Kurva anyátok

kurva anyátok

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=uHcKCOrECs8
twitter.com/NSFWRedditImage

rákot kapott már a helyi csanád?

nem kaptam rákot XDDDD

reggelt minden korcsnak, remélem kipusztul az árja faj

kibaszott kurva életbe, aludhattam volna ma konkrétan bármeddig

Utálok reggel az 1-es villamossal utazni.

hogyhogy?

én semmit sem aludtam mert fáj a torkom D:

én is azért keltem fel, mert másodpercenként akkorát köhögtem, hogy leszakadt a faszom kb hől

Mert sok a csöves meg a cigány és népligetnél sok vidéki alember száll fel.

Melyik irányba?

Árpád híd.

Á az szar én a másik irányba szoktam :D

>Mert sok a csöves meg a cigány
az mindenhol sok b*dapesten

Kurwa anyatok

t. v*déki proletár, aki sosem járt a fővárosban

múlt pénteken voltam utoljára
szar is volt
bn megjegyezte amikor az utcán sétáltunk hogy itt van kb minden nyelv csak magyar nincs

jó történet

RÁKK

hitler vagyok

ez, bár a beszélő kéz kicsit meredek

...

a legszebb történeteket az élet írja

hát rendben, annyira nem volt jó valóban de azért második helyre befér a tied az élet mögé, kis jóindulattal

I have to ask. What's with the apple? Is that like a symbol to your country? It's a serious question.
>hur dur american education

valki postázza neki a ricsi és mártis tésztát

Tegnap néztem egy ATV-s riportot a Kunhalnifuval és olllllyan cukiiii. Ha nem figyel oda teljesen előjön a szegedi tájszólása. Ha nem memeszpés lenne, és jelöltként indulna tuti rá szavaznék.

korcs

bázisolt rákkpostázó

>minden nyelv csak magyar nincs

kekkentés, mert ő hova valósi? india netán? tanuljon meg magyarul a cigány kurvád

V I L Á G
Á
R
O
S

heló:D

hát ez így márciusra nagyon aktuális.
youtube.com/watch?v=uHcKCOrECs8

there is no meaning behind it.

újbuzi

nemértem miért pont erre autistult rá a sok béka, a húgom nézte és kiváncsiságból megnéztem egy részt de geciszar

pestnek melyik része szép amúgy mert én elég sok felé járok ott és nem látok mást mint kutyaszarral töltött kátyút, niggereket, cigányokat és csöveseket

békaként kikérem magamnak én sosem néztem ezt a degenerált szart

kussoljál már el vidéki faszparaszt senki se kíváncsi a "véleményedre"

lol de mérges a cigány

merre szoktál járni? én nemrég költöztem fel debrecenből és simán elnyomnak a csanádok sok helyen

akkor varangy

Volt egy ismerősöm aki egy igazi béta volt. Mágus, hatalom kártyái, színjátszás, kalap, örökszűz, minden. Azon röhögtünk, hogy ennél nyomorultabb nem is lehetne. Aztán elkezdte ezt a fost nézni. Nem tudtam, hogy sírjak vagy nevessek.

mondom annyira belédivódott a vidéki suttyóság hogy akaratlanul is megtalálod mindenhol a hozzád legközelebb álló városrészeket

t. áruló

Nem tudom hol van az a sok kutyaszar amiről mindenki beszél de én utoljára z*glón láttam kutyaszart hetekkel ezelőtt pedig minden nap gyalog járok

erzsébet körút, oktogon, petőfi híd, keleti, k*bánya kispest
meg néha békásmegyerre, az elég emberinek néz ki lehet azért mert már majdnem kint van a fő"""város"""-ból
én mindenhol lehányt kutyaszart látok

nem jársz te sehol vak dagadék, fasznak szerepjátékozol már megint

annyira pestközpontú az egész ország hogy nem tudsz mit csinálni. nyáron voltam ausztriában többször és néhány ezer fős kisvárosokban több a lehetőség mint nálunk a vidéki nagyvárosokban. annyira nincs lófasz se vidéken hogy az botrányos

>én mindenhol lehányt kutyaszart látok
Azok csak a tükröződő felületek ánon

ha nem keresel biztos nem találsz

neeeem hazuzgsáááág, a nyugat hanyatlik magyarország mennyország, csak zsidó és bevándorló vagy!!!! soros embere!!! áhhhh

faszt. elfogadom ha valaki a vidéket szereti de lehetőségeket tekintve legyen az munka vagy szórakozás hatalmas a leszakadás.

tehát nem kerested

Főfalusiak tagadásban lól

>figyelmen kívül hagyni a mérgező rostost
>Hat nap eltelik
>Megkérdezi lenne-e kedvem egy beszélgetős délutánra, még két embert (közös ismerősöket) említ
>Beszélgetés végére felfedi, hogy amúgy úgy értette, hogy az a két ember szervezi és ki tudja hány ember lesz

Bizonyára azért küzd az összes város a fiatalok elvándorlásával mert annyi a lehetőség

mit lehet vidéken csinálni? komolyan kérdezem. pont az a baj a vidéki városokkal hogy nincs meg az a nyugalom és friss levegő mint egy jobb faluban de cserében lófaszt sem tudsz csinálni és büdös van.

Én vidéki vagyok és otthon szeretek maszturbálni.

fasztudja, itt az utóbbi 3-4 évben amióta minden szocit kivágtak a városvezetésből megy végre fel a lakosságszám
már bsc-n vágták volna a fejemhez az állásajánlatokat de fasznak van kedve tanulás mellett dolgozni is/levelezőzni és bukni minden diákkedvezményt
cigányt is egyre kevesebbet látni, de van még hova fejlődni

Sziasztok, srácok, mi újság?

>hurr tanulja mindenki ugyanazt mint én mert akkor biztos működni fog az ország

Dögölj meg kibaszott beszűkült nyomorék korcs

senki nem állított ilyet

>haha nekem működik ugye milyen ügyes vagyok

is this french language?

maradj mérges pesti alember

mérges a pestia mert összedőlt a tévképzete

kinek van szüksége ellenségekre mikor ilyen barátai vannak

szia :3
te vagy a képen?

Nem vagyok pesti pedig
Vidéken 40 kmre lenne a legközelebbi állás lehetőség

de az átlagfizetés szar vidéken akárhogy nézzük

nem vagyok pesti szánalmas tanyasi tonyóka, maradj mérges anyu pincéjében örökszűz selejt

lol de mérges a pestia

a tagadás az első fázis

>annyira kínosnak érzi, hogy pesti hogy inkább letagadja

hogyan érhetem el, ezt a formát?

Ilyenkor sohasem tudom, hogy csak csaliznak vagy tényleg ennyire a tévképzeteikbem élnek itt az emberek.

lol de mérges a pestia

undarázs szarok

>meg 1.5 ora amig egyaltalan kinyilik a pizzeria ahonnan rendelnek
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Cukiiiiiii

320 nettó totál pályakezdőként? sztem a fél elte btk tövig bevenné valakinek érte

>cigányok pofáznak bármiről is

A felmérésből kiderült, a hazai falvakban átlagosan 11,5 százalék a roma népesség aránya, a közepes városokban 9, Budapesten és a megyei jogú városokban 7 százalék

én ingyen is :3

Van aki csalizik, de a legtöbben szerintem komolyan gondolják

de mehetsz pénztárosnak az aldiba instant ha akarsz

a tiédet senki fogja soha még ennyiért se

>zsvg "felmérés"
>igaz

mi a szakmád?

Oui

Van itt kísérletező kedvű srác aki leszopna?
Nyilván csak kíváncsiságból

anyagmémnök

>debreceni egyetem felmérése

na most megölöd magad vagy segítsek rikárdó

kik rendelnek?

>debreceni """egyetem"""
lol

jah megrendelte a zsvg

To be fair, you have to have a very high IQ to understand /kurva anyátok/. The humour is extremely subtle, and without the ability to understand multiple layers of irony most of the jokes will go over your head. There’s also the posters nihilistic outlook, which makes their personalities even more complex drawing heavily from Japanese cartoons for instance, namely anime. The posters understand this stuff; they have the intellectual capacity to truly appreciate the depths of these jokes, to realise that they’re not just funny- they say something deep about LIFE. As a consequence people who dislike /kurva anyátok/ truly ARE idiots- of course they wouldn’t appreciate, for instance, the humour in user’s existential catchphrase “DIE YOU FUCKING MUTT,” which itself is a cryptic reference to Matt Furie’s famous cartoon Pepe the frog. I’m smirking right now just imagining one of those addlepated simpletons scratching their heads in confusion as /kurva anyátok/’s genius wit unfolds itself on their computer screens. "What's with the fruits?", "What does kurva anyátok mean?", "Why do you always post an apple?" they ask themselves. What fools.. how I pity them.

a diszlexiások

Ez
Zsideszes szarlyuk
Tudtátok hogy a debreceni stadiont az egyetem tartja el évi 2 milliárdból a kutatásra számt pénzből?