/polska/

edycja na szybko

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=_aRu_3WvE6c
youtube.com/watch?v=WCqaXfFJD9c
youtube.com/watch?v=JQGRg8XBnB4
youtube.com/watch?v=Tx9WyKtLzio
youtube.com/watch?v=1Fbd13FMBtU
youtube.com/watch?v=md6xHtNuw8I
youtube.com/watch?v=FmA6U5rXl38
youtube.com/watch?v=xc4sxkZEHYg
twitter.com/SFWRedditVideos

Hobby dla powaznego doroslego czlowieka?

Pamiętacie jak Bob Dylan dostał nagrodę Nobla?

Modelarstwo jest świetne polecam.

podgrzałem tą tortillę i właśnie jem
bardzo smaczna, prawie jak dopiero kupiona
warto było podgrzewać

kurwa

anime

sprawdzanie sposobów na samobójstwo

nie ma, wszystkie 'poważne' hobby są pretensjonalne więc prawdziwie poważni dorośli ludzie ich nie uprawiają

jest user od broni?
jaka jest najkrótsza długość lufy, jaką możesz posiadać w strzelbie legalnie w polsce?

strzelectwo

kurwa chciałbym być se takim Fenrizem
youtube.com/watch?v=_aRu_3WvE6c

to zależy ile ci w dupe wejdzie pifpafku

taka żebyś sobie palców nie ujebał
w Polsce nie ma przepisów jak w USA że strzelba musi mieć ileś tam cali długości czy karabin zanim będziesz musiał zarejestrować to jako SBR

Kurwa dajcie tako

dwa palce się nie mieszczą

jestem lewakiem i strzelcem i w dupę wchodzą mi tylko murzyńskie kutasy imigrantów a nie lufy broni

nie ma obostrzeń na minimalną długość broni jako całości?

pisanie prostych skryptów w bashu
ale większość ludzi nawet nie rozumiała co pisze. nawet jak dało im się gotowy skrypt to nie umieli go odpalić. tak, napisanie chmod +x skrypt; ./skrypt przewyższało ich umiejętności

sos do modelu?

Programowanie

>chmod +x skrypt; ./skrypt
bash skrypt
robi to samo
a nie trzeba zmieniać uprawnien

t. kuc

Nk jak zainstalowac honey select

nic takiego nie pamiętam jak się uczyłem prawa polskiego w sprawie broni
bo tak na logikę po chuj takie coś miałoby być?
przepisy w USA są pojebane więc na nich się nie bazuj, bo wg nich karabin bez kolby to pistolet

dzis jest dobry dzien
korab nie postuje

kocham polske i polakow

wieczorem wróci
t. insider

>bo wg nich karabin bez kolby to pistolet
czyli gdybym miał w usa kupiony karabin m4 i odkręcił/odpiłował kolbe to bym musiał go przerejestrować na pistolet ?

ściągnij sobie preinstalowaną paczke albo po prostu zainstaluj i dorzucaj patche i mody wg kolejności z instrukcji w OP jakiegokolwiek threadu na temat gierki

nie wiem anonku nie orientuję się bo mnie nie stać na takie hobby na stan dzisiejszy.
Na logikę minimalna długość żeby utrudnić schowanie broni pod kurtkączy ki chuj, byłem święcie przekonany że coś takiego istnieje.
Dlatego pytam.
Chciałbym kupić sobiępompkę z lufą krótszą niż takie zwykłe myśliwskie bo wyglądają przekozacko.

eh anoni nie mam na nic enegii i siły i w ogóle nie chce mi się nic robić najchętniej bym tylko leżał w łóżku i oglądał anime pomocy co robić

>ludzie na studiach nie umieli zrobić czegoś takiego
poprawiłeś mi humor user, dzięki

>Dwadzieścia lat minęło jak jeden dzień
>Nie masz co wspominać? Lepiej swe życie zmień

tak wyobrażam sobie moje kolejne 5 lat życia

>tug znalazłeś gierkę, w krórą nie jesteś nareszcie gównem totalnym
kocham czaszkoloszki

ja zwalilem i tez tak mam

>te wszystkie pieniądze które przepierdoliłeś na stimie na jakieś chujowe indyki których nawet nie włączyłeś
kurwa gdybym tylko mógł cofnąć się w czasie i wydać ten hajs na alkohol albo cokolwiek innego

Ja pierdole jakie downy. Jaka uczelnia?

dosłownie ja przez ostatnie chyba 3 lata

co ma do tego walenie? robie to ok. 2 razy dziennie

politechnika poznanska

>co ma do tego walenie? robie to ok. 2 razy dziennie
zanim zwalilem chcialo mi sie walic teraz mi sie nie chce
opuszczą cie checi do zycia

nie jestem w stanie zrozumiec jak ktoś na studiach może być taką amebą

jak na studia drugiego stopnia z informatyki przyjmują ludzi po zarządzaniu to co się dziwisz

w m4 nie odkręcisz kolby bo ma tubę na końcu karabinu na sprężynę powrotną
ale to tak nie działa
jak masz karabin z lufą krótszą niż chyba 16 cali to musisz go zarejestrować jako SBR aby legalnie móc dołożyć do niego kolbę, bez tej rejestracji nie możesz legalnie mieć na nim kolby i wtedy kiedy nie masz papierka na SBR i nie masz na tym karabinie który ma tą krótką lufę kolby, według prawa karabin jest pistoletem
jest to głupie i pojebane
krótsza lufa oznacza że pocisk będzie miał mniejszą prędkość wylotową przez co leci na krótszą odległość i jest mniej celny
ale to prawo jest głupie bo technicznie karabin z krótszą lufą jest mniej celny
>Chciałbym kupić sobiępompkę z lufą krótszą niż takie zwykłe myśliwskie bo wyglądają przekozacko.
po pierwsze pompki takiej krótkiej nie znajdziesz chyba że kopiłbyś sobie super shorty (pic related) ale nigdy nie widziałem w Polsce aby ktoś sprzedawał
po drugie sama konstrukcja strzelby cię ogranicza bo lufa nie może być krótsza niż konstrukcja pompki
a po trzecie nikt takich nie sprzedaje w Polsce więc jak się zdecydujesz to musisz kupić zwykłą strzelbę i iść do rusznikarza aby oni ci to skrócili

to ja chyba zmieniam kierunek jak tam takie debile są

siemanko
zgadnijcie kto najglosniej na gorzkich żalach spiewal

hahaha kurwa n shiiieeet xD
#jewishandpolishdeathcamps
also
come to kotchan.org/int p*les

teraz wszyscy debile i ludzie, którzy się kompletnie tym nie interesują będą się pchali do IT jak to było z każdym innym profitowym kierunkiem.
Później wystarczająco z nich przejdzie dalej, żeby low tierowi kodziarze mogli zacząć zarabiać 2800 brutto
tak będzie

>tug chcesz zacząć studiować informatykę, bo mając 18 lat nie byłeś zbyt rozgarnięty przy wyborze przedmiotów na maturze i kierunku, a ze swoją maturą się tam nie dostaniesz
>studenci nie potrafią nawet raczkować w linuksach

O ja pierdolę.

>inb4 na chuj ci studia, sam się naucz
Jestem pojebem i chcę mieć papier.

Byś się kurwa zdziwił.

Jak studiowałem ratownictwo to na trzecim roku w ramach zajęć z nauczania poszliśmy do grupy czwartego (!) roku kierunku lekarskiego zrobić im zajęcia z kwalifikowanej pierwszej pomocy. Jedna głupia pizda po czterech latach nauki nie wiedziała jak osobie bez kontaktu sprawdzić oddech. To była pierwsza czerwona flaga.
Robiłem jako pozorant, przez zęby wycisnąłem "oddech sprawdź" a ona mi kurwa palce w usta pcha żeby szczękę otworzć.
Już nie wspomnę że nikt z grupy około 16 osób nie wiedział jak wygląda obrzęk płuc (takie w chuj charakterystyczne charczenie przy oddechaniu, nie da się pomylić z niczym innym) i co zrobić (leki moczopędne).

Edukacja w polsce to jebany mem a dyplom z polskiej uczelni warty tyle co z pierdolonego mozambiku.

ale nuta
youtube.com/watch?v=WCqaXfFJD9c

inna uczelnia (nie powiem jaka) here, jak byłem w licbazie to też wydawało mi się że studia i matura to poważny biznes a jak dostałem się na infę to znalazłem się w grupie z takimi debilami że ja nawet nie wiem jak oni się tam dostali

>a ona mi kurwa palce w usta pcha żeby szczękę otworzć.
moze to byl gwalt tylko o tym nie wiedziales

youtube.com/watch?v=JQGRg8XBnB4
youtube.com/watch?v=JQGRg8XBnB4

>bez kontaktu
w sensie bez kontaktu fizycznego
to tak sie da ?

is and he

Jeśli chcesz kucować only to staraj się wyłapać software house który prowadzi od czasu do czasu warsztaty. Zazwyczaj daje ci to bonusy jak będziesz aplikować tam. Tam gdzie zarząd ma chociaż pół mózgu to nie będzie patrzeć ci na papierek i cię przyjmnie jak umiesz zazwyczaj jakiś język +frameworkktórego używają i nie piszesz spaghetti.

>chiński film propagandowy o terakotowej armii
>rekonstrukcja prac archeologicznych z 1974 roku
>robotnik ma na nogach współczesne trampki i skarpetki z logiem firmy Kappa
się kurwa popisali
ale spinka z hehe Mao musi być

W sensie pacjent nie odpowiada. Nieprzytomny.

>byń mno
>gadaj ze studenciakami he he filologii angielskiej
>w pół roku się samodzielnie nauczyłeś mniej wiecej tyle ile oni w 3 lata

ty ale to kurwa w gimnazjum tego uczą

A-ale jak nie ma papierka to w pracy będziesz miał szanse na awans i ktoś spyta gdzie papierek i nie awansujesz

To. Robiłem chwilę w prywatnym szpitalu jako niewolnik (tzn. """"""stażysta"""""") od tonerów, wsparcia "ajti" i innego gówna dla ameb. Autnentyk:
>doktór X z jedynki ma problem z komputerem, weź zejdź i napraw
>schodze
>co się stało?
>"komputer nie działa jebany czarnuchu"
>komputer jest wyłączony
>wciskasz przycisk "Power"
>bootuje się normalnie
>Window$ odpala normalnie
>włączasz apke od sprzętu pomiarowego
>działa
>próbował go pan w ogóle włączyć?
>"ja tu jestem od badania pacjentów, to jest wasza pierdolona robota"
>tug jebanemu mongołowi pielęgniarka nie zdążyła włączyć komputera, bo jedna ogarniała 3 sale
>tug on miał jakieś 35 lat

>dostajesz ataku paniki na myśl niedostania się na uczelnię bo nie jesteś jakiś sczyt geniuszu
>takie debile się dostają
nie wiem czy się dalej stresować czy rozluźnić trochę żbsz

i tak jestescie glupi lol

tutaj kazdy je student na studiach :^===D

ten obrazek to możesz wstawić tylko jak dajesz muzykę irlandzką

I gdzie jest tu pointa?

szmuglerka

a co ja mam myśleć jak się zapisałem, dostałem a nie poszedłem

youtube.com/watch?v=Tx9WyKtLzio
youtube.com/watch?v=1Fbd13FMBtU
youtube.com/watch?v=md6xHtNuw8I
youtube.com/watch?v=FmA6U5rXl38
youtube.com/watch?v=xc4sxkZEHYg
ale nuty

>chodź na studia
>i tak masz ujemny skill społeczny więc korposzczurem nie zostaniesz bo zaproszą cię na rozmowę o pracę i od razu stwierdzą że jakiś debil albo upośledzony
ups haha

to zespół z usa
znając życie ktos z nich jest w 3/15 irlandczykiem więc sie liczy

ale mi się dzisiaj chce spać ja pierdole

jaki kierunek

>>i tak masz ujemny skill społeczny więc korposzczurem nie zostaniesz bo zaproszą cię na rozmowę o pracę i od razu stwierdzą że jakiś debil albo upośledzony
czemu ups haha ?
ja bym sie tam cieszył że nigdy nie będe w korpo robił

parzyste ide do sklepu
nieparzyste nie ide / ide pozniej

przespijmy sie razem gabi

bo mamusia by była dumna że syneczek biznesmen dobrze zarabia w garniturku chodzi ma limuzynę w leasingu i coś sobą reprezentuję a nie jest tylko grubym debilem przeglądającym forum o chińskich bajkach całymi dniami

from this post forward we'll all be speaking english in here

anony jak maluje się wasza przyszłosc ?

ja bym sie cieszył jakbym nie był biedakiem robakiem na zleceniu co musi od matki pożyczać na krokiety pod koniec miesiąca

>a nie jest tylko grubym debilem przeglądającym forum o chińskich bajkach całymi dniami
ops haha

I tak spoleczenstwo nie odkryje mojej inteligencji i iq wiec po co mam sie starac?

nieruchanie to najmniejszy z moich problemów
jak za 10 lat będę miał co do garnka włożyć to będzie dobrze

wszystkimi kolorami teczy :)

hm you're doing it wrong lads
i clearly said we were to speak english

Że leczy cię człowiek, który ma problemy z logicznym myśleniem i woli czekać 30 minut aż ogarniesz Pilne Sprawy Pozostałych Lekarzy zamiast rozwiązać "problem" samodzielnie? Który nie wpadnie na to, że może warto by było spróbować wcisnąć przycisk?

i to są ci słynni studenci którzy mówią że nie wyżyją w Polsce za pensje lekarza?

nie chcę mówić bo mnie zdoksują
ale inżynierski

Rofly > Memcy

nie za to mu płacą kurwa jakieś komputerki

ja studiuje koreanistyke

źle ale przynajmniej prawiczkiem nie jestem :^)

No akurat bez papierka to w medycynie pracy nie dostaniesz, więc tutaj się o co spinać nie ma.


Niektórzy z nich mają wyjątkową awersję do technologii. Nie wszyscy ale znaczna część. Lekarze są w tym kurwa najgorsi.
Znam kilku dynamicznych wszechstronnie uzdolnionych co hehe GNU/Linux na prywatnych laptopach wiesz kurwa hehe za darmo i wgle na chuj windows ale cała reszta się ślini jak usiądzie przed komputerem. Pielęgniarki też potrafią być wyjątkowo tępe.
Co jest ironiczne bo lekarze są pewnie jedyną grupą w tym kraju, która ma okazje pracować na systemach takich jak AIX czy HP-UX bo masa sprzętu jak rezonansy i tomografy wyprodukowane przed 2010 stojąna tych mitycznych Unixach zanim wszyscy produceni przeszli na Linde.

Najbardziej chujowym aspektem tego ich prymitywizmu jest to że przy zakupie sprzętu przez tych tłuków często gęsto nie bierze się pod uwagę wielu lepszych ofert bo hehe personel niezaznajomiony czyli bierzemy gówno od tego samego producenta co poprzedni model, na który wszyscy narzekali bo kurwa szkolenia nie trzeba będzie robić.
No i ktośpewnie łyknął sumkę pieniędzy do kieszeni o korupcji w polskiej służbie zdrowiu to można by kurwa tygodnie poświęcić.

jak pachnie koreanska paszka (nie jak kimchi bo tak pachnie koreanska cipa)

ja studiuje smierc przez powieszenie

Może w ogóle nie zrozumiał komendy "wcisnij przycisk" a nie chodziło to o switch on/off? xD

Ach te kompy 2gb arch x86 z Intel Celeron 4th class

to nam powiedza dopiero na 2 roku :///

>jutro start zajęć
>ostatnie 4 dni robisz nocki na shitposting
>staraj forsować kawą
>śpij od 10 do 16
>bezsenność w nocy bo trzaskałeś nocki
kup batonika
>niedługo 23
>1wszy rok studiów
>znowu
>1 zjebany, potem rok przerwy w anglii
>skill społeczny 0
>wszystkie loszki spierdoliły z kierunku po tygodniu bo prof na informatyce zaczyna materiał od przesyłu danych i bitu zapasowego (kierunek elektroniczny)
>hubki nawet nie próbuję
>do społeczniackich wydziałów nawet nie podchodzę
hmmm, przewiduje samobójstwo na 3cim roku, chyba że dostanę się na tego jebanego orgazmusa i wypierdolę do rumunii i tam może magicznym trafem coś się ułoży. albo przyspieszy fatalne myśli