/savižudybė/ - /subgalīnsna/

Prūsas perlazīnsna

Other urls found in this thread:

pirmojiknyga.mch.mii.lt/Puslapiai/pusl54.htm
wirdeins.twanksta.org/lt/
prusistika.flf.vu.lt/paieska/paieska/
twitter.com/SFWRedditVideos

Moi przodkowie :)

Nemoku lenkiškai :(

"Mano protėviai"
Smegeniuk tu ;)

Buvau oze. Nelabai man atmosfera ten patinka.

majs pirzdaunīkai :)

Nepraėjo net mėnuo ir kažkoks pyderas jau bando čia kviest užsieniečius. Eik nachui, gaidy

>užsieniečius
ką tokius turi omeny? :DD

paaiškink

Nežinau. Gal koks užslėptas pavydas matant turtuolius ir išsičiusčiusius žmones, gal muzika ta, gal paaugliukai su nešiojamom kolonėlėm leidžiantys ant viso garso rusiškus šansonus.
Nežinau.
????

ką veikt blet

>tas jausmas kai prie kirpyklų pastoviai matai išsirikiavusias branges mašinas ir blondines, kurios jas vairuoja

Va va. Belenkiek BMW ir džipų visokių su blondinėm.

to generał o mnie

Nusipirkau tokį dalyką "pomadas" plaukam. Kaip želė plaukam, bet kas įdomu, kai dėžutę stuktelni į kokį paviršių ji lyg vibruoja, labai keistai taip.

Kas čia per dalykas?

Nu sakau, kaip želė ar vaškas plaukams. Dar nepabandžiau, tai negaliu pasakyt kuo skiriasi praktiškai. Dabar sėdžiu ir stuksenu dėžutę į stalą.
This is where I'll stop you, my Polish friend. If you want to post unrelated erotic anime pictures, please go to /balt/.

>tfw no lithuanian gf

>tfw no Lithuanian Russian gf

Why specifically Lithuanian?

i think they are beautiful. not stinky slavs or churkas

Could you really tell the difference between a girl from Western Russia and Lithuania visually?

Ar grįžti į parduotuvę cigarečių?
t. nerūkantis

Būtinai.

>t. nerūkantis
Jokiu būdu. Nebent po to nori vaikam skųstis kaip blogai, kad pradėjai rūkyt.

Neklausyk to pimpiaus.
Pasižiūrėk į siūlio, kuriam post'ini, pavadinimą ir visi klausimai taps aiškūs.

Pagailėk mamos ir tėvynės.

Savižudybė - kilniausia Lietuvių tradicija.
Juk tu nesi kažkoks parsidavėlis kr*kščionis, anonai?
Pagerbk savo protėvius.
Trauk tą dūmą.

nu pizdec

>Anonimas
...

>Anonymous
Lauk, sv*timšaliai.

Kaip proxy pasidaryt, kad Lietuvos vėliava būtų? Niekad nesu naudojęs

eik į darknetą

SoftEther VPN gali pabandyt, bet berods išbanina gan greitai.

Žinai kas yra google?

vpn servisas čia tipo?

ne

Jo blet

you guys have a very weird language

One of the oldest Indo-European languages, mano amigo.

taco taco taco ole mi gracia salsa bueno

It was made into a proper language only two centuries ago, dingus.

Kaip suprast? Kalba egzistavo prieš literatūrą. Tuo labiau, kad net Mažvydo Katekizmą dabartinis lietuvis gali suprast.
pirmojiknyga.mch.mii.lt/Puslapiai/pusl54.htm

Negrįžau...

Nieko, kitąkart prigriebsi.

Šaunuolis.

(

B

E

L

A

R

U

S

A

S

mes padarėme tai, redditai

XD

>animé

LAUK

LAUK IŠ ČIA

Gražu
nu pizdec

pisk nx

Silpnokai, vyrai.

Vakar silpnokai, šiandien silpnokai

Attached: 1503857800511.png (337x372, 17K)

Bl, draugelis kviečia ė diktatūros ir katedros koncą. Nžn ar eit ar neit. Tuo lab kad 10 eur.

I knew nothing about Lithuania or Lithuanians before Sup Forums so I thought you guys were first class anime shitposters, but it turns out you even have your own language.

It's one retard who spams anime all the time on /b*lt/.

Oho, draugeliĄ
Yeah, we wuz dukes n šiet.

Attached: 1518635000446.png (512x512, 310K)

kas čia per multikulturinis susirinkimas

Hats off to him. Not many so consistently manage to have no life whatsoever as to dedicate all of their time to anime shitposting in which not once the spark of higher yearning is to be seen.

Yeah, just be happy he frequents /balt/ instead of /deutsch/.

You should see what him in his full glory at our local chan.

Šiandien visiškai nieko neveikiau išskyrus tai, kad valandą pažiūrėjau YouTube, nusiprausiau, pavalgiau ir 3 valandas pražaidžiau DOOM. Tokios tokelės.

Aš norėjau pasimokinti kontroliniui, bet dabar nžn ar išeis.

Geriau pagalvojus, kokie šaltiniai geriausiai tiktų prūsų kalbą norint išmokt?
Visad norėjau pabandyt.

Aš irgi, bet tada pabaigiau mokyklą ir pradėjau dirbt. Tsakant visos svajonės išsilaksto.
wirdeins.twanksta.org/lt/
prusistika.flf.vu.lt/paieska/paieska/
Dar yra kažkokių bet dabar neprisiminsiu

>mokykla
pasiilgau

You don't cover anything related to us in your history classes?
Liths and germans had quite an antagonistic relationship through the ages.

Ne mokykla.
Univeras.
O mokyklos nepasiilgau. Kai liūdna pagalvoju "nors ne mokykloj"

Aš vidurinės visiškai nepasiilgau nes daug patyčių buvo, bet vėliau visai nieko buvo, patiko. Nors buvo profkė. Tas jausmas kai visiškas smegeniukas

>tjk nepatyrei jokių patyčių mokykloj
>tjk buvai priešingoj pusėj
>tjk net negalvoji sustot

Attached: 1410287920607.jpg (232x236, 10K)

Ką išsiprofinęs?

Va va. O tos paskutinės klasės tai jo, visai nieko.
O profkėj nors profesiją įgauni. Ką mokeisi?

Only briefly. We don't really learn anything about Germans in the east and the east in general other than committing the Holocaust and losing the war.

Your educational system needs a rework, then.
Germans should be taught about ALL of their atrocities, not just the Holomeme.

Nekaltinu tavęs, natural selection, hierarchija, išlikimas ir t.t., visi bando prasisukt kaip išeina. Bet vis tiek nėra malonu.
Šūdą paskutinį, kadangi mėmė buvau vidurinėj (no pun intended) tai aišku per vasaras prie PC sėdėjau. Tai ir profkėj organizacinės technikos operavimą pasirinkau (gauni biurio įrangos operatoriaus išsilavinimą). Visiškai nieko gero, pagrindas tai dokumentų valdymas (kurioj pusėj rašyt vardą ir pavardę, rekvizitus, kaip gale parašus sudėt ir visoks kitas nereikalingas brudas) ir dizainas daugiausiai (pats pagrindinis html lygis, maždaug kaip padaryt kad tekstas tinklapyje mirksėtų, ~2000 metų mobilaus interneto nostalgija). Dar šiek tiek su InDesign maketavimui mokė, bet darbe vis tiek visko iš naujo mokinausi. Dabar pervardino iš organizacinės technikos operatoriaus į elektroninės leidymos maketuotoją. Ai dar su tinklais mokė, kaip potinklius kurt, kaip paverst iš skaičių į binary ir t.t. bet visiškas mėšlas.

Juokingiausia tai, kad mokytojas duomenų apsaugos iš kart pasakė, kad jokio darbo nesusirasit, nebent kokio sekretorės. Nebūčiau gavęs pats, jei teta nebūtų paskambinus, kad ateičiau dirbt. Nepotizmas :D Klasiokas tai emigravo nes sistema visiškai palaužė.

Reikėjo meddirbystę jimt.
Būtum kryždirbys dabar, aprūpintum mus rūpintojėliais.

Learning too much would hurt our pride, and we need our pride in order to stay smug and plant more immigrants believing ourselves to be at the forefront of justice both moral and scientific. I'll excuse myself and let you continue posting in Lithuanian though. English is such an ugly fucking language.

Šitas

Aš kaltinu. Surasiu sukandžiosu kaip atsilikęs, ba taip tai slabakas.
They should learn to fear the LITH
P.S. gerai žinomas faktas, kad lietuviai turėjo gerensę ginkluotę. Be to vokiečiai neturėjo kavalerijos, o mes turėjom ŽEMAITUKUS.

Attached: TMP_002.jpg (688x348, 174K)

Jeigu rimtai tai reikėjo imt logistikos ekspeditorių arba blogių blogiausiai suvirintoją ar kitą manual labour specialybę. Kai įteikinėjo diplomus pabaigus, ekspeditoriai net atsiimt neatėjo, gal pora studentų tik atėjo, nes jau vidurį mokslų įsidarbino turbūt kokiose tai Skandinavijos įmonėse. Logistika dabar apskritai labai stipru, turint omeny kad sienos niekad nebuvo tokios atviros visais laikais, visko visur reikia ir visi ieško iš kur pigiau nusipirkt/parsivežt. Universitetę tai studijuojant iš vis jau pirmais metais tau pačiam siunčia darbo pasiūlymus į paštą jeigu kokiam CV banke esi užsiregistravęs.

Wir können Litauisch sprechen.
Kas tas ekspeditorius?
Tai čia ne bėda. Mano tėtė kranistu profkėj baigė. O apie 2000 apsauginiu dirbdamas iš nuobodulio drožinėt pradėjo. Dabar rūpintojėlius su kryžiukais pusėj pasaulio dirbinėjo.

>neturėjo kavalerijos
Bet gi Saulės mūšį jie pralaimėjo kaip tik dėl to, kad pelkėse kaip kavalerija kovės, ne?

Damn, ne logistikos ekspeditorius, o logistas ekspeditorius. Tvarko dokumentus kas susiję su krovinių pervežimu, pildo juos, įformina, tvarkosi su muitinėm/sienom, bendrauja su klientais, vairuotojais ir t.t.

Tu nematai nuotraukos kur įkėliau?
Ot tai tau. Ko nesakei prieš 2 metus?

>English is such an ugly fucking language
It is, isn't it?
Just came to this realization a month ago, when I started reading books in Lithuanian again.

>nuotraukos
Oba, matau lietuviai netik kavaleriją Europoj pionieriavo, bet ir fotoaparatus.

Ir pats dabar gailiuosi, Klasiokas po profkės į universitetą logistikos ėjo studijuot, tai ir papasakojo apie tai, dar parodė kiek laiškų gauna/gavo pirmam/antram kurse. Aišku ten iš visokių mažesnių įmonių, Iki, Maxima, šiaip no name parduotuvės, bet ir didesnių yra pasiūlymų. Ir pačiam CV siunčiant į geresnes įmones nėra sunku susirast, tik sakė sunkokas darbas nes net naktį reikia būt prieinamam jeigu kiltų kažkokių nesklandumų su transportu ar pan. bet čia tai ne problema.

Norėčiau toliau studijas tęst, o ne vergaut visus likusius metus prie maketavimo bet neuždirbu tiek kad studijom susitaupyt tai užpisa nerealiai.

Nu, čia su lazeriniu kažkokiu fotkinta dar. Lietuvių gi geriausi lazeriai.
Ką sakitai? Aš pradėsiu Asimovo ,,Amžinybės pabaiga" skaityt. Turguj už porą eurų nusipirkau. 90 kažkelintų leidimo, tai ant viršelio pana su plona bliuzkute ir 80's šukuosena. Aesthetic AF, 'skant.

>studijom susitaupyt
Nepaeina finansuojamu?

451 Farenheito lietuviškai ir The Unholy Consult angliškai šiuo metu.
>Asimovas
Nepatiko jis man, jr. Jo kūryba lėkšta kaip ir proza.

Labai vidutiniškai profkėj mokiausi, nemanau kad duotų kas tokią. Klasiokas pats pinigingas tai jam jokių problemų su tuo. Reiktų mest butą ir grįžt pas tėvus gyvent, ko visiškai nenoriu.

O aš jo tik "Plieno urvai" garsaknygę klausęs. Nelabai man, bet dabar tik šitą knygą su savim turiu.
Kaip tas Farenheitas? Girdėjęs lyg.