/polska/

Edycja Miłosci gimbazy i kosmicznej fazy

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=XGqG387PGig
themiserymod.com/
youtube.com/watch?v=c7rCyll5AeY
youtu.be/geW9EQiCJTM?t=3m25s
twitter.com/NSFWRedditGif

jestem w pierdolonym szoku, spedzilem ostatnie 7 godzin placzac i pijac wude z gwinta w lozku jestem tak bardzo wkurwiony i rozemocjonowany w tym momencie ze nie mam slow, znacie ta apke do randkowania bumble? to jak tinder tylko ze w nim dziewczyny musza zaczac rozmowe. zrobilem profil i uzywalem go przez ostatnie dwa tygodnie, nie jestem oblechem i pare razy mowily mi dziewczyny ze jestem przystojny a w "rate" nitkach dostawalem 7.34/10. mam 25 i jestem dosc dziany mam prace i robie 45tys rocznie. jedyna rzecz to ze jestem niski, tak bardzo niski - 160cm. no i ustawilo mnie z dziewczyna na tym bumbl, nie czytalem jej "bio" bo byla w chuj ladna, spokojnie 10/10 i jest na medycynie na tym samym uniwersytecie co ja. w kazdym razie pisalismy przez dobre 12 godzin bez przerwy, o ksiazkach, sztuce, literaturze, jedzeniu, przyszlych celach w zyciu, filozofii... zapiera dech w piersiach i fizycznie i intelektualnie. i potem zapytala mnie ile mierze, odpowiedz zajela mi moment, potem otworzylem jej bio i okazalo sie ze ma 175cm. myslalem zeby sklamac i powiedziec jej ze mam 180 czy cos ale jakbysmy sie spotkali to przeciez by wiedziala ze jestem zakompleksiony itp. napisalem jej ze mam 170, zadnych zartow itd poprostu napisalem "170". dwie minuty pozniej mnie usunela. zadnego "jestes fajna osoba tylko po prostu lubie wysokich mezczyzn", zadnej sympatii, zadnych zyczen powodzenia tylko wyjebany po tym JAK DOBRZE nam sie pisalo przez 12 godzin. tak kurewsko nienawidze kobiet. nienawidze siebie i chcialbym umrzec. nienawidze swoich rodzicow ale najbardziej mojej matki za zrobienie gowniaka z gosciem ktory ma jebane 159cm. powinienem sie byl urodzic dziewczyna to nie jest fair tak bardzo siebie nienawidze JEBAC SPOLECZENSTWO

W tym roku pojadę na meet&greet wymacać ręce idolkom.

ehhhhh

Bobs...
Vagene...
Purity...

nie wiem co zainstalować i do czego

ale sie obsralam anoni
youtube.com/watch?v=XGqG387PGig

jak masz mocnego kompa to bierz misery 2.0 do CoP
themiserymod.com/

pierwszy raz grasz?

Mam syndrom gimbusa ale chce się zakochać

nje

autumn aurora 2 do SoC poletzam
>misery
smrut

to juz nawet kaczyński był od ciebie wyzszy

youtube.com/watch?v=c7rCyll5AeY
youtube.com/watch?v=c7rCyll5AeY
youtube.com/watch?v=c7rCyll5AeY
youtube.com/watch?v=c7rCyll5AeY

Jak gracie w stalkera to bierzecie tą dojebaną zbroje która jest ukryta na strychu zaraz ja początku gry?

aa2 co chwil ami kraszował chuj go wie dlaczego

dlatego wlasnie usuwają gimnazja

おっぱい

zeby sie stoch wypierdolił kurwa na tej belce

To przykre że za 10 lat nie będzie już czego słuchać w polskim rapie, bo zaleje ten kraj, fala pseudo raperów na autotiunie, ameryczka, teksty bez przekazu itd i nostalgicznie trzeba będzie wracać np do takiego Palucha żeby posłuchać prawdziwego rapu, delektujcie się się tym rapem bo niedługo to zniknie

Przynajmniej jesteś wyższy od ojca. On przy 159 cm wzrostu zaruchal. Twoje potencjalne dzieci żadnymi gigantami też nie będą.

>Polski rap
>dobry

nie lubię pić alkoholu, być pijanym etc
ale lubięmieć kaca
nie takiego z rzyganiem i sraniem wodą z dupy, ale jak się obudzę, wrzucę aspirynę i opiję się kawy oraz wody z cytryną i cukrem to czuję taki głęboki błogostan już do końca dnia

japa grecki

21 lat i ani razu mnie dziewczyna nie przytulila ja pierdole nie jestem czlowiekiem nie moge sie nazywac czlowiekiem jak mozna byc czlowiekiem ktory rozwojowo ma 10 lat majac dwa razy wiecej

moj plemnik musial oszukiwac jakies skroty brac do jajnika jak w need for speed bo to jest niemozliwe

smiec juz nawet nie ludzki

>Słuchanie rapu
No przecież to muzyka dla zatwardziałych recydywistów. Już nawet metali bardziej szanuję.

>gdy grecki zaczyna postować
echh...

na szczęście jest TPS ulicy prawdziwy głos

zapostuj ten z cum na jej cycki i fuck jej mózg

to niekoniecznie musi byc prawda moja matka ma 160, ojciec 165 a ja 185 nawet majac niskich rodzicow masz szansę na bycie wysokim

MY BYLIŚMY CZARNUCHAMI i guwno

Chciałbym cum na jej cycki, jeśli się to, co próbuję powiedzieć. Będę szukać dla niej umieścić torbę na nosie, i fuck jej mózg, tylko przystąpić do cum na jej cycki. Bóg cholera, patrzeć na te cycki. TYLKO WYOBRAŹNIA. dosłownie najlepsze cycki na świecie i nawet nie żartuje.

co sie stanie ze zdrowym czlowiekiem ktory przez rok nie wychodzilby z domu?

Zaloz se gowno konto na sympati
Poszukaj jakiejs brzydkiej grubej albo bez zdjecia
profit

Pasta

25 lvl i dalej nietrzymajacy tutaj. Albo się nauczysz mieć na to wyjebane i zaakceptujesz swoje miejsce na świecie albo kupisz sznur i zadyndasz na sośnie.

zdrowy człowiek by wychodził

jestem studentem i mam egzaminy wspominalem juz ze jestem studentem i studiuje i mam egzaminy? mialem egzamin u promotora w ogole studiuje w poznaniu i mieszkam w akademiku i studiuje bo jestem studentem i nie moge zamknac ryja na temat moich studiow bo jestem studentem to znaczy ze studiuje i mam egzaminy ktore zdaje albo moge nie zdac i mam egzamin u promotora bo jestem na piatym roku i mieszkam w akademiku w poznaniu bo tu studiuje i jestem studentem co mieszka w akademiku tu i studiuje i ma egzaminy bo wiecie jestem studentem i studiuje ale na wyklady nie chodze potem egzaminy i spotkania z promotorem ale sie nie ucze bo sa drugie terminy a melanz w akademiku wazniejszy hehe takie zycie studenta wiec tak jak mowilem studiuje w poznaniu i mam egzaminy i mieszkam w akademiku bo jestem studentem ktory studiuje i mieszka w akademiku w poznaniu i mam egzamin u promotora na ktory sie tylko rano uczylem a poza tym sie nie ucze bo jestem studentem ktory studiuje i wazniejsze jest sie najebac w akademiku ruchac studentki jak prawdziwy student ktory mieszka w akademiku tak jak ja i studiuje ale nie chodzi na wyklady i sie nie uczy na egzaminy bo sa dugie terminy hehe jestem studentem i studiuje w poznaniu ale nie chodze na wyklady bo nie trzeba i mam egzamin ale wcale sie nie uczylem tylko postowalem tu i mam egzamin u promotora na ktory uczylem sie rano bo wczesniej nie moglem bo mieszkam w akademiku i pilem alkohol i ruchalem studentki wiec nie moglem sie nauczyc bo jestem studentem ktory studiuje i mieszka w akademiku takie jest zycie studenta ktory studiuje i mieszka w akademiku i ma egzaminy ale sie nie uczy bo sa drugie terminy wiec nie trzeba sie uczyc i chodzic na wyklady bo tak robia studenci ktorzy studiuja i mieszkaja w akademiku jak ja student ktory studiuje i mieszka w akademiku i ma egzamin jak to studenci ktorzy studiuja tacy jak ja bo studiuje w poznaniu i jestem studentem i nie chodze na wyklady i mieszkam w akademiku i sie nie ucze na egzaminy

to ja
w tym ze od 3 lat wogole

Rób matce naturze loda za ten szczęśliwy rzut kostką w takim razie

wyobrazilem sobie ze rucham koreanke i mi stanela pala

Prawiczków starszych niż 16 lat zamykałbym na oddziałach zamkniętych bo pewnie jest z nimi coś nie tak i kto wie czy palma nie odbije i komuś nie zrobią krzywdy jak Elliott
Tacy ludzie nie powinni mieć bezpośredniego kontaktu ze światem, siedzieliby sobie w pokoju bez klamek i mogliby tylko postować na /polska/

nie robiles zadnych badan typu morfologia i ob nie?

Nastolatkowie jarający się jutuberami zaraz się zlecą i będą się wymądrzać i rzucać argumentami, nad którymi myśleli od rana XD wypierdalac z tym ścierwem jakim jest "rap" jutuberów. A jeśli, któryś się spina do Palucha, to chuj Ci w dupe. Ten człowiek zrobił dla polskiego rapu tyle, co Twój idol nigdy nie osiągnie. Zresztą, co ja będę się produkował: 50 mln wyświetleń pod kawałkiem mówi samo za siebie ;) Już rzucajcie się na mnie subskrybenci i wielcy fani Waszych "gwiazd"

user ,ja...
Moze pora na sprawdzenie swoja dna

Prawda jest taka, że Polska potrzebuje "najazdu" imigrantów jak ryba wody. PiS miał do przyjęcia zaledwie kilka tysięcy uchodźców i odmówił jakoby było to zagrożeniem dla polskiej "kultury" (mając na myśli ochronę tego co w polakach najgorsze) i bezpieczeństwa. Tymczasem te kilka tysięcy to drobnostka wobec dziesiątek/setek tysięcy, które Polska przyjmowała w latach poprzednich. I co? Świat się skończył? Polacy nawet tego nie zauważyli.

"Multi-kulti" to jedna z najlepszych rzecyz, jakie mogą spotkać społeczeństwo. Weryfikuje stereotypy redukując ignorancję, rasizm i nacjonalizm, otwiera na odmienność, ułatwia a nawet wymusza poznawanie innych kultur i sposobów myślenia - wszystko, od czego stroni całkiem spora częśćniedorozwiniętych mentalnościowo społeczeństw, takich jak np. społeczeństwo polskie.

Zamykanie i izolowanie się na setki tysięcy ludzi potrzebujących miejsca do życia z powodu agresji pojedynczych jednostek to nie rozwiązanie tego problemu, tylko jego PRZY-CZY-NA.

Zagrożeniem nie jest inność, tylko ignorancja, separacja od inności i kultywowanie "tradycyjnych wartości" pochodzących z religii i konserwatyzmu - proszę chwycić się krzesełka - PO OBU STRONACH. Prawica obyczajowa za pomocą konserwatyzmu, izolacjonizmu i nacjonalizmu (chrześcijańskiego), chce rozwiązywać problemy i zagrożenia wypływające z konserwatyzmu, izolacjonizmu i nacjonalizmu (islamskiego)!

Dlaczego więc, do kurwy nędzy, kiedy takiemu patriocie pali się dom, to dzwoni po straż pożarną, a nie po podpalaczy?! Ano z tego samego powodu, dla którego tam gdzie konserwatyzm, nacjonalizm i prawicowość obyczajowa niemal zawsze znajdujemy również teizm - wszystkie one budują na tej samej podstawie nielogiczności, ignorancji, uwstecznienia i - nie bójmy się nazywać się rzeczy wyczerpujących definicje - głupoty.

debilu pewnie jego matka puscila sie z wyzszym
pozatym
>185 nawet majac niskich rodzicow masz szansę na bycie wysokim
>185
>wysokim
przeciez 185 to jest jeszcze niska osoba

user od past masz może tą jedną z "dlaczego nie mogę znaleźć chłopaka"?

...

Czina skończ. Zaraz ostatnia dziesiątka będzie skakać.

nie mam
nk zapostuje to sobie zapiszę

t. user z czarnobyla

Mamę narzeka na nadwage
>to pobiegaj, jak nie chcesz sama to ja mogę z tobą
>Ehh suny ja jestem zmęczona po pracy nie mam siły. Lepiej zacznę palić papierosy to schudne
Dieta cud

gdzie tu widzisz czine

Ehh, czemu nie mogę znaleźć dobrego chłopaka? Dziś są moje 19 urodziny i jeszcze nigdy nie miałam chłopaka. Wszyscy chłopcy w mojej byłej klasie liceum to gbury zainteresowane tylko piłką nożną, samochodami i seksem.

Chciałabym czułego, rozsądnego chłopca z którym mogłabym miło spędzać czas, oglądać anime (moje ulubione to Naruto i One Piece) i grać w gry komputerowe (Overwatch i lubię też LEGO Star Wars ale pierwszą część bo oryginalne epizody są straaasznie nudne.)

Mam nadzieję że kiedyś w moim życiu pojawi się taki chłopiec i będziemy mogli wziąć ślub i kochać się po chrześcijańsku...

To moje zdjęcie jeżeli ktoś chcę się poznać.

nie
caly czas siedze w ciemnym pokoju i jestem mocno blady na twarzy
chociaz rece mam troche opalone ale nie wiem dlaczego jak praktycznie wogole nie widze slonca

ps. Na obiad pełen talerz ziemniaków i mięsa
>synek co ty tak mało jesz

ile za talerz kimchi?

A kto niby pierdoli o kimci od paru dni? Przecież to dosłownie jego styl, to całe koreopostowanie. Tak samo robił z Szymborską.

W przeszłości wyraz „szkop” (do dziś zachowany w wersji „skop”) oznaczał w polszczyźnie kastrowanego barana[1], a także – jako zapożyczenie z niemieckiego – naczynie (częściej dziś używane w formie „szkopek” lub „skopek” – mała miska)

>wogole

zapomniales dodac ze lubi tureckie telenowele i ksiazki o wampirach

at all

lost to jest najchujowszy serial kiedykolwiek zrobiony gdyby nie kate zeby walic do niej tego slynnego konia to nikt by nie ogladal doslownie hehe mati jestesmy na wyspie i tu jest jakis domek i tam jakis typo tajemniczy ej jestem gruby i duzo jem X-DDDDDD kurwa ree wezcie mnie z wyspy tej chce do maka bo kupony mam i sie skoncza a ja chce jest a ja jestem afgancem i torturowalem male dzieci w kabulu ale tera jestem dobry ziomekiem XDDDD KATE MUSIMY WROCIC kumacie to nawiazanie??? tak to do serialu lost haha jestem wielkom fankom heheh X00D)D)D)D)D0DD_D_D_

Polski rap i hiphop nigdy nie był dobry

>spedzilem ostatnie 7 godzin placzac i pijac wude

ja to samo tyle ze bez plakania

>te wszystkie nowocioty w tej nitce które nie rozpoznają past
wypierdalajcie z powrotem na wykop

>matura z matmy na 90%
A wy co kurwa spierdony obsrane?

Beka z was.

>pieniądze mieć
>z polski wyjechać chcieć
To się w życiu liczy, ale lepiej oglądać anime i być jebanym przegrywem, co nie?

Beka w chuj.

blagam sok z cipy mi daj daj sok z cipy
Daj mi go zrob kimchi bo je bardzo lubie to moje ulubione nie to co polskie zarcie gowno tylko sok z twojej cipy z kimchi moj ulubiony XDDDD

90% z matmy miec do korei wyjechac chciec kimchi pod macha miec

>to konfunduje polaka

kurwa jaki ty jesteś zjebany. nie wyobrażam sobie jak można mieć tak spierdolone życie prywatne żeby rozpaczliwie szukać rozgłosu wśród przeważnie anonimowych użytkowników serwisu internetowego, kurwiąc się w najgorszy sposób. cała twoja bytność na czanie to jeden wielki desperacki krzyk i próba zwrócenia na siebie uwagi.
nawet mi ciebie nie żal.
śmieciu.

TO JEST KIMCHI DOBRE I SMACZNE
NIE DLA POLAKA ROBAKA TO
DLA PANA TO!

A wiesz że na zachodzie robi sie gierki z myślą o 30 latkach? Widzisz taki John Smith z zachodu to sobie może pozwolić na rozrywke powtarzaj za mną polaczku bo wiem że nie słyszałeś

ROZ-RYW-KA

to jest wtedy kiedy twój Janusz Overlord nie pizga cie batem w Januszexie w którym zarabiasz w przeliczeniu 500 euro w najlepszym wypadku. Więc wraca sobie taki John ze swojego korpo w którym zarabia 180k i odpala God of Wara i nikt mu tego nie wypomina bo kto bogatemu zabroni a że na zachodzie każdy jest bogaty to nikt innemu sie nie wpierdala w życie.

A w polsce? W polsce jak w gułagu. Wraca taki Mirek Pepeszczyński i za te 30zł które mu zostały to będzie co najwyżej chlał jego nie tylko nie stać na rozrywke ale i on nie rozumie konceptu korzystania z życia jemu roscyjscy panowie już wiek temu wpoili
>PAMIĘTAJ JANUSZ ŻYCIE TO NIE BAJKA ZAPIERDALAĆ TRZEBA

i teraz powtarza to jak mantre MUSZEM ZAPIERDALAĆ SZCZĘŚCIE TO WYMYSŁ PEDAŁÓW Z ZACHODU POLAND STRONK NASZE KOBIETY ZOSTAWIAJĄ MĘŻÓW DLA ZAGRANICZNYCH, MAMY HISTORIE PORAŻEK I NIC NIE ZNACZYMY NA ARENIE MIĘDZYNARODOWEJ ALE PRZYNAJMNIEJ MAMY TZW HONOR I ZASADY CZASAMI CHYBA MOŻE

slav - slave

będe grał w gierki i może nawet czytał komiksiki jak mi sie zechce bo raz że mnie stać, dwa że żaden untermensch hodowany specjalnie jako tania siła robocza mi nie będzie szczekał co mam robić a trzy bo co innego mam robić w domu

więc chuj ci w dupe

>she's lower than human
>i bet she doesn't even have ten fingers
co miała przez to na myśli?

kurwa jaki ty jesteś zjebany. nie wyobrażam sobie jak można mieć tak spierdolone życie prywatne żeby rozpaczliwie szukać rozgłosu wśród przeważnie anonimowych użytkowników serwisu internetowego, kurwiąc się w najgorszy sposób. cała twoja bytność na czanie to jeden wielki desperacki krzyk i próba zwrócenia na siebie uwagi.
nawet mi ciebie nie żal.
śmieciu.

jebany google usunął opcję pokaż obraz teraz muszę klikać jak debil
jaki search engine polecacie?
czy yandex to /nasz koleś/?

zart jest na tobie, ja nawet liceum nie skonczylem
9 lat zycie jak w madrycie a tobie jak dobrze pojdzie to grazynie kielbase abdula zafundujesz w egipcie na emeryturze

>Wiesz Piotrze, z wielką mocą związana jest wielka odpowiedzialność. Roman Dmowski zwał ją "Ciężarem białego człowieka." Ja sam nazywam ją tak jak ją widzę: odpowiedzialnością pana za tresurę niewolnika.
>Bronisław patrzy się wprost do kamery
>"Czarnuchy, żółtki, latynosi...Naszym zadaniem jest ucywilizowanie ich, a jeśli nie podołamy? Będą wisieć na drzewach. Dzień sznura jest blisko Piotrze. Powiesimy każdego czarnucha w tym kraju albo zakujemy w kajdany w ciągu następnych 10 lat, i niech Bóg sprawi że jeszcze tej samej nocy zostane postrzelony podczas kradzieży samochodu, jeśli się myle. Niech Bóg błogosławi Polską Partię Nazistowską."
2002 to był inny czas...

90% z matury rozszerzonej z matmy
KURWA JA SIE TUTAJ MARNUJE POLAKI ROBAKI
W STANACH KURWA DLA GOOGLE POWINIENEM PRACOWAĆ

wyglada jak śledzie z papryką sezamem i szczypiorkiem żbsz

tak długo jak nikt mi nie podawałby żadnych leków zgodził bym sie na taki układ żbsz

>youtu.be/geW9EQiCJTM?t=3m25s

>wyjdź dziś z domu w krakowie (najlepszym mieście)
>mam pieniądze i chcę wyjechać z polski to sobie myślę a co tam pójdę na burgera
>weź ze sobą ceryfikat pochodzenia gdzie jest wyraźnie zaznaczone że jestem sarmatą (scytem) a nie polakiem
>pójdź do Moaburgera a nie do McDonalda bo mam do siebie szacunek i mnie stać
>ochroniarz przy wejściu sprawdza mój certyfikat pochodzenia
>"Dobrze, a mogę prosić pana wyniki matury?"
>podaj mu drżąca ręką dokument na którym wyraźnie widnieje "Matematyka: 89%"
>ochroniarz patrzy chwilę na wyniki, to na mnie i wreszcie mówi
>"Masz trzy sekundy żeby stąd spierdolić albo dostaniesz tube na ryj"
>wróć do domu i zamów hawajską bo bogu dzięki jest od 70% z matury
A wam jak dzień minął zuchy?

skonczcie z tym autyzmem

200 iq
90% z matmy rozszerzonej
brak uczuć

Jestem niemieckim nadczłowiekiem

pierdzę

>tug 40% na maturze z polaka i tylko kfc mogę zamawiać
było się uczyć

to czemu chcesz ruchac te chinki panie ubermensch ?
nie szkoda ci takich dobrych genów marnować ?
nie wstyd ci zdradzac rase?

ja akurat mialem 34% z polaka XDD

parzyste gram w furi
nieparzyste czytam mango

Od ilu iq można mieć dziewczyne (loche)?

duble grasz w margo

>tug chcesz zrobic w domu pizze ale niemasz certyfikafu na uzywanie cyrkla

>od ilu
do* żbsz

też sie z tym borykam nie moge juz latwo zapisywac obrazkow z google images i postowac ich na /polsce/

160

Do 80

0 bo kurwy nie obchodzi iq tylko TWARZ WZROST i RAMA

>40% z polskiego
>90% z angielskiego
feel good maan