Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

download1649.mediafire.com/bhox2a0oviog/774x1d76rher1ds/KAPA 0.2.5.7z
444.hu/2018/02/15/meg-egy-aramszunet-sem-tudja-megakasztani-az-oktatast-a-bme-n
instagram.com/sonia_nr1/
youtube.com/watch?v=IxdWPIVmlXU
instagram.com/p/BfMf7Big2to/
twitter.com/NSFWRedditGif

Magyars
are
high
quality
p e o p l e

Nem akarok felkelni :(

Irány a gyúrda!

Hogy telt az este a bnnek és Jamalnak?

Szeretitek a Kapát?

Ezmi?

The entire Pannonian Plain belongs to the magyarok

if you think otherwise you are a kurva anyád

Ánonnak összejött a dolog azzal a migráns török kurvával?

Jól. Hülye kurva elbogte magát és a neveltetesemet szidta amiért 5 éves koromban engedték a szüleim h megnezzem a Lény című erotikus sci-fit és emiatt meglegyen életem első merevedése. Soha többé nem osztok meg vele semmi régi emléket.

SLOWvakia

HAHAHAHAHHAHAHAH
AUTISTA

remélem igaz, hahahahahhaha

Annak az ánonnak hogy sikerült a tegnap este aki mondta hogy van egy potenciális gazdag bn?

Haverom pakolta ki a képet, itt van ez a szar: download1649.mediafire.com/bhox2a0oviog/774x1d76rher1ds/KAPA 0.2.5.7z

Amúgy telepítsék Gentoot, korcsok!

Ahha ;)
Kb. mindent elbasztam amúgy amit lehetett, a palacsinta leragadt, úgyhogy azt nem is ettünk, a hús rágós volt és igazából még a rizzsel sem stimmelt valami. A 3 film közül a Kontrollt választotta, alig értette, de mondjuk arra jó volt, hogy a végén már inkább rám figyelt, mint a filmre. A lényeg, hogy a bor jó volt. Lett szeksz a végén, meg ma reggel is.

és akkor emlékezzünk vissza a tegnapi őrjöngésre, hogy mindent az utolsó arcizomrezdülésig meg kell tervezni a siker érdekében
a faszt kell

Fogd be a pofád szűzkorcs

>utána bedugtam a kezem a mikróba de nem volt meleg úgyhogy tuti elromlott
t. etyetemista jány

Tegnap áramszünet volt a q épületben és egy gtks csoport a lift elött álldogált amikor kijöttem a teremből
Nem vagyok a híve az ilyen karok közti örjöngésnek, de ez erős volt

gondolom nem tudták, hogy áramszünet van?

Az egész épületben félhomály volt tesi, csak a tartalék lámpák égtek. Elég nehéz nem észrevenni

igza van te kretén
van, hogy a spontán dolgok jobban sikerülnek mint a megtervezett szarok

Hitler vagyok

mazsihisz vagyok

kiválasztotta a legszarabb filmet, nyilván nem értette, mondom, hogy azt csak a proli magyarok értik. mindenesetre gratulálok a szekszezéshez tesi

De én szeretem a Kontrollt egyébként. Közben mondjuk leesett már nekem is, hogy ebből valószínűleg nem ért semmit.
Köszi amúgy. :D

megint veri a nőjét a cigány a szomszédban :DDD

>a vidéki életforma

Miért nem értik a nem magyarok? Túl komplex nekik?

olyan, mint az üvegtigris, meg a valami amerika, meg az ilyenek, aki nem élte még át ezt a proletár magyar életformát (nem személyesen, hanem közvetetten akár), az nem fog nevetni rajtuk, meg nem fogja érteni, hogy miről szólnak

hogy szőke legyek nagyon magas iq-val kell rendelkezned hogy megértsd a kontrollt

én magyar vagyok mégse értem az üvegtigrist, hől

Azon nincs is mit érteni. Proliknak készült prolivígjáték.

nem csak ott, az egész lágymányoson
elszállt az egész napi munkám rohadjanak le

Szerintem nem kellene egy lapon említeni a Kontrollt az üvegtigrissel meg a valami amerikával. A Kontroll inkább az emberi nyomorúságra játszik rá a másik kettő viszont a proli nézők miatt proli. Szerintem.

Melyik pártra leadott szavazattal ártok a legtöbbet a normálgeciknek?

dk

hát ez lehetséges, de szerintem a Kontroll simán egy fos film

444.hu/2018/02/15/meg-egy-aramszunet-sem-tudja-megakasztani-az-oktatast-a-bme-n KEK

Borgore magyar nője:
instagram.com/sonia_nr1/
mindig a zsidóknak jutnak a jó helyeskék ;____;

Nekem tetszett. A ritka jó magyar filmek egyike.

korcs

ribanc geci nem tudok rá féltékeny lenni

azért megdugnám nyilván

én is akarok dugni

mert v*déki vagy

OwO megoldjuk a problémánk egyszerre ánon

fidesz, intézményesített lopás, állandó anyagi problémák, szandik nem szülnek, nincs boldogság, csak ha csókos vagy

ja és feketézve se lesznek sose a lányok pedig szeretik a nagy faszt

milyen lehet most annak, aki megbaszta 5 évvel ezelőtt valami sítáborban, kek
ugyanez Palvinnal

fidesz

nah nézd vissza az instáját sosem volt ő középosztálybeli. már középiskolában sem átlag jóska baszta

szőröskarú vidéki anyuka házi hamburgert hozott ebédre és most az egész emelet hagymaszagú

ki az a Borgore?

brostep de vicces szövegei voltak és voltak elég egyedi számai
youtube.com/watch?v=IxdWPIVmlXU

már évek óta ilyen fos soundcloud szerű zenét csinál

hogy lehet ilyen zajt hallgatni? szó szerint bántja a fülem

jó hát én sem voltam átlag jóska, és mekkora sztori lenne, ha valaki akit akkor megszekszeztem, most híres modell lenne, vagy valami ilyen DÍDZSÉ ribanca

én imádtam régen, pont akkor voltam kb 16-17 amikor a nagy bulikat csinálta itthon, meg minden házibuliban is ez szólt, tudtam fejből az összes ilyen köcsög számát, régi szép idők hől

Haha korcs

Ezen a videón látszódom :^)
Am nem tartotta sokáig, csak befejezte a gondolatát

Ájm ö nin fó, ájm a nin fó
Áj láv máj mám máj ded end my dildó

A kipát az szeretem

jöttök ölni? :D

ölelni?

magadat

magamat hogy öleljem?

...

akkor az animepárnádat

Van aki tényleg megnézte a black panthert itt? Jó volt?

bnnek tetszett

Ezek a F*desz szavazók.

Nézzétek az Enzsi is olyan mint mi. Egy nyomi aki Valentin napon is egyedül van.
instagram.com/p/BfMf7Big2to/

pro tip:
csak tegnap posztolta, de korábban csinálta a képet
úgy néz ki ez a kép szerinted, mint ami tegnap készült a hóesésben?

D:

az összes normálbuzi kollégám zsigeri gyűlölettel tud csak beszélni a fideszről, úgyhogy a válasz a kérdésedre a fidesz

az önámítás egy bizonyos szint után káros

>Soylent Green megemlítve
bázisolt Mariska, alacsonykulcsosan vöröspirulázza a prolikat

gecc meg se néztem hogy volt-e valentin-napi fonál Sup Forums-n pedig azt meg szoktam

Olvassátok el amit írt a kép alá buták

de akkor mi van az olasz bikával?

Hát nem azt hogy akkor csinálta a képet

Igen de azt írta hogy csak ilyen képet tud posztolni Valentin napon és gondolom azért mert nincs kanja és még mindig szűz

Bizonyára

nem ezt írta

tanulj meg olvasni vagy angolul, buta béka,de mindegy álmodozzál ha úgy esik jól

>Everyone is posting sexy lewds or couple photos and here I am ruining your feed with my awkward potato derpness. This is all I can give to you today, my personality!
Ahahah anyways Happy Valentine's Day for everyone who is celebrating it! And happy regular Wednesday for those one who aren't celebrating it.

egy szóval nem írja, hogy tegnap készült a kép

>This is all I can give to you today, my personality!
Fogyatékos kutya gecy, ez azt jelenti hogy csak ezt tudja adni mert ha lenne csávója akkor közös képet posztolna vele. Enzsi szűz. SZŰZ!

ez azt jelenti, hogy Valentin-napkor nem tölti az időt fotózkodással, hanem egy random régi képet gyorsan beposztol, aztán szalad a csanád ágyába

haha, igen ezt jelenti eliza, az új "nőd" egy szűz

ne legyél már ennyire buta gecc
nyilvánvalóan arról van szó, hogy nincs faszija
az olasz csődör kitágította tubaöblösségűre aztán dobta

bárcsak velem is azt csinálná

Kussoljatok idióták. Inkább ti is küldjetek pénzt a patreonjára. Én havonta legalább 20 ezret utalok neki a diákhitelemből. Cserébe hetente szkájpol velem és azt mondta hogy kedvel engem. Nem említette hogy lenne barátja szóval leszophattok.

az egész jó

hitler vagyok

ő az aki nem akarja hogy kiegyed a sejehaját?

csak ilígy vagy a mi prolijainkra mert a szoci nyugdíjasok nem tudnak angolul

rábasztál, az olasz macsók mind betegesen heterók

én is

>tfw outhunning the Hun
there is no greater joy

fuck me, i got hooked on this game something bad
played it for five hours yesterday and i have a ton of things to do

szar játék

én vennék ilyet de a szüleimmel élek még

>5 hours
cute, this game is ridiculously addicting, and hella rewarding once you got the hang of the combat. Though recently I feel more like a travelling merchant trying to find people who can afford the insane amounts of armours and weapons I pull off dead bandits.

Post pepik.
>from mounted man at arms to proper knight
also the Burgher and Local Hero perks are insane, you literally one hit anyone in the perks range.

>Lady Stephanie
went for the low hanging fruit i see

anyway, i'm pretty early into the game
i learned to read and started the quest to go hunting with Hans but I had to go to sleep before the boar hunting part. i like how the game subverts the spoiled rich kid stereotype, he's starting to seem like a nice guy

lesz céges kvízparti este, de nem nagyon ismerek senkit azok közül akik ott lesznek (köztük több cukipite), és páros csapatokban kell majd játszani
elmenjek?