/polska/

róbcie nowy do kurwy nędzy

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=scadIMh9C70
boringcompany.com/flamethrower
youtube.com/watch?v=dX-xdIKm9X4
youtube.com/watch?v=7AQEBClnMkQ
youtu.be/uUNnlWA8FG8
wprost.pl/polityka/10100608/skandaliczne-slowa-izraelskiego-polityka-to-reakcja-na-polska-walke-o-prawde-historyczna.html
youtube.com/watch?v=0o79Aj-_Pms&feature=youtu.be
youtu.be/DkWRTmMPuew
twitter.com/AnonBabble

give me a quick rundown on that guy

o jest i nowy

szanuje polskie kobiety

ale mnie rozkurwia ta ustawa o obozach koncentracyjnych, pokazuje tylko że ten kraj ZAWSZE będzie jebany w dupę przez każdego, dosłownie Polska to jebany chłopiec do bicia
>zostań zaatakowanym
>okupant robi obozy na twoim terytorium
>zabija ciebie i żydów którym pomagasz
>80 lat później obie strony i ci którzy cię napadli i ci którym pomagasz mają cię za antysemitów bo nie chcesz aby ludzie mówili że to ty gazowałeś podczas drugiej wojny światowej

i tak samo ta ustawa co w USA weszła, wiecie co ona oznacza anonki? że jak nie będziecie chcieli oddać kamienicy albo miliardowego odszkodowania Panu Szekelbergowi to on się poskarży BAZOWANEMU MAGA LEL Trumpowi i ów Pan Trump będzie was jebał w dupsko sankcjami rożnego rodzaju. Od otwartych do ukrytych
bycie Polakiem = być kopanym w ryj przez każdego

wew, you speak Polish
How long does it take for a Brit to learn it?

ale nuta

youtube.com/watch?v=scadIMh9C70

Don't be mean, m8s, it's a small thing for you guys...

boringcompany.com/flamethrower

Opinie o takim do wyjść na miasto?

>tfw no bf

jakieś źródło mówiące o tym, że ktokolwiek zdrowy psychicznie twierdzi, że obozy były Polskie?

Hey anons, I have a pole friend and she's really sad, can someone recommend me a happy polish song for me to sheer her up?

One of those childhood cute songs would really help

dla anona nudy, a innym zrobiloby sie gorąco

grazyna

izraelscy politycy

ból dupy Izraela o tą ustawę oznacza że żydzi, i wiadomo dlaczego bo jak tak będzie to Pan Szekelberg nie będzie mógł się domagać kamienicy bo każdy wię że to polaczki gazowali a z ustawą jakby Szekelberg tak powiedział to dostanie grzywnę

Jak zawsze gdy wychodzę z domu

proszę

smutno mi

wiemy

youtube.com/watch?v=dX-xdIKm9X4

/slav thread says that polish is the most ugly slavic language. do you agree?

No kurwa żydzi, dosłownie nikt inny by nie mógł czegoś takiego napisać.

yes i dont

youtube.com/watch?v=7AQEBClnMkQ

no but I agree that you're one of the ugliest fuckers in poland

Jedyne z czym się zgodzę to z tym ze mogą mi co najwyżej bąka z dupy possać

youtu.be/uUNnlWA8FG8

>ambasada próbuje wytłumaczyć że tu nie chodzi o zacieranie prawdy
>NIE WYPOWIADAJ SIĘ TY PIERDOLONY GOJU MOJA MAMA BYŁA W HOLOKAUSCIE
>SŁYSZYSZ POLACY JĄ 6000000 RAZY GAZOWALI AJJ WAJJJJJJ
za każdym razem

Polish is great

Jebany Brazylijczyk nawet jednego "please" nie umie napisać, ale "it's small thing for you" to ma czelność.

Rosyjski jes tnajbrzydszy

>O ile jednak Auschwitz-Birkenau, Treblinka, Majdanek, Chełmno, Sobibór i Bełżec powinny być nazywane nazistowskimi lub niemieckimi obozami w okupowanej Polsce, o tyle jest poważnym błędem ze strony Polski próba karania tych, którzy nie stosują się do tego nazewnictwa - zastrzegł Singer. Wierzę głęboko, że to musi zostać zmienione poprzez kampanię edukacyjną, a nie penalizację - tłumaczy szef WJC.
Zdrowych psychicznie chciałem
>źródło

zagazowac niepolakow opinie?

no tylko polacy to mówią, wszystkie słowianie myślą że rosyjski jest piękny

>Zdrowych psychicznie chciałem

>poproś o coś
>dostań
>>ale to się nie liczy daj co innego

>dostań dowód
>a--ale to się nie liczy

sprobuj

a jak mielibyśmy się do tego odnieść? Dla nas on jest najzwyklejszy w świecie.

Tylko ukraincow i murzynow desu
I moze zoltkow

>losowy żyd coś pierdoli
>na pewno każdy tak myśli
tylko u wykopków

nienawidze tego jak wygladam

hehe ale jak na marszu byli naziole to tylko pojedyncze przypadki i to o niczym nie swiadczy nie znasz nie oceniaj :)

użyj tego mądrze

>i am a son of holocaust survivor
Daje do myslenia

>>losowy żyd coś pierdoli
>Yair Lapid (Hebrew: יאיר לפיד, born 5 November 1963) is an Israeli politician, former Finance Minister and former journalist who is the Chairman of the Yesh Atid Party. He served as the Israeli Minister of Finance between 2013 and 2014. Prior to his entry into politics in 2012, he was a journalist, author, TV presenter and news anchor

>>losowy żyd coś pierdoli
wprost.pl/polityka/10100608/skandaliczne-slowa-izraelskiego-polityka-to-reakcja-na-polska-walke-o-prawde-historyczna.html
cały jebany rząd żydowski się z tym nie zgadza zjebie
słysz mnie zjebie, dosłownie Polski minister został wezwany przez ambasadę Izraelską w Poniedziałek żeby się tłumaczyć przez Izraelem
Jebany premier Izraela Biniamin Netanjahu powiedział że rząd Izarela nie akceptuje tej ustawy

>collective memory
oj kurwa, aż bym chciał żeby jednak holocaust okazał się kłamstwem

Już polska polityka powinna was nauczyć, że nie powinno się brać na żadnego ministra za wzór całego narodu

>że nie powinno się brać na żadnego ministra za wzór całego narodu
wprost.pl/polityka/10100608/skandaliczne-slowa-izraelskiego-polityka-to-reakcja-na-polska-walke-o-prawde-historyczna.html
przeczytaj to zjebie, cały jebany rząd Izraela się z tym nie zgadza, nie jeden Szlomo Szekelberg

>rząd Izarela nie akceptuje tej ustawy
A co oni se w sumie mogą? Chuj nas przecież obchodzi co Izrael ma do powiedzenia.

Jak politycy u władzy o tym mówią to chuj kogo obchodzi co o tym sądzi społeczeństwo?

Every other Slavic language is stuck hundreds of years in the past.

HAHAHA NA POLU BANUJA ZA NAPISANIE NIGGER HAHAHAH ABSOLUTNY STAN TEGO SZAMBA DOSLOWNIE NAPISZESZ NIGGER I DOSTAJESZ BANA CO SIE ODJEBALO HAHAHAHA POL ABSOLUTNIE ROZJEBANY WSZYSCY POBANOWANI

Ale polski tez
Patrz kochanowski

mogą się poskarżyć do USA co już zrobili i wiesz co USA zrobiło? zaakceptowało ustawę która mówi że jak Polska nie będzie chciała wypłacić żydom odszkodowań z powodu nie byle innego niż
>było u was to wasza wina
a jak Polska się nie zgodzi to USA może spokojnie sankcjonować nas a sankcje od USA = jesteśmy w dupie

>Sup Forums
>full caps
>rasista
musisz miec 18 lat zeby tu postowac

>ten debil ktory wszedl na Sup Forums sprawdzic czy to prawda

>wszyscy ci mówili, że studia to będzie najszczęśliwszy okres w twoim życiu
>czujesz się jak gówno
czy to prawda, że lepiej już nie będzie?

Polacy to

Rząd Państwa Izrael ma racjeżbsz

A jesteś czadem co chodzi na melanże

No chyba nie debilu
Tylko wiesniaki dzisiaj (patrz Warszawa) używają archaicznych form

WTF? I love Israel now.

Kiedys to bylo

no prosze! Polish is more close to old common-slavic language comparing to Russian for example. Such things like nasal vocals or future tense with future form of to be + past form of verb (like będę miał) remained in Polish only. Or may be you have some examples that can prove that Polish were transformed more often

>400 lat w przyszłość
>żydzi dalej mówią
>MÓJ PRA PRA PRA DZIADEK BYŁ W HOLOKAUŚCIE!!!!!

nie

kurwa czego wy piszecie do siebie po angielsku debile pierdolone polska dla polakow wypierdalac lewackie [spoiler][/spoiler]cierwa

Debilu nie rozumiesz co się do ciebie mówi

>tylko
reszta jest sztucznie standaryzowana. Ruski to synteza cerkiewnego i ówczesnego mówionego.

>bądź strimerem na tłiczu z niezłą widownią
>dosłownie żyj komfortowo Z grania w gierki
>ablu mam depresję i nie wiem co zrobić z życiem
Niektórzy naprawdę nife zasługują na to jaki im dobrze

>tug nie możesz przestać myśleć o swoim koledze

ja...

Chodzi o to że Kochanowski jest 90% czytelny mimo że jest sprzed 500 lat
Jedyna trudność to garstka archaizmów, których znaczenia się łatwo domyślić i poetycki szyk zdania

to jest normalna reakcja, człowiek dostaje pierdolca gdy nie ma żadnych ambicji i tylko żyje i żre

gdzie user z brunei?

chcialbym przed smiercia dowiedziec sie prawdy, czy za tym wszystkim stoja zydzi, czy robia tylko za zaslone dymna a tak naprawde stoja za tym polacy

Modern russian is combination of old russian language (how people think) and slavonic russian (how they wrote), you are right. But old russian was more close to Polish, I don't even speak that in the ix century a person from Novgorod could understand a person from Gniezno without translator

>czy za tym wszystkim stoja zydzi, czy robia tylko za zaslone dymna a tak naprawde stoja za tym polacy
Polacy to żydzi więc odpowiedz na oba pytania to "tak"

Każdy język słowiański ma jakąś pozostałość której nie ma w innych
Słoweński ma liczbę podwójną
Serbskochorwacki ma aoryst i akcent toniczny

>/polska/ theme song
youtube.com/watch?v=0o79Aj-_Pms&feature=youtu.be

bazowany lingwista w to mi postuj

siema wróciłem

>ze wszystkich polskich znaków które tam powinny być, akurat tylko przy ś chciało mu się nacisnąć alt.
nikim nie gardzę bardziej od tych co stosują fałszywą flagę

no to tak, a dlaczego rosjanin rozumie ukraińca, białorusina, trochę polaka, bułgara albo serba, a polacy nie rozumieją drugich slowian?

siema

co tam

bede jadl a ty

przecie aż widać że specjalnie to kutas zrobił

Polacy rozumieją dobrze Białorusinów i Słowaków,
Trochę gorzej Czechów, Rosjan i Ukraińców
I jeszcze gorzej Słoweńców

a ja nie

woah co oni robią?

bede postowal na /polsce/ i ogladal jutuba a potem pójde grac

zjedz cos

zjedz cos

sprawdza czy mu jebie

youtu.be/DkWRTmMPuew
ma ktos wersje z angielskimi napisami wazne

>stateczki dla kurwa dzieciaczków

dajcie chłopaka

przywróćmy niewolnictwo