Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

pestisracok.hu/rohej-rejtegeti-tarsai-elol-szinesboru-feleseget-az-uj-neonaci-mozgalom-mecenasa/
m.youtube.com/watch?t=21s&v=-Kp90Ohpz8Y
m.youtube.com/watch?v=CjUNdPEHJS0
twitter.com/NSFWRedditImage

Korcs ... korcsoknak

kurva...... anyád

Gyúrunk... Vazze

Childhood is idealizing turan

Adulthood is realizing scythia makes more sense

Kire fogtok szavazni?

Orbán Gergely

NEM TUDOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOvOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOM

*bbbbrrrrrrrffffffffffftttttttttt*

jobbik

hitler vagyok

>a csanádnak is csak földibálna jut
sosem lesz bn

Ne fogyasszon egészséges dolgokat

Erő és elszántság

>ő még szavaz
haha nerd

ez

pestisracok.hu/rohej-rejtegeti-tarsai-elol-szinesboru-feleseget-az-uj-neonaci-mozgalom-mecenasa/

Jobbikra
De a családomnak még nem tudom, hogy mit fogok mondani
>aéa
>a nagyszüleim valami mszp/dk/együtt borzalom
>az anyám gondolom elempé vagy mémentum
>az apám zsidesz
>bátyám szerintem kétfarkú
szavazó lesz

>jut
Az ilyen kondibuzik hírhedt bálnavadászok

nekem is valami hasonló mix a családom. így él a pesti ember

lol az egész családot el kéne gázosítani

faszság
minden szteroid csanádnak egy kardió szandi bn van

csak amit a sufnibuzik kardió szandinak gondolnak az amúgy egy földibálna hordó méretű picsával

jobbik, eddig mszp

Jó gyerekek vagytok...

LMPfarkú MSZdeszebbik

korcs

>eddig mszp

korcs

Fidesz

Voksom megy az olasz herceghez

...

a magadfélék szopják soros faszát, nem én

mi köze van a családnak ahhoz hogy kire szavazol nemértem

Bázisolt IBlerek
Lelte KAF
m.youtube.com/watch?t=21s&v=-Kp90Ohpz8Y

téged a brüsszeli bürokraták gengbengelnek miközben vitya tartja az olajlámpát

tegnap részegen driftelgettem a hóesésben :D

a cipődben?

az elsőkerekes szardobozoddal hogy

hát volt rajtam cipő

simán, hóban bármilyen kocsival lehet, ez még automata is ráadásul

>ez még automata is ráadásul
ratyi

>automata
>elsőkerekes

kek gondolom a helyeskék bugyibacsurrantak attól hogy be tudtad húzni a kéziféket

hű de mérges a csórókorcs

korcs

lol mekkora ratyi XDD

elektromos a kézifék, szóval nem lehet ki-be húzkodni csak úgy
amúgy meg éjszaka volt és senki nem látta, szar lehet úgy élni ánon, hogy mindent csak azért csinálsz, hogy lássák a helyeskék

nem jó a link brácsa

mekkora ratyi, nem bírom XDD

amúgy vicces, hogy az önmagukat alfának gondoló nyakszákállak mennyire nyígnak mindig, ha valakinek automata a kocsija.
>jobban gyorsul
>kevesebbet fogyaszt
>kényelmesebb
hű de szar :^)

úr isten
milyen autó ez?

Semmi, csak azt nem tudom, hogy mit fogok mondani nekik
Biztos, hogy meg fogják kérdezni
t. első savazó

akkor rükvercben driftelgettél vagymi

>n-nem vagyok buzi amúgy
LOL

nálunk meg se kérdezzük ez evidens, semmi közük nincs ahhoz hogy kire szavaztál

focianyukáknak valóban jobb, azt ne mondd hogy még hibrid is

drága

nem, de hóban mindenképpen megcsusszan a jármű egy kanyarban, csak utána vigyázni kell, hogy nehogy nekibaszd valaminek, mivel nyilván nem tudod a gázzal szabályozgatni a dolgot annyira

biztos jobban buknak a helyeskék a 91-es bmw-re, amit 300ezerért vettél a használtautón

>t-tényleg nem vagyok buzi srácok

hát elég kínos lehet azért, amikor a focianyukák legyorsulnak a pirosnál ánon

ha buzi lennék, akkor is jobb helyzetben lennék, mert a fiúk is jobban buknának az igényes, modern járművemre, mint a roncshalmaz fosodra amit összespóroltál a zsebpénzedből hől

hogy csusszanna meg te nyomorult, az első kerekeken van a hajtás és a hátulja csak követi kézifék nélkül csak kanyarogsz a hóban mint egy retardált, eléggé be lehettél baszva

te vagy az az ánon, aki teslát vett a meghalt nagypapától örökölt pénzből, igaz?
az volt az első, hogy kimentél a hóba driftelni?
hogy borultál volna árokba, te kretén

téged nem balázsnak hívnak véletlen?
testsúlyod nem olyan 170 kiló körül van?

álmaidban ratyimatyi

hol lehet venni 91es bmwt 300ért, kéne

Eléggé egyértelműen Vonat

hát próbáld ki

az egy másik ánon lesz, én simán dolgoztam egy jó helyen és megvettem magamnak, de nem elektromos

korcs

lol akkor te vagy az balázs?

ÉN IS ITT VAGYOK ÁM
de a teslám még sajnos nincs itt hogy teljesen őszinte letyek, és amúgy meg is bántam már, hogy ennyi pénzt elbasztam egy autóra, amivel egy rakat szopás lesz folyamatosan

azért annyira vagy inszekjúr hogy ne mondd meg milyen kocsid van

gratulálok élősködő

kek te tényleg ilyen buta vagy vagy csak tetteted

opel insignia, semmi különös igazából, de szerintem jól néz ki, meg elég jól megy

nem azt mondtam, hogy driftversenyen vettem részt, és tökéletes kanyarokat mutattam be a közönségnek, hanem hogy kimentem poénból csúszkálni a hóba te szerencsétlen

>szarozza az öreg bmwket
>vesz egy teszkó gazdaságos bmwt

kek

>ez ugat be

nem a bmw-ket szaroztam, hanem azokat, akik megvesznek egy 30 éves kocsit és menőnek gondolják magukat, mert """bmw"""-jük van

fizikáról tudsz valamit, te kimentél poénból kanyarogni a hóba te szerencsétlen

>n-nem is azt mondtam
csicska

Tíz millás kocsija van, az már több, mint ami itt bármelyikünknek valaha lesz, ha továbbra is itt basszuk el az időnket tesik. Ja amúgy dögölj meg kocsisánon, itt ülök a vonaton, és nagyon rossz.
>Beült egy cigányfamília mellém
>Elővették a grillcsirkét az auchanos szatyorból
Miért élek?

akkor mihamarabb add tovább
annál kisebb a veszteség

nagyon szánalmas azonosbuzulási kísérlet

nagyon buta vagy sajnos

>csicska
korcs

a grillcsirke finom pedig

jó, de mostmár azért szívesen használnám kicsit, plusz azt se tudom, mit vegyek helyette

Na, ánon, mi lessz?

hát egy harminc éves bmw havanszor menőbb mint egy csicska opel

nem volt tíz milla amúgy htőlvcs

te is buta vagy nagyon

hát annyi pénzből kijön azért még pár autó szerintem

egyértelműen a bal
a faszomat sem érdekli a sok székely alember

csepelen lehet

minek még több söpredék vidéki, jöhet a bn

egy Octaviát

Miért olyan gyenge a magyar a cigányhoz képest?
m.youtube.com/watch?v=CjUNdPEHJS0

vótmá

azért annál valami emelkedettebbre gondoltam, ha már nagyfater megmurdált az én boldogságomért :^)

>van aki ezt komolyon gondolja
Lol

ha államtitkárok azzal mennek, akkor nagyfater felé se kell szégyenkezni miatta
de akkor legyen egy Audi A8

az én nagyapám anyámékra hagyott 4 milliót nekem lófaszt sem
dögöljetek meg

ha rendben van tartva ezerszer menőbb mint a büdzsémercid

S. Balázs?

jobb
minek béen ha minden héten valamelyik más nemzetiség helyeskéit farkalhatom gyönyörű tájakon?