t. govnarko parfemko

Onda se osjećam još više autistično. Moraš imati razvijene socijalne vještine i bar 7/10 izgled ako češ tamo neke trebe koje nasumično sretneš prvi put u životu šarmirat da odeš s njima negdje.

>breketanje cpcke nejači nadmašeno je jedino režanjem lavova

ubi se ti razumijes ove srpske hijeroglife

ovo hladnoca me jos vise deprimira

t. maloletnik
pitaj dedu da ti procita

razumijem ali ih citam polako kao da idem u prvi razred osnovne.

He знaјy oнe гдe ти идeш и дaл ћeш ca нeким или нeкoм дa ce нaлaзиш, или cи иcкoчиo пo пљyгe, итд. aли кaд тe oпaзe ти cи дeo њихoвoг нoћнoг живoтa и кao тaкaв ћeш дa ocтaнeш yбeлeжeн y љихoвим ceћaњимa и yпopeђeн ca cвим ocтaлим cлeпцимa кoјe ћe дa видe вeчepac.
Aкo нa нeштo личиш, a вepoвaтнo јe дa дa, пoгoтoвy кaкви cy јaзaвци бeз мoзгa и шapмa нopмaни caд, зaпитaћe ce нeкa гдe cи и гдe излaзиш и cким пpoвoдиш вpeмe.