/polska/

Edycja dobra bo /polska/

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=o6zvgL4sY18
youtube.com/watch?v=Zfkf6iVGRrk
twitter.com/NSFWRedditGif

elo

no elo

Witam.

witamy kolege

sąsiadka przyłapała mnie jak walę konia do honey select
a co u was?

nie walimy do honey select

maki żeby mieć ten trzeci termin to muszę już zapłacić czy jak to działa? bo chyba dzisiaj mi sie oficjalnie przygoda na pp skończyła

maki ssie kutasy starym ludziom

kurwa mateusze jak wy sie tego programowania uczycie na studiach przeciez to takie nudne te zadanka wszystkie najlepiej programowac gierki a nie jakies obliczenia matematyczne

zaprogramuj sobie chuja w dupie

nie jestem na informatyce jebać ich

ups haha

/gwałt/

gzie takie rozdajo

>matka znalazła zaspermione promieniowanie tła widzialnego wszechświata

nt
youtube.com/watch?v=o6zvgL4sY18

dp

idz sie spytaj do dziekanatu

Czy to /nasz/ koleś?

za kogo ty mnie masz kurwa ja do tych wykładowców się boję pójść co dopiero pytać

o kurw współczuję user
pamiętam jak mi znalazła silnik spermzynowy w samochodzie

>prawiczki

dosłownie kto

>2018
>bycie prawiczkiem
chyba w ogóle z domu nie wychodzicie

to znajdz na stronie gdzies

>bitcoin jest po 9600 dolarów i dalej spada na mordę

czy gównopostuje z nami giełdon?

nie bo to pizda

>we wrześniu był warty 3000 dolarów
>teraz jest warty 9500 dolarów
łojezu ale jebło

nie warto było kupować

youtube.com/watch?v=Zfkf6iVGRrk
ale nudy

ciągle liczę na to ze jakaś loli będzie mnie kopała za to że nigdy nie ruchałem

to
jak można być prawiczkiem, przecież gf sama się znajduje

>bo ktos trzymal tak długo

jak pachną i [spoiler]smakują[/spoiler] pachy rejmu?

licze że w przyszłości wynajdą samoznajdujące sie gf

tfw straciłem równowartość całych dwóch polskich złotych
kto wysokie kwoty here?

ja bym chciał taką lolitkę yandere co mnie będzie gwałcić i grozić że mnie zabije jak się spojrzę na inną loszkę

no elo wstałem

ewidentna oznaka prawactwa

brak udanego życia seksualnego rodzi wynaturzone fetysze które są obrzydliwe dla płci przeciwnej

>Po długiej nocnej debacie Senat przegłosował bez poprawek nowelizację ustawy o IPN, która przewiduje kary za oskarżanie Polski o współudział w Holocauscie. To wywołało furię polityków w Izraelu. Minister wywiadu wezwał premiera Benjamina Netanjahu do odwołania z Polski ambasador Anny Azari.

ale inba ja pierdole

What happens in Szczecin?

tik tak czas ucieka a na starość nie znajdziesz żadnej

chuj mnie to

nieprawda, byłbym degeneratem nawet jakbym ruchał

AAAAAAAAAAAAAAHAHAHAHAHAHAAAAAAAAAA

SENAT TO JA

ja bym tam zerwał stosunki z Izraelem na 3 miesiące i w kwietniu poszedł do Trumpa na mediację

ale co ja tam wiem kurwa nie jestem takim zajebistym bankierem z wyszktałceniem filozoficzno-historycznym jak Morawiecki

poczekam na konflikt zbrojny i zarucham jakąs 14latke ze wsi razem z kompanią

dosłownie izrael ma wiece interesu do polski niz odwrotnie

>usa pierdolnię atomówkę w polskę za psucie Panowi Żydowi interesów
tak będzie

literally nothing

niech jebnie, przynajmniej sie cos zacznie dziac

jest tu jakis student???????

w ogóle co nas obchodzi Izrael przecież to państwo na innym kontynencie dlaczego wszyscy o tym gadają , Izrael może z nami zerwać stosunki dyplomatyczne i dosłownie nic się nie stanie stanie, to nie rosja że jak ich wkurwimy to ich czołgi z białorusi dojadą do warszawy w 3 godziny

My, niżej podpisani, zwracamy się do opinii publicznej powodowani troską o stan relacji polsko-żydowskich i polsko-izraelskich. Apelujemy o wyciszenie emocji w imię wspólnego dobra, jakim są prawda i budowany od ćwierćwiecza dialog.
Ustawa o Instytucie Pamięci Narodowej, przyjęta 26 stycznia przez polski Sejm i skierowana do dalszej legislacji, przewiduje karę do trzech lat więzienia dla każdego, „kto publicznie i wbrew faktom przypisuje Narodowi Polskiemu lub Państwu Polskiemu odpowiedzialność lub współodpowiedzialność za popełnione przez III Rzeszę Niemiecką zbrodnie nazistowskie”.

Ten niefortunny zapis odbił się szerokim echem w Polsce i na świecie, budząc liczne zastrzeżenia – logiczne, moralne i prawne. Dlaczego dyskusja o faktach historycznych ma się toczyć w asyście prokuratury i sądu? Dlaczego ofiary i świadkowie Zagłady mają ważyć słowa, by nie podpaść organom ścigania, i czy będzie odtąd czynem karalnym świadectwo ocalałego Żyda, który „bał się Polaków”? Dlaczego mamy spierać się nie na argumenty, lecz na paragrafy? Czy byłby to, zważmy, zakaz symetryczny do zakazu kłamstwa oświęcimskiego? I skąd taryfa ulgowa dla wybranych zawodów – dlaczego za „antypolskie” opinie nie będą ścigani jedynie uczeni i artyści? A dziennikarze? A nauczyciele? Gdzie ma leżeć granica między tolerowaną nauką i sztuką a karalną publicystyką i kto ustalałby „fakty”, którym nie wolno się sprzeciwić?

Intencją ustawodawcy była obrona dobrego imienia Polaków. To zrozumiałe. Gdy Polacy słyszą o „polskich obozach”, podejrzewają, często na wyrost, że zarzuca im się zorganizowanie Auschwitz (Jan Karski pisał o „polskich obozach”, mając na myśli „obozy zlokalizowane w Polsce”). Jednak ustawa idzie dalej – sugeruje niewinność Polaków, tworząc z nich jedyny w Europie naród bez skazy.

Nie tędy droga do odzyskania zbiorowej godności. I nie wszystko stracone.

Ustawodawca może jeszcze się cofnąć, o co gorąco apelujemy.

chodzi o to że nie da się być jednocześnie sojusznikiem USA i wrogiem Izraela

jestem ciekaw co Trump powie, bo jak USA zaczną nam robić gnój to będzie kiepsko

Apel podpisali:
(((Anne Applebaum, Timothy Garton Ash, Anna Barańczak, Maria Barcikowska, Witold Bereś, Bogdan Białek, Anna Bikont, Yael Birenbaum, Halina Birenbaum, Jacek Bocheński, Teresa Bogucka, Krzysztof Burnetko, Anna Dodziuk, Barbara Engelking, Zofia Floriańczyk, Andrzej Friedman, Beata Fudalej, Jolanta Gałązka-Friedman, Konstanty Gebert, Agnieszka Glińska, Jan Tomasz Gross, Irena Grudzińska-Gross, Mikołaj Grynberg, Jan Hartman, Jan Hertrich-Woleński, Agnieszka Holland, Krystyna Janda, Maria Janion, Zofia Jankiewicz, Jacek Kleyff, Sergiusz Kowalski, Stanisław Krajewski, Maria Kruczkowska, Krystyna Krynicka, Ryszard Krynicki, Ireneusz Krzemiński, Joanna Kurczewska, Jacek Kurczewski, Jarosław Kurski, Aleksander Kwaśniewski, Andrzej Leder, Wojciech Lemański, Paweł Liberski, Barbara Mechowska-Kleyff, Edward Mitukiewicz, Krzysztof Niedałtowski, Przemysław Nowacki, Stanisław Obirek, Janusz Onyszkiewicz, Piotr Pacewicz, Monika Płatek, Masza Potocka, Stanisław Radwan, Shoshana Ronen, Jacek Różycki, Andrzej Rzepliński, Paula Sawicka, Dorota Segda, Radek Sikorski, Marek Siwiec, Jarosław Sławek, Aleksander Smolar, Kazimierz Sobolewski, Piotr Sommer, Krystyna Starczewska, Andrzej Stasiuk, Dariusz Stola, Joanna Szczęsna, Kazimiera Szczuka, Monika Sznajderman, Piotr Szwajcer, Paweł Śpiewak, Frank Telling-Saphar, Róża Thun, Olga Tokarczuk, Joanna Tokarska-Bakir, Aleksandra Trzaska, Mikołaj Trzaska, Magdalena Tulli, Grzegorz Turnau, Marian Turski, Piotr Wiślicki, Krystyna Zachwatowicz-Wajda, Maja Zagajewska, Adam Zagajewski, Katarzyna Zimmerer, Jacek Żakowski)))

POLSKIE

w ogóle jak żydzi doszli do takiej władzy? skąd mają tyle pieniędzy? i czemu nie mówi się na przykład o takich rothschildach jak są jakieś rankingi najbogatszych ludzi?

USUŃ TO

skoro nie lubimy Izraela to znaczy że teraz jestesmy kumplami z muzułmanami i możemy szachować niemcy i rosje ich własną mniejszością islamską
kaczyński to jednak jest geopolityczny geniusz

dosłownie lichwa

same kurwy i szmaty

najlepsze jest to, że wczoraj rano GW reklamowala to jako list 50 zydów, a wieczorem jako list 50 intelektualistów

ale to to samo, goju

a to nie koliduje z religią żydów przypadkiem?

>mam nadzieję że nie jesteś żydem user

niedoszli. To iluzja ich siły wynikajaca z obsadzenia mediów.

Izraelowi powie że jebać polske a Polsce że jebać izrael
sprytny trumpet

czytałem biblię
i nie
jeżeli pożyczają gojom

dla ciebie moge być

no ale właśnie, czemu tam są sami żydzi. zaczynam wierzyć w Sup Forumsacką propagandę

jeszcze raz
na jaki chuj hitler nienawidził polaków

>nigdy nie bedziesz mnichem wojownikiem

dobry gust

bo to nie propagadna. Opanowali media i udają wiekszych niz są. Narzedziem kontroli jest poprawnosc polityczna

bo nie chcieli z nim współpracować, Hitler miał w dupie czy ktoś jest albo nie jest Słowianinem

zazdrościł nam słowiańskiej urody

>tug anonek się tłumaczy że wcale nie jest żydem tylko sobie ściął napletek chirurgicznie żeby nie mieć stulei

bo był niemcem

słuchajcie słuchajcie spierdony polski
bo oto przybył user krasnolud ze swoim długim opowiadaniem pod tytułem "Dlaczego życie

KURWOM jest"
>jesteś na nogach o 7 rano bo nie mogłeś zasnąć
>zobacz że jest sos czosnkowy to jeb na kanapkę z szynką
>chuj wie ile on tam stał ale chuj z tym pewnie jest ok
>pooglądaj anime, koło 10 idziesz do lidla kupić herbatę
>po wyjściu przestała działać lewa słuchawka
>chuj idziesz do kauflanda po jakieś tanie gówno, chuj z tym że dwa razy dalej
>kup słuchawki za 20 cebul i zupkę chińską
>po wyjściu zastanów się czy nie wyjebać starych słuchawek, uznaj że lepiej je mieć
>podłącz nowe
>o kurwa jaki smród ale chuj, może zaczną działać lepiej
>dosłownie w połowie parkingu przestaje działać prawa
>180 stopni i idziesz zwrócić, 20 cebul do kieszeni wróciło
>idziesz do tego jebanego lidla po herbatę
>kupujesz herbatę i pizzę
>oczywiście przy kasie gdzie stanąłeś jakaś stara kurwa się kłóci
>w końcu płacisz za swoje
>podchodzi ochroniarz i pyta co ta torba taka pełna
>mówisz mu że zakupy robiłeś wcześniej
>chuj on chce sprawdzić co tam masz
>pokazujesz mu na odpierdol że zupka chińska
>>uuu jestem pewny że tu takie sprzedajemy paragon jest?
>zostawiłeś paragon jak oddałeś słuchawki, chuj typ chce na kamerach sprawdzać czy nie zajebałeś
>masz czas to chuj, czemu nie
>ochroniarz się pyta czy nie powinieneś na lekcjach teraz być czy coś
>zapytaj się go na ile lat wyglądam
>>no jakieś 14-15?
>typ parsknął śmiechem jak mu powiedziałem że na 3 roku studiów jestem
>przestał się śmiać jak zobaczył legitymację studencką
>na kamerach chuja udowodnił, idź do domu
>przed blokiem odzywają się jelita, jednak ten sos czosnkowy za długo stał
>przy wchodzeniu po schodach druga słuchawka ze starych przestała działać
>pizza okazała się być chujowa
ehh jak życie przypierdoli to raz a porządnie

sami polacy widze

ale to prawda miałem taką stuleje że mogłem sobie w nią włożyć moją nokie

Looks nice to me. Is driving between it and Berlin a problem?

>na jaki chuj hitler nienawidził polaków
jego prawdziwe imie było Shekelgrubber i był żydem wściekle zawziętym na naród polski

>tug naprawdę siedzą tu żydzi

inspekcja napletków - wszystkie anony rozebrać się do naga i ustawić pod ścianą

anoni to jednak ma ją przygody

Weź zlutuj popraw może odratujesz

Sam zaczął wierzyć w swoją własną propagandą a wtedy zaczyna się robić niebezpiecznie. Rasa Panów i tysiącletnia Rzesza przetrwały całe 12 lat. Kompro cwela.

Nope. Free way. Funfact legally it doesnt belong to us

możesz przynajmniej przed smiercią zdeptać mojego obrzezanego podludzkiego siusiaka swoim butem?

takie przygody że kurwa już bym wolał z domu nie wychodzić
pomyślę nad tym, chociaż z drugiej strony za słuchawkami za 20 cebul nie ma co płakać

Hitler był polakiem ale wyjebali go z Polski za pisanie na murach
>polacy
>biali
jak sie przyjrzysz to hitler miał całkiem sarmacką twarz

nie rozumiem co ludzie tak lubią w kaczce pieczonej, smakuje prawie tak samo jak kurczak.
ale za 13 zł chyba nie mam co narzekać, złe nie jest.

Nah, Germans even left us with some comfy motorways made out of pure concrete.

to gówno jebane dla elyty. Smakuje jak gówno dosłownie.

kurde anonie krasnoludzie pamietaj twoje historyjki jak rodzina cie kompromitowala ehhhh smutno mi bylo za kazdym razem mam nadzieje ze juz z nimi nie mieszkasz

Alright. Thank you lads.

>DZISIAJ W BIEGAJĄC NA PUSTYM

no niestety dalej z tym cyrkiem gniję
przynajmniej mi już zazwyczaj spokój dają i nawet chińskie bajki mogę sobie w spokoju oglądać