/polska/

edycja ja chce tylko miec wlasne mieszkanie, gf i zycie wolne od chaosu

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=bHnHLTDWJtY
ndie.pl/morawiecki-hojny-dla-uchodzcow-syrii-rzad-przekaze-10-mln-dolarow-budowe-domow/
youtube.com/watch?v=-o9gf_soFBM
youtube.com/watch?v=2ejJhr8UjMU
youtube.com/watch?v=AY0tGmP5t40
youtube.com/watch?v=hg14Ocs03xA
youtube.com/watch?v=oTN6cGmH2yM
twitter.com/SFWRedditImages

POMOCY

opinie o unicestwieniu 200 rosjan przez wojsko amerykanskie? zupełnie jak w moich grach żbsz

cos slyszalem, ale nawte nie wiem o co kaman w ogole?

macam se jajca

ech danony powinni robić więcej anime o dorosłych loszkach

Ehh anony dzisiaj swiety walenty a ja do roboty ide.
Jesli ktos sie mnie o to spyta to sie chyba zabije.

youtube.com/watch?v=bHnHLTDWJtY

kaboom

no fajnie, ale kurwa dosłownie chuja widać. No i chodziło mi o kontekst a nie zdjecia

>rosyjscy najemnicy + syryjczycy atakują kurdów wspartych przez jednostki specjalne usa

oczywiscie usa wzywaja samoloty i konczy sie to jak w afganistanie

podobno w chuj rosjan poległo ale wątpie że az 200

rt.com nic o tym nie mówi

ale CNN i inne stacje mówią

rosja oficjanie zaprzecza bo to przeciez najemnicy od brudnej roboty dla rosji "nieistnieją"

problem w tym ze to byli doswiadczeni najemnicy bo wojowali wczesniej w donbasie

O takich 25 tak zwane christmas cake

Wielki polak

czytałem w jakimś quasi-foliarskim wortalu że rosja w ten sposób chciała się pozbyć świadków operacji rosyjskich o których rosja nie chciała żeby się mówiono

super kraj kurwo walczysz za wielką rosję a ona cie wysyła swoim wrogom do odstrzału jak kurczaki bo tak

ale najemnicy? Chuj z nimi. Nie wazne skad jest ale najemnik zasluguje na kule w łeb wszedzie

Russia is based

Za mało

>super kraj
dopiero sie dowiedziałes?

Ależ zerg rush był ich taktyką od setek lat. Taki wielki kraj, tak dużo ludzi - jakoś trzeba kontrolować ich liczbę.

bitwa o waszyngton kiedy?

ja bym sb postrzelał do rosjan na takim lotnisku

>CNN
DEBILU

smutno mi

>tfwnbf

mam 78iq i nie mam dziewczyny

ndie.pl/morawiecki-hojny-dla-uchodzcow-syrii-rzad-przekaze-10-mln-dolarow-budowe-domow/

moze to zwiekszyc 10 krotnie byle ich nie bylo tutaj

ech dajcie chłopaka do tulenia i całowania

to samo robi japonia

rok temu przyjęli dosłownie tuzin uchodźców i dwóch z nich zdążyło kogos zgwałcić

dałbym ci siebie ale byś pewnie nie chciał

chciałbym i to bardzo, skąd jesteś kochany?

białystok a ty

Uchodźcy ruchają a wy nie

ehh chciałbym być bananem co nie musi pracować przez resztę życia

bydgoszcz

o, cześć grzesio

WaleDRINKI HAHAHAHA

>dawanie jebania o walentynki
Ile wy macie lat?

Ale nuta.

youtube.com/watch?v=-o9gf_soFBM

Nic z tego nie wyniknie. Najemnicy to przecież nie jest regularne wojsko rosyjskie więc nie ma powodu do wojny. Żydzi zwyczajnie wściekli są że ich F-16 spadł trafiony rakietkami z lat sześćdziesiątych. Musieli się jakoś odegrać.

dla mnie walentynki to dzień świętowania wolności a nie użalania się nad sobą

przyjmij brudasów białasie hehe
multikulti to przyszłość
daj im socjal
daj im siebie
nie kwestionuj bo nazwiemy cię rasistą i homofobem
pozdrawiam,
(((twój biały współplemieniec)))

A w między czasie Izrael zapowiedział największą deportację czarnych ze swojej ziemi. Ciekawe gdzie ci wszyscy murzyni wylądują?

nie mam pojęcia, hmm
rzucę menorą w mapę, icek i się zobaczy
ooo, polska
no to za te polskie obozy, januszki hehehe

W samym Jedwabnem polscy naziści zagazowali ponad 10 milionów Żydów, i to wszystko w ciagu jednej nocy. Dzielni niemieccy wojacy próbowali ich powstrzymać ale niestety nie dali rady. Tak oto 15 milionów niewinnych Żydów straciło życie z rąk polskich faszystów. Mam nadzieję że świat nigdy nie zapomni 20 milionów pomordowanych. No a teraz dawaj reparacje goju. Czas wysiedlić Palestyńczyków z ich własnej ziemi. RIP 30 milionów.

40* milionów
i tak za mało

thumbnail looks like a horror film monster version of a dolphin eating a man

drop the shrooms pal

spuść grzyby typku

Lyahi - pidory. Prove me wrong.

We cant. Lets fuck pidor

prove this
*unzips dick*

youtube.com/watch?v=2ejJhr8UjMU

Prawda. 50 milionów co najmniej. Sam pamiętam jak mi dziadek opowiadał historie z powstania w getcie warszawskim. Polscy naziści go złapali kiedy pracował nad szczepionką na AIDS. Wielki był z niego człowiek. Sam mi to mówił. Polacy zagazowali go na miejscu. Założyli mu maskę przeciwgazowa na twarz i podłączyli rurę do wydechu ciężarówki zaparkowanej niedaleko. Nawet go do Oświęcimia nie wysłali, gdzie notabene ponad sto milionów naszych braci i sióstr poniosło męczeńską śmierć na łożu walki z faszyzmem, ksenofobią i nietolerancją.

Whooops, seems we lost another monument of your army

To jeszcze nic dziadek mi opwoiadal jak w czasie II wojny walczyl jako pilot. I dostal udzial w tajnej misji ekortowania bombowca na nieznany cel. Okazalo sie ze polacy zrzucili bombe atomowa na jakies zydowskie miasto. Dziadek nie wytrzymal traumy i sie powiesil.

blog: czuje sie dzisiaj jak smiec do kwadratu

overactive imagination I expect, I don't touch abusive drugs or mind abusing substances

Moja babcia Hawiwa Szekelbumbaum została osobiście zastrzelona przez Adolfa Hitlera podczas jego wizyty w polskim obozie śmierci za to,że nie była obrzezana.

Miała wtedy 9 lat. Nadal za nią tęsknię...

eh chyba rzeczywiście się zacznę kurwić na grindrze

weź nic nie mów
przypomnij sobie jak 66 mln lat temu nazistowsko-komunistyczne cyborgi z księżyca zrzuciły asteroidę na Izrael powodując wyginięcie niemal całej Rasy Wybranej

absolutny stan polskiego youtube'a
co to kurwa jest
youtube.com/watch?v=AY0tGmP5t40

zrobilem test na iq i wyszlo mi 60

>chciej wyczohrać pytonga przy akompaniamencie z głośników
>przypomij sobie, że gówniaki mają ferie
>tug wiesz jak sie czuli biedaki z AK kitrając się po lasach przed niemcami

Ten sam dziadek mi mówił że jak go do w końcu Oświęcimia wysłali to tam wszyscy Polaków się bali. Nawet SS-mani czapki z głów ściągali jak Polska widzieli. Taki strach był. Doktór Józef Mengelowski nieludzkie eksperymenta na żydach przeprowadzał. Ludzi w mydło zmieniał, później mutowal ich w skórzane obicia do swojego krzesła a na koniec z powrotem ludzką postać im nadawał. Mój dziadek to przeżył na własną skórę. Mengelowski w mydło go zmienił, zapomniał i chlać poszedl z innymi nazistami. Dopiero dzielni Sowieci dziadka uratowali i z mydła go z powrotem w człowieka zmienili.

aj gona mejk et
aj gona mejk et -łit czu!

youtube.com/watch?v=hg14Ocs03xA

KURWAAAA nawet czany mi zabrali jebane normictwo
ZAPIERDOLE WAS DZISIAJ JEST TEN DZIEŃ

vi spadł?

wypierdalać z mojego czana napływy

nawet nie takie chujowe
ale smakuje strogonowem po 1,5 min

HEHE COTAM 4SZAMBO VICZAN PRZEJMUJE NITKE XDDD

ok

dobra nuta nie opowiadaj


oł - ajm - szatindałn
szatindałn
szatindałn mabrejn

youtube.com/watch?v=oTN6cGmH2yM

Judaizm, religia tolerancji
:) :) :)

lece wam wpierdolić

to bez smaku tylko zapach trawy
no i chcialo mi sie walic konia w 3 minucie ale tego nie zrobilem bo dzisiaj walentynki

>ale tego nie zrobilem bo dzisiaj walentynki
Blad. Podobno jak zwalisz konia kilka godzin przed kolacja z dziewczyna i pojdziecie sie ruchac to dluzej z nia wytrzymasz.

>American research journal of biosciences opublikował zmyślone badania drugi raz w ciągu 6 miesięcy
Amerykańska """nauka"""

Tak piszą w internecie więc to musi być prawda.

>(((Amerykańska)))

jebać vichuja
dobrze że zdechł

p-poka chuja

Wszystkie Białasy To Rasiści i Muszą Zdechnąć Albo Podporządkować Się Czarnym Panom Oddając Im Historię, Wynalazki I Osiągnięcia [ZOBACZ MEMY]

>Blad. Podobno jak zwalisz konia kilka godzin przed kolacja z dziewczyna i pojdziecie sie ruchac to dluzej z nia wytrzymasz.
co roku w walentynki wale konia po tygodniu nofapu zeby zobaczyc jak daleko wystrzele
w tym planuje znow pobić rekord poprostu nie zakonczylem jeszcze przygotowan

nigdy nie mialem pracy, praktycznie nie wychodzilem przez ostatnie 4 lata z domu czemu nie dostaje renty od pisu za bycie spierdolonym?

kupiłem żonie perfumy na walentynki

Zbanowali typa od anime cycków?

zbanowali mi cztery z jedenastu ip, wieczorem zapostuję jakieś

A jak tam dzieci

Czy Rudolf Hess był ofiarą komunistycznych kłamstw?

oddawać vi

utożsamiam się z tym obrazem

ty na dole

bo nie jestes normikiem który bawi się imprezuje i rucha co weekend któremu trzeba pomóc tylko spierdoksem gnębionym przez wszystkich na własne życzenie który ma sobie radzić sam

ja jestem doomguy

to. patrz to ty, kazdy sie ciebie uczepił kazdy cos chce kazdy chce cie zniszczyc a ty musisz bezwzglednie niszczyc ich bo zło może unicestwic tylko wieksze zło

ale ty... ty bedziesz gorszy

rwij i tnij aż nic nie zostanie

ten obraz ukazuje życie w łupinie orzecha (ang. in a nutshell)

>doomguy
to jest zagładapogromca
debilu jebany

>zagładapogromca

nawet demony gnija z tej polskiej zjebanej ksywy XD

Dlaczego na /r9k/ mi nigdy nie odpisują?