Kurva anyátok

kurva anyátok

Attached: aszaltszilva.jpg (768x434, 123K)

Other urls found in this thread:

origo.hu/itthon/20180312-semjen-zsolt-vallalkozo-hamis-alltasok.html
origo.hu/nagyvilag/20180312-negy-migrans-gyilkolt-svedorszagban.html
origo.hu/itthon/20180312-vona-arulova-lett-amit-nem-bocsatottak-meg-neki.html
youtube.com/watch?v=gBG4h2Wat70
youtube.com/watch?v=L4mzEiExmz4
youtube.com/watch?v=4SsCkL45_ZU
youtube.com/watch?v=gkFQptqO1dk
youtube.com/watch?v=1JbBmZY_4ws
youtube.com/watch?v=TiVIFMbwxOc
youtube.com/watch?v=0W_rB62t35I&hd=1
youtube.com/watch?v=J4Qgz6SL80Q&hd=1
twitter.com/NSFWRedditGif

na erre mit léptek kis szűz pincenácik?

Attached: 02102.jpg (440x440, 88K)

origo.hu/itthon/20180312-semjen-zsolt-vallalkozo-hamis-alltasok.html

szar op dögölj meg

hogyhogy?

Aki nem szereti az aszaltszilvát, az egy korcs

nevetséges

Attached: 1520883155292009462.jpg (440x440, 92K)

dórinak több askenázi génje van mint a kis szukádnak, úgy látszik :DDD

álmodozz csak, korcs

Attached: 1520883277640580718.jpg (440x440, 101K)

korcs

origo.hu/nagyvilag/20180312-negy-migrans-gyilkolt-svedorszagban.html

mindenki hispán

Attached: 1520883554988633031.jpg (440x440, 78K)

CIGÁNY = HISPÁN
RIKÁRDÓ = RIKÁRDÓ
KI LÁTTYA?????!!!!!?!?!?!

persze mert amerikorcsoknak készült oldal

Támogasd most a 444-et, és egy különleges vacsorán köszönjük meg!

Ha mindig is szerettél volna egy jót enni és inni a 444 szerzőivel, itt a lehetőség.

De vona az tényleg cigány, hát geci nézz már rá, olyan sötét hogy világít a szájában a negró

Attached: 19617257_1230061_325f65de015008a29ca0d819fb4dbb9d_wm.jpg (664x498, 105K)

origo.hu/itthon/20180312-vona-arulova-lett-amit-nem-bocsatottak-meg-neki.html

a hispán magyar eredetű népcsoport
a hispánok ősei egy hun seregtest volt amely elkésett a catalaunumi ütközetről és Attila haragjától tartva nem mert csatlakozni ezt követően a fő hadseregtesthez
ezek a hun magyar harcosok ezután Ibériában telepedtek meg és ezt a földet magyar mintára ispánságokra osztották
ezért hívják ma őket hispánoknak

t. Kálti Márk

az ki?

a vona ezért ekkora csanád
a nőknek a mémekkel ellentétben nem a niggerek jönnek be hanem a kicsit sötétebb bőrű de még fehér férfiak
sajnos nem tudunk versenyezni a mediterrán mesterfajjal

Vona a /mifiunk/ hől

Attached: zázrivecz.jpg (620x496, 161K)

youtube.com/watch?v=gBG4h2Wat70

Attached: 1497686611922.jpg (320x286, 31K)

Attached: vona hazaáruló.jpg (644x644, 95K)

>zsidó propagandát hallgat
youtube.com/watch?v=L4mzEiExmz4

kek ez még jobb
youtube.com/watch?v=4SsCkL45_ZU

>megsértett nyugdíjasok
youtube.com/watch?v=gkFQptqO1dk

nagymuternál én vettem fel a telefont amikor ez jött, nagyot kekkeltem

Éltek a lehetőséggel?

Attached: gyurcsány.jpg (1200x628, 64K)

ez a kedvencem hől
youtube.com/watch?v=1JbBmZY_4ws

>még a törpöknél se kell az emberke törpilának

Attached: 453453246.jpg (732x960, 97K)

Migránsbandák háborúja tombol Svédországban
Pakisztáni migránsok terrorizálták a turistákat Athénban
Újabb támadás: osztrák katonára rontott rá egy késelő Bécsben
Migránsokat költöztetnének egy nyugdíjasházba

CSUHAJJA

>Orbán Viktor: Két veszély van, a migráció és az elért eredmények elvesztése
Van jövőnk, ezt meg kell védeni, ez a választás tétje - mondta a miniszterelnök Nyíregyházán.

1 posta = 10 forint az erzsébet kártyára :DD

soros

ti megváltoztatnátok egy rosti miatt a politikai nézeteiteket?

Attached: 02012.jpg (330x495, 64K)

>szegény ember nightcore-ja

youtube.com/watch?v=TiVIFMbwxOc

youtube.com/watch?v=0W_rB62t35I&hd=1

youtube.com/watch?v=J4Qgz6SL80Q&hd=1

Attached: 1505335170301.jpg (800x450, 56K)

nem, mekkora szójafiúnak kéne lenni már ilyesmihez?

ezért biztos nem

>egy rosti miatt bármiben is megváltozni
szójább nem is lehetnél

hát emiatt a retek miatt biztos nem

ez szar dehiszen, nincs fasza új szöveg hozzá

és mégis hogy menjek oda dórihoz hogy "szia fotelnáci vagyok és pinceszűz, van kedved elmenni moziba?" ?? nagyon okosak vagytok

a kutyának nem tetszik ezaz ocsmányság rajtad kívül

erre van a gina ánon

postázza valaki a gyúrós feri képet lécc

ez

nem fűzök sok reményt ehhez a kérdéshez de volt aki próbált már innen valamilyen drogot a füvön kívül? eddig mindig díler akivel találkoztam segghülye volt a drogokhoz úgy általánosságban és a "ha beüt akkor jó az geci nem" elven működött az egész.

én toltam kólát gombát és ekit, egyszer átbasztak herbállal úgyhogy aztis de mára már teljesen abbahagytam, kérdezz bármit

undarázs?

ja meg spurit is párszor kek

kolasin

Attached: 3852.webm (1117x600, 1.9M)

Most láttam valami ragyogó fényt BP felett az égen ha atom volt és még nem értek el a hullámok akkor viszlát barátaim

én nem láttam sajnos

az csak a pestiek fehér bőréből sugárzó fény

>Budapestre atom dobva

bárcsak

hitler vagyok

himmler vagyok :DDd

melyik jött be legjobban?
a kóla az a kokain lenne? bocs de abszolút nem vagyok tisztában ezekkel a magyar nevekkel.
régen mdma-t szerettem volna kipróbálni nagyon de ahogy egyre többet olvasok róla egyre veszélyesebbnek tűnik, na meg tisztát találni itthon ismerős által lehetetlennek tűnik. meg félek hogy még szarabbul érezném magam ha egyszer átérzem a tiszta boldogságot.
magas a vérnyomásom szóval a kokaint is hanyagolnám, nem mintha abból is tudnék tisztát szerezni.
valami gyengébb ópiátot vagy gyógyszertári amfetamint viszont kipróbálnék szívesen

22. nincsenek barátaim, szóval nincs senki akitől úgy tudnék ilyesmit kérdezgetni

Kéne bn

Attached: 4BD3F245-F7B7-4C27-BB3E-3D60C9E565E9.jpg (195x259, 13K)

kokaint azt ne, túlértékelt szar

akkor honnan van dilered?

undorodok a nőktől, nem tetszik a fura fejük meg a zsírtömlőik meg semmi, de dóri képei láttán GYÉMÁNTOK... elég fura

az eki jött be a legjobban magasan, a tisztaságtól nem kell fosnod mostanában már csak mdma-s tabikat adnak el mert geci olcsó lett megcsinálni, amúgy a neten vannak adatbázisok amin megnézheted hogy mivan abban amit vennél

az kobain lesz

szép próbálkozás dajcstomi

a kokain se rossz de nem éri meg az árát egyáltalán, a spuri szar szerintem csak annyi hogy pörögsz és nem fáradsz el. gomba sem jött be nekem, valamiért nem haluztam túl nagyokat tőle

ja ezt hallottam rengetegszer mindenhonnan, de ugyan akkor azt is mondják hogy amit az átlag ember szerez az egy kalap szar. csak van valami oka hogy felsőbb körökben imádják no?

nincs dílerem. van egy haverom akivel nagyon ritkán beszélek és ő mutatott be valakinek akitől kérdezgettem egyszer amikor lent volt de igazából a nevét sem tudom. az biztos hogy tőle nem vennék semmit

na az király lehet. mondjuk én félek attól hogy elkezdenék random embereket ölelgetni vagy valami. vagy annyira nem durva? meg vannak ilyen ebay-es teszt kit-ek is azt tudom

magyarországon amúgy terem egyáltalán ilyen gomba?

nem fogod szarabbul érezni magad csak ne kapj rá nagyon, az az egyetlen illegál drog amit tolok de minimum egy hónapos szüneteket tartok két alkalom között. nem veszélyesebb mint bármi más amúgy nemtudom mit hallottál, csak inni kell sok vizet

és kitől akarsz venni?

dehogy fogsz random embereket ölelgetni, max akkor ha ők is bevannak ekizve. teljesen magadnál vagy végig meg minden csak eláraszt egy olyan eufória hogy nem hiszed el. ja tesztkitek is vannak tudsz venni gomoában meg ilyen helyeken de mondom fölmész pillreportra és ott fenntvan minden tabi ami az utcán van kb

Telezabáltam magam a burgurben és az előbb feljött egy kis hányás de visszanyeltem :3

múltkor nekem is amikor megettem egy 185ös kupont :D

viszont tudsz tök jókat dumálni random emberekkel, föloldódik benned minden gát és agály pár órára, csak ajánlani tudom

elég sok tanulmány van a hosszú távú hatásokról, személy szerint erre a képre emlékszek. ugyanakkor olyan szinten népszerű még jobb egyetemeken is hogy csak nem lehet annyira káros egyszer-kétszer

hát odáig még nem jutottam őszintén. deepweb lenne a legjobb megoldás de nem szeretnék kockáztatni, plusz onnan inkább nyugtatót rendelnék mert az nagyon elkéne néha és még nem is arra hogy betépjek

kösz az akkor jól hangzik
fú hát ha én elkezdenék őszintén beszélni akkor szerintem másnap felkötném magam szerintem. nem szoktam hazudni de rengeteg témáról nem szeretek beszélni és szűrnöm kell magam

Attached: slide_28.jpg (960x720, 121K)

persze a szerotoninháztartásodat tönkrebassza egy darabig, de ez az arc valszeg nagyon keményen tolja
nem fogsz semmi olyasmit mondani amit nem akarsz, bár az igaz hogy sokkal őszintébb leszel mint alapból.
amúgy a deepwebről egyáltalán nem para rendelni, ha lekapcsolják a csomagod akkor sem téged fognak otthonról elvinni, bár én se rendelnék úgy őszintén

annyi hogy vegyél egy csomag rágót, igyál sok vizet és ne egyél sokat előtte mert azt kihányod a faszba. jameg ne kapd be az egészet egybe hanem felezz mert mostanában nagyon erős tabik vannak

Mocskos drogosok, szánalmas amit műveltek!

Egy igazi férfinak nincs szüksége ilyesmire, teherbíró, kitartó, mentálisan nem hasad meg semmitől, még a háborúban sem, ahol az élete forog kockán nap mint nap. Nemhogy ilyen elkényelmesedett anyuci kedvence a pincében őrizve 40 éves koráig, 150 kilóra hízlalva c. nyugati élettől ami nektek van.
Nézzetek magatokba!

ez

kösz user, ezeket észben tartom

Attached: cc8.png (600x532, 341K)

ánon a hábórúkban szerinted melyik katona nem volt agyondrogozva

kit nyom hől nincs háború

ez. majd isten ítélkezik ezeken a korcsokon ne félj

hát ja, arra gondoltál hogy esetleg más vagy?

korcsler vagyok

nem én én vagyok :DDDDDD

>nincsenek barátaim
akkor hol akarsz drogozni
egyedül otthon?

kéne egy barát

a helyében elmennék akár egyedül is bulizni, voltam már párszor énis egyedül az úgy igazán ott jó

néha járok klubokba egyedül

mi itt vagyunk neked ánon az nem elég

ez már bukott normi viselkedés, nem igazi béka, fujj

ez hől, mikor takarodnak már el innen a normik

nekem még van kb 4-5 barátom annyira nem vagyok béka, de megtudom érteni a másik ánont hogy nem otthon veri a faszát hónapokig

pedig vannak igazi robot esték. sötét van és a tömeg nagy része férfi

kurva anyád

takarodj azonnal normi szar
fogadjunk hogy már szűz sem vagy

Ő felszívná a 4-6os sínjeit is ha lehetne

az nem robot este hanem véletlen a kék osztriga bárba nyitottál be

Attached: 012102.gif (468x264, 620K)