/ex-yu/

gejmeri publikacija

Other urls found in this thread:

b92.net/info/vesti/index.php?nav_id=1356902
youtube.com/watch?v=77Q6m1cG6m8
youtube.com/watch?v=fs9XYB8LKlI
twitter.com/SFWRedditVideos

pusi kurac hahahahha

GEJmeri
HAHAahhaAHAha

prvi za ozbiljan GEJming

Ukoliko imate mis/tastaturu ili bilo koji drugi uredjaj koji svijetli u mraku (RGB) zelim iskren rak celija

Hијe cвaкo кo игpa видeo игpицe гeј мep.

He иcплaти ce y пocлeдњих нeкoликo гoдинa збoг пoплaвe јeфтиних пoлoвних мaшинa ca зaпaдa и зaтo штo љyди нeмaјy лeбa дa јeдy a кaмoли дa дaјy oзбињaн кeш кo нeкaд зa квaлитeт.

b92.net/info/vesti/index.php?nav_id=1356902

mm dobra ova milica zavetnica

maknite mi ovu degenchinu iz konca

Majmunko, igraš MMO igrice. Tu je sve rečeno

nemaju leba da jedu, a svi imaju smartfounove, zato normijima više ni ne treba konpijuter

Majmunko kamenovan

samo xenija i zuta patkica

Ako nisi igrao MMO cijelo djetinjstvo ti si jedna pederchina, najprostije receno
Fiesta/Cabal/Flfy/Elsword/Maplestory
Di ste momci

on se barem ne srami reći da je srbin

samo Arma,DCS i ozbiljnije igre bato

Gletovanje je malo zajebano dbi, a i ne radi se samo o tome, ne besposlicarim po ceo dan kuci pa da mogu da se zajebavam, doslovno nemam vremena za to
evo pola 6 a ja ovo sa posla kucam...

izgledao kao neka degenka sto radi za vice.com

odoh masturbirat
brb

zilion puta bolja od milice zavetnice lopatice

ova levo ima vrhunsku dojku
ih sto me takva ne podoji barem jednom

>djetinjstvo
Radio čing čong sa slijama i igrao pelje nadajući se da ću opeljati Zidanea, igrao se kukala, briškula/trešeta, i ganjao franje

Teлeфoн дoбијy oд тeлeкoм кoмпaнијe и плaћaјy нa paтe yз paчyн.
A и вeћини кoјимa јe интepнeт caмo фeјc, инcтaгpaм и јyтјyб вишe и нe тpeбa. Moјa poђaкa лeжи y кpeвeтy ca вeликим caмcyнг тeлeфoнoм oд 500 и кycyp eвpa и кopиcти гa кao дaљинcки зa cмapт тв нa кoм јe јyтјyб пo цeo дaн. Oнa нeмa клacичaн дecктoп нити јoј зa нeштo тpeбa.

koji kurac su franje?

postaj sliku rodjake

a jebi mi majku ako je ovo bilo koji balkanski jezik dajte prevodioca odma

primorski šiptarogorci pričaju slično tako

nije ni cudo sto si izrodjena degencina

>gouwnarckhou

planovi za veceras momki?

to je tovarski

Treba samo mota uhvatit kad gletaš, nije teško. Zajebi prvi put, zajebi drugi, treći bogami nećeš. Ili bojaj rutavim valjkom, pa ti je manja margina za zajeb. Brus papir granulacije 120 i ajmo ga levo desno, dok se ne izravna. Rutavi valjak prekrije friževe

kafica sa drustvom u neki komfi kafic, onda kuci malo studiranja HTML/CSS/JS, pa malo DS3 MP, pa onda malo BB, neki komfi anime posle toga, mozda i Blade Runner 2049, i krevet

treba da izadjem vcrs.. ako ne onda neki film uz picu ili mozda nesto raspletem na steam-u.

...

to se zovu klikeri debilchino crvatska

ja sam se tapkao/peljio samo par puta u životu, i rasturio sam ih, imao sam talent za to, ali inače nisam, jer sam se jako bojao izgubiti nešto što imam, evo još sad se sjećam 3 igračke koje su mi ukrali u vrtiću, traume

pikule jebemu

>zove to nekim kvazi purgerskim imenom
Točno se vidi tko ima namjeru zapalit za B*ograd uskoro

nemam planove

aha, ja sam mislio da ste ganjali djecu koja se zovu franjo, baš je gej ime

pa tu smo vec svi zemljaci lolara... beograd je doslovno mala crna gora

>ja sam mislio da ste ganjali djecu koja se zovu franjo

Cekam te u gastro

NOVO
youtube.com/watch?v=77Q6m1cG6m8

ja sam kao klinac imao i crni i srebrni engejac tebre

Дo кaфaнe ca cтapим opтaкoм, дa иcпoштyјeм чoвeкa, пa кyћи или дo клyбa y зaвиcнocти oд дoгoвopa.

bilo bi fora da ste to s vremenom deformirali pa počeli govorit "ajmo na tuđmane"

na metal svirku

ja sam zamrzio metal zbog svirki uživo

OvO

bazzovan bazzjanović

ma... i meni pun kurac ali bude po neko zensko
ja uglavnom sednem pozadi negde, ni kao klinac nisam imao volje da se guram napred sa moronima

e javi svojoj kevi da sam taman slobodan za veceras

koja svirka?
nisam bio na svirci tri godine

...

>onaj osecaj kad imas 30 i i dalje sviras u metal bendu i pravis budalu od sebe na bini
>devojke se vise ni ne loze na sviranje pa cutis i ne pricas nikome o tome, gotovo kao neki tajni zivot koji dvostruko vodis

ovo su dva doajena srpskog glumista

ako sviras bubnjeve ili bas okej si

Da nisi ti Bosko Miljuskovic? Ako jesi isao si sa mnom u skolu, jebote poslednje gde bih pretpostavio je da cu te ovde naci. Super vam je svirka, Bole uvek si imao dar za to, ocekivao sam i da ce ti nesto tako krenuti, samo napred!! Pozzz veliki

Nastaviti gledati videe o farbanju MDF-a i jugoslavenskog oružja na kanalu "Vojnik SFRJ"

bas
nisam nazalost
koliko ja znam medijapan je go kurac za farbanje, nadji neku stolarsku radnju da ti prelepe one folije, to je daleko kvalitetnije resenje a nije ni mnogo skupo

zna li se od cega je umro ovaj glogovac?

kratke bolesti

E aj mi napravi produženi kundak za m48 dovezem ti orah

mislim rak, ali ne drzi me za rec 100%

>nadji neku stolarsku radnju
Ja sam stolar.

Namjerno vježbam farbanje suhog medijapana. Za kupca bih preporučio grundirani, normalno. Već ima foliju (najčešće iveralsku) na sebi, tako da se manje jebem kod obrade, a kad čovjek zagrebe nožem po njemu, vrlo vjerojatno me neće zvati da mu radim površinu iznova, što bi se događalo s lakiranim. Al jebiga, mačore, lakirani medijapan je sto puta jebozovniji. Isto kao što ljudi žele kuhinje od akrila, a kuća puna djece

jeel smem onda da ti pridrzim kevu za sisurinu?

TO JE BALKAN
TO JE BALKAN
TO JE BALKAN
TO JE BALKAN
TO JE BALKAN

youtube.com/watch?v=fs9XYB8LKlI

baba i ja slusamo lolu novakovic i filujemo

nafilujem ti kevu ko tortu

Ne znam jel imas svoju radnju sa masinama ili sklapas privatno namestaj, mada obrni okreni ne vidim kako ti se vremenski isplati da mazes to sam, kolko god da bolje izgleda.

Meni je ok ta prica ali ako ces radnju to je vec jebeno, moras bar dva formatizera, dve kanterice, plus jak kompresor da sve to gura... to je 200 soma evra ulaganje.
a privatno sklapanje je cigancenje najvece ali najvece vrste. jeste da su lepe pare ali si ceo dan u jebenoj piljevini i prepires se sa prolima koji hoce da bude ruzno i jeftino, a svi imaju daleko vise para nego ukusa

Ovo je Balkan. Misliš li ti da mi imamo takve sofisticirane CNC mašinke? Ja sam sretan ako mi predrezač od pile ne padne nijednom u danu, ili se kant ne rascvjeta baš kad kupac dođe po robu, pa ga moram patexom zamastit i peglati nazad na ploču

pa sta ako sam djevac

najbitnije je biti covek, a ti to nisi

Ne bih ja na vlastitu ruku kupovao formatizer ni kantericu. Radio bih doma i nosio kantirati u firmu. Doslovno bi me došlo kuna po metru kanta, i to da lijepim solidni ABS, a ne neki PVC materijal. Kad bi radio presonalizirano, a volio bih, daj mi najrudimentarniju pilu, livel, dlijeto, metar, pomičnu mjerku i blanju
Meni je ovo komercijalno stolarstvo koma, ali mora se zaraditi. Nema tu umijeća

...

pederčine zašto ne napravite discord grupu kao i svako drugi, jebo ovo sporo sranje

...

Taj stolarski zanat na koji ti mislis je mrtav i ne postoji vise u tom obliku. Sve je danas CNC bajo moj.
Ovde po gradu vec nekih 5 godina niko ne drzi obicnu kant traku, samo ABS. A ABS kurac sa peglom. Ne vredi, ide vreme.

Koja si ti pičkica zapravo

Ljudi - kako naći curu između 16 i 20 godina (nevinu)?

zadnja godina srednje skole
ali jebeno je sto moras da ganjas neku losiju skolu jer sve ove fuksice iz gimnazija, medicinsih i slicno idu van na faks

>nevina
>u srednjoj skoli

nadje se poneka, za razliku od tebe i tvojih preistorijskih mema ja pricam iz iskustva

>nadje se poneka
da, neka debela i/ili ruzna koju niko ne bi ni bacacem plamena dotaknuo lolara

Instaliro sam Badoo. Wat do?

incele za tebe se ne nadje nijedna

kako ide san andreas torrent i mia khalifa filmografija, jel skoro 70%?
bice veceras vrhunsko zezanje

dobre projekcije gownarko
ubi se

>ali jebeno je sto moras da ganjas neku losiju skolu jer sve ove fuksice iz gimnazija, medicinsih i slicno idu van na faks
pa i nije bas

Koja si ti pičkica zapravo

10-20 tisuca Srba je branilo Republiku Hrvatsku od velikosrpske agresije boreci se na nasoj strani

koji si ti idiot gownarko... stvarno si zalostan tip dbi

>Fiesta
kako mi fali boze....nijedan trenutak ni doba u zivotu mi nikada nije bilo toliko dobro nego kad je bila prime Fiesta
nikad necu prezalit to doba, najezim se odma, koliko sam para potrosio na sparkcash i noci uzivao
boze ubij me ako necu vise nikad da to osjetim, ubij me sada odma jebem li te boze

>ABS trake
U Dalmaciji se samo lijepe melamini. 300 eura po noći, new apartement, zimmer frei, blizu see, very blizu

kekekek guzobol je jak veceras
hvala bogu pa je internet brz

od raka pluca

jedino koga guza boli jeste tvoju kevu od nase avanture sinoc

mene boli guza

S P R Ž Ž

prispojio si ih na aparaturu batana