/polska/

Edycja katolicka

Other urls found in this thread:

olx.pl/nieruchomosci/stancje-pokoje/wroclaw/
youtu.be/gRdfX7ut8gw
pl.xhamster.com/videos/hot-blond-webcam-russian-is-sucking-dildo-1326789
twitter.com/NSFWRedditGif

ale chujowa edycja

triggered

przesadziles...............................

>animkowo-jezuskowa
najlepsiejsza żbsz

>memy.pl

Hej anonki, mam poważne pytanie.

Jeden facet planuje studiować we Wrocławiu jako doktorant. W domu doktoranta może wynająć pokój za 870 cebulionow i miejsce w pokoju dwóchosobowym za 435.

Czy to jest uczciwa cena czy daje się nabrać żydowi pokojowemu?

będziesz wyglądał na ukraińca i wątpliwym jest, że ktoś będzie brał Cię tam na poważnie

>tug za 3 godziny idziesz do fabryki smrodu pracować razem z ukraińcami sebkami i karynami
żywe gówno tym właśnie jestem

Ja przecież nic takiego nie planuję bo już jestem za stary dla studiów i nie mam zamiaru sprawdzać jak bardzo Polacy kochają Ruskich na własnym przykładzie. :3

user od auschwitzona?

a jakie to ma niby znaczenie dla niego?

>Ja przecież nic takiego nie planuję
a, nie doczytałem, mój błąd.

zależy od standardu. Jeżeli to akademik dla studentów to trochę drogo jezeli chodzi o 'jedynke'. 'Dwójka to cena ok'. Porownaj z pokojami na wolnym rynku.
>olx.pl/nieruchomosci/stancje-pokoje/wroclaw/

tomboy, sole_male, sole_female, tanlines, defloration

Dzięki.

Nom. I tak was się boję.

>Około 160 mln zł musi znaleźć PiS, by sfinansować jesienną elekcję organizowaną już według nowych zasad. Opcji pozyskania pieniędzy jest kilka.

>Wkrótce po tym, jak posłowie partii rządzącej przedstawili projekt nowelizacji kodeksu wyborczego, Państwowa Komisja Wyborcza (PKW) oszacowała koszty przedsięwzięcia na 634 mln zł.

>Najwięcej pochłoną diety dla członków podwójnych komisji wyborczych. Od teraz bowiem jedna komisja będzie rejestrowała wyborców i wydawała karty, a druga zajmie się liczeniem głosów. Według PKW tutaj koszty wzrosną z 95 do 190 mln zł. Do tego dojdzie konieczność zakupu kamer do transmisji internetowej z lokali wyborczych – łączny koszt to ok. 130 mln zł.

>zapytaj Amerykanina o broń
>powie ci że to dostęp do broni to podstawowe prawo wolnego człowieka i zaprosi cię na strzelnice

>zapytaj Niemca o broń
>powie ci że łowiectwo i strzelectwo to tradycje Europejskie które są w Europie od czasów pojawienie się pierwszych sztuk broni

>zapytaj Polaka o broń
>nazwie cię kryminalistą chcącym zamordować wszystkie dzieci który kompensuje za posiadanie małego penisa i powie że nikt nie powinien mieć dostępu do broni

taki wygląd obrońców Europy przed islamem którzy są bardziej rozbrojeni niż Niemcy

>Nom. I tak was się boję.
weź. Nie wierz w memy. We Wrocławiu 10% ludnosci to hohły. Ty sie hohłów bój

>powie ci że to dostęp do broni to podstawowe prawo wolnego człowieka i zaprosi cię na strzelnice
chyba w Texasie.

Dzięki Szatanie ale nie jestem kotem więc jakoś dał bym radę.

...

wypierdalaj z tymi pistoletami spamujesz to jak popizgany

>bądź polaczkiem
>w historii każdy najeźdźca jebał cię w dupę i rozbrajał populacje
>dostań możliwość ponownego uzbrojenia się
>"pojebało cię?!!? przecież nie będę do ukraińców strzelał"

chuj mnie to nie czytam spammerów

czemu ludzie z opozycji nie mieli by mieć broni? żeby dostać broń trzeba przejść badania które potwierdzą że nie jesteś właśnie zjebem który będzie strzelał do niewinnych ludzi.
A co do powszechnego dostępu do broni to ja bym zostawił jak jest, obecny system trzyma z daleka Karyny i Sebiksy które piszą w komentarzach jak to każdy może sobie kupić pistolet w kiosku i strzelać do ludzi.
Tak mamy zawsze argument dla tych zjebów że o broń trzeba się postarać i nie ma opcji aby ktoś dostał legalnie broń i był zjebem

btw. w Polsce można legalnie kupić nierejestrowane czarno prochowce i jest ich już koło 200k w rękach ludzi a jakoś nie słyszę o strzelaninach

elo wstalem

>badz polaczkiem
>he he my obrońcy europy przed islamem he he
>ahmed zaczyna robić burdel
>rzuć w niego kawałkiem boczku bo he he"pojebało cię? nie będę strzelał do ahmeda"

ablu ablu chuj wam w dupe
>implikowanie że będę czytał nawet zdanie tych rzygów

ide spac dalej

...

>win the war
>be bigger shithole than the country you beat

>znowu pierdolenie o murzynach
zamknijcie mordy

>>znowu pierdolenie o murzynach
???????????

...

to user ze schizofrenią zignoruj go

a o czym innym taki debil jeden z drugim ma pierdolić jak jedyne co ma we łbie to pełno takich chujstw

Na chuj wam ta broń. Przecież jak nikt nie będzie miał dostępu to nikt was nie zastrzeli.

powinienes zobaczyc material tvn o tyn nazistach

link chcę się pośmiać

gdzies jest. Pomijam juz jakos merytoryczna meterialu i sklecenie gowna z gowna, ale jednym z motywów było "a ostatnio PIS chce poszerzyc dostep do broni, a te organizacje moga miec bron wiec PIS ich w sumie zbroi"

aleś świeżutki

A tymczasem w rzeczywistości
>Burza po materiale o neonazistach. Rzecznik prezydenta: Tutaj muszą wejść organy ścigania
>Klub PiS złożył wniosek do marszałka Sejmu o rozszerzenia porządku obrad Sejmu o informację MSWiA na temat ugrupowań, co do których może zachodzić podejrzenie propagowania totalitaryzmu, m.in. na temat stowarzyszenia "Duma i Nowoczesność" - poinformował PAP szef klubu PiS Ryszard Terlecki.

...

>pistoleciki dla dzeciaczków
dosłownie jeden z najchętniej poruszanych tematów wśród seb, chyba tylko ustępujący piłce nożnej i alkoholowi

why do you hate Ukraine?

that pic comes from russian chan actually

we don't really, just this one guy around hrtr

>hrtr
*here

wołyń

>idz cos zalatwic
>nie radz sobie
>ciągle sperguj
>slizgasz sie na lodzie
>mijasz ludzi których nie chcesz nawet znać

ehh czasem chcę poprostu sie offnąć z tej gry
albo wyjechac gdzies w nieznane miejsce i sie offnąc

ok, do you hate russia?

hehe ukraińcy nasi bracia c'nie
jak nagle zrobi się ich kilka milionów i zaczną się domagać specjalnych praw a potem oddania terenów Ukrainie to oddamy he he, a jak zaczną nas terroryzować to broń Boże nie będziemy strzelać do nich he he naszych braci c'nie

not really

we hate moscow, not russians

jak radzicie sobie z malejącym szacunkiem wsród znajomych i otoczenia? kazdego dnia widzą coraz bardziej jak spierdoleni jestescie

czy jestes mną?

Ja nie, w żopu was mam

to samo co w gta2. Groże zabojstwem i respekt rosnie

sprawiam, że mnie się boją

youtu.be/gRdfX7ut8gw

...

heroes 3 hd very nice

Zaibatsu najlepsza org. Prove me wrong

...

Usuń tę Konfederacką flagę Nazisto.

I used to dislike you, but I am currently learning russian and started to like you.

...

Chyba przejdę się pierwszy raz na strzelnice bo mi anonki zrobił smaka i w sumie nigdy nie trzymałem prawdziwej borni w ręku. Opinie

ale chcę wyruchać taką 'babcię' ja pierdolę

pl.xhamster.com/videos/hot-blond-webcam-russian-is-sucking-dildo-1326789
ehh anonki zakochałem się, i te oczy...

Nazista z ciebie.

>sucking-dildo
Nie rozumiem jak to może kogoś jarać

Spoko miasto żbsz.

>potrzebujesz L4 od dzisiaj
>lekarz ma wolne terminy dopiero od czwartku

to raczej chodzi o jej ładną buzie i oczy, dosłownie jakbym był zahipnotyzowany

BO
TRZEBA
ZAPIERDALAĆ SYNEK
NIE MA WOLNEGO

mam taki kaszel że mnie prędzej z sali wypierdolą jeśli pójdę na egzamin

KUUUURRWAAA

idź żebrać żeby ci jakiś lekarz walnął L4

Ale bym wylizał takie stópki dojrzałe

dosłownie mój człowiek

>abu abu lekki kaszelek nie mogę isc na egazmin :(
TRZEBA
ZAPIERDALAĆ
SŁYSZYSZ MNIE SYNEK
ZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAPIIIIIIIIEEEEEEERRRRRRRDDDDDDDAAAAAAAAAALLLLLLLAAAAAAAAAAĆĆĆĆĆĆĆĆĆ

...

wypierdalaj z tymi normickimi obrazkami z jakiejś fejsbuczkowej grupki

>tug znajdujesz animkę która wygląda jak twoja kruszynka

...

oj nie dadzo kurwa, nie dadzo takiej dojrzałej

patrzcie co mam

wygląda jak jego matka
also, dlaczego sceny seksu z filmów z lat 90 wyglądają jak sceny grozy z horrorów?

wyjebałem twoją kruszynkę bo dziewczyna z którą uprawiałem seks wygląda identycznie, jakie miasto?

>3D wormsy
nie dzięki

chyba na tym wlasnie polega ta scena

to ty podaj miasto jak taki mądry jesteś a nie mnie będziesz trollował

najlepszw wormsy

ehh zagrałem trochę i wracam do World Party

w wormsach 2d najlepsza byla fizyka że mozna było odbijac te wormsy w rózny sposób czasem do prędkosci swiatła jak niezłe boom sie zrobiło a w 3D nie ma takich rzeczy

boli boli boli boli boli boli boli

za kazdym jebaniutkim ten sam scenariusz w kazdej grze

zed za 2400 esencji btw idzcie kupic

tracisz analne dziewictwo anonku?

Od kiedy i dlaczego to lolitkowa deska?