/ex-yu/

smrt smrdima izdanje

cecujem

ubi se njonjaro jedna izdajnicka

...

>izdajnicka
Dal to impliciras da sam izdao proto shqiptarsko-hrvatsko-tursku zemlju koja nema veze sa mnom l0lara

Aлo бpe мaјмyдинe нeкyлтypни, кaд ћeш дa нayчиш дa ce нe пpaви нит ca тpипoм...

cegovic si ti?

>shqiptarsko-hrvatsko-tursku zemlju
crnu goru?

dobices po picki kad posaljem tvoje gluposti tvom ocu i stricu i bratu, ima da cvilis hehe ma salio sam se samo ali bice svi brifovani na vreme

>tachkasta degencina mi opet daje juove
>novopederko koji mi ne zna ime
>chevapko

pojasni malo to tvoje poreklo bakero

alo majmudine nemoj da pošaljem bojanici neke tvoje objave

tu smo

Cisti sto procentni crnogorac, prvo vjencani slovenac/dukljanin, ni smrdin, ni turcin, ni albanac kao (You)

>Komandant Che Vapko

e moj ti batana nisi ti nikakav crnogorac.

dukljani su ilirsko/albansko/šiptarsko pleme deokleati, nemaju veze sa slavenima

Duklja nema veze sa albancima, to je prvi slovenski grad, svi ste vi izrodi koji su pobjegli iz duklje da osnuju svoje proto drzave
>Rashka
E ovo je stvarno dobra prica

javi se sestri, poslao sam joj tvoje fotografije kad si imo dvije djevojke u kadi i reko sam da si ih silovo

nema niti povijesnih niti genetskih tragova slavena u duklji, docleati ste bili i ostali

zalutalo je navodno nešto malo hrvata u duklju u srednjem vjeku ali danas im genetskog traga nema

shqipetarko manletko maymoonkooo

ovo je sveopsta lazh jer sestra ne prihvata nikoga koga ne zna na socijalne mreze, dobar pokushaj chevapko

HAHAHA OVO

...

e al kapirash da bi morala da udje posebno u poruke gdje su nedodati ljudi sto niko nikada ne radi jel da
i nije kao da joj mogu pokazat ovaj konac gdje ti priznajes da lazes?
Daj chevapko, potrudi se malo

S O Y B O Y
O
Y
B
O
Y

>ovdje vidimo majmuna kada se uplaši

top smeh

ubi se majmune deformirani, degenericni

ovo je pravi ne-šiptarski tred

...

ogladnio sam od ovog odo puknut cevape u lovac

ovo je ispravni konac jebem im mater guzobolnu autisticnu usta

ovo da budem iskren

pa sta ako sam djevac

ev jedna slika malo sam je sjebao da ju nemrete nac prek onog google image search sranja
ima smede oci takoder
ova plava

NEEEEEEE

ako je budete trazili jebat cu vam sve zivo
ne testajte me

ne brini se u drugom smo koncu ionako, i nisam linkao taj post ovde nego onaj iz proslog

ova lijevo je predivna, ko je ta