Kurva anyátok

kurva anyátok

don't post on Sup Forums again

i dont speak london

A nap kérdése: tőzsdén most mi történik?

Belefér a mai fonálba egy értelmes téma szerintetek, vagy majd máskor?

>/ka/
>normális téma

Egyet.

a v*déki fotelnácinak mindenről a szidók és feketék jutnak eszébe és előbb utóbb felébred, úgyhogy nem

Lesz egy kis pukk. Ne törődj vele.

MIÉRT ALUDT EL A FEJEDELEM??!!

MERT ÁLMOS VOLT!!!!!

::::::::DDDDDDDDDDDDDDDDD

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAAHAHAHAA

NEEEEEEEEEEEE :DDDDDDDDDDDDD SIRACC DILIS!!! xddd

Na jó, azért próbáljuk meg.
Ánonnak van elektromos fogkeféje? Ha igen, milyen? Jobban tisztít, mint a rendes?

Mi az, kenyére kenhető király szellem?
...
Vajk-rém!
XDDDDDDD

van, b-oral vagy mi a fasz, azt nem tudom, hogy jobban tisztít-e, de az biztos, hogy sokkal kényelmesebb vele a fogfosás

dögölj meg

Nekem van, de nem ilyen csillivilli ultrahangos MP3-as wifis, csak sima rezgős. Azt szoktam vinni, ha utazok. Az nem egy nagy cucc.

és ezekhez ugyanolyan fogkrém kell, vagy hogy van ez?

nem, ezt a seggedbe kell dugni először és fogat mosni vele

Van, teszkós. Egész jól tisztít, de kicsit hozzá kell szokni.

Postázzátok a kézírásotokat

Kralje

...

nincs

Remélem egyikőtök sem dőlt be a dentális zsidónak.
Szinte semmit sem számít, hogy mennyit meg hogyan és mivel mosol fogat. Mind csak lehúzás.
Ami számít azok a gének. Milyen fogai voltak a felmenőidnek.

~10éve nem mostam fogat és SEMMI bajuk nincs. Soha nem kellett fogam tömni,
és majdnem olyan fehérek, mint a TV-ben a fogkrém reklámokban. (Persze azok géppel szebbítettek)
Úgy, hogy 6 évet dohányoztam és nagyon sokat pipáztam.
>tuti büdös a szád! xD
az attól van, hogy nem iszol eleget. Maximum ébredés után, de akkor kinek nem. Iszok 2 (kettő) pohár vizet és elmúlik

Oké, ha mondjuk valami rágós húst eszek ami a fogam közé megy akkor azért egy vizes fogkefével megdörzsölöm, de ennyi.
A fog az él. Tud regenerálódni. Ha van lyukas fogad nagyon gyorsan begyógyulhat ha picit törődsz vele ( na azért nem fluoriddal teletömött zombivá változtató fogkrémmel, hanem természetes szerekkel )

Vegyétek be a fogpillt. Olvassatok utána.

inb4 fogorvoshallgató
fluoridfüggők kíméljenek

.

Postázd a fogaidat, korcs.

és mik lennének azok a természetes szerek?
épp ma megyek fogászatra, gyökérkezelésre

tök sima fogkrém

ez egy paszta gyökerek

mármegint ez a szar tészta, nem vagy vicces

A parlagfű latin neve: Ambrosia artemisifolia, a hármaslevelű parlagfűé pedig: Ambrosia trifida. Azt mondják rájuk, hogy gaz, pedig ez nem igaz. Gaz, csak az emberek között van, mert van rendes ember, meg gazember. Növények között nincsen gaz, csak haszonnövény és gyomnövény. A parlagfű nem gyomnovény, mint ahogy az ürömfélék családjába tartozó többi növény sem az. Az ürömfélék hasznos növények gyógyításra és ételek, italok készítésére használják őket. Például a likőrök, borok közül nagyon finom az ürmösbor, vagy a likőr. Az egyéb hasznosságot illetően csak később adok magyarázatot.

Még 1973-ban, amikor először találkoztam személyesen Lajos Atyával, a lazarista missziós pappal Adonyban, úgy tudtam, hogy a parlagfű haszontalan gyomnövény. Szerencsére nem voltam rá allergiás, de más pollenekre sem. Különös véletlen folyamán ismerkedtünk meg. Dunaújvárosban voltam közlekedési rendőr és Adonyban ellenőriztem a forgalmat, a kivilágítatlan kerékpárosokat. Esti szürkület volt már és láttam, hogy egy idős úr kerékpárja hiányosan van felszerelve, mert nem volt hátsó világítása. Lajos Atya volt az, de nem büntettem meg, hanem csak figyelmeztettem, mert halkan és tisztelettudóan beszélt velem, aki akár az unokája is lehettem volna. Sokáig beszélgettünk, mert a szerénysége mögött egy nagy tudású, intelligens embert ismertem meg, s még a tréfa sem állt tőle távol, amikor azt mondta, hogy a Jóisten vigyáz rá, még akkor is, ha nem jó a világítás a kerékpárján.

Barátságos emlékeztető hogy csak a proli és az untermensch szőrös.

Nem azzal van a baj, hogy az vagy, hanem az, hogy nem teszel ellene semmi. 21. század, 6,000,000 fajta szőrtelenítési lehetőség szinte fillérekért, és mégis inkább állat módjára szőrös vagy. Köszönd annak a felmenődnek, ki arabbal hált

>hurr lusta vagyok xhetente foglalkozni vele
ott a lézer te autista, azt 3 évente kell

>hurr """drága""" a lézerezés
vannak filléres megoldások, mint mondtam is

>a férfi szőrös
pont mint az állatok. Te állat vagy?

>buzi
nem, de te állat

Az ember már nem állat, ne is legyen szőrös. Egyedül a fején megengedett.

A szar nem kevésbé természetes mint az ondó.TÉNY, szart enni jobb mint ondót, mert a herén vékonyabb a bőr ezért több toxint nyelnek el a levegőből.Mindeközben a szarásért felelős szervek mélyen csontok és izmok mögött helyezkednek el, ezért egy kis szartól sosem kaphatsz ételmérgezést.
Prostituált szart is ehetsz ha akarsz.Bizonyos módon ez olyan mint ha kerti csigákat készítenél ebédre.A csigákat legalább egy hétig hűtőben kell tartanod és csak salátával etetni, hogy tiszták legyenek a belsőszerveik mindenféle szennyeződéstől.
Én is ettem már prostituált szart.
Kiválasztasz egyet és fizetsz nekik, hogy egy hétit csak a te általad kiválasztott ételeket egyék, ami napi 1200 kalóriányi zöldséget jelent, a sok rost miatt nagyon könnyen és sokat fognak szarni. A végén pedig elfogyasztod a végterméket, minimális szag, jó íz és az ételmérgezés kizárva.
Ha buzi lennék szívesen elfogyasztanám a pasim szarát is,de csak ha ismerem az étrendjét.

Mi volt a legbuzisabb dolog amit valaha csináltál?

Nekem az amikor pucéran voltam egy másik srácon, a lábai a levegőben lógtak én pedig behelyeztem a péniszem mélyen a végbélnyílásába, közben hangosan nyögött amíg a farkamat teljesen körbe nem ölelte a fiúpuncija, csak a golyóim lógtak ki. Aztán smároltunk, és ahogyan vadul csókolózunk éreztem ahogyan a segglyuka szét és összehúzódik a farkam körül. Akkor elkezdtem keményen pumpálni miközben úgy nyögött mint egy kis lány, az ő farka közben egyre-egyre kisebb lett ahogyan magamévá tettem, egyszer csak a farka olyan puha lett mint a főtt tészta, de éreztem ahogyan a lyuka összeszorítja a péniszemet, akkor élveztem belé. Természetesen használtam gumit, az ő arca ekkor már pirospozsgás volt mert úgy kúrtam meg mint egy kis ribancot.

Miért csinálna ilyet bárki is? A buzik degeneráltak.

Furcsa dolog történt tegnap este tesik.

Halálra rémítettem egy nőt tegnap a parkban.

Éppen a járdán sétáltam, a saját dolgommal törődtem, csodáltam a gyönyörű fákat és növényvilágot. Néhány kocogó elhaladt mellettem de legtöbbször egyedül voltam.
Ahogy elhaladtam egy sarok mellett egy fiatal nőre lettem figyelmes ahogy éppen az egyik kedvenc fámat nézegeti. Odamentem és mellé álltam oda ahová mindig is szoktam mikor a parkban vagyok. Egy enyhe fejbólintás után néhány centivel eltávolodott tőlem. Őszintén, miért? Csak ott állok nem is beszélek vagy zavarlak téged. A park nem az övé szóval úgy döntöttem, hogy nem adom meg magam és nem fogok tovább állni. Rémültem rám nézett néhányszor, mindig mondtam neki, hogy „Hello!”. A picsa bólintott egyet és továbbra sem szólt vissza semmit. Megkérdeztem, hogy gyakran jár-e a parkba amire csak a szemeit forgatta és annyit, mondott, hogy „mhhhmmm”
2 másodpercre sem képes kapcsolatot teremteni egy csúnya férfival. Elmondtam neki, hogy milyen fát néz éppen, akkor sóhajtott egyet és elsétált.

Meggyújtottam egy cigarettát és nagyon jól éreztem magam, hogy helyt álltam. Nem adtam fel amit akartam, hogy egy ismeretlen kedvére tegyek mint valami kis kurva.

A cigi után tovább indultam és meglepetésemre megint megláttam a lányt egy kicsivel előrébb
Olyan kibaszott lassan vánszorgott, hogy egy idő után utol is értem.

A kis lotyó feszülős nadrág volt ami nagyon jól kiemelte a formás seggét, szóval elkezdtem követni és gyönyörködtem a látványban ahogy a segge ingott előttem. Rémülten hátranézett és láttam rajta, hogy nagyon megrémítem.

folyt.

...

Elkezdett gyorsítani a tempóján, általában csak hagytam volna elmenni, de most szabályosan elélveztem a tudattól, hogy ilyen hatalmam van felette. Csak a szimpla jelenlétem elég volt ahhoz, hogy megrémüljön. Minden alkalommal amikor gyorsított a tempóján én is így tettem. Megvártam amíg hátranézett és elkezdtem mutogatni neki a folyamatosan duzzadó farkamat. Ekkor hangos zihálást hallottam és az utolsó kanyar után szó szerint elkezdett futni.

A hülye picsa tényleg futni kezdett, hogy elmeneküljön előlem.

Nem is akartam semmit tenni vele de ő undorodott a ténytől, hogy egy ronda férfi áll mellette és úgy kezelte mint egy rakás szart. Ha Csanád lennék akkor ott helyben leszopott volna.

Otthon kivertem és nagyobbat élveztem mint eddig bármikor. Nektek is ajánlom, hogy tegyetek így.
Lehet, hogy nem kaphatjuk meg az elhasznált pinájukat, de attól még felhasználhatjuk őket, hogy elélvezzünk.

tesik a tegnapi volt a legrosszabb estém valaha
>február 5. Budapest
>hazavisz egy helyeske
>levetkőzünk
>smárolunk
>orálisan kielégítem
>kis szünetet tartunk
>nem tudom felállítani
>rosszul leszek
>belehányok az ágyába
>10 percet a retyón töltök, aztán továbbpróbálkozunk
>mégegyszer kinyalom
>kicsit még smárolunk
>kidob

11 éves ánon?

lány ánon?

undarázs íráskép

Autista Antika bedurrant és az összes meglévő pastáját idefogja böfögni.

Igen? Majd akkor ugass, ha nem anyád okádékát zabálod reggelire, ami visszaböfögött disznógeci, miközben a rüh rágja le a korcs poofádat te tetűlepte koszladék cigány.

annyira részeg voltál, hogy nem állt fel, vagy mi?

Nem talált, 23 vagyok. Fogalmam sincs hogy miért írok még mindig így. Csak gyorsan odafirkantottam pár sort.

igen, meg az is baj, hogy olyan vastag a faszom, hogy be se tudnám tenni az átlag helyeskének.....szűzen fogok meghalni :S

Baszódj meg nekem így kényelmes.

Értékes lecke legyen, hogy részegen nem megy a szex. Legközelebb ne basszál be ha sejted hogy dugni fogsz.

eddig még el is hittem a sztorit, de most elbasztad sajnos

pedig igaz....:S
bárcsak aprófaszú béta lehetnék mint ti

Telepítesek Gentoot, korcsok?

sok itt az újköcsög

Pontosan úgy hangzik mint amit egy újköcsög mondana

haver most párizsba vitte az új lotyóját, teljesen hülye, jól keres de inkább elbassza a pénzt, ráadásul a nőnél lakik

igen biztos én válaszolok éves pasztákra

Fogadok hogy szója gój a gyerek.

nem kifejezetten, bár az utóbbi pár évben sokat változott

Tegnap este belenéztem a Nat Geó Einsteinos sorozatába.
Éppen megérkezett Amerikába és amikor egy reporter kérdezett tőle valamit így szólott:
>az a baj hogy mi zsidók túl kedvesek vagyunk a goyimokkal

Ezzel mit értett

>a nőnél lakik
>elbassza a pénzt

he?

halott generál

én júliusban viszem a béent portugáliába
megnézzük a nos alive fesztivált liszabonban, aztán még elleszünk pár napot portóban, és az egész nem kerül fejenként 98 ezer forintnál többe (költőpénz nélkül persze)

de hát az sok

neked sincs sok agyad akkor

ezt kicsit túláraztad

5 napra, egy kurvajó fesztivállal együtt, belvárosi szállással és repülőjeggyel együtt? voltatok ti már külföldön egyáltalán?

Dehogy voltak.

aha
100 napot voltam egy másik mediterrán EU országban kb 950 ezerből
szállás, repülő, minden

az kibaszott drága gecy
igen

csak 4szer tavalyi évben buta kisfiú

azon kívül hogy nem olcsó, minek hurcolászol ribancot a saját pénzeden amikor nem is a feleséged

ő fizeti a saját részét, én az enyémet

>végigdolgozni egy nyarat valami balkáni szarfészekben ugyanaz mint nyugat-európába menni vakációzni

akkor nem viszed sehova hacsak nem vagy pilóta

portugália egy unalmas ország, de ha gondolod mehetsz szar helyre ha már egyszer drága

én meg tök egyedül élek és annyiból fog a nyaralásom állni hogy meglátogatom nagyit nagybecskereken D:

>Portugália
>Nyugat-Európa

bárcsak én is megint mehetnék a nagyihoz nyaralni
örülj, amíg lehet :(

ez

elküldelek én nyaralni a nagyanyádhoz, te korcs, csak gyere le a Bosnyákra este tízkor

én már bejelentkeztem a szokásos egyhetes balcsizásra a barátaimmal de ha őszinte akarok lenni lófasz kedvem nincs hozzá

>szarlatonra menni
lol

jah én is szeretek oda járni :D
csak barátok és bn híján nincs hova máshova D:

én meg nyáron leköltözöm a jó hűvös pincébe :3

én is már alig várom :D

kéne :S

hol lehet beszerezni?

szarnom kell
mit lehet ilyenkor csinálni?

tartsd bent amíg tudod, aztán pár nap múlva elmúlik

Amúgy én Horvátországba megyek haverokkal, sokkal jobban megéri, mint a Balaton.

>szarvátországba menni
lol

fúj

korcs

semmi baj nincs a balatonnal hől csak minden évben kicsit sok, főleg, hogy most az egyik kisgyerekes pár végig ott lesz
eddig az volt hogy a gyerekesek csak egy-két éjszakára jöttek, annyi időt meg a társaság béka fele is kibírt úgy hogy viselkedni kellett
minden éjszaka arra figyelni hogy ne vonyítsunk mert a gyerek alszik már szar, még akkor is, ha az anyuka amúgy aránylag jó fej ebből a szempontból

hát az úgy fos én biztos nem mennék

ez

mi a probléma Horvátországgal?

vagy putris és tiszta szemét, vagy ha nem akkor olyan árak vannak mintha olaszban lennél
ha már balkáni tengerpart akkor montenegró jobban megéri

Korcs

Ez hől

hát ez a szállás nem tűnik se putrinak se nem drága

persze hogy nem tűnik annak, az csak helyben fog kiderülni
de nem csak a szállásokra értettem, hanem a helységekre magukra, a bevásárlástól egy korsó sörig bármi drágább, mint a balcsin, pedig a horvátok nem állnak gazdag nép hírében

hát remélem nem lesz igazad, mert már le van foglalva. júliusban kiderül.

az igazi patrícius vitorlázni jár Horvátországba:
>lakatlan szigetek öbleiben úszkálni
>horgászni
>jetskizni
>stb.
gyertek a szintemre tesik.

beszoptad család
ha meg olcsó a hely akkor tiszta szemét mind a falu/város, mind a tengerpart (az csak igazán), sőt, idén télen kurva sok albán szemetet felvitt horvátba meg montenegróba a vízjárás, aminek a nagy része műanyag és nem sietnek túlságosan az eltakarításával

Tihany>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Krmčrđvzskržnrć