/polska/

edycja żonki do tulenia i kochania

zapierdole ciebie i te twoją zużytą kurwie psie

ale bym OPIERDOLIŁ takiego w bekonie mm

jakies chujowe te edycje ostatnio zbsz

ale piecze prawiczka

>żonki
przecież to jakiś kuc niemyty

...

jestem ciekaw czy user który postował zdjęcia jego gf żałuję tego teraz, pewnie nie spodziewał się że ktos je zapisze i będzie cały czas postował
ale bym dużego hot doga z żabki opierdolił teraz, z sosami serowe chilli i 1000 wysp

liszaja mi sie na podniebieniu zrobiła ;_;

tego fejkowego hotdoga (czytaj. ze stacji) czy legitnego normalna bułka?

ps bym ojebał taką wątróbke smażoną z cebulką

ale bym opierdolił jakiegoś kutacha

przecież kurwa on to forsował cały czas pewnie konia wali teraz do tego i mysli że jest hehe znany meme na polsce

od hoddogów

to krok od zostania rogaczem jest przecież, zaraz zacznie trzepać do myśli że jakiś user mu gf wyrucha na jego oczach

>Ceгoдня пpeзидeнт Пoльши Aнджeй Дyдa пoдпиcaл зaкoн, пpeдycмaтpивaющий пocтeпeнный oткaз oт тopгoвли в вocкpecныe дни. Haчинaя c мapтa этoгo гoдa и дo нaчaлa 2020-гo Пoльшa oкoнчaтeльнo пepeйдeт нa вocкpeceньe в peжимe «выхoднoй — выхoднoй». Пoльcкиe влacти peшили, чтo этoт дeнь нyжнo пpoвoдить в кocтeлaх и в ceмeйнoм кpyгy.
KEK

mm wątróbka z cebulką albo kurwa krążki smażone jakies

mojego mozesz bo tak dzisiaj gralem i se myslalem ze fajnie by bylo jakby mi ktos pod biurkiem loda robil a ja gadam na voiceczacie i probuje nie wydac dzwieku zeby sie nie wydalo

Deprecha jak ja pierdole.
Nic mi się nie chce.
Jestem na gownianych zaocznych studiach z infy bo się na dzienne nie dostałem i sobie chujowo radzę.
W wolnym czasie nic tylko w domu siedzę.
Jak się najlepiej zabić anonki?

mi to nie przeszkadza :3

...

...

od całowania się na wietrze uwu

pomysl o swoim przyszłym mieszkaniu, o tym jak pierdolisz w nim sobie jedzonko jakie chcesz, pomysl o gf z którą bedziesz mieszkał, pomysl o samochodzie jaki bedziesz mial, a teraz uzmysłów sobie że potrzebujesz na to wszystko pieniędzy i zarabiaj pieniądze

>gamer bf
ale smród podziękuję

kontynuując temat z tamtej nitki
>nie kolekcjonowanie starszych telefonów
owszem, kilka się zapodziało, np moto t2288 czy nokia 6610i, no ale przynajmniej będzie czym się pochwalić kiedyśtam
sony ericssona wspominam chyba najlepiej z nich wraz z szajsungiem z400 żbsz

co ci przeszkadza
doslownie 99% facetow teraz gra w gierki

>srajfon

>tug nigdy nie będziesz się namiętnie całował z anonkiem a jego długie włosy nigdy nie będą na wietrze omiatać twojej twarzy
jak się najboleśniej zabić anoni

ehh u mnie oddawalismy stare telefony rodzinie zawsze bo bylismy jedyni ktorzy nie byli biedni i sobie moglismy pozwolic kupowac nowe telefony a dla nich te stare to byly dobre

i tak ani grosza nie dostanę jakbym go sprzedał więc już lepiej chyba zostawiać ten syf

postujcie swoje strony startowe ja zaczne

>facetów

ale za e72 i se to szanuje

>pewnie konia wali teraz do tego
to prawda

E nie. Wolę się zabić. Gf nigdy nie miałem i baby mnie wkurwiaja

>tug dokładnie po to zapuszczam włoski

a mieszkanko i samochód i wogóle życie?? to nie jest warte walki żeby potem leżec sobie w swoim domu, robic do jedzenia cos sobie, robic grilla w ogródku i jezdzic na wakacje sobie?

too haha facet to zapierdala na silownie podnosic ciezkie rzeczy po powrocie z pracy w ktorej zapierdala fizycznie podnoszac ciezkie rzeczy i raz w tygodniu na mecz dac morde nawet nie wiedzac jakie druzyny graja to jest dopiero meskosc nie to co te sojowe cioty w rurkach ciekawe co wiedza o stanie wojennym i czy byli w wojsku

e72 to nieironicznie do 2016 używałem do pisania smsów i dzwonienia mimo posiadania smartfonów

>przytnij pierwszy raz w życiu brodę jak trzeba
ja to jednak przystojny jestem

ja mam dlugie wlosy, znaczy takie do brwi

ale mam fajną panią psychiatrę

ale bym wpierdolił takie przesolone mm

Mówiłem. Za głupi na studia jestem to co dopiero zarabiać.

albo takie nugetsy bo nigdy w zyciu nie jadłem

ale jak pociągniesz czy tak same zasłaniają czółko?

pewnie z sosem czosnkowym

same zaslaniaja czolo

wy kurwa zwierzaki

>nigdy z gf nie wpierdolisz w magdonaldzie bo u ciebie w "miescie" nie ma magdonalda

ehhhhhhhh kurwa

ahahahaha to kurwa na wsiach jest czasem gdzie ty kurwa mieszkasz

5 get

frytki z maka to nieironicznie najlepsze frytki jakie jadłem, a byłem w wakacje rok temu w USA na miesiąc i zrobiłem sobie właśnie wycieczkę po fast foodach jak stany zwiedzałem
te wszystkie Wendy's, White Castle, five guys itd mają dobre burgery ale ich frytki są chujowe

>mcdonald na wsiach

Widzieliście ten filmik jak się ten, no samiec myszy myje jak człowiek?

eh to ja dosłownie
przykro mi user, ale chyba naprawde ostał nam się ino sznur

kompromitacja cwela

szczur

cieszy mnie to że w Polsce dostęp do broni jest regulowany i nie ma takiego Elliota Rodgera robota który by zajebał kilka podwieków w jego liceum bo mu nie dali.
Nie ma środowiska aby nam spierdolili dostęp do broni bo zawsze jest argument że nigdy nie było masowej strzelaniny z legalnie zakupioną bronią

pije piwo

ale szczypie sojciotę

>samiec myszy
czyli szczur debilu

dajcie mi jedzenie kurwaaaaaaaaaa

zawsze mnie rozkurwia jak widzę wycieczki wsioków które podniecają się tym że do maka pójdą

ale piecze lewacką pizdeczke

>tug jestes tym wsiokiem

prosze nie bulować

kocham cię

user ja.. uwu

tak?

patrzcie jaki comfy macdonald w krakowie nie to co u nas na wsi

McRoyal>McWrap>Big Mac>McChiken>reszta

a z sosików to
blue cheese>śmietanowy>reszta
i na kniec
frytki zakręcone>łódeczki>zwykłe frytki

ostatnio widzialem jak jakas grupa nastolatkow na wycieczce robie sobi grupowe zdjecie z wejsciem do metra

Hi everyone

j-ja ciebie też

>jebane ciotopedalstwo

lamo, brakuje tylko aby zrobili sobie zdjęcie przed kiblem publicznym bo u nich to się na polu sra

to, ale i tak ci napiszą, że piecze lewaczka bo dzidziusie muszą mieć swoje psiu psiu pifpafki mimo setek autoodstrzelonych gówniarzy w USA, których starzy debile sobie chowali pistolety w szufladzie przy łóżku

o gurwa GRAZYNA AMERYKANIN PRZYSZEDL, PRZYNIES NO BOMBY ATOMOWE

zostaw ich pedałposterzy są uroczy

no chodź tu do mnie mój najdroższy

>makWrap MakRojal BIKMAK
>te zachodziarstwo

ehhh

no jak nigdy metrem nie jezdzili ani nawet metra na oczy nie widzieli to co w tym zlego?

>tug z wiochy gdzie makdonald to zawsze była główna atrakcja każdej wycieczki
żarty na nich i tak byłem biedny i nigdy nic tam nie brałem

muszę w ciągu 2-3 miesięcy znaleźć sobie osobę towarzyszącą na wesele, co radzicie anony?

hi

Burger Drwala > reszta

ja z tobą pójde

nie masz jakiejs kolezanki?

nie musisz, ja już pare razy byłem bez i jakośżyję

>tak byłem biedny i nigdy nic tam nie brałem
>tug miałes jedyne 10zł w kieszeni i było ci szkoda wydać
>zresztą nie chciales sie skompromitowac bo inni zamawiali po 20 po 30zł

niech gf z toba idzie co za problem?

gówno z kfc > dowolna rzecz z maksraka
qurrito z serem to nieironicznie najsmaczniejszy fastfood

ja z fast foodów to tylko sushi

a ja lubię McDonalda

t. sojchłopiec z """brodą""" dwala

>user czemu zostajesz w autobusie jak my idziemy do maka?
>co z tego że kanapki ci mama zrobiła, co nie stać cię lmao

I see some talk about McDonald's, whats your favorite food there and is it expensive there as it has recently become here?

ja pierdole za 10 zloty to sobie zajde po kebsa i sie nawpierdalam 2 razy wiecej niz na jakis hehe burgerach

nieironicznie zle sie poczułem żbsz

SKURWYSYNY ZAPŁACĄ ZA TO

wal się