/polska/

edycja anime

pirszy za monarchizm

de

ruchanie

-generacja

mc to dosłownie ja

mniam mniam kurwa za 30 min moja picca pepperoni z kurczaczkiem będzie u mnie mniam mniam a wy biedaki co? dalej kotlety z gnijącego mięsa z promocji z ziemniaczkami?

śniło mi się że znalazłem dziewczynę

Pytanie do prawilnych anonków. Czy jakby powstała partia w stylu Złotego Switu to raczej to czy PIS?

chce tak

w sumie może mc sa takimi spierdonami po to zeby osoba ktora to oglada mogla wyobrazic sobie jak lepiej ona by to rozegrala i sie dowartosciowac

glupie pytanie zbsz

>koreański

Każda sztuka działa w taki sposób, że człowiek, który z nią korzysta, widzi w nią treść siebie, realną albo wymyśloną. To znaczy, że weeaboo dzieci są dokladnie takimi ciotami, jak w tej mangie, czyli, spierdonami, nie nadającymi się do życia, w których nie ma żadnej męskiej cechy, a jedynie, o czym marżą, to żeby jakaś kurwa w końcu z żałosci wzięła go z przemocą, bo taki kretyn nawet majtki zdjąć nie potrafi.

czemu?

o chuj jak na to wpadłeś geniuszu

ja myślałem że chodzi o self insert

patrzac sie na wasze posty jakos mi to przyszlo do glowy

no elo wstalem

jedno to prawica a drugie to papka ktora przybiera forme popularnej opinii

no ok, ale na kogos trzeba glosowac w wyborach

Polski ruch monarchistyczny

moze chodzic o jedno i drugie jesli ktos jest totalnym spierdonem moze "doswiadczyc" czegos czego nigdy nie doswiadczy w rzeczywistosci ze jakas laska chce dac mu uwage
jesli czadem posmiac sie ze spierdona zobaczyc jak otwarta i latwa jest laska zauwazyc ze nie ma do spierdona szacunku i dojsc do wniosku ze mialby szanse ja zdobyc i nie byloby to takie trudne w ten sposob sie dowartosciowac

czyli idziemy w memy. Taaaaak więc

życie to chuj (life is dick)

Anglik zostań naszym królem proszę

Karol Wojtyła twój kandydat w wyborach

cze

Niech zstąpi duch Twój

Król powinien być wybierany przez naród a jego kandydatura zatwierdzona w parlamencie znaczną większość żeby zapewnić brak upolitycznienia

znowu tu jebie niedomytym siusiakiem (vichujem)

o kurwa od kiedy w maku dają kremówki

czyli dwa razy przez narod

Why is Warsaw so spread out and therefore all but unwalkable?

boze jak mnie ta prostacka polska mentalnosc wkurwia
>matka nie dostaje jakies pracy u kogos bo rodzina jej nie zaakcetpowala jako opiekunka starej ss'manki
>"pewnie mi kierowniczka załowala takiego dobrego miejsca pracy"
>"czemu"
>"nie wiem"

zjebalem szmate od prostackiej swini no przeciez tak sie kurwa zyc nie da do kurwy nendzy za kazdym pierdolonym razemt o samo
>cos nie wychodzi
>hurr pewnie jakis diabeł módl sie do boziuni kochanej
albo kurwa ktos cos na złosc zeby dokuczyc

pierdole ten jebany kraj

kurwa pisz po polsku w domu jesteś

ale nudy

>2018
>gif
>3.2MB
o kurwa stary

o kurwa, ale to animu się zapowiada zajebiście. Właśnie dlatego uwielbiam nie znać nic z fabuły, dosłownie jedyne co wiedziałem, to to że będą pociągi, co pokazano w pierwszej scenie zaraz, a zombiaki mnie już zaskoczyły w chuj. Coś czuję, że szykuje się zajebisty seans dzisiaj.

właśnie miałem to napisać

nie było mnie pare dni - co to za umaru w opie z poprzedniej nitki?

i odnowi ziemię

nic nie zrozumiałem wowik

That's not very nice

moja zona

mój cum dumpster

gf anona grabarza

dlatego nie ruchasz

oboje wiemy, ze nie dlatego

dIatego nie ruchasz

rogacz

Spór między PiS i PO ma charakter jedynie personalny. Nie licząc paru sentymentów i drobiazgów to w sprawach naprawdę istotnych obie partie mówią jednym głosem. Polska zostaje w UE / NATO, Rosja jest zła, Ameryka jest git, masowa imigracja jest super, Ukraina to nasz strategiczny sojusznik w regionie Europy Wschodniej. Posłowie obu partii pewnie wódkę w kuluarach chleją śmiejąc się naiwności Polaków. W naszym kraju nie ma prawdziwej opozycji, która znaczyłaby na arenie politycznej. Nic dziwnego, że Polacy na wybory nie chodzą.

zrobiłem to

Co

absolutna roznica z Niemcami. A ukraina to tak sobie. To tego dochodzi socjał

twoją starą

Nekrofil

nie no, nie zapominajmy o fundamentalnej różnicy, czyli PiS mówi że politykę zagraniczą opieramy troszkę bardziej na Burgerach, a PO mówi że troszkę bardziej na sojuszu z Niemcami. ale bez za dużych odchyłów w żadną stronę ofc
JA PIERDOLE POLACY TO NAPRAWDĘ ZWIERZĘTA ŻE OD TYLU LAT ŁYKAJĄ TĘ ZMYSLONĄ DYCHOTOMIĘ

>oskarek z jakimiś loszkami gada
>pada twoje imię
>obróć się i spójrz na niego
>"niezły ficik user"
jakbym się cwelu nie domyślał, że gadacie o mnie gówno

przyjeb mu w mordę

jaka różnica z niemcami przygłupie. pokaż mi jakiekolwiek prawdziwe działania PiSu pokazujące że się od nich dystansują czy chcą osłabić wzajemne stosunki.
realne działanie, nie puste gadanie dla przygłupów takich jak ty

ulice jeszcze spłyną krwią normictwa

niełykają, bo do konca kadencji PO juz nie bedzie
muh refugees

>ficik
co kurwa
juz sie dzieciakom calkiem we lbach pojebalo od tych instagramow

muh refugees to spór z Niemcami? ja pierdolę, czytasz w ogóle cos poza wykopem?

morda lewaku idz dawac ciapakom ruchac swoja dziewczyne

>niełykają, bo do konca kadencji PO juz nie bedzie
kek, poczekaj na kampanię. jebane SLD dalej istnieje a tobie się wydaje PO zniknie w 4 lata

co to ficik?

>Niemcy wywołuja kryzys wymuszajac otwarice granic
>Niemcy wymuszaja na KE decyzje w sprawie uchodzcow
Przestan czytac Trybune Ludu

Prawda że PO jest trochę bardziej pro-Niemiecki ale nie ze względu na jakąś specjalną miłość do narodu Niemieckiegeo oczywiście. Niemcy rządzą Unią Europejską i są jej największymi beneficjentami. PO kreuje się na pro-Europejską, liberalną alternatywę do PiSu. Swoje zaplecze polityczne opiera na Niemieckim biznesie, politykach i mediach. PiS ukierunkowal się na Amerykę. Jest dalej pro-Europejski do szpiku kośći. Nie przyjeliśmy imigrantów tylko dlatego że dla PiSu byłoby to polityczne samobójstwo. No i trzepią kasę na sojuszu z Kościołem Katolickim oczywiście. Chleb i igrzyska dla lemingów.

ale niunia ciekawe czy ma chłopaka

>jebane SLD
gdzie istnieje?

ale brzydka bulwa

tutaj widzimy typowy okaz polskiego nacjodebila, dosłownie myli Komisję Europejską z Niemcami a jedyne co potrafi odpowiedzieć postawiony przed dysonansem poznawczym to jakis wysryw o lewakach i ciapakach.

chujowy gust wowik

Wkurwia mnie jak zachodziarze mówią że PiS to partia eurosceptyczna

glosujcie na mnie

w okolicach progu wyborczego, tam gdzie PSL i razem

moja gf lepsza

cśśśśś, tylko nie mów im czasem że PiS są przykładowo jednymi z głównych orędowników wspólnej europejskiej armii bo się zapowietrzą od darcia się że jestes lewak

mniejsza konkurencja, frajerzy :)

uwaga groźby śmiec z Krytyki Politycznej
>kryzys uchodzczy trwa latami
>po ryju dostaja Włochy i Gracja
>Niemcy maja wyjebane
>kryzys zaczyna dawac po ryju Niemcom
>nagle KE walczy o solidarnosc

a uczynisz anime prawdziwym?

lekko nad (i to do czasu wyborow samorzadowych gdzie zostana zniszczni). SLD i Razem ponizej. PO ledwo bedzue w okolicach 10% co oznacza rozpad dnia niej bo tam sa ludzie zupelnie z roznych bajek

jak zostane krolem cofne prawo kobiet do glosu (bo nie bedzie prawa glosu w ogole)

zrobie to

+1 głos

no dobra, to przedsawisz w końcu mi te faktycznie działania rzadu PiSu dystansujące się od rządu Niemiec lub osłabiające stosunki pomiędzy naszymi krajami czy dalej będziesz pierdolił o ciapakach i lewakach.

kuuhhhrywa tej sily juz nie powstrzymacie

>bindy na 7890-=
sram do ryja wszystkim kurwom streamerom, ktorzy w 2018 klikaja na spely myszką
kuuuuuuuurde, jak tak w ogóle można?
i jeszcze są degeneraci, ktorzy będą walić do nią konia, lizać cipę w komentach i zapierdalać donejty
jeeeeeezu

>on nie dosięga
głupi fingerlet

>wyjscie z Trojkata Weimarskiego
>odrzucenie pomyslow Niemiec na reforme UE
>odrzucenie euro
>walka z NordStream2
jakbys nie byl gimbusem to bys to wiedzial

ale że krajowe poparcie w ogóle nie ma przełożenia na wybory samorządowe to ty wiedz. poglądowo zobacz sobie ile PSL zdobyło w ostanich samorzadowych i jakie były różnice pomiędzy poparciem w wyborach parlamentarnych. lokalnie licza sie struktury lokalne, nawet za tej kadencji masz w samorządach koalicje PO PiS, tam mają wyjebane na szczebel krajowy

dajcie jakiś metal który nie ssie

>tfw no bf

stal nierdzewna

lurwa debilu pierdolony. PSL zdobyło tyle bo była ksiązeczka. PSL zostanie wyruchane we wszystkie dziury. Juz sie PIS o to postarał nowelizujac ustawe

Nie murzyni a azjaci zniszczą białą rasę poprzez zapładnianie białych kobiet.
Anonki gotowe na napływ bogatych chińskich studentów którzy będą się jebać z polkami

dosłowne gówno

bazowany /r/asian_masculinity poster

>ten polski jutuber co posuwa koreanke