/savižudybė/

Antras leidimas

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=afm0XD3F-j0
bbc.com/news/world-middle-east-43051333
desuarchive.org/int/search/country/LT/deleted/deleted/
vocaroo.com/i/s0UjvUnu5kur
youtube.com/watch?v=2-doD_0R88A
twitter.com/NSFWRedditImage

Pirmas už šeštą valandą

Antras už šeštą valandą.

Ką gero šį vakarą?
Buvau iki ir žiūriu, kad Ginesas atpigintas, tai galvoju paimsiu, nes seniai pirkau. Nieko geresnio, sakyčiau. Bare tai neblogas, bet buteliuose ir skardinėse nieko gero.
Man vienam labiausiai patinka lietuviškas alus? Dauguma užsienietiškų įspudžio man nepalieka

youtube.com/watch?v=afm0XD3F-j0

>fašisty

Nlb geriantis tai perku volfą, nes draugai visi perka ir vos ne mymas toks. Arba tą krieką volfo, kaip boba.

Sėdžiu prie kompo, reik pasimokyt. Ateisiu kas kelios minutės pažiūrėt kas gero gijoj.

APA Volfo normalus sakyčiau. Draugui Bohemijos patinka

Priklauso koks lietuviškas, pvz. tas masinės gamybos kaip Švyturys, tai nieko nesiskiria nuo visų kitų masinės gamybos alų, nors šūdu irgi nepavadinsi. Na o jeigu lendant giliau į visokias mažas daryklas, tai galima įdomesnių dalykų rast. Aš tai prie Lidlo gyvendavau tai šitą brudą pirkdavau, nes gėdos neturiu (šiaip dabar raudonos skardinės, bet google net nuotraukos nėra)

Pakenčiamas. Atsimenu Baltika kažkada iš litro (lyg) skardinės gėriau, irgi pakenčiamas.

Man lengviausiai geriamas Kauno Alaus Šerlokas, o šiaip paskutiniu metu rusiški, baltarusiški ir lenkiški alūs visai nieko.

labas vakaras virai

Lankiškas šitas, jo? Paskutinį kartą gėriau gal prieš kokius pusantrų metų, kai draugas buvo nusipirkęs

Sveikinimai
bbc.com/news/world-middle-east-43051333

Laba

Nebūtinai. Kažkurį Argus ir Volfass virė, nors aš jų nė vieno neragavęs.

jo, yra tokia, atsimenu Mindaugo Maximoj mačiau, o Arguso, tai ir kaina, kaip sakant, nesikąndžioja. Pirmą dieną kai atidarė Lidlą buvo akcija ir po 29 centus pardavinėjo, tai mes dėžėm pirkom

ten neaišku, kiek suprantu Lidlas nusiperka artimiausiam/pigiausiam fabrike gamybos liniją, tai kaip ir tarptautinis alus

Weebą šiandien apie pietus vėl buvo užbaninę. Pranešus modai reaguoja kartais, pasirodo.

Gal nuo nuotaikos priklauso. Man niekaip neišeidavo.
O kaip čia toki trumpi banai?

>trumpi banai
Och tu, mielas vasaros vaike :^)

Pastoviai jis banus gauna ir pastoviai daro ban evasion. Va žiūrėk, praktiškai vien tik jo postai:
desuarchive.org/int/search/country/LT/deleted/deleted/

Sakai apie pietus užbanino.
Nežinau, aš banus gavęs tik mėnesiui ir dienai.

Ai, proxy? Durr...
Beje, Kermitas pavarė.

Kai dėmesio nebegaus tas daunas gal pagaliau nusižudys. Bent aš tikiuosi. Geresni žmonės paliko gyvenimą, o kažkoks parazitas gyvena

Aš dar dienai nesu gavęs.
Tik keliom valandom, trim dienom ir mėnesiui.
Matau, reiks plėst akiratį.

Aš dienai gavau, kai iš kažkokio atlupos pasišaipiau, atrašydamas postu parašytu vien buzzwordais.

Atsimenu kai per cs'ą adminą nušoviau ir davė baną už tai, kad: "campini dx"

Kaip valentino dieną švenčiat?

Valgau, po to gal seriją Sopranų pažiūrėsiu

Atsimenu kai rodydavo per LNK, bet mazgys buvau. Girdėjau geras, rekomenduoji?

IMO per ilgas serialas. The Wire ir Oz dar neblogi.

Labai geras, geriausias serialas kokį teko matyti. Ir smagu šiaip žiūrėt, bet tuo pačiu sakyčiau, kad paliečia daugumą gyvenimo temų. Galima būtų daug čia pasakot, bet paprasčiau pažiūrėt.

Ilgokas, bet išskyrūs porą serijų, tai labai gera kokybė, tai galima sau lėtai, kad ir per metus sužiūrėt, aišku tada gal sunkiau matysis tam tikros temos

The Wire tai gerulis buvo.
Ozo nemačiau, bet irgi panašaus tipo, ne?

Bandau susikoncentruot ir padaryt užduotis, bet nieko neišeina

>ko labiausiai nori gyvenime?
>nebūt durnas

Man taip pat buvo prieš kelis metus, bet dabar jau susitaikiau su tuo.

>tas jausmas, kai nuo kokios 7 klasės prašikai savo gyvenimą
Niekada ne per vėlu pradėti mokytis, j-jo?

Ne, anonai.
Jie visi meluoja.

Katik sugalvojau kai ką labai gero.

Gal norėtum su visais pasidalinti?

Valgau ananasą ir mangą :^)

>:( labai juokinga.

>ir mangą
Eik iš čia, weebas!

pliz no heit

Neskutau barzdos kokius 2 mėnesius. Ūsai jau į burną lenda. Reikia nusiskusti.

Įpratau krantyt ūsus aš

labas

sup lietuvans
two busloads of estis just arrived at the hotel next to my place
what to expect

Labas, pagaliau atėjai.

Nuėjau į /balt/, žiūriu tupi ten pora vargšų lietuvių, nežino kur dėtis.
Man tai auga pakankamai, kad skustis reiktų, bet nepakankamai, kad auginant kas nors užaugtų.

If there's any trouble, just walk away. They're reeaallii slow.
Belgas?

taip

Šiaip jie lenda tik iki tam tikro ilgio, po to naturaliai pradeda riestis į šoną ir nebetrukdo.

Nueik pagalbėt ir pamatysi. Turistai kokie? Ilgai bus? Galėsit pagert ir atšvęs Vasario 16-tą

nesuprantu lietuvos

Mes ir kartais nesuprantam...

Belekaip geras yra Varniukų alus. Ačiū, Veryga blt. Dabar į barą negaliu nupyzdint žmoniškai atsigert žmoniško alaus. IPA pabandykit, pradžiai ir Volfo sueis

Aš irgi jau kramtau, tbн.
>Man tai auga pakankamai, kad skustis reiktų, bet nepakankamai, kad auginant kas nors užaugtų.
Man taip pat. Tiesiog užpiso skustis.

#apelsinųsulčiųgėrimassuminkštymu

>jam nėra 20
Hehehe. Varniukų gali pilstomo nusipirkt.

So what should I do this friday night
some lads invited me to come to a nightclub, though is there a better way to celebrate 100 years of lietuva

Reiktų jaučiu pradėt imt alų išsinešimui. Jau atsibodo tie parduotuviniai ir seniai nieko naujo nemačiau. Gėrė kas tą Volfą prabangų kartoninėj dęžutėj brandintą romo statinėse. Ažuolo statinėse brandintas buvo geresnis ir kainavo du eurus. Šitas, kai pasirodė triis blet kainavo. Dabar žiūriu visur po du

Palauk, pažiūrėsiu.

Oh, wait, you're in Kaunas...

>tas jausmas, kai vienas tavo draugas vergauja Norvegijoj, o su kitu susitinki labai retai
Gal reiks per ilgąjį savaitgalį pasikviest. Nueisim į žydų kapines pagert.

>apelsinųsulčiųgėrimassuminkštymu
Man prašau poros metų senumo vynuogių sulčių iš Vokietijos.
>Reiktų jaučiu pradėt imt alų išsinešimui
Imk belgišką, skanus.

>Hehehe. Varniukų gali pilstomo nusipirkt.
O kaip norėčiau, kad tai būtų tiesa.

I guess nepriklausomybę atbaliavosiu patvory su draugų nupirkta bonke

hey! ;_;

sounds sad

Kur tą Varniukų alų pardavinėja ir kodėl negalima jo pasiimti išsinešimui?

Bent Volfo Belgiškas alus, tai man toks per daug saldus. labiau patinka APA.

Vilkmergės IPA visai neblogas, bent jau man

Kada lietuviškai išmoksi?
Galėsim žmoniškai pasišnekėt.

>pagerti žydų kapinėse
>sad
Nu matosi, kad kažkas žydų kapinėse negėręs, kekekeke.

There's some flag raising ceremony at noon in the Vytautas The Great war museum in Kaunas.

Baruose yra, gal koks alaus šopas yra? Mano miesto Akropoly alaus šope būdavo. Mmm APA irgi geras daiktas būdavo ant smirdančios upės kranto.

Bičai, man belgo biškį gaila :(

Kodėl žydų kainėse gert taip einasi? Kad kapinės, bet nesaugomos?

Varniukų "Metro" kainuoja 2.6 euro, bet labai nesiūlau lįst į tą skylę

pasidaryk kilju, papraktikuosi suomių kultūrą

Viskas jam gerai, geroj kompanijoj gi.

Miškelį prie manęs randasi. Žmonės nelabai užsuka į pačias kapines. Ateina iki pradžios šunis vedžiodami ir išeina.
Šiaip tai atmosfera tokia nebloga. Miškas, jauku

galiu suprasti "labas", "kaip sekasi", "prasau/om" "nesuprantu" etc etc
mokyk mane

nesuprantu

sounds like a hoot

Nežinau. Pas mus išvis net nepasakytum, kad kapinės. Šiaip patogi vieta buvo, nes netoli centro ir augmenija užstoja nuo pašalinių akių viską. Sovietmečiu antkapius perkėlė iš vienos parko pusės į kitą, o kaulų neperlaidojo šelmiai. Tai dabar vienoj pusėj stovi akmenys tvora aptverti, o kitoj pusėj, kur žydai sulaidoti, žmonės šunis vedžioja.
Nors vis dėl to man širdžiai mielesnė buvo pakrantė, kuria kažkokie nenormalūs dabar už ES lėšas parku pavertė.

O jei rimtai, gal žinot ką veikt Vilniuj vasario 16? Ar geras tas karo muziejus, kokios įdomesnės vietos?

Čia 2.60 eurų už kiek? paskutinį kartą bare seniai buvau. Lygtais anksčiau išsinešimui litras už tiek maždaug būdavo

gert ir žaist video žaidimus

>mokyk mane
We already are ;D

Buvęs karo technikos muziejuj? Visai įdomu turėtų būti

>gert
negeriu
>žaist video žaidimus
stengiuosi nežaist

O tokią dieną namie prie PC prasėdėt, tai iš karto depresija ateitų.

už bokalą, ten išsinešimui neduoda ir smirda kažkokiais neaiškiais saldžiais kvepalais, skylių skylė, iš tikrųjų. Yra daug geresnių barų, ypatingai jeigu apie alų kalbam. O šiaip gal gali, kad Vilnius Alaus tose pilstyklose būna? Nežinau, tik spėjimas

Metai su puse kaip čia gyvenu, bet dar ne :(
Leidžia pačiupyt eksponatus?

Kairė - left, dešinė - right

>Varniukų "Metro" kainuoja 2.6 euro, bet labai nesiūlau lįst į tą skylę
Kur blet reikia gyvent, kad Varniukai skylėj tiek kainuotų?

Yeah in writing
Pronounciation is sometimes a bit counter-intuitive, and I've only practised with locals when I've had a few beers, so not much gets remembered

Vilniuj

Lauke stovi dauguma technikos. Kąžinau. Jei nemato gali laipiot jaučiu. Kai buvau, tai su broliu pažaidėm su Bofors prišlėktuviniu pabūklu

Fair. Šiauliuose geram bare 2.3. Kur parduos Vilniuj šventės proga? Baisingai noridi

vocaroo.com/i/s0UjvUnu5kur
Šitas turėtų praverst.

Šitas - this(male), turėtų - should, praversti - to come in handy

Nesuprantu aš tavęs.

youtube.com/watch?v=2-doD_0R88A

I understood blyat and pidoras

His first words!

Kad jau buvo

Žuvėdas - Sw*de, labanaktis - good night

>Žuvėdas - the fish
???????

>ši nuotrauka
>PC gamer plakatai
>CRT monikas
>CS 1.6
>Vilkmergės Moliųgų alus
>Kalnapilio Lite'as
BEVEIK

Fisheater, fishmonger, fishguy*

fish-eater

Kas čia per beveik? Ne TIESIOG turėtų būt?

Ta prasme, BEVEIK gerai viskas. Alus šūdinas.

booty or nebooty
lmao this language