/polska/

edycja anime

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=jL8p9vteR5g
youtube.com/watch?v=tec_KllmOH4
twitter.com/SFWRedditGifs

anibe

Jesteśmy teraz za granicą nie możemy mówić po japońsku Azusa-cat

tylko gwardia kurwy. spess mehrines to pizdy

azu-cat
debilu

zamknij gębę

czemu ta kejonka jest w mundurze?

Bo jest wojna i nawet głupie moebloby biorą.

>d tamtej chwili nasza główna bohaterka pragnie dołączyć do wojska. Jednak, ku rozpaczy fanów akcji, jej celem nie jest efektowne eksterminowanie wrogów, a darmowa nauka gry na trąbce.

nienawidze japonczykow

>jestem na bieżąco z polityczką

>hehe ja mam rację a oni to banda debili

dajcie mi ten przerobiony obrazek z nekopary co Polska z Japonią trzymają się za ręce

Ja bardziej nienawidzę polaków, a konkretnie tego jednego dekla co to pisał.

>prawda leży po srodku

toto?

co proxy ci się zjebało i z japońskiej flagi nie możesz zapostować że chcesz

Nie wiem czy to to, ale mają kocie uszka.

nk poprawi polsko flage

jak będę jutro postował z pratzy to ta nitka ma żyć elo

Co z nią nie tak?

>byń mno
>otwórz wjazd do miasta
>płacz że zombiaki wpierdalają ludzi
echh, czemu najlepsza zombi-dziewczynka musi być taka głupia...

AND THEN THE WINGED HUSSARS ARRIVED

dzięki

ten kawałek niebieskiego na lewo na czerwonej częsci

coś w tym jest, że najlepsze dziewczynki są głupiutkie

czy giełda w końcu jebnie?

nie wiem czy jestem normikiem czy spierdonem
jak to sprawdzić?

>Yui
Ale że najlepsza Kejonka to Ritsu to Ty wiedz.

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

ona też jest głupiutka to teza anona pozostaje

matka mi cos pierdoli zebym smieciu wyniosl glupia kurwa jak juz 23

...

no a chcesz żeby ci jebało w antryju?
idź wynieś teraz przecież cie seby nie pobiją na osiedlu

Co to jest?

nie wychodź jutro z akademika

MOJA GIEŁDA

krótkie włoski + thicc dupsko = idealna kobieta
i nikt z was nie udowodni inaczej

caly w pizamce juz jestem

t. kryptopedał murzyn

Cyce płaskie, krowie, czy coś pomiedzy?

ale gra chujowa to ty wiedz murzynie jebany

to tym bardziej cie zostawią jak zobaczą jak słodko wyglądasz

to

>krótkie włoski
D E B I L U

przypomnienie że tak byście zareagowali na dotyk femki

bardzo ładne włoski ma ten chłopak

grube dupska to plebejski gust

czy rozważaliście kiedyś zamknięcie się samemu w pasie cnoty żeby przestać się onanizować?

Na szczęście aż tak popierdolony nie jestem

...

w co zagrać anony?

a co masz czy szukasz nowej gierki

New Vegas z modem Daughters of Ares

ddlc

Hyperdimension Neptunia.

mam w chuj a jak nie mam to ukradnę. chyba na jakieś rpg klasyczne mam chęć, ale nie wiem.

Codzienna przypominajka z najlepszą nutką
youtube.com/watch?v=jL8p9vteR5g

Tak, ale nie kupiłem go w końcu. Najtrudniejsze są pierwsze dwa dni pierwszego i drugiego tygodnia - potem zdajesz sobie sprawę że ludzie to oblesne świnie i nie warto powielać takich zachowań, przynajmniej ja tak miałem.

nie polecaj mu syfu

>For the first time in centuries, young women in Japan are turning away from marriage and relationships. With more Japanese women entering the workforce, earning wages, and enjoying increased economic freedom, gender norms in the country are shifting, giving rise to new economic realities.
>In Tokyo, a new wave of services is targeting these women, serving up the "à la carte" boyfriend experience. Whether they're craving a shoulder to cry on, a hunk to take shots with, or a late-night cuddle, Tokyo-based women can fulfill their relational needs on demand and by the hour.

Anoni, jeżeli kasjer debil odszedł od kasy bez zatwierdzenia zapłaty kartą a ja sobie poszedłem myśląc że to zrobił, to po czyjej stronie leży wina?

Spróbuj mnie powstrzymać.

Po stronie kasjera pewnie, ktoś cię obwinia?

Jego
Na dodatek w takie sytuacji masz prawo wyperdoić mu bułę

MATKI JAPONKI

pozostaje mi tylko mieć nadzieję, że w to gówno nie zagra

nie wiem czemu was to dziwi, prędzej czy później to by tam też dotarło

moge sie zatrudnić żeby takie chinki mi mogły płakać na ramieniu?

Ja się zgłaszam na takiego kareshi z przydziału, dajcie mi tylko korpomyszę a ja jej tego wszystkiego dostarczę za darmo.

Mnie dziwi to że je nadal nie mam japonki
Niech mnie taka jedna słodka bogata 25+ keiki kupi na własność
Ech kurwa

to
nie dadzo chinki miliaderki CEO firmy produkującej szybki do telefonów cukrowej mamusi

by cię pewnie kupiła takie świąteczne ciastko gdybyś był 190cm Czadem z sześciopakiem

KURWA JEBANA MAC
jaka nutka
youtube.com/watch?v=tec_KllmOH4

Jak ja prawie pół metra wyższy od takiej przeciętnej jestem

otóż nie, takie świąteczne ciastka to z desperacji i konieczności zaspokojenia potrzeb fizjologicznych biorą pierwszego lepszego

Myślisz że dla nich taki budżetowy czad 1.75m nie wystarczy? Oni tam wszyscy tacy mali przecież. Sześciopak chociaż jako-taki mam.

i od anona krasnoluda

>dodżinek gdzie user śliczny chłopiec jest wykorzystywany przez starą, brzydką, tłustą, łysiejącą cukrowa mamusie

to
jeszcze nie wolno zapominać o bonus pointsach za bycie białym z niebieskimi oczyma

taka korpomyszka co zarabia trochę powyżej krajowej to by pewnie wzieła byle kogo ale taka CEO co ma miliardy to może sobie wybierać, to jest dosłownie identyczna sytuacja gdzie widzicie starych miliarderów z kobietami które mają 20 lat a nie 40-50.

>oni myslą że kobiety muszą się starać o kogokolwiek
nawet w azji mają beta orbiterów debile

sil-q

Jeszcze nie, ale znając ludzi szukję się na wszelkie możliwości.
A, i nie raz w tym sklepie nie dali mi paragonu także nawet nie sprawdzałem czy go wziąłem.

Ja lepiej, zielone oczka jak mamusia i tatuś, kiedyś mi nawet jeden chłopak komplementował. Aż szkoda w sumie żeby się takie ładne geny zmarnowały na jakąś brązowooką azjatkę.

ale mnie wkurwiają czanowi znawcy kobiet

ale te beta orbitery to brzydcy azjatyccy kurduple, a taki biały nadczłowiek to jednak gratka dla nich

ale mnie wkurwiają czanowi """znawcy""" kobiet

no to możesz być czadem ale nie będzie żadna za ciebie płaciła przecież lol

dobra ale możesz wypierdalać na ten swój marsz kobiet bo nikt ci nie broni a nie tutaj się produkujesz bo nikt nie chcę kurwy co się z murzynem jebie

Jak dobrze że Marcel już śpi bo by się chyba przekręcił od tego. Umarłby biedny na autyzm, pierwszy udokumentowany przypadek.

mam nadzieje że zrobiłes tego chłopaka swoim

Nie obrażaj

to

t. spermiarz ktory dla wlozenia kutasa w cipe zrobilby wszystko

no ja właśnie miałem niejedną kobitę w przeciwieństwie do tych waszych czanowych """znawców" kobiet

no ja właśnie miałem niejedną kobitę w przeciwieństwie do tych waszych czanowych """znawców""" kobiet

Ale to ine jest nic nowego bo kitajce od zawsze były popierdolone i 25+ to kobieta na śmietnik była a od kiedy wynaleźli studia i korposzczurostwo to taka japonka ma ledwie kilka lat na znalezienie sobie faceta więc masz styruacje zupełnie jak tutaj

no ja właśnie miałem niejedną kobitę w przeciwieństwie do tych waszych czanowych """"znawców"""" kobiet

ale fajna projekcja i do tego dwie w cenie jednej

Nie, powiedziałem mu że to trochę gejowo tak mówić i się zaczerwienił.