/polska/

Edycja K-U-T-A-S-Ó-W

Other urls found in this thread:

vocaroo.com/i/s1s2qrNeAbuN
vocaroo.com/i/s0SGBlRDxGDy
vocaroo.com/i/s0jnPq00gGff
youtube.com/watch?v=OpsOXy70Phc
sklep.chemiczny.com.pl/produkt/kwas-siarkowy
pszczelnictwo.com.pl/shop/product/kwas-mrowkowy-85-5-l
behindthename.com/name/apolonia
youtube.com/watch?v=AfKZclMWS1U
youtube.com/watch?v=i-Iaq_zOMTE
twitter.com/SFWRedditImages

/balt/

>tfw no cute polish twink that rubs his butt on my dick

edycja doceniania anonka brytyjczyka ponieważ jest uroczy
U R O C Z Y

jakis pedal z warszawy chce mi ojebac kutasa dzis wieczor?

oddawaj pilota kurwooooo

>zagraj w ss13 na /vg/ serwerze
ledwo wszedłem to jakiś koleś złapał mnie za fraki i ogłuszył
zabrał w jakieś ciemne tunele, zabrał wszystkie itemy i skopal
potem zaprowadził mnie do strażnika i powiedział mu żeby mnie zamknąć w celi a ten bez pytania co się stało po prostu to zrobił
a jak potem spotkałem tego gościa na korytarzu i sprzedałem mu lepe na pizde i spytałem czemu to zrobił to znowu mnie skopał i powiedział
>stop it, the meme is over
to było rok temu ale jak sobie przypomnę to nawet teraz robi mi się gorąco, jebany śmieć
później znowu skopał mnie ktoś inny
to na karaczanowym serwerze była przyjaźniejsza atmosfera i byłem poważnym panem inżynierem a nie kurwa śmieciem do bicia
żadna gra nie wywołała we mnie tyle emocji

pizda jesteś i tyle
t. członek mięsnej maczugi

Będę dzisiaj grał w Dark Souls 2 do rana opinie

vocaroo.com/i/s1s2qrNeAbuN

>tfw no one to hotdog my bubble butt

"bezrobocie to straszna rzecz"

hehe czekaj arturku wezme flexa i wypierdole sobie okienko w obudowie zeby sie normalna grafika zmiescila

baw się dobrze user

>user cię nigdy siłą nie wykorzysta

kupuje się obudowę dla prawdziwych mężczyzn sojboju

vocaroo.com/i/s0SGBlRDxGDy

ok

vocaroo.com/i/s0jnPq00gGff

>gierkowicz nazywa sie soja

cute

i skąd wiesz ze gierkowicz

this is my first attempt at speaking polish how is it

cześć sounds a little different but otherwise cute

poputepipikurwapicu

nei chcę mi się nic

to znaczy, że jestes żydem, bo mamy szabas

idź spać

>poza tym nie zrozumiem jak można było nie ruchać w liceum
no jakos tak wyszło że baby nie chciały wiecznie smutnego grubego brzydkiego jak noc manleta

dajcie mi dobry sposob na samobojstwo noł

A po chuj ci to

przeczekanie życia jest tym co robię od dawna

kazdy jest piekny na swoj sposob

dobra idę robić zupkę vifon

gf

dedykacja dla samotnych userów
youtube.com/watch?v=OpsOXy70Phc

wcale nie

how do you pronounce these names
Xtophori
Hevam
Nepomocina
Apolonia

these are all old polish names supposedly, they are my family's first names in the 1700s

to proste nie radze sobie z niczym w takim stopniu ze zaczalem nienawidzic samego siebie i chce ze soba skonczyc
i tak chodzi o kobiety

dont stop the music
two dances like a fight

sranie
niektórzy """ludzie""" (my) są paskudni i smutni i zawsze tacy będą

kwas siarkowy (4) + kwas mrówkowy ----> tlenek węgla (2) lub bardziej po ludzku czad
poprostu wymieszaj te dwie substancje i połóż sie spać
szybka bezbolesna smierc

nieeeee
Ale każdy ma potencjał na to żeby być w jakiś sposób pięknym - to jest prawda (najprawdziwsza!)

a po ludzku skad to wziazc i jak dozowac bo user debil hir w koncu chce sie zabic liczysz na to ze nie jestem debilem?
debilu

za czasów szkolnych startowały do mnie dziewczyny ale sagowałem bo nie miałbym wtedy czasu na tibię
lata mijają a ja nadal wolę sobie zwalić niż ganiać się za spódniczkami
w jakim wieku uderzy we mnie wewnętrzny spermiarz?

test

Większość z nas nienawidzi samych siebie i nie radzi z niczym
Bajer polega na tym żeby żyć na złość innym skurwysynom.

respond!!!!

?
we don't even use X/V in our alphabet lad

Wypierdalaj grubasie jebany

you are not polish. at best you are ukrainian, at worst, you are russian

halo gdzie anony informatyki co sie na ruterach i bridgach znajo

ty też nie jesteś polakiem

not even way back when?
bud my family has kept a family tree and we can go back to the 1600s, the names i listed, those people were born in prussia/polen
Brzeźno Szlacheckie is one of the villages

dzięki :3

co to jest google search ?
sklep.chemiczny.com.pl/produkt/kwas-siarkowy
pszczelnictwo.com.pl/shop/product/kwas-mrowkowy-85-5-l
no i jakies wiadro 5 litrów żeby to gówno wymieszać
a tak przy okazji pojebałem to ma być kwas siarkowy 6

behindthename.com/name/apolonia

Apolonia is only name you can consider polish from your list.

jestem polakiem i mogę to udowodnić.
sprzedawałem żydów za darmo

nie umiem siebie zaakceptowac a co dopiero ktos inny mialby to zrobic

proszę odpowiedzieć na mój blog.
dziękuję

Polish people don't always name their children with polish names.

Even nowadays we have dżesiki(jessica) and brajanki(bryan).

you are not polish, move on.
jokes aside, it was common for some people to call themselves polish than ukrainian, or some other shit. I don't want to shitpost, but it's very complicated, and I don't feel like writing an essay about it. they probably were some farmers on some outskirts. Nothing shameful, except, you are not polish

to
ja jeszcze uważam innych ludzi za śmieci bo nie są idealni i robią błędy, a później widzę że ja też nie jestem i płaczę w poduszkę

>Xtophori
That's albanian

daj sobie szanse. samoakceptacja moze przyjsc w miare interakcji z innymi ludzmi (chociaz dla mnie tak sie nie stało)

Nigdy, 25 lat I dalej wole sobie animke obejrzeć czy mieczem w grze pomachać niż na miasto wyjść.

kiedy zydzi odpowiedza za ukrzyzowanie Jezusa

Anonki jak poznać nowych znajomych jak się przeprowadziliscie do nowego miasta, podczas gdy nie lubi się imprez? ;-;

znowu jem

znajdźcie mi bf

i am polish and im not going to reply to anti-polish posts now
oh ok

the furthest we can trace back in my family is Grzegorz Spiczak Brzeziński who was born in 1598

tfw polish

No i chuj a moje pasje wszystkie wyparowały jak wartość bitcoina dosłownie praca walenie konia i spać. A w poniedziałek od nowa. W niczym nie jestem lepszy od tych jebanych żuli z pod mostu, ci to przynajmniej się bawią.
Myślałem dzisiaj co bym zrobił jakbym wygrał coś w te zasrane euro jackpot i poza kupnem domu nic mi nie przyszło do głowy, siedziałbym jak dałn i patrzył w cztery ściany

nie potrafie po prostu
z innymi ludzmi tez nie umiem, caly czas sie izoluje bo nie chce byc wrzodem na dupie

jakbym wiedział to by mnie tutaj nie było

samo to nie przyjdzie samo z siebie

polub imprezy
zrób sie i zrób coś śmiesznego, normiki to uwielbiają

no mów o co chodzi
t. user haker
zaposowałbym coś sprośnego ale przez konfidentów mam bana na 3/4 moich dostępnych ip

tbqh bawi mnie gej postowanie do tego stopnia, że sam postuję jako pedał.
nawet jak się czasem wczuję to zwalę do gejów ale to tylko dla immersji

youtube.com/watch?v=AfKZclMWS1U

here is how you pronounce a Grzegorz

Zyje cale zycie zyje na zlosc innym skurwysynom w koncu jestem polakiem nie mam innego wyjscia
tu chodzi o cos innego nawet nie wiesz jakie skrajne emocje jest w stanie wywolac bycie odrzuconym przez kobiete po wielu latach zwiazku ktora w dodatku probowala sie zabic z "twojego powodu" a po tym jak pomogles jej wzywajac 112 akcji z karetką calonocnym czuwaniem nad nia mowi ci ze ma innego i z toba zrywa to nawet po wielu piwach nadal chce mi sie zajebac
swiat jest piekny doswiadczylem w moim zyciu wielu ciekawych chwil ale nie potrafie sobie kurwa poradzić z doswiadczeniami takimi jak to
dowiedzialem sie jeszcze ze zdradzala mnie na boku i tego nie zaluje
to wlasnie sytuacje takie jak ta doprowadzaja ludzi do zabijania innych ludzi lub samego siebie
moj wybor jest prosty od samego poczatku nie mialem nadzieji na udane zycie i po czyms takim odpowiedz wydaje sie byc oczywista

Są rózne typy imprez. Bardziej imprezowo/klubowe i bardziej spotkaniowe/wyrafinowane.

>i am polish and im not going to reply to anti-polish posts now
That's cool, but I told you the truth. Back then, as weird as it sounds, it was more profitable to call yourself polish than ukrainian or georgian. Nowadays it's different. But you are not polish. If you don't believe me, do some genetic tests, they will confirm what I told you. You sound like some Georgian / Ukrainian mix.

BUT, if you want to be polish, you can always try to be

musisz zrozumieć że w większości przypadków to jest tylko takie poczucie które wynika z tego że przyzwyczaiłeś się do takiej myśli. ciężko się przełamać ale taka prawda. zmuś się i spróbuj czegoś co wydaje ci się zawracaniem dupy komuś

w pracy, szkole, na silce

No własnie o to chodzi ze nie chce normikowych znajomych, bo to nie jest problem takich znalezc, w poprzednim miescie miałem normików znajomych i piwniczaków a teraz znam tylko normików ale nie lubię za bardzo z nimi przebywać.

posłuchaj tego
youtube.com/watch?v=i-Iaq_zOMTE

christ can polish people even pronounce this?i did do a dna test lol and so did my mother and my aunt

pamiętacie tego anona z brunei kiedyś to było

>biała polka

animeski

To be honest, I am curious about the results.
If you could do some screenshots, or sth

eh brunejczyk się obraził

vs arabski brudas

>tug nigdy nie usiądziesz na własnym penisie i nie pomiziasz dłonią własnego wyprężonego brzuszka

>nie chce normikowych znajomych, bo to nie jest problem takich znalezc
kurwa to, dosłownie od zajebania mam tego gówna, co dzień mógłbym być na innej imprezce, a jak chcesz z kimś o czymś pogadać to tylko anonki zostają ehh

fuck u bitch

ladna

jesteście dumni z bycia słowianinininiem?

siema

ja lubię tylko domówki
Pracuję w małej firmie i raczej bardziej normiccy ludzie tam są albo starsi bardzo
do szkoły nie chodzę aktualnie
na siłkę też nie chodzę i nie chcę.

jestem mongołem