Kurva anyátok

kurva anyátok

hitler vagyok

Tomika a programozó bika vagyok

Szálljon Élesi

Magyars are high quality people

Én is.

>Én is.

Hajnali kettőkor arra ébredni, hogy az asszony telerókázza a hitvesi ágyat.
Felbecsülhetetlen.
KURVA ANYÁD KALICI!

undorító, nem volt valami lavor odatéve, vagy valami hát nem igaz hogy ennyi akaraterő nincs benne

IRL most of them are brainlets who can't speak a word of English.

Nem volt. Arra ébredt, hogy jön a téma. De tényleg elég undorító volt. Majdnem én is tüsszentettem.

omg how rude of you ;_;

Tesik kéne egy kicsi segítség.
Talán nem lepődtök meg ha azt mondom, nincs sok tapasztalatom a témában, de nagyon úgy néz ki, hogy lesz bn.
Na a lényeg a lényeg, hogy mondtam neki tegnap este, hogy mára ne csináljon programot, mert elviszem valahova, de nem nagyon van ötletem, hogy hova kellene.

remélem gyomorrákja van

vidd le a margitszigetre és akasszátok fel magatokat közösen

introduce to her Sup Forums, then kiss her passionately when the two of you spot a tfw no gf thread

commence the fugging

hát az se lesz egy hosszú életű bn ha azt se tudod mit szeret csinálni, egyszerűbb lett volna elhívni egy kávéra aztán jól megbaszni

Jó posta

nézzétek meg közösen a Black Panthert ;)

ez
retkes normik haljanak ki

jó film

attól függ mit szeret csinálni? inni? kultúra érdekli? mondj róla valamit, mert így nehéz lesz tesi

Azt mondta, hogy nagyon szeret utazni, főleg az afrikai országok érdeklik.

rossz csali

Akkor ne segíts.

tudom ajánlani a seychelle szigeteket

Az nagyon messze van, de valamikor el kéne vigyem Budapestre, mert azt mondta, nagyon szereti a várost.
I don't think that would work. I've already kissed her last night btw, so I could skip the first part. She didn't want to fugg though, so my balls were hurting really bad after 2 hours of being aroused.
De csak egy hete ismerem. Amúgy meg az túlzás, hogy nem tudom mit szeret, de attól még nem tudok abból valami fasza randit kihozni.
Mozi az szerintem nem lenne jó ötlet.
Inni nem akarom vinni, tegnap voltunk.
Erasmuson van itt amúgy, szóval a kultúrával szerintem nagyon nem tudok melléfogni, de a belvárost pl. már megmutattam neki. Van egy fasza kilátónk, arra gondoltam, hogy talán azt megmutatom, csak az szerintem kicsit lapos úgy magára, valamit még kellene csinálni mellé.

abban az esetben, ha nem csalizni akarsz, és arra utalni, hogy nagyfarkú négerekkel akar baszni, akkor vidd valami afrikai étterembe, van pl egy Lalibela nevű

>She didn't want to fugg though

wtf? what's the point of bn when she won't let you smash?

akkor menj innen a kurva anyádba, azért idehányni valami faszságot, hogy mindenre azt válaszold "ez nem jó" felesleges
üssön el téged a 7-es busz

vidd innen a szar csalidat te szarrágó korcs

ja hogy vidéki vagy. hát ez nem jó hír.

hát gratulálok most már elvárja hogy valami speckó legyen, miért nem lehetett simán elvinni cukrászdába aztán lenyalatni vele a tejszínhabot a kukidról

Az még pont az egyik legelviselhetőbb

>alulírott Budibaszart Barom Bálint, pincelakó örökszűz

erasmuson van itt?
külföldi? hová valósi?

Vidd el sétálni a normafára, nézzétek meg az erzsébet-kilátót, egyetek egy friss rétest ott a hegyen

Olyan helyre vidd, ahol tudtok beszélni (tud beszélni) tehát ne moziba. Mondjuk egy pizza tök jó. Ne vidd gyorskajáldába. Az a baj, hogy hideg van még az esti sétákhoz. De ahogy előttem mondták: kávézó. Azzal nagyon nem nyúlsz mellé.
Annyi sok íz közül miért a savanyút választottátok tesik? Fordul még a kocka, és lesztek ti is "retkes normik".

>Ne vidd gyorskajáldába
miért ne?

>most meg saját magának válaszolgat

a kurvádba forduljon már bele valami gyógyíthatatlan rák, meg a gyerekedbe is ha lesz

Mert proli dolog. Vannak rendes éttermek is. Nyilván nem kell olyan helyre vinni, hogy utána még a szarja is Michelin csillagos legyen, de érted. Sima kulturált pizzéria.

jajaja, köss csokornyakkendőt és vidd el egy régi óbudai kiskocsmába egy csülkös bablevesre, hadd lássa, hogy mekkora elmeroggyant autista szar vagy, és legyen min kacagnia évek múltán is

lies

Vidéken nem lehet randizni? Afrikai étterembe nem tudom elvinni mondjuk, de attól valamit csak ki lehetne találni.

Hogy érted hogy elvárja hogy speckó legyen? Annyit mondtam neki, hogy holnap csináljunk valamit.
Török. Lehet azt fogom csinálni, hogy megmutatom neki a kilátót aztán elviszem egy shisha bárba.

Budapest mára nem opció, de köszi azért később ez még jól jöhet.
Köszi neked is a segítséget először is. Étterembe nem szeretném, mert első "igazi" randira szerintem jobb lenne valami ami kicsit kreatívabb.
A kilátós-vizipipás dologról neked mi a véleményed?

A pizza is gyorskaja

fúj bazdmeg

autista korcs

krindzs

Hogy lehet valaki ekkora elmebeteg szar?

te se láttál még pinát életedben
>elviselhetőbb
egy turistaparadicsom, kb az egyetlen normális "ország", nem véletlen mondtam, kár hogy luxus
úgy hogy a valahova az sejtetni engedi hogy nem a bözsi kávézóba fogtok beülni
nem hiszem hogy lefagyasztani jó ötlet a leányzót odakint
milyen mérges a kis szaros

miért pont 3 év nem értem?

>más a téma mint a feketék vagy a fityisz
>v*déki tetvek azonnal öntik magukból a sót

na gyertek kisfiúk kezdjük akkor a pénteki őrjöngés foglalkozást

na megint kezdi az őrjöngést az aprófaszú budapesti barna törpe

...

Mert ugye ez a két lehetőség van. Kockás abroszos mönüztető, meg mekdonálc.
Ha nem fagy be a seggetek, akkor szerintem nem rossz. Az a lényeg, hogy dumáljatok. A többi csak körítés.
Jó baszki érted hogy értem.

...

>ugyanazok a buta mémek

hiába na az előre haladás még mindig lovaskocsival történik

Nem hiszem hogy egy fél óra alatt annyira átfagynánk. Ma hajnalban szerintem annyit simán kint voltunk, most meg szerintem még napnyugta előtt fogom elvinni.

mindjárt elpattan a kokova devla agya

OK, köszike. Szerintem akkor ennél maradok ha jobb nem jut eszembe

...

mérges a d*breceni zsideszkorcs
csak a szokásos

...

Mondjuk segítene, ha tudnánk merre vagy.

I bet the Jews did this

...

...

kósa úr valami modernebbel bomázzon mán, ez nagyon régi

a buta olimpiája meg senkit se érdekel, még vidéken sem

>mi nem a zolimpia ellen kampányolunk csak azt akarjuk hogy az állampolgárok elmondhassák a véleményüket
>kampány neve nolimpia

...

Pécs. Mondjuk ha nem vagy itt ismerős, akkor nem tudom, előrébb vagyunk-e.

szóltam a jánosnak

...

de még mindig morci mert igy nem lehet ilyen olyan közbeszerzéseken olimpia ürügyén milliókat zsebre rakni

na mi van geci ki bántott?

...

mi értelme ezeket a képeket spammolni

Miért vannak ilyen képeid letöltve?

...

úgy látszik eliza megint egy négerrel feküdt össze

...

>én
>normi
előbb vetem magam a tiszába minthogy valaha is normi legyek
szerencsére nem is fenyeget a veszély

az az ember még itt lenne?

...

...

LOPAZÓBÁN!

>ember

azért ennyire messzire nem mennék

...

t. disznótelep tulajdonos mama

Miért, esetleg úgy gondolod, hogy nem?

...

Szerintem mindenkinek nyilvánvaló, hogy a béka örjöngések az irigységből fakadnak. Persze hazudhatod nekem, hogy nem igaz meg te ezt szereted, de magadnak miért? Nekem mindegy, hogy van-e csajod vagy nincs. Nekem attól nem lesz jobb vagy rosszabb.

t. Habony hajtómű

...

szerintem meg dögölj meg a teljes rokonsággal együtt

...

szerintem meg aggasd fel magad az első villanyoszlopra

Hát, így is lehet.

Távol áll tőlem a baloldal, de ennek minden szava igaz:
A világ vicce, amennyire le-, és hülyének nézik ezek a szavazóikat. És a világ vicce, hogy ez a sok mosott agyú szerencsétlen barom lényegében mindenre bólogat, amit elé tesznek, még akkor is, ha a tegnapi híreknek az pont az ellentéte. A világ vicce, hogy egy regnáló kormány csalásairól beszélgetünk itt, mintha ez tök természetes volna, és hogy a miniszterelnök közvetlen családját, legszűkebb környezetét az EU csalás elleni hivatala vizsgálja, és szeme nem rebben senkinek, hogy esetleg le kéne mondani baszod, vagy számon kéne kérni valakinek baszod, vagy mégis mondjál már valamit a boldog karácsonyon kívül, a kurva anyádat, nem gondolod, hogy tartozol ennyivel a választópolgároknak?
Miféle szánalmas abszurd ország ez, de komolyan? Miféle primó nép az, amelyiknek ez megfelel, amelyik egyáltalán gondolkodik, meg mérlegel ennyire nyilvánvaló esetekben?
A miniszterelnök és közvetlen családja gazdasági bűncselekmények, csalások sorozatában érintett vádlottként. Minősíthetetlen lopások, teljesen tiszta, nyílt és nyilvánvaló törvénytelenségek tömegével állunk szemben, a fater, a vő, a strómann, a haverok, és száz és ezermilliárd forintok.
A magyar birka meg áll, pislog, és vállát vonogatja, hogy a drága elnök urat báncsák brüsszelből a sorosék.
Nincs jövője egy ennyire következmények nélküli, ennyire kollektív közönyben élő, ignoráns és ennyire buta népnek. Akkor sem, ha csak egy kisebbség ostobasága erőlteti rá magát az országra. Akármi a magyarázata ennek, ez nevetséges és elfogadhatatlan. És ne is legyen jövője ilyen országnak.