/polska/

Edycja Anona Turczyna drugiego

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=4BOTvaRaDjI
timex.com/expedition-acadia-midsize-36mm-leather-watch/Expedition-Acadia-Midsize-36mm-Leather-Watch.html?dwvar_Expedition-Acadia-Midsize-36mm-Leather-Watch_color=IP-Steel-Tan-Natural&cgid=expedition#start=1
twitter.com/SFWRedditImages

Jak unie w poprzedniej pracy
>Nie ma prądu, ciągle wypierdala bezpieczniki
>Seba dzwoni po znajomego elektryka
>Przyjeżdża gruby wąsacz janusz z najbardziej polskim ryjem jaki w życiu widziałem
>Na dodatek przyjeżdża z synkiem co ma 2 metry wzrostu i wygląda jakby miał dałna
>"No panie to ciężko będzie tego nie da się naprawić ale coś tam porobimy"
>Kilka stów i godzinę pracy później dalej chuj działa
>Dzwonią po elektryka z tauronu bo w końcu mają umowę na darmowe naprawy
>Chłopak 25 lat naprawia wszystko w 15 minut i spierdala tylnymi drzwiami bo się śpieszy

>w zaborze Austriackim polacy mieli największą autonomie
>zabór był największą chujnią i polaczki zdychali z głodu
XDD

CHUJU ZOSTAW MÓJ ZABÓR

W rządzie wiedeńskim był nawet minister od spraw Galicji

almfff emmfff chrumpff no ja tesz bym tak mugł no
to byndzie tysiomc plus robocizna i koszty dojazdu, pisiont zoty
zienkujem dowidzenie, synek ruszej sie bo nam usemka uciekni

i co tam pedały

nic takiego

Ale mnie końcowy odcinek kręgosłupa napierdala
Siedzę przed komputerem tylko i nie wykonuje żadnego wysiłku fizycznego, to pewnie dlatego
Co z tym zrobić? Jakieś ćwiczenia polecacie?

poduszka pod plecy

nom polecam codziennie przed snem robic to;
youtube.com/watch?v=4BOTvaRaDjI

no ja zawszę tak robiłem, mi tego tłumaczyć nie trzeba ale zdziwił byś się jakich debili przyciąga Polska gastronomia
>jeden z dostawców lekko zarysował auto dostawcze swoje i tam jakiejś innego gościa o którego się otarł
>zamiast się dogadać to powiedział że chcę oświadczenie spisać
>nie powiedział szefowi że miał jebany wypadek
>na pytania czemu go tak długo nie było powiedział
>"a bo wiecie korki był"
>jakie korki debilu dosłownie za rogiem byleś >dwa tygodnie później szef dostaje wezwanie do rozwiązania postępowania w sprawie wypadku od ubezpieczyciela i że stracił swoje zniżki
>wszyscy zrozumieliśmy co się stało i o kogo chodzi z tym wypadkiem
nie chcę pisać co szef mówił ale skończyło się na tym że w środku (dość zajętego dnia bo był piątek) wyjebał go z roboty i sam dowoził placki
najlepsze to że ten debil co miał wypadek próbował się tłumaczyć że to przecież nic wielkiego z tymi zniżkami itd, szefowi prawie żyłka pękła i powiedział że jak nie pokaże się z nowym dostawczakiem dla niego to ma tu nie przychodzić

ostatnio tak miałam, łzy w oczach przy każdym wstawaniu i kucaniu
śpisz pewnie w pozycji płodowej, śpij na plecach po jednej nocy prawie całkiem minie

polecam bycie jebanym w dupe
>polska flaga
o, widze że jednak nie pomogło

chrum chrum kurwa przecie jak prafdziwfy polski elektryk naprafi to nie to samo co jakis jebany leszcz z dalnona kwi kwi

>łzy w oczach przy każdym wstawaniu i kucaniu
no może nie łzy ale boli przy nawet kasłaniu
A śpię na brzuchu albo na boku i strasznie się przemieszczam w nocy

Czy każdy polak jest na tyle kurwa głupi, że wierzy w coś takiego jak szerokie perspektywy, czy to jednak tylko w /polsce/ można spotkać takich debili, co się naoglądali za dużo doliny krzemowej i garniturów?

nawet kekłem

gnije z tego że w polackim kołchozie w ogóle istnieje okreslenie ''bananowiec'' i jest w dodatku uznawane za obelge
>chrum kurwa oni se żyją lepiej od nas hehe ja pierdole no jak można nie żyć w bloku i móc sobie pozwolić na wszystko tak nie wypada
na każdym kroku polacy pokazują jak parobczym są narodem

to bardzo źle anonku

>bądź austrowęgierskim urzędnikiem/przedsiębiorcą
>masz czechy najbogatszy region europy zajebiście zindustrializowany i wgle miód jak skurwysyn
>100km na północ masz polske, w której jest kraków pełen żydów i nic więcej
>hmmmmm ciekawe gdzie bardziej mi się opłaca pompować pieniądz

podejrzewam że chujowo siedzisz od dłuższego czasu

teraz to siedzę na fotelu po turecku bo tak nie boli

no wiem ale zanim bolało to pewnie prosto nie siedziałeś

hehe to mati niczym sie nie intyresuj bierz lopate do reki bo samo sie nie zrobi hehe zapierdalac trzeba chrum chrum nie ma lekko

>fetalna pozycja to naturalna pozycja spania każdego ssaka na tej planecie bo jest jedyną, która umożliwia sen na twardej powierzchni i bez izolacji termicznej w postaci materaca
>zła jest goju zaufaj mi tutaj masz ten ubermiękki materac za 6000PLN+VAT który na pewno nie spierdoli ci kręgosłupa

>spij na podlodze/twartym łóżku
>obowiazkowo bez poduszki

>sraj
>podetrzyj się
>krwawe gluty obok gówna jakbym się wysmarkał na srajtaśmę
no kurwa

>bylismy za chujowi by w nas inwestowano
XD
no faktycznie dobra wymówka

>hehe jo wim lepyj co te zydy to wogule szkoda gadac

blagam anonie od pizzy wiecej historyjek

>85311358
ja zawsze spie jak w ''ok'' w fetalnej mi dziwnie

>Towar polskiej firmy który jest dystrybuowany w wielu krajach europy, a w samej polsce ma z 25 hurtowni czekających na zawarcie z nimi współpracy
>Szef: "Nie no co ty user szukać hurtownika jak ja ma tu kolegę co ma własną hurtownie i też to sprzedaje i na telefon za godzinkę mam do odbioru tylko podjadę sobie"
>Ten kolega który daje lepsze zniżki po znajomości sam sprzedaje to na allegro dokładnie w tej samej cenie co nam
>W naszym sklepie do doliczeniu marży jesteśmy 50% drożsi niż reszta krachu
>"Kurwa czemu to się tak słabo sprzedaje po co to ja zamawiam w ogóle"
Chciałbym żeby user brytyjczyk po zostaniu królem polski i wyjebaniu polek również wyjebał wszystkich małych przedsiębiorców powyżej pewnego wieku który będzie trzeba wspólnie ustalić

>jebac wszystkie badania udowadniajace wyzszosc naturalnej pozycji snu nad chujowoscia lozek
>organicfoodshealth.com to prawdziwy autorytet w tej sprawie

potwierdzam, spanie na plecach pomaga gdy w krzyżu napierdala. Przez całe życie spałem na brzuchu, ale kilka ostatnich miesięcy nie rozkładam wersalki i spię na połówce tylko po to żeby się rozjebać. Plecy zdecydowanie mniej bolo.

>twartym
masz autyzm czy co

>tug sypiasz na brzuchu

>kapitalizm jest zajebisty sluchaj jonasza korwę user
>ale nie w wykonaniu januszy biznesu pomimo tego że stanowią oni stereotyp wszystkiego za czym kapitalizm stoi (prostactwa, nieuczciwych praktyk, podłości ludzkiej i żerowaniu na cudzym nieszczęściu)

ja spie w pozycji embrionalnej

A może po prostu nie znasz angielskiego odpowiednika?
"Cake eater" ma to samo znaczenie i podobne pochodzenie.

mówisz i masz, po prostu nie dostałem jusów to nie wiedziałem czy chcecie czy nie
>dostawca kuc metalowiec dostaje zadanie kupić pudełka do pizzy w hurtowni
>szef go pyta czy wie jakie, bo może mu karteczkę z rozmiarami napisać
>kuc na to
>"staryyyy ja tu pracuje już od 3 miesięcy, spokojnie wiem co robić"
>no tylko problem w tym że nie wiedział
>kuc kupił pudełka które były za duże na nasze duże pizze
>i za małe na nasze małe pizze
>przez cały dzień mówiliśmy że niestety dzisiaj małych placków nie robimy bo "nie przyszła nam dostawa małych pudełek z magazynu"
>a jak dostawcy brali duże pizze to musieli mówić jak dawali klientom placki że pizze są normalnego rozmiaru tylko pudełka złe żeby kliencki nie myśleli że staramy się ich ojebać
oczywiscie kuc dostał wpierdol, ale dalej pracował bo w przeciwieństwie od innych był spierdolion więc zawsze był pod telefonem aby przyjechać do pracy, gdyby nie to szef by go dawno wypierdolił

>prostactwa, nieuczciwych praktyk, podłości ludzkiej i żerowaniu na cudzym nieszczęściu
ale opisujesz teraz kapitalizm czy polską kulture?

>tug śpisz na brzuchu do chłopak tak ostro cię jebie, że nie masz nawet sił po tym przewrócić się na bok

pierwsze słysze o takich badaniach misiu
jedyne co wiem to że pare tygodni temu bolało mnie w dolnych plecach, przestałem spać w pozycji fetalnej i zamiast tego na plecach i już mnie nie boli

Zawsze śpię nago i na brzuchu w razie gdyby ktoś miał się do mnie włamać z zamiarem gwałtu

ehhh kurdebele anoni

>polacy biorą przykład z angielskich chavów
XD

tfwnbf

>20 lat
>mommy's home

sos
imie
natychmiast

w polsce już gówniak miałby z 4 lata

aaaaaaa mój nofap

larkin love
obczaj filmik z karmienia córki piersią. Kościej jak skurwysyn

każda katoliczka jaką znałem to kurwa jedna jeszcze jak sie rzucała, jak mi miała wiele do powiedzenia o tym jakim jestem gorszym człowiekiem bo hehe ateista
>miała dziecko w wieku 16 lat
>robiła gosciowi loda w kiblu w klubie ale mówiła ze nie jest dziwką bo nie dała dupy

Wzielibyście ślepą loszkę za żonę?

dajcie ślepego bf

powstały niezależnie, ale znaczenie praktycznie to samo
banan powstało kiedy banany były drogie i niedostępne dla pospólstwa, cake eater podobnie, kiedy nie było jeszcze tanich słodyczy i przeciętnych ludzi nie było stać na ciasta

o chuj popołudnie po pratzy będzie bardzo udane
dziękowacz pięknie

Kurwa, to ile kupił tych pudełek, że straty były dość małe, by go nie wyjebać?

Od lat nie widzałem tech chujowej nitki

...

tylko slepa by mnie wzięła

...

>ja tu pracuje już od 3 miesięcy
To była czerwona kartka.

>banan powstało kiedy banany były drogie i niedostępne dla pospólstwa,
>polacy w ogóle mieli okres w którym banan to był luksus
XD

ale ten no wspaniała historia chrum

w polsce do dzisiaj jest okres w którym mydło to rarytas zwazywszy na to co widze na ulicy

>podejdź do polaka
>dlaczego jestes ujebany gównem?
>to moja skóra
?

>skończ ćwiczyć
>ta zajebista pompa w plecach, bicepsie i przedramionach

>tug to jedyne dobre uczucie w moim zjebanym życiu pełnym deprechy, niepowodzeń i zawodzeń siebie i ludzi

timex.com/expedition-acadia-midsize-36mm-leather-watch/Expedition-Acadia-Midsize-36mm-Leather-Watch.html?dwvar_Expedition-Acadia-Midsize-36mm-Leather-Watch_color=IP-Steel-Tan-Natural&cgid=expedition#start=1

opinie o zegarku dla cynamonka?

co sie dziwic jak ich role model to doslowna kurwa matka polka ktora sie puscila z jakims ciapatym bo hehe egzotyka a potem wmowila rogaczowi ze to dziecko boga i on uwierzyl

>implikowanie że w USA to nie był kiedyś symbol luksusu
chociaż tam u nich się ten owoc szybko upowszechnił, czym u w i e l b i a l i się chwalić i podkreślać (ale właśnie dlatego że był to wcześniej symbol przepychu)

kupił łącznie 100, ozywaliśmy zwykłych bez nadruków więc wyszło 80 gorszy za jedno duże i 60 za jedno małe
zapłacił ze swojej dniówki

>Hilda
>spasiona krowa

No klasyk.

kiedyś to były animki, eeeech

tutaj

user napisał że go plecy bolą i teraz mnie zaczęły boleć, dzięki

A, spodziewałem się, że w hurtowni kupowali zapas pudeł na np. miesiąc

ale smród

szefuncio nie robił aż takich zapasów, pudełek mieliśmy zazwyczaj na 3-4 dni ale ostatnie dni były w chuj zajebane więc nawet szef jeździł i nikogo nie było posłać po zakupy
w ogóle kuc to miał tendencje do kupowania złych rzeczy
>jedna z pizz ma ser kozi na niej
>kupujemy ser który ma postać tuby, jak Camembert tylko cylinder
>kuc kupił ser kozi do rozsmarowywania na kanapki bo pamiętał tylko markę a ta firma robi dwa rodzaje koziego
i to akurat nie była tania rzecz, cała jego dniówka (wtedy chybna wyszło mu 150zł) poszła się jebać bo musiał 140zł za ser dać bo debil kupił więcej niż mu szef kazał bo zobaczył że promocja to się podniecił i kupił bo myślał że szef pochwali wielkiego kuca biznesmena
najlepsze to że nie było jak użyć tego sera na pizzy więc szef dał mi dwa pudełka dobrego sera koziego do domciu, i ten ser był kurwa pyszny

>implikowanie że to nie seria pinupów z hildą właśnie ukształtowała ten stereotyp
tych pinupów są dosłownie setki

Ech

zjadłem tego kurrito z kejefsi
>tortilla dobra
>kurczak dobry
>ser dobry
>pełno sosu najebane wszędzie do tego słodki jak cukierek i rujnuje smak całości
mogłem brać grandera

...

paczcie krowa

>tug nie dadzo

wasz dziadek do tego "obierał banana"

>tug żaden fast fud nie ma dostarcza do ciebie
ehh ale bym się nażarł a nie mogę

tego w polsce nie było od tego zacznijmy

mogles

częstym motywem jest odzież szyta z worków, bo kiedyś, szczególnie na wsiach, kobiety szyły sobie codzienną garderobę z worków po mące

>jego dziadek byl polakiem

no twój dziadek dostał klukę w łeb w lesie a twoja babcia została wyruchana przez brygadę Rosjan

>grug idzie pocierać siusiaka do grughildy z siusiakiem
>nikt nie zatrzymać gruga

O chuj

>tug nie masz żadnych bo współdzielisz konto na pandzie ze znajomym brainletem co się nie umie zarejestrować

>ten jeden user postujący gruga raz dziennie

bazowany grugpostowacz

>a twoja babcia została wyruchana przez brygadę Rosjan
o wypraszam sobie
prababcia

zaczynam urlop

CZEM 2 KAMIEŃ BYĆ 2 JAGODA
KSIEZYCE TEMU 2 KAMIEN BYC 5 JAGODA
TERAZ KAMIEN MIEC BYC 100 JAGODA A NIE BYC