/polska/

Edycja mbti czyli współczesnego wróżenia z fusów

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=DGv7qkNPAj0
youtube.com/watch?v=j8IE0F0-528
youtube.com/watch?v=3x-yfDknUw4
twitter.com/SFWRedditVideos

>ktoś się dosiada do twojego siedzenia w busie
>natychmiastowo sztywniejesz żeby nie zacząć się trząść z paniki

Polska to Meksyk Europy
Ukraina to Gwatemala Europy

chciałbym nie być polakiem i pochodzić z narodu który jebał polaczków w dupę
obchodził bym czystki etniczne na polakach jak święta narodowe a i tak zawsze znalazł by się polaczek który wylizał by mi dupę i wpuścił do swojego kraju

>ja wcale nie jestem nacjozjebem ja tylko przypadkowo mam powody żeby nienawidzić każdy inny naród świata poza polskim

>ablu ablu onr to wcale nie naziole odstaw tefałen lewaku zydzie

>czysta krew
>trzeźwy umysł
>w kontekście straight edge
>rasizm
???

>ktoś się dosiada do twojego siedzenia w busie
>to mała dziewczynka

Witam. Naszły mnie następujące przemyślenia, którymi spróbuję się z Wami podzielić.

Mianowicie zauważyłam, że imigranci z Ukrainy (oraz innych krajów bloku wschodniego) najbardziej dokuczają i przeszkadzają ludziom bez wykształcenia i ambicji, oraz ludzie biedni (również mentalnie). Widzą oni zagrożenie w tym, że nadciąga bardziej wydajna siła robocza, która może sprawić, że zostaną bez pracy i nie będzie za co chlać na imprezach i robić tatuaży z ambitnymi sentecjami ("Łobuz kocha najmocniej" itp) i robić zadym po meczach. Widzą po prostu w przybyszach konkurencję.
Z kolei ludzie na poziomie, wykształceni, majętni, ambitni nie widzą w tym żadnego problemu. Są nawet podekscytowani tym, że będą mieli okazję poznać przedstawicieli innej kultury i przekonać się, że naprawdę są wspaniałymi ludźmi. W innym przypadku, przedsiębiorcy, będą mogli zatrudnić takiego imigranta, gdyż za tą samą pracę będą musieli zapłacić mniej niż polskiemu husarzowi w bluzie JP.

>czysta krew, trzeźwy umysł
no kurwa zjebie to jest hasło straight edge, nawet na tym samym banerze napisali SXE
napisali też o braterstwie narodów, czy to złe?

prawdziwa historia? opowiedz mi o tym

>my są dobre chłopaki my nic nie zrobili to lewaki manipulujo

ale ty wiesz, że rasism to nie jest to samo co narodowy socjalizm
no ja pierdole dziecinko

Anonie lekarzu od macania dziewczynek
jesteś?

a jaką powinna być Europa?

niech zgadnę, relatywny przedstawia tradycyjne rzymskie pozdrowienie a ubiór jest kompetnie przypadkowy?

r
ale to było miejsce pojedyncze, wiesz jak w tramwajach są takie po jednym miejscu z każdej strony pic rel
czerwony - ja
niebieski - loszka
zielony - tutaj się przesiadła jak tylko usiadłem

i dalej przypominam że Kaczka przepraszała przez tydzień a rząd ukrainy tylko popiera obchodzenie czystki etnicznej na Polakach jako święta
już nie mówiąc że zabrania ekshumacji ciał Polaków mówiąc że w Polsce są anty-ukraińskie nastroje
a gdyby było na odwrót że to Kaczka nie pozwolił by hohołom na grzebanie u nas to by było co najmniej kilka demonstracji w miastach gdzie polaczki by miały transparenty
>za naszych braci Ukraińców
liczę że Niemcy na nas napadną to nieironicznie pozbędę się obywatelstwa i od razu poddam się Germanizacji.

>jedź sobie do białegostoku
>ok 5 rano
>nie ma niezajętych podwójnych siedzeń
>wchodzi matka z dzieckiem
>dziewczynka ok 9 lat siada obok ciebie
>matka gdzies indziej
>dziewczynka nagle zasypia i kładzie główkę na moim ramieniu
10/10 polecam

a co na to mama ?

>jebacz kapitalizm
>ale my to nie żadne narodowe socjalisty, co pan panie xD

>ok 9 lat
takie najlepsze
powiedz jak wyglądała

kolega chyba nie rozumie idei straight edge

Ja nawet nie wiem czy mam jakies korzeni czy nie.

>przypominam że Kaczka przepraszała przez tydzień
proszę źródło, ułatwię ci robotę, wystarczy jeden raz kiedy za to przeprosili

ej jak macie to jedno jajo co wisi dużo niżej to też macie tam jakby żyłe dużo dłuższą zwiniętą i czasem boli?
ważne

nic, bo siedziała daleko
nie wiem bo bałem się odwrócić głowę, ale miała na sobie kurteczkę zimową, spódniczke i rajstopy

Nie chce wracac do polski ale mam problemy urzedowe w uk:(

żylaki powrózka nasiennego, do operacji. plus taki że testosteron ci się podniesie ze dwa razy i będziesz chadem

O, i to akurat jest opinia. Heideberg sam mówił o wielomnogosci przestrzeni alternatywnej, a jednak ci chavz z Połocka najwięcej jej tworzą.

nie widze żadnej żyły tam żbsz

w języku rosyjskiem jest dialekty ktore są bliżej do polskiego niż do standartowego rosyjskiego

jak cie beda juz wywalac z uk to zajeb jakiemus ciapakowi przy okazji niech sobie nie mysli

o kurwa no niby jestem low test ale pisze że to prawie zawsze lewe a ja mam prawe

nie ten sam user
o kurwa to ja chyba sie przebadam bo też tak miewam

>spódniczke i rajstopy
ehhh nie dadzą takiej gf

90% lewe z tego co pamiętam, czyi znowu nie taka mała szansa żeby było prawe

Problem w tym że mimo iż faktycznie, klasy bardziej wykształcone są najmniej dotknięte problemem ukraińskiej imigracji, to jednak nie zauważają przez to problemu z brakiem asymilacji hohołów.
Na początku nie będą widzieli nic złego w etnicznych zmianach jakie zajdą na niższych szczeblach Polskiego społeczeństwa, lecz obudzą się z ręką w nocniku gdy zauważą że narodowość tych imigrantów opiera się na skrajnie antypolskiej postawie, i jest nastawiona na eliminację wrogiej ludności, wliczając inteligencików.

Więc śmiało sprowadźmy kolejne miliony wschodniego bydła i brońmy każdego ich występku, tylko nie dziwmy się potem że taki Przemyśl nie będzie już w naszych granicach.

a możesz powiedzieć coś więcej bo takie samodiagnozy to mem
refundowane?

>pomyśl sobie od tak, że porobisz pompki
>zrób 30
chujowo czy nie?

ej Anony wiedzieliście że na Allegro można kupować prawdziwe magazynki do broni?
myślałem że nie wolno sprzedawać przez internet części do broni
Glockanon o co chodzi z tym

eeehhh danonki

youtube.com/watch?v=DGv7qkNPAj0

ja nie potrafię jednej zrobić

>nadciąga bardziej wydajna siła robocza,
przecież ukraińcy chywytają się gównorobty na czarno
pracuje w korpo i nie chcę tych zjebów tutaj bo im więcej tym większa szansa że wytworzy się osobna klasa społeczna która tylko będzie nas gnębić, już nie mówiąc o tym że im więcej Ukraińców w jednej grupie tym większa szansa na Muh Bandera polaczki oddawać tereny

>abu abu każdy kto nie chcę imigracji to debil i biedak
z cyklu teorię lewaka wyciągnięte z dupy

wowik...

opinie nt. dużych silnych oni?

idź do urologa potwierdzić diagnozę ofc, on ci powie co dalej bo ja w sumie nie wiem. ale powinno być refundowane. tylko lepiej zrób albo laparoskopowo albo poprzez embolizację u radiologa interwencyjnego, znacznie szybciej dochodzi się do siebie (2 tygodnie przy otwieraniu vs 2 dni) i mniejsza szansa powikłań i nieudanego zabiegu (przy normalnym otwieraniu masz 15% szans na to że zabieg trzeba będzie powtórzyć jesli dobrze pamiętam).

wcale nie, jestem na granicy niedowagi

ale czy były poprawne technicznie ?

>brak penisa
uposzczone'd

a jak chcesz o tym poczytać to guglaj, na pewno są artykuły na stroinkach popmedycznych gdzie masz wszystko ładnie opisane.

pls b my bf

>tug przez rok z max 5 pompek przeszedłes do ponad 50

wikipedia twierdzi że przy pójsciu pod nóż może jeszce byc taka sytuacja że zrobi sie wodniak jądra

to lewaki tak bardzo podniecają się imigracją bo to nie oni muszą codziennie obcować z tymi imigrantami.
Dziwnym trafem ludzie którzy muszą obcować z Ukraińcami na poziome życia codziennego nie chcą imigrantów a ludzie którzy Ukraińca widzą raz na miesiąc tylko srają kilometrowe posty na internecie jak to Ukraińcy to dobrzy ludzie i tylko biedni i głupi są przeciwko imigracji.

17 pompek tu

ja nawet 1 pompki nie zrobie

>Dziwnym trafem ludzie którzy muszą obcować z Ukraińcami na poziome życia codziennego nie chcą imigrantów
mój wujek w swojej fabrycznej gówno robocie ma pełno ukrainców i mówi ze nie jest tak tragicznie
prawie codziennie robie zakupy w żabce i na kasie stoi ukrainka też nie powiedziałbym że jest źle
ale fakt faktem przyjęcie przyjęcie dużej ilosci ludzi bedzie ogólnie szkodliwe dla cen wszystkiego

>esperanto

ale dobrze

youtube.com/watch?v=j8IE0F0-528

dlatego najlepiej to zrobić przez embolizację. pan radiolog ci natnie żyłę albo w szyi albo w udzie, wprowadzi przez to taki śmieszny drucik i przy pomocy tego poblokuje silikonowymi krążkami naczynia które przekształciły się w żylaki. szybciutkie i najmniejsze ryzyko powikłań

ale mnie cyngluje że
>the new core pokemon series games will be released on Nintendo Switch later this year

dosłownie skośnoocy żydzi chcą mnie zmusić żebym kupił hehe konsolkę za 1500 zł no kurwa

jest razem z innymi anonami od malych dziewczynek

ech

>lewaki tak bardzo podniecają się imigracją bo to nie oni muszą codziennie obcować z tymi imigrantami
ja na studiach mialem codziennie do czynienia z ukraincami (i nie tylko) i przez lata nie mialem z nikim ani jednego problemu

eeeeh dadnonki...danonki

poczekasz pół roku dłużej i będzie gdzies emulator dostępny

>pompki
nie jestem się w stanie położyć na podłodze na brzuchu żeby mi ręce dosięgły do podłogi

moja predykcja
Ukraińcy zaczną domagać się specjalnych praw kiedy będzie ich tu 5 milionów
kiedy będzie ich tutaj około 10 to zaczną się otwarte ataki na Polaków, Polskie biznesy itd
jak będzie ich już tutaj tak z 15 milionów to powstaną bojówki wspierane potajemnie przez rząd Ukraiński które będą się domagać przyłączenia przygranicznych terenów do Ukrainy. Taki Krym tylko u nas.

a czemu rosjanie nie mają problemy z ukraińcami? wiem, że 5 mln ukraińców pracują w Rosji

dobra to pójdę bo w sumie ten żylak jest widoczny gołym okiem

Właściwie, co by sie stało, gdyby wasza matka przyłapała was na masturbacji?

>emulator switcha
jeszcze nie ma porządnej emulacji dla gier na 3DSa

bo Rosjanie to nie są frajerami jak polaczki i Ukraińców leją po mordzie kiedy tylko podskakują +zobacz co się stało kiedy Ukraińcy próbowali odejść od Rosji, zafundowali im dosłownie wojnę domowa
jak tutaj Ukraińcy będą robić burdel to tylko rząd będzie przepraszał że takie nastroje anty-ukraińskie są

>pokemony po fire red i leaf green

wsród Rosjan są tyle ludzi z ukraińskimi nazwiskami, lecz oni się identyfekują jako Rosjani

W polszy chyba nie ma limitu na magazynki.

bo ci Ukraińcy myślą o sobie jak o Rosjanach a żaden Ukrainiec nawet jak tu będzie 20 lat mieszkał nie pomyśli że jest Polakiem

w Moskwie idziesz do Auchanu i połowa ludzi tam to nie Rosjanie. I chodzi nie o ukraińcach czy mołdowanach, a o tych którzy są ocywisti nie-rosjanie.

zuch user

wstal wypial przyrodzenie i zapytal sie co zamierza

o meine gute

ale nudy zagram sobie może w eu4 albo w hirołsy albo może jeszcze w coś innego chociaż w sumie mi się nie chce ale i tak nie mam nic lepszego do roboty ehhhhhhhhhhh

>fire red i leaf green
no przeszedłem z 5 razy i przynajmniej raz crystal, HG/SS, Platinum, Emerald, B/W i B2/W2 ale chcę nowe

WINCYJ

ps. Sun/Moon próbowałem odpalić na Citrze, ale to gówno jebane i niestety Citra nie jest zbyt stabilna i nie obsługuje padów jeszcze

dziekuje bardzo za pomoc user btw

kompro w chuj biorąc pod uwagę to jak walę

to pewnie rak umrzesz za pare miesiecy

>eu4
a-a-ale wyszło Stellaris 2.0 i to w sumie naprawdę dobra gierka teraz

TO
niedziela wieczór najgorsze dla mnie kurwa czuje presję żeby coś robić bo jutro zapierdol na nowo ale nic mnie nie bawi ja pierr.....

niedziela wieczur
i humor popsuty

nic, moja matka dosłownie zaczęła mi mówić że może potrzebuje jakiegoś przygodnego seksu aby modź zdobyć gf
>user może ty się tak przejmujesz tym brakiem dziewczyny bo seksu jeszcze nie uprawiałeś?
>nie możesz sobie jakieś dziewczyny na jedną noc czy coś znazlesc? macie te wasze aplikacje, tyndery czy jako to się nazywa
>zaproś jedną do kina albo gdzieś i może się uda
moja mama to turbo dynamiczka btw

Pokemony to jedyne JRPG-i które trawię

>tug nadal nie ma moda na uniwersum kapitana bomby do stellaris tylko jakieś syfy typu warhammer 40k i gwiezdne wojny

a jak walisz?

youtube.com/watch?v=3x-yfDknUw4

to

nie wiem jak można w jrpgi grać

o co chodzi z tym memem

bo na studiach nie mogą sobie pozwolić na odpierdalanie bo wypad
też tak to widze żbsz i dodam że polski rząd i polacy jeszcze by im wylizali pały i przeprosili

Stary, byłem dzisiaj w Biedronce. Wszystkie kasjerki Ukrainki a ochroniarz to Czeczen. Mordę ma tak krzywą że wygląda jakby się za młodu ze Specnazem w Groznym tłukł. Nie o taką Warszawę w piwnicy siedziałem. Operację Wisła poproszę.

>stellaris 2.0
to patch jakiś czy nowa gierka? Nie śledziłem stellaris zupełnie
w sumie wygląda spoko, może sobie ogarnę, tylko znając paradoxa razem z wszystkimi 20 dlc kosztuje 1000 zł