/polska/

edycja hierarchii społecznej i nas na jej dnie

Other urls found in this thread:

researchgate.net/publication/271536689_Why_do_some_women_prefer_submissive_men_Hierarchically_disparate_couples_reach_higher_reproductive_success_in_European_urban_humans
youtu.be/yaFVjh2iAW8
youtube.com/watch?v=OJ5BzFXr434
youtube.com/watch?v=d9IxdwEFk1c
twitter.com/NSFWRedditGif

INTPedały

>zrob test na internecie
>wszystkie jego wyniki sa pozytywne
>ufaj temu "testowi"
polak = robak
O KURWA ameby XD

sory za chujową jakość

researchgate.net/publication/271536689_Why_do_some_women_prefer_submissive_men_Hierarchically_disparate_couples_reach_higher_reproductive_success_in_European_urban_humans

>Human pairs with a hierarchic disparity between partners conceive more offspring than pairs of equally-ranking individuals, who, in turn, conceive more offspring than pairs of two dominating partners. Importantly, the higher reproductive success of hierarchically disparate pairs holds, regardless of which sex, male or female, is the dominant one.
>regardless of which sex, male or female, is the dominant one.

od kiedy bycie istp to cos pozytywnego
to dosłownie lekkiautyzm jest

gównem kurwa jestes polaku robaku
wierzysz mi? czy musze kurwa zrobic cala strone internetowa i kiedy odpowiesz na niej na 20 pytan i wyskoczy
>jestes gównem
z obrazkiem człowieczka który trzyma gówno w rece to mi uwierzysz

Ehh, nie dadzą korpomyszy karierowiczki żeby mnie utrzymywała. Ale dobrze mówisz, kolega duńczyk.

dobra jednak znalazłem lepszą

>16personalities
smrod kurwa

ostatni bedą pierwszymi a pierwsi ostatnimi

edytowałem siebie

>implikowane że pozytywne wyniki w teście są zawsze traktowane jako dobre wyniki

przeziębiłem się

grecki jaki masz typ

demon
pedofil
sluga szatana

MY JESTESMY JAPONSKI GOBURIN

jak na mnie grecki to istp jest

Głównie brunetki, ciche takie

Are the polish death camps worth visiting this time of year?

szanuje jak pojebany z każdym dniem coraz bardziej

in the summer they serve good grilled kosher sausages

hehe ktura godzina to istp potwierdzone info

WYSOKIE NAPIĘCIE

not funny stop it already you

They're out of service, you'll have to find another way.

eesti boys...

dzieciaku

ale mam cocklust anoni cala noc chyba bede walil

...west end girls

Poproszę niewolnicę

ale bym taką po gębie bił

moge z toba?

najlepszy król Polski

jak chcesz

Szoping był królem jedynie metaforycznie, w sensie dobry w tym co robił

kontakt?

Ja nie wiem jak to się robi więc każde wytłumaczenie z przyjemnością przyjmę

ech nutoni
youtu.be/yaFVjh2iAW8

w tym pudełku jest prezent dla polaków jak przeproszą za p*lski Holokaust

Liczysz wartości funkcji w punktach, w których mogą być ekstrema, czyli na końcach przedziału i w miejscach zerowych pochodnej.

On ruchał carycę

No to nie jest żadnym memem, pójdę sobie wolne do tych wyborów, wybiorę sobie Putina i tak jakoś z 60-70% ludzi tutaj, masz problemy z tym? Bo my chyba nie dla was prezydenta wybieramy, jakoś sami damy radę.

Twoje zdrowie grecka morda.

>ruchał carycę
>nadal pantoflarz
Cuda kurwa

>możesz głosować na kogokolwiek
>głosuj na Putina
Ktoś jeszcze w ogóle startuje?

>nigdy nie powalisz razem z anonem na kamerce

>Ktoś jeszcze w ogóle startuje?
>w ogóle startuje?
>w ogóle

jestem nic nie wart

>nigdy nie pochwwalisz sie anonem na kamerce

itt slavshits

No anime girls?

KURWAAAA XDDD

Szanuję wódkę, szkaluję Putina

放射能

Jest taki Grudinin. Ja byłem w mieście gdzie on rządzi, powiedział bym że dobrze mu idzie. Jasne że niesamowite wygodnie to miasto jest usytuowane ale naprawdę dobrze i łudzi go lubią. Może być następnym razem.

konie też ją ruchały, a w zamian je zabijano, gdy po zaspokojeniu, Caryca pojmowała co właśnie odjebała.

take into account that you are also slav because of all these historical people moves

ide spać bo jutro rano mam randke z gf dobranoc

On cię nie obchodzi chyba.

jestem zjebany i nigdy nie bede mial bf

>szkaluję Putina
a czemu?
youtube.com/watch?v=OJ5BzFXr434

ale mnie wkurwiasz nawet nie wiesz

to
mnie tez wkurwiają pedały

dawaj ja go przytrzymie a ty napierdalaj po brzuchu

dajcie jużmonster huntera na pc prosze

Obchodzi mojego dragunowa

Bo jest mafiosa KGB, pełny korupcji morderca swoich, utrzymujący większy kult osobowości niż Kim Jong Un

przeszłem na pees cztery i nuda z owadzio glewio tylko latasz wskakujesz na grzbiety i potwory chuja ci robio

Ludzie głosują na Putina, bo jest nieugięty na arenie międzynarodowej, nie? U was cały czas jest aktualne to przekonanie, że w Rosji może być biednie, byleby nie przyszła wojna do kraju, a już nie daj Boże, żeby wybuchła wojna domowa, nie? Choć despotyczny Putin oznacza ciężkie życie codzienne i biedę, to jednak gwarantuje brak powtórki z rewolucji bolszewickiej, a agresywną polityką zagraniczną chroni tereny Rosji przed inwazją, nie? Dobrze myślę?

>morderca swoich
na przykład?

>ten sposob pisania
memy jednak nie kłamią

>umyj chuja
jebie
>umyj chuja jeszcze raz dokładnie wyszoruj
jebie

kurwa nooo

>wąchanie swojego chuja
ale was głupot uczą na tej jodze

rozumiem, czyli żeby wykonać takie zadanie muszę umieć obliczać pochodną, a dzięki niej obliczę przedział i miejsca zerowe

juz ci nie odpisze
popełnił błąd

>swojego

Jaki do cholery kult, każda pizda go szkaluje jak chce i nic nie staję.

Mają być ludzi które tak właśnie myślą, dlaczego nie. Ja właśnie sądzę że jest za miękki, ale Morze Ochockie, szelf Arktyczny i Krym jakoś i tak mamy. To nie wygląda na 'tylko by nie było wojny'. No i ostatnich siedem lat ogólnie staje się lepiej, różne taki banały jak autobusy, szkoły, szpitale.

ale polska jest brzydka

>tfw no bf

youtube.com/watch?v=d9IxdwEFk1c

>porób trochę brzuszków
>mięśnie się rozluźniają
>możesz robić autofellatio
dobre gówno

>żeby wykonać takie zadanie muszę umieć obliczać pochodną
Tak.
>dzięki niej obliczę przedział
Nie, przedział masz podany. Chyba że się rozchodzi o ekstrema na całej dziedzinie, to wtedy jebiesz przedział.
>i miejsca zerowe
W sumie tak, chociaż nie zawsze.

>możesz robic autofelatio
>dobre gówno
pan sie chyba nie w te strone schylił :^)

ssg(smieje sie glosno)

Putin gra w RTS i jego miasto to Rosja. Jak to w grach; zwiadowca idzie tak długo przed siebie, aż nie zabije go straż przeciwnika, małe oddziały wysyłane są jako przynęty do studiowania jak szybko przeciwnik da rade je zabić. Mieszkańcy w mieście mają podatki takie podatki, by minka nie była czerwona. Gdy minka robi się zielona to podatki się zwiększa, bo żółta wystarczy. Poświęcenie 99% własnej armii jest warte wygranej, a miasto służy wyłącznie rozbudowie armii.

:^)-------^=====

OwO

...

(Kr)OwO

Kiedyś ktoś wrzucił tutaj obrazek o HOMM3 ze śmiesznym buildem pod artylerię
Myślałem, że zapisałem, ale nie.
Ma ktoś?

(Chuj)OwO

>graj w gierke
>tug wchodzisz w THE ZONE

(Podprog)OwO

jebać pedałów

na egzaminie będę miał podaną tylko funkcję i z tego muszę wszystko obliczyć

to i OwO

Nie przypominaj mi

>Ja właśnie sądzę że jest za miękki
Uważaj o co prosisz, bo my raz już mieliśmy takiego króla kozaka, co to raidował szwecję, bo się uważał za następcę po zmarłym królu i dostał po pizdzie strasznie, a jak Szwedzi wlecieli z odwetem, to mu spalili i rozgrabili 70% królestwa, 1/3 ludności mu wybili i po za małym skrawkiem ziemii i jednym klasztorkiem na odludziu kontrolowali cały kraj, a większość klasy wyższej zcuckowała go z jego szwedzkim krewniakiem. Polska wtedy nie zniknęła z mapy, ale zniknęla z serc jej mieszkańców. Gdyby nie bitwa w o jeden jebany klasztor, to nigdy by się nie odrodziła.

jeb mnie