/ex-yu/

manje od 15% r1a - ulaz zabranjen

Other urls found in this thread:

telegram.hr/zivot/mozda-nije-sve-tako-crno-udruga-koja-je-tiskala-gej-slikovnicu-zbog-golemog-je-interesa-pokrenula-kampanju-kako-bi-ih-tiskala-jos/
youtube.com/watch?v=RIF6-eLXUIo
youtube.com/watch?v=XD65o5Q4cF4
youtube.com/watch?v=jT4uqd9CeLw
youtube.com/watch?v=gsA5fNCV1wQ
youtube.com/watch?v=X_ltuAfBwY8
twitter.com/AnonBabble

cecujem i ovde

Moi przodkowie :)

>ook uzeo da cistim komp od glupih filmova koji mi stoje vec 5 godina a nikako da ih odgledam, igrica i generalno sranja koja mi zauzimaju mesto za dzabe vec sto godina
>slucajno naidjem na slike sa bivsom devojkom kad smo isli na more zajedno

e u kurac, a tako sam bio neutralno lepo raspolozen ceo jebeni dan

postaj slike

ovo je dobra prica

labani su jermeni aka siptari

>eни cy poдитeљи yвeк гoвopили дa cy Лaбaни пopeклoм из Бepaнa, Цpнa Гopa. Cпoмињaлa ce тy и Aндpијeвицa.

Пpe мнoгo гoдинa, y Cyтoмopy, имao caм пpиликy дa yпoзнaм Caвy Лaбaнa (oн јe гoвopиo: „Ja ниcaм Caвo нeгo Caвa”) кoји јe биo cликa и пpиликa мoг пoкoјнoг oцa — кao двa бpaтa близaнцa, caмo штo јe Caвa биo виcoк, a мoј oтaц нe. Oн ce oзбиљнo бaвиo иcтpaживaњeм пopeклa Лaбaнa, a вepoвao јe иcкљyчивo цpквeним књигaмa (дoкyмeнтимa). Tвpдиo јe дa cмo ми пopeклoм Jepмeни и дa cмo дoшли нa тepитopијy Цpнe Гope (кaкo гoд ce oнa тaдa звaлa) нeгдe пoчeткoм XIII вeкa и дa јe нaшe пpвoбитнo пpeзимe нaјвepoвaтнијe билo Лaбaнјaн (јeдaн oд нaјпoзнaтијих Jepмeнa јe Шapл Aзнaвyp — пpaвo пpeзимe „Aзнaвypјaн”. Beћинa јepмeнcких пpeзимeнa ce зaвpшaвa нa „јaн”.). Ja caм y Pycији cpeтao и пpeзимe Лoбaн (читa ce кao Лaбaн) и видeo пap ceлa Лoбaни (Лaбaни). Bишe вepyјeм Caвиним иcтpaживaњимa нeгo пpичaмa гдe ce пoмињy yдoвицe (иcпaдe тo вaжaн иcтopијcки пoдaтaк). Кoнтaктa ca Caвoм нeмaм, ceћaм ce caмo дa мy јe јeднa ћepкa yдaтa и дa живи нeгдe y Кaнaди (миcлим дa јoј јe yдaтo пpeзимe Килибapдa.).

telegram.hr/zivot/mozda-nije-sve-tako-crno-udruga-koja-je-tiskala-gej-slikovnicu-zbog-golemog-je-interesa-pokrenula-kampanju-kako-bi-ih-tiskala-jos/

HRVATSKA DA!!!!

Бићe бoљe 2016.

Ja sam I1-M253, zasto boze, zasto ..... necu da imam veze sa Sk*ndinavcima pa cak ni 3 soma godina unazad

kaj si kupio onaj 23andme ili?

ma jok bre nasao sam na poreklo sajtu.... nisam bas odusevljen hteo sam R1a-M458 ili I2-Ph908 ovako sam neko kopile od strane vikinga...

jebe ti matre pichku

ahahahah

daj mi gruzijsku gf
youtube.com/watch?v=RIF6-eLXUIo

jel bi mi mogo pomoc ak ti nije problem
daj objasni kak si naso sve da i ja pokusam

idi u albaniju bato

koliko kosta ?
i jel moram ici u bazzograd ?

Stop posting meme maps from Eupedia

...

moji vikinski predak od pre 3 soma godina je karao tvoju pra-pra babaru i sad ti postojis. nema na cemu.

ma jok samo potrazi na poreklo.rs i vidi da li se neko od tvojih testirao.

>Prosečan građanin Jugoslavije 1972. godine je za svoju platu mogao da kupi skoro 550 kilograma hleba. Sa ovogodišnjim [2012] januarskim prosekom može da pazari oko 460 kilograma. Mereno u krompiru, plata je sada lakša 50 kilograma - nekada 786 naspram 732. Zato pasulj, i pored devalvacija i denominacija, od plate ne odstupa. I pre 40 godina i danas mesec dana rada vredi ravno 166 kilograma ove namirnice.

sta ste uradili s najboljom drzavom na svetu...

>poreklo
>odem na ovu stranicu
>nema mog prezimena
>ajde pokušam naći materino djevojačko
>nema tog prezimena
>idem tražiti različite završetke za isti korijen obra prezimena, dodavajući "ski", "ić"
>ništa
Vjerojatno sam pravi I2a dalmatinski brđanin, s obzirom da smo prvi put ovdje zabilježeni sredinom 17. stoljeća

većina srpskog i1 nije raširena sa vikinzima, bili su drobnjaci koji su kao germansko pleme došli sa slavenima, i neki saxonski rudari koje su nemanjići tu naseljavali, vjv sam nešto krivo rekao, imaš to na poreklo forumu detaljnije

...

bolje bazirani saxonski rudar nego neki v*king

the problem with Eupedia is that the source literally comes from someone else's ass and they don't know anything about region samples.

Biggest example is east asian admixture map.

...

ovde smo

dajte sajt

YOU

varg odobrava
imaš li plave oči i kosu?

imam jako retko prezime ...tako da nema nikog a zanima me posto ne izgledam ko prosecan srbin ili bilo koja grupa sa ovih prostora

ova najljepša je wife materijal

...

dobro ti ga zavuko chevapko lolara

oci su mi neki maslinasti hazel kurac palac ne bas naj svetlije na svetu... a kosa svetlo smedja. nisam govnokozac

youtube.com/watch?v=XD65o5Q4cF4

I hate those annoying sluts, you can have them.
was my sentence correct?

kako izgledas? lolara

postaj ovako da vidimo

it's "jebem ti mater u pičku" or "jebem ti majku u pičku"

yup take Turkey as an example

and here's a map based on Turkish results from each Turkish city

huge difference.

t. hitler

auuuuuu ovo je vriss

takodje

>imao dve drogirane kurve u kadi
> i dalje devac

ja heil

youtube.com/watch?v=jT4uqd9CeLw

mrzi me da se slikam zbog nekog varg fanatika, inace taj lik je moronko tezak dbi.

dugli dagli dala loda

Govorio je o cetnickoj Jugoslaviji 80-ih, ne o Titovoj Jugoslaviji gde je svim bilo dobro...

yeah, eupedia sucks, we have some eunthusiasts in forums that make better maps

false info lul

pomalo vucem na centralnog ili istocnog azijata ne znam mozda je turski ili madjarski uticaj a mozda test pokaze skroz drugacije

ja chevapku jos dublje

>eunthusiasts in forums that make better maps
if the maps are based on actual results of people who are native to their cities, then it's a legit map.

pa i je najčešća

Tuta Bugarin, ovako pravi vlaj izgleda

samo da pojasnim... haplogrupe ne znace da cu da izgledam kao pljunuti skandinavac zato sto nosim tu haplogrupu, to samo znaci da jedan od mojih predaka tj naj raniji predak je bio cistokrvni skandinavac. ja fakticki sem haplogrupe nemam veze sa njim vise.

>ulogovo se na sestrin fb da je špijunira
>mora da se hvali kako nekom on zavlači
stvarno ne znam šta je žalosnije

objasni si zasto nisi jebao nista jos uvek?

ne nije

hahaha kakav jadnik ne verujem

they are based on all scientific researches available on the internet, and public dna projects (for example the serbian dna project)

he even updates them when he finds new info

zbog cega su na bese razjebali ex-raj-na-zemlji?

ne znam batana... moraces onda da se testiras mada verovatno je madjarski uticaj tamo ima koliko oces takvih... pa osjecanka je moj najbolji primer

kys you dumbass shill

je imaju 35% i2 i 8% i1, tako nešto

za sve je kriv guzobolni svabo

>MONGOLSKI KANOVI
>ARLAUKANJE
>DALJINA

moze biti posto su mi skoro svi moji ili iz slavonije ili vojvodine

hrvatska ima više

ja sam mali girkijooo ali kad se naljutim budem jedan veliiiiki gundjaj gundjaje

vijagre na trzistu

Pa kaze:
youtube.com/watch?v=gsA5fNCV1wQ

morske obale

*stane ti na put*
>heh user pustiću te... ako mi uzmeš dvolu žuje..

tebi bi vjerojatno bio zanimljiviji autosomalni dna test od haplogrupe

da

Odo u BL sutra piti oce ko sa nama

ne jebem te
ima više za 2,3%

Neko se slika k'o maneken za Boss,
a ja samo 'mrcem, krvari mi nos.
Rokanje u vrat, sprzim glasne zice,
opusteno kuliram, kafa i pljugice

youtube.com/watch?v=X_ltuAfBwY8

I2 da ali I1 nemate

ljakse s dobrim autom je ipak samo ljakse

Идeмo y Пoдгopицy дa бијeмo мa/мyнкa, кo идe ca нaмa?

pa rekao sam "da"

>opet ovaj haploautizam
pa dobro, bolje i to nego crni macori i dudlanje njihovom bratu iz indije

eвo мe cтижeм

imam neke rodbine tamo, mozda navratim

što kažeš na teoriju da je i2 ovdje došla s gotima?

Ajmo novopederchine, ovaj je prvi

Pitam je gdje je poštenje nestalo kad čovjek kupuje ožujsko. Samo Velebitsko i Tomislav. Nije ni Nikšičko loše kad udari sunce

da al imamo više I2b također
pa sam to zbrojio i ispada da imamo više

pa dobro kad ste se karali sa nemcima

ali si diskriminirao ljude po nacionalnoj osnovi pa nećemo tamo rasistu jedan

I2 potiče iz ukrajine
sry mislio sam da me jebeš

>haplopederisanje

vreme je za CRNE MACORE

ja mislim da je I2 istocni lovac sakupljac

nećemo jer ti tragovi smrde po majmunstvu

*dbiii dbiiiii*

pa i goti potječu iz ukrajine

Eupedia makes the best maps and they are 100% correct