Kurva anyátok

kurva anyátok

első a júdásfaj ellen

>444

>Három fonál
Nem úgy volt, hogy ELSZÁRADTOK A GECIBE?

feltámadtunk ismét

How is communism viewed in Hungary?

csak azért mert te igénytelen proli vagy nem mindenki akar elhasznált lotyót magának

...

nyolcadik a felsőbbrendű askenázi génekért

Ánon hogy élné tül az atomháborút?

A pestiáknak még válaszolni sem kell mert úgy is elpusztulnak szerencsére.

people keep voting the neo-commies into power, so I'd say we love it

nem akarom túlélni
jézus pózban kiállnék és várnám a megváltást

A posták fele a zsici lotyópostázó képei
Tisztára mint amikor az elzakorts volt itt

>atomháborút
>túlélni

heló pécsfejű :D

szűrve

kötelező lesz a bárányhimlő elleni védőoltás

figyelj, ne beszélj így róla, jó?

egy teljes atomháború után a kövek alól előmásznának a csótányok és a vidékiek, az egyedüli túlélők, és társadalmat alapítanának. persze kialakulna egy felső és alsó réteg a képességekhez és intelligenciához mérten, úgyhogy a szegény vidékiek ismét csak másodrendű állampolgárok lennének a csótány vezetők alatt

VIKTOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOR

HOL AZ ÁLLAMI BN

MÁR MÚLTHÉTEN MEGRENDELTEM
VIKTOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOR
ÁLLAMI BN-T AKAROOOOOOOOOOOOOOOK

még rosszabb, az elizaposzter még néha vicces is tudott lenni de ezt már csak sajnálom

Oh well I was always interested in the HUngarians opinion on it since they were probably the worst commie country up until the 60s when they became second best after GDR

minek sajnálni a SZART? lol!
egy férget előbb sajnálnék mint ezt a korcsot

>DDR
>Good

te sajnálkozol? TE? nézz már tükörbe

hitler vagyok

viktor nem ad bn-t te buta fidesznyik, csak a VONAt

és b"n"-t?

én, reggeltől estig oda szarsz ahol eszel

adhatna a vitya is

láccik hogy te sem voltál itt amikor az elizakorcs tevékenykedett
egyáltalán nem volt vicces

szerintem ezzel karácsonyékat keresed meg

de itt voltam, és ezerszer szellemesebben volt autista mint ez

kurvára nem

gondold át, hogy mit nevezel szarnak

>azt implikálja hogy a vidéki ember aki a VIDÉKen edzödött nem éli túl a robbanást és nem telepiti be újra MAGyargoszág területét de persze pest nélkül

'"Best communist country to live in" still isn't a good country I never said it was generally good.

én csak dóriról akarok képeket látni, de alig van a világhálón róla... és nem, nem leszbikus, csak biztos szemét volt vele egy pasi becsapta, megcsalta, és azért váltott a nőkre

most hajtogathatod hogy nem de attól még igen

baromi hideg van, mindenki a szobájában kuksol és netezik

inkább csak egy se bírja a turbófeminista picsogását

gdr was one of the worst commie countries to live in i dont know what you are talking about

de igen, sőt valószínűleg te vagy az nyomorék

i cant imagine that between 60 and 90 the country was worse than now, and people had this garbage consumerist mentality like today. who knows tho, but some older people still view it as somewhat good times, and other think it was hell

de hát ugyan azokat mondja mint a nyugati feministák, ilyenből van több tízmillió európában, semmi extra

dehát gecirusnya
válassz másikat

azokat is seggbe kellene rúgni, inkább örülni kéne, hogy elhúzott innen az a kreatúra, és nem terjeszti a korcs ideológiáját

lol de mérges a szűz

It was certainly depressing with the Stasi and the obvious comparison to the booming West Germany but it was still viewed as the link to the civilised world here in Bulgaria during commie times. But I guess it was mainly because people were flabbergasted about how they had more available good there and shiny electronics and they didn't realise that Stasi was even worse than our secret service.
The consumerist mentality you are talking about is more of a commie thing since people envied others for having bananas, oranges, chocolate or real coffee in their homes and snitched them on the nearest local party central so they can go to their homes and ask where did they get those goods.

t. lolmentumos liberálbolsevik

inkább dórika mérges, hogy már 7 éve fosta ki magából azt a "dalt", és azóta se bukikazóbán

>az olasz csődör fogja majd meghágja a világot
vajon mit jelenthet ez a jóslat? és miért félnek tőle annyira a fidesznyikek?

pucér eriggy innét

LOL HOGY FÁJ A SEGGE A SZŰZNEK

de mérges a kis cigány

t. elizaköcsög

kurva anyád vinnyogó rohadék

Pedig igaza van, kádár viktor kb mindent a régi rendszerből lopott

kurva anyád utállak

DDR had constant shortages of even the most basic consumer goods you uneducated faggot.

Kaparapte

>a fidesz utálja a komcsikat ezért biztos ravaszolódnak ha komcsinak hívom őket
ez egy darabig tényleg jó csali volt, elismerem, de a legjobb csali is elkopik ha ennyiszer elismétled

buta vagy, ha csak az életszínvonalat nézed akkor az NDK objektíve a legjobb volt

amúgy ez

szép számok

akkor a vita lezárva ezekkel a számokkal, NDK legjobb komcsi ország, második Kádári Magyarország, a legrosszabb komcsi ország meg orbáni Magyarország :)))

dehogyis, ott volt talán a legszarabb

>Pálma egyetlen esélye hogy versenyezhessen Enzsivel hogy """loli"""-ként adja el magát
>Enzsi poggyásza elveszik ezért Pálma jó béta módjára kénytelen odaadni a legjobban sikerült jelmezét
hogy lehet egy lány ennyire nyomorult béta?
hogy lehet Enzsi ilyen könyörtelen?

Hülye fasz. Egy kurva kávét nem tudtál megvenni, mert nem volt. Honneckerék mindent külkereskedelemre vittek hogy életben maradjon az a foskupac.

ez nem csali
>rezsiscökkentlés
>nem kell gondókodni a hanyatló *égtáj* rossz

szánalmas szervilis mentalitás

nyilván azért volt apám kint dolgozni és hozta haza a legót meg a faszomtudja mit, ostoba fidesznyik ficsúr

azt max az osztrákoktól hozta te seggtitán

>nem kell gondókodni a hanyatló *égtáj* rossz
bezzeg a lolmentum meg a többi felvilágosult ballib gittegylet nem szokott ilyeneket mondani!

ez egy történet Báthory Erzsébetről
az ő vére saját magunkat
tiszta magyar vér

szegény pálma :(

Cukiiiiiii

>szánalmas szarok vagytok
>de itt vannak ezek is EZEK IS CSINÁLJÁK

>é-és mi van ha orbán, a családja és a barátai meggazdagodtak!? régen is szereztek vagyont a királyok és a v-vezetők! ez így van jól!
miért ilyen szerencsétlenek a fidesznyikek?

>lezicökkentleés
az adójárulék csökkentése minden, csak nem kommunista
a szolgáltatások árának központi szabályozása az tipikus nanny state fogás, amit én utálok, de ettől nem lesz se jobb-, se baloldali

>hanyatló *égtáj* rossz
mondd nekem, hogy nyugat-európa jelenlegi négerfasz-imádata nem rossz

>nem kell gondókodni
mutass egy másik pártot ami azt modja hogy "figyu tesik mi ezt gondoljuk de nyugodtan javítsatok ki ha nem így van"
a politikai kommunikáció egyszerűen nem ilyen

szerintem forró hogy Enzsi így ledominálja

Szolgalelkűség. A buta ember elveszve érzi magát a világban, ha nincs főnök, aki mindig megmondja neki mit kell tenni, ezért kreál magának egy földesurat, aki stabil pont lehet az életében.

...

ezt olvastam ma szarás közben

Fúj ez szűz cosplay, nincs benne semmi szekszuális. Látszik hogy a pálmakorcs készítette.

Kevered a szezont a fazonnal te proli szar. Az az NSZK. Na, az volt a fasza hely. Az NDK egy paneltenger volt akkor is és most is.

szar vélemény

KAF

ezaz első lépés
a következő a kormányváltás, retteg már a kis cigány törpe

Na ez az igazi bulvármocsok

t. habonymédia

>de jó lenne, ha egy rossz arcú roma vezetné az országot a barátaival és volt egyetemista csoporttársaival!
vicces, hogy annyira megbaszta gyurcsány az embereket, hogy ez jó ötletnek tűnt nekik

...

Ezek tények, ellentétben a hisztérizáló hangulatkeltéssel

:D

t. habonymédia

van itt olyan aki unirónikusan a fideszre fog szavazni?

igen, mert így baszok ki a legjobban a normikkal haha

szerintem egy haverom lehet, hogy igen. de kis szerencsével inkább az olasz péniszre vetődik rá végül

Van aki az ellenzéknek nevezett szarkupacból kimazsolázza a legkisebb szardarabot, és arra?

Lol ebben legalább féligazságok vannak, nem szemenszedett hazugságok mint a habonyszennyben

Arra a vonás péniszes videóra azért kíváncsi lennék hől