/savižudybė/

...

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=PVaWcoya7-E
youtube.com/watch?v=XIKb1mAagp0
youtube.com/watch?v=Z5wjGufBWyA
youtube.com/watch?v=A4SGniNh5IE
youtube.com/watch?v=HZGGQb-qRS0
youtube.com/watch?v=tpc6QR1li_g
twitter.com/SFWRedditVideos

Sveiki

kaimas visiškas

Gera gija.
Labas
Nafik pipiro ant kiaušinio?

aš dar vis bandau suvokt kaip tas pipiras turėtų tikt

>tfw citrinpipiris ant agurkų ir pomidorų

>neragavęs citrinpipirio

darau taip tėvas mokė
kaip ir jo tėvas
ir jo tėvo tėvas
ir jo tėvo tėvo tėvas

citrinpipirio netoleruoju

tai gal tavo tėvas koks latvis buvo? Jie keistus dalykus daro

gink Dieve

>l*tviai
youtube.com/watch?v=PVaWcoya7-E

...

Latviai!
youtube.com/watch?v=XIKb1mAagp0
>Venckienę pagavo
:DDD

indomu kaip dukrelė laikos

kiek jai dabar metų turėtų būt? kokie 14? Kur jos pala išsikėlė gyvent?

Spėju tyčiojasi iš jos...

taigi ji užsieny kažkur gyvena, niekas tikriausiai apie ją nieko nežino

kam reikia, tas žino ;D

A, tada jo. Išsikraustyk buvo, ko gero, geriausias sprendimas.

>užsieny kažkur
Na, bent jau klientūra didesnė.

ką sakai apie mano dukrą, gaidy

ateini čia

gera nuotrauka

fainas :)

o renkas dar tie protiniai ligoniai prie prezidentūros?

Tai kad paprastai viduje jie renkas.

šmaikštuolis ;)

Praeitais metais Kovo 1, dar lauke buvo.
Sušalo matyt :)
O tai dėl ko jie ten iš vis stovi? Aš taip ir nesupratau. Čia kokį henytę gina kaip Ostapenko?
Aš šitą teoriją pasiūliau, tai mano Sup Forumsfagas draugelis iš kart puolė gynt.

A, nu.
Durnas aš, nepagavau bairio.

Aš tai visada galvojau, kad dėl Kedžio jie ten

gražūs septynetai, bet aš tai kalbėjau apie tuos ale protestuotojus

youtube.com/watch?v=Z5wjGufBWyA
>Man šita daina įstringa galvoje paklausius
Ot...

AУE Жизнь вopaм cмepть мycopaм!
-RS2000LT

Nėra pas mus ateities. Liuksas, ar sunku įsidarbint plačiojoj Europoj, ar daug popierizmo?

kas tie вopaм ir мycopaм? Pagooglinau tai Sup Forumsą rado

O šiaip tai labai lengva, atvažiavai, prisiregistravai adresą, atsidarei banko saskaitą ir valio

Nu blemba, dėkoju Landsbergiui. Lieka tik vokiečių išmokt ir prisivert palikt patogumo ribas.
>вopaм ir мycopaм
Kandizmas/marozizmas kažkoks. Kaip suprantu, kažkas panašaus į "privet kentam, huj mentam"

Jo, pasirodo lygiai tą ir reiškia.

>DVYYRAAATŪKAS MANO

>net ne jo daina
Sakyčiau gaila tokių, bet ne.

rimtai, o kieno?

Čia rimtai? Čia gi buvo baisus skandalas kadaise.
youtube.com/watch?v=A4SGniNh5IE

matai kaip

tu čia pyzdavojiesi iš manęs?

ne, aš rimtai nebuvau girdėjęs, o čia iškart po jo dainos pasirodymo išsiaiškino?

Neatsimenu kiek praėjo, bet spėjo išpopuliarėt prieš tai. Nes po to visoki kakadu kalbėjo apie tai.

youtube.com/watch?v=HZGGQb-qRS0

ai net nežiūrėsiu, jau geriau žiūrėt kaip vaikai girtą Ostapenko trollina

Čia klausyt reikia, ne žiūrėt.
Geriausia jei dainuoja pripisęs draugelis visą naktį ir tada dar kiekvieną kartą kai susitinki.
Man to Ostapenko žiūrėt tai per daug cringe.

nu nahui blet

...

Kas tau yra, ko tu nervuojiesi vis?

Geras paveiksliukas

>jau praėjo nepilni devyneri metai

>2013-ieji buvo prieš penkiolika metų

>vaikystės amnezija

youtube.com/watch?v=tpc6QR1li_g

Blet vėl šitas pats

kas? skamba kaip kiniškų multikų pavadinimas

bleee, o jus matot LAIKĄ kada postai buvo parašyti

va va, ar ne tas pats prieš savaitę buvo?

šytas

švilpiko diena?

Gerai sakot, reikia arbatos užsikaist prie cento meduolių.

Neprisimenu labai nieko nuo gimimo iki kokių 2010. Šiaip kelis įvykius bet nieko rimto kaip įstojimas į NATO, Europos sąjungą, Irako invazija ir taip vykusius įvykius. Internetą ir kompą apskritai tik 2006 gavau. Toks jau tas gyvenimas kaime.


Whoah

>aš fucking 9/11 atsimenu ir net ką galvojau žiūrėdamas reportažą per tv
Geras jausmas.
Blogas jausmas, kad vaikystės amnezija vis dėlto yra.

>14,52% 2018-ųjų JAU praėjo

čiulpiko diena xDDDDD

kokios arbatos?

o neturėtum neatsimint tik iki kokių 3-4 metų? O internetą su kompu gavai?
>tjk internetą įsivedėm tik 2008

čia Amerikonai sako, kad visi atsimena kur buvo per 9/11, bet aš irgi atsimenu, desu. Man atrodo apie pietūs, biški po buvo

>JAU 2018

>tjk internetą įsivedėm tik 2008
Nesakyk kad buvai vienas iš tų kur cs su botais lošdavo, kaip mano draugelis.

bet, zjbs, realiai mes ateity gyvenam. Touchscreenai, elektrinės mašinos, apskritai pats internetas

dėl to cs daug niekada ir nelošiau, bet kai draugas įrašė tai su botais, bet po dienos ištryniau

Čiobrelių-ramunėlių-pipirmėčių. Kaip visada. Dabaiginėju tą etno myminę arbatą kur buvau nusipirkęs.

9/11 tai prisimenu

>grįžau iš darželio
>spalvinu spalvinimo knygutę
>žiūriu filmukus
>pyst pasikeičia programa ir žiūriu kaip lėktuvai į dangoraižius rėžiasi

Tai, žinoma, kad atsimenu šen bei ten kelis įvykius, bet daug ką svarbaus neprisimenu

Kaip manot? Pasidaryti šūdinos kavos trys viename iš Lidlo, vyrai?

>Čiobrelių-ramunėlių-pipirmėčių
Noriu šaipytis, bet kažkaip visai padoriai skamba.
Einu ir aš arbatos išsivirt.

>bet, zjbs, realiai mes ateity gyvenam
Jo jo, aš realiai nesiskundžiu, tik keista.
Skaičiau prieš kelis metus 2001: kosminė odisėja, kur skirta visa pastraipa aprašyti toučskrynui iš 1960's požiūrio, tai pasiėmiau telefoną į ranką ir vos neapsiverkiau.

Cs ir apskritai rimtesnius žaidimus aš tik nuo 2009 lošiu. Draugelis įrašė cs su wh "kad išmokčiau" ir lošiau su 15-20 fps.

neblogai, aišku geriausia savų žolelių turėt, bet ir pakelinės nieko

>šen bei ten kelis įvykius, bet daug ką svarbaus neprisimenu
bet taigi čia ne vien su vaikyste, bet su visu gyvenimu taip

suvalgyk tiesiog

>pyst pasikeičia programa ir žiūriu kaip lėktuvai į dangoraižius rėžiasi
įdomu tai, kad tai buvo vienintelis sykis kada nutraukė įprastą tv programą, net baisu buvo.

>ir vos neapsiverkiau.
nu kaip čia pasakius

jau daug metu noriu pasikart,bet tevu gaila,neisivaizduoju kaip jiems toliau reiketu gyvent ir saves nekaltint.

Va nutraukimo neatsimenu. Vakare per LRT žiūrėjau ir atsimenu mama rūpinosi, nes jos draugė į Ameriką tuo metu skrido.
Tuo momentu kaip tik per TV rodė sraigtasparnius skrendant ir aš galvojau "negi sraigtasparniais keliaiviai į Ameriką skrenda".

Prisimenat tas oro balionų lenktynes, kur senai vyko? Net nežinau kelinti metai. Gal kokie 2005 buvo. Labai didelį įspūdį paliko. Pilnas dangus oro balionų buvo, kai pro mūsų kaimą praskrido.
Arba kai NATO naikintuvai oro policijos misiją pradėjo ir vokiečiai, lygtais, labai žemai su savo Phantomais skraidė. taip žemai, kad prisimenu malkas vežėm ir pamojavau, tai man atgal su sparnais pamojavo.

čia dėl to, kad kiaušinį su pipirais valgai?

Nu aš nuo tokių dalykų susigraudinu, su kalėdinėm 1914-ų paliaubom vakarų fronte irgi tas pats būdavo, nieko nepadarysiu.

tik neatsimenu per kurį kanalą nutraukė, ar per visus. Atrodo LRT tada žiūrėjau.

>Arba kai NATO naikintuvai oro policijos misiją pradėjo
Kada čia? Aš naikintuvus atsimenu tik nuo '14-ų, kai pradėjo skraidyt.
>noriu pasikart
Negalima, dar negrąžinai skolos tėvams ir mokesčių mokėtojams.

maišai post'erius
aš tėvų nebeturiu
t. pipirkiaušis

>tas jausmas, kai susigraudini, tik dėl herojiškų poelgių istorijose

Lenkiu prieš jus beretę, vyrai

Tu baik iš mūsų pyzdavotis

Tik, kai įstojom į NATO jau pradėjo skraidyti. Tada net ne tie pilki Phantomai, bet tie su žaliu ir pilku splinter kamufliažu buvo.

Gaila, kad Lietuvoje jau seniai buvo normali aviacijos šventė. Prisimenu, kai su draugu 2012 lėkėm į Šiaulius, kai buvo Plieno Sparnai 2012. Norėčiau, kad vėl kasnors tokio būtų. Prieš tai Karmėlavoje buvo 2009, bet nebuvau, nes nežinojau, kad vyko. Labai jau ilgas laiko tarpas praėjo. Reikės šiais metais bent į Runway Run Zokniuos nulėkt. Bent jau naikintuvų ir kitos technikos pamatysiu.
Šimtmečio minėjimo renginių gerų irgi nenusimato. Visiškai kažkaip nepasiruošė tokio svarbaus jubiliejaus minėt.

Skambutis, išgelbėjęs /savižudybė/.

tau nepatinka Ostapenko posting?

Va niekad nepastebėjau. Lyg pirmą sykį naikintuvus mačiau kažkur 2012, du praskrido kai su mama virtuvėj kalbėjomės. Ot garsūs.
O dėl avia švenčių tai jo, kažkaip nebepopuliaru. Atsimenu kai kairys buvo įžymybė ir virš Alytaus iš aerodromo visoki sportininkai "mirties kilpas" tas darydavo.
Vilniuj šiemet per 16-ą skrido keturi naikintuvai, labai pažeme, nes debesuota. Praeitais metais tik garsas buvo, nes per aukštai praskrido...

Kad aš nesuprantu ar tu pyzdavojiesi iš mūsų ar ne

>Kad aš nesuprantu ar tu pyzdavojiesi iš mūsų ar ne

Pala, o Paksas ar Kairys buvo po žaliuoju tiltu praskridęs?

visai nebandau pyzdavotis, net nesuprantu kodėl tu taip galvoji, gal čia Ostapenko veidas tokį įspūdį sukelia

Toje 2012 šventėje prisimenu Kairys buvo, tai neblogai pavarė. Kas iš tokių įdomesniu, geriau žinomų renginių nusimato nebent kariuomenės ir visuomenės diena, nežinia kur šiais metais bus ir Karinis paradas kariuomenės dienos proga. Su ta Kariuomenės ir visuomenės švente tai irgi kažkaip man nelabai patinka, kad Kaune paskutinį kartą buvo 2011. Vilniuje nuo tada jau 2 kartus buvo. Kodėl Kaune rengti nenori? Bent karo technikos muziejų iš Vilniaus iškeldina į Kauno šeštą fortą.

Matyt.

Kairys po tiltais skraidė. O Paksas irgi skraidė? Net neatsimenu.
Bet va, kiek populiaru buvo, politikai net šitaip reklamavosi.
>šitas bičas

>kariuomenės ir visuomenės diena
Kodėl aš apie šitą dalyką negirdėjęs? Čia nebūna visoj lietuvoj kareivinėse atvirų durų diena? Nes tokioj tai buvęs. MG3 vos nuo stalo nenuverčiau ir davė pitoną iš terariumo palaikyt.

>O Paksas irgi skraidė?
Po tiltais ar apskritai?
Nes jis kaip lakūnas visų pirma ir buvo žinomas, man atrodo

Nežinojau. Atsimenu tenisą rinkimų kampanijos reklamoj žaidė ir visiem labai patiko.

Bl, jis dar dabar europarlamentaras mūsų. Turim 7 ar kiek ir jas tokiem tipams duodam. Uspaskichas irgi MEP.

gal eit miegot?

gal eik peklon

eusai nepuola, nes bijo Pakseus