/polska/

Edycja Pawła bohatera polskiego

Attached: maxresdefault.jpg (1280x720, 76K)

Other urls found in this thread:

youtu.be/HXBjVau1w7Y
www11.zippyshare.com/v/jW0EkdBb/file.html
twitter.com/NSFWRedditVideo

Podaj model monitora to pomyślimy co da się zrobić

pjię

laptop lenovo

>to zabija lewaków
youtu.be/HXBjVau1w7Y

Attached: 782abaaf26cb5caf6f5cf669e0242cc17ccb2ff8.jpg (500x500, 105K)

>pawel
a mysz to czasami nie samica szczura???????

teraz zapostuj death toll of capitalism

Ja pierdole czy jak się wyprowadzam w wieku 19 to się finansowo morduje? Bo ja z rodziną nie wytrzymam dłużej ale nie chce biedny skończyć a prace tylko te gorsze dla mnie.

>death toll of capitalism
Liczymy ofiary wojen domowych rozpoczętych przez lewaków? Raczej nie, prawda?

wiecie że to lewacy wyforsowali wolne soboty?

Jeżeli jestescie Patriotami to zapierdalajcie w sobote, nie kultywujcie zdegenerowanych lewackich tradycji.

hah kurwa 3 lata i 251 wyświetleń
filmy o robieniu kupy w minecrafcie mają więcej

Attached: 2018-03-16-000125_471x455_scrot.png (471x455, 37K)

>kiedy widzisz jak lewak się wydurnia

Attached: 1520903790650.gif (480x360, 2.78M)

potwierdzam mój film o minecrafcie ma 200 razy tyle

>filmy o robieniu kupy w minecrafcie
Wyślij jeden

FUCK POLAND

UNGRATEFUL 3RD WORLD SCUM

BIGGEST LEECHES OF THE EU

ALL YOUR WOMEN ARE WHORES AND CUMDUMPSTERS

EASTERN EUROPEAN FILTH

a wiedziałeś że to jebane lewackie sjw przeforsowali równy dostęp do edukacji.

jeżeli jesteś patriotą prawakiem to powinieneś zrobić wszystko, żeby twoje dzieci zapierdalały od najwcześniejszych lat jak tylko będą mogły utrzymać młotek w ręku. Czytanie i pisanie na nic im się nie przyda.

Zero bo z definicji w kapitaliźmie jak umierasz przedwcześnie to twoja wina a nie państwa.

ja ciebie też

Attached: 1516273815610.png (368x392, 144K)

>FUCK POLAND
I hate it too.
>UNGRATEFUL 3RD WORLD SCUM
Yes, but still better than say, the USA.
>BIGGEST LEECHES OF THE EU
Yes.
>ALL YOUR WOMEN ARE WHORES AND CUMDUMPSTERS
Not really, if that were true I wouldn't be a virgin.
>EASTERN EUROPEAN FILTH
Subjective.

no fajnie sobie to wymyślili no ale skoro "twoja wina" jest z definicji "twoją własnością" a "własnośćprywatna = kapitalizm" to umieranie z twojej winy idzie na konto kapitalizmu

Attached: 1516929534164.png (340x359, 27K)

ja sam ponad 3 biliony
przez ten jebany prawacki kapitalizm musze walić konia

to ja dalem jakiegos webma z dzwiekiem na filmik i dobil do 1k z jakiegos powodu

>nie dadzo bf ktory bedzie cie tak przezywal

"wina" to nie własność a stan prawny debilu
Jak jesteś skazany na 10 lat to 10 lat więzienia też nie jest "twoją własnością" jebany lewaku pierdolony

wtf myslałem, że jest 21:37 i tak sie zastanawiałem gdzie user od godziny a to północ
mózg mi sie popsuł jak naprawić

Attached: 1495291480276.jpg (1440x810, 705K)

nie zesraj sie

Przecież więzienie to jest lewacki wymysł ty kurwo tępa więc to ty próbujesz aplikować lewackie koncepcje do swojej teorii le wolnego rynku.

>są tutaj ludzie którzy nieironicznie twierdza że komunizm albo socjalizm działa
na zachodzie jeszcze rozumiem bo oni nigdy przez to nie przechodzili ale tutaj? zero wymówek

idź spać

help me bros after this she stopped responding

Attached: Screen-shot-2018-15.jpg (300x353, 32K)

Mam na imię Paweł. Chciałbym być Przemysławem albo Sławomirem.
Co mi robić?

>wszystkie ideologie, poglądy, opcje polityczne, rozwiązania gospodarcze sprowadzają się do lewicy i prawicy
co wy w gimnazjum jesteście

Attached: 1520952472039.png (543x443, 24K)

jesli twoj zegar biologiczny szwankuje to cos musisz zlego sobie robic user

to zabija wykopka

Attached: 7Vn5nWG.jpg (934x534, 111K)

lweica sie mylic
parwica sie mylic
tylko grug miec racja

Attached: grug.jpg (800x450, 38K)

fuck off

komunizm to nieosiągalna utopia używana jako hasło propagandowe przez totalitarne reżimy
ale socjalizm nie jest z natury zły ani niosiągalny

ale co

Attached: 1520776657111.jpg (600x534, 147K)

She rejected you in a very vulgar and u kind manner.

o kurwa
RIP, move onto the next one

>albo socjalizm działa
Przecież żyjesz w socjaliźmie ty barania głowo.
Płacisz podatki, które aparat rządowy wykorzystuje do zabezpieczenia finansowego, infrastrukturalnego, edukacyjnego, zdrowotnego wszystkich w państwie.

Jak kapitalizm taki zajebisty to czemu nie wypierdolisz do somalii?

no wszystko fajnie, tylko czemu każdy kraj który bazował się na twierdzeniach tego pana był chujowy

>Przecież żyjesz w socjaliźmie ty barania głowo.
Nie ten user ale jesteś debilem.

nie wiem, ale pora chyba do lozka

Kraje bloku wschodniego były tak bazowane na naukach Marksa jak kurwa trzecia rzesza na naukach Nietzschego. Jak się nie znasz to na chuj się odzywasz.

nie wiem popatrz sie przez przynajmniej 30 sekund na ten obraz w skupieniu i powiedz co zobaczyles

Attached: 1520719194730.gif (500x500, 283K)

to nie jest prawdziwy kapitalizm

nie ukrywam czekałem na ten post

Attached: OBFAk2r.gif (800x667, 1.23M)

Nookej, zapomniałem że dla polkopków socjalizm jest tylko jak jest chujowo.
Jak działa i wszystkim służy to już się to nie nazywa socjalizm

Attached: 1480618671778.png (1440x900, 131K)

guten Abend
Wer wollte über Sozialismus sprechen?

Attached: 800px-Karl_Marx_001.jpg (800x1013, 316K)

Ja już wolałem Linuksiki i Windowsiki

>wszystkie lewaki ITT
youtu.be/HXBjVau1w7Y
Postarajcie się odpowiedzieć na to, no dawać

Attached: 2a5192063648735b9f790669065bad61.jpg (1422x3399, 2.05M)

Proszę powiedz mi, w którym miejscu Marx prawił o silnie skorumpowanym aparacie państwowym jako nierozłącznej jednostce państwa sojcalistycznego, który stawia siły zbrojne i podgrzewanie wojen na całym świecie ponad dobro społeczeństwa bo jakoś kurwa się nie doczytałem.

Ach no tak, was od czytania czegoś bardziej skomplikowanego niż komiks boli głowa i lepiej poslugiwać się chujowymi memami.

o tym mówię
spróbujmy jeszcze raz, tym razem się uda! tym razem będziemy słuchać co w książeczce jest napisane! tym razem się u-
ups i znowu się nie udało ha ha

ale kompro

idź spać jutro do szkoły masz na ósmą

Ups haha znowu gównopost bez żadnej wartości merytorycznej, który nie wnosi nic do dyskusji bo regurgituje dosłowny nie-argument.
Wracaj do swojej echo-komory na Sup Forumsu. Tam możecie sobie pocierać siusiaczki

przecież mówię że tym razem się u-
ups i znowu

Attached: d85138cb543a1742e42864f6546eb36b_original.jpg (610x668, 114K)

to ze nie mial takich intencji nie znaczy ze nie ma za to odpowiedzialnosci
socjalizm sie potoczyl w takim kierunku bo po prostu inaczej sie nie dalo, male komuny sobie zwyczajnie nie radzily, jedyna droga stalo sie przeniesc ten system na cale spoleczenstwo i obudowac wokol niego rozwniety aparat centralny
a marks chuja wiedzial, nigdy nie probowal wprowadzic tego systemu sam tylko pisal jak mu sie to widzi
no to ja tez se moge napisac ze mi sie marzy zrobic anime prawdziwym, a jak ktos se wymysli ze najlepszy sposob to zajebac wszystkich to wtedy bedziemy wszyscy w gensokyo to troche slabe rozwiazanie co nie

właśnie na robocie się znalazł typ który my odpowiadał lol

Attached: 1521148070142.png (1280x2288, 1.71M)

ale że "prawdziwy" komunizm nigdy nie zostanie osiągnięty bo zawsze znajdzie się grupką ludzi których czy to umiejętności, charyzma czy cokolwiek która zdobędzie władzę i zacznie robić to co oni uważają jest "zgodne z twierdzeniami marksa"
tak więc każdy lewicowiec tutaj może już iść spać bo wasz magiczny system nigdy się nie uda
kapitalizm też nie jest idealny, żaden system w którym będą ludzie nie będzie ale plus kapitalizmu to ekonomia bo jedną z prawd życiowych jest to że państwo nigdy nie przewidzi potrzeb ludu

no tak zapomnijmy o tym że wszystkie kraje rozwinięte stosują rozwiązania socjalistyczne

najlepiej zapomnijmy rowniez o kosztach ktore te spoleczenstwa ponosza zeby te rozwiazania utrzymywac przy zyciu

>ale że
Tak się zdania nie rozpoczyna.

znajdź mi w /polsce/ komunistę debilu

Attached: 1521140879258.jpg (240x210, 13K)

www11.zippyshare.com/v/jW0EkdBb/file.html

>RAZEM

>kapitalizm też nie jest idealny,
za każdym jebanym razem

jak moja ideologia kończy się śmiercią milionów to ups XD nikt nie jest idealny jak twoja wykrzywiona ideologia kończy się śmiercią milionów to jużKWIIIII CHRUM mordercy!!!

Attached: 1*xr576pQKZuQAAfy2P8PEgA.png (1271x636, 770K)

...

każdy kto nie jest ultra prawicowcem nacjonalistom to komuch który chcę rozwalić naszą piękną Polskę

Attached: 15.jpg (770x1000, 170K)

mam zapisane na komputerku już

pokaż mi w statucie partii razem co u nich jest takiego komunistycznego

idź do sklepu, i popatrz na półki

a-ale żule umierajom z przepicia!! musimy zniszczyc kapitalizm to oni wtedy bendom cienzko pracowac i bendzie dobrze wszystkim!!

>podatek „dla prezesów”: 75%
>wprowadzenie ostrzejszej progresji podatkowej

Wchodzę i widzę półki uginające sięw żywnośćwychodowaną, przyrządzoną i zapakowaną wedle standardów narzuconych z góry przez aparat socjalistyczny, który zdaje sobie sprawę z tego, że moje zdrowie jest ważniejsze niżzyski janusza, który bez nieuczciwych i antyludzkich praktyk nie byłby w stanie ich osiągnąć.

A ty co widzisz?

jedzenie na półkach co było rzadkością w socjalizmie

o kurwa francja osiągnęła komunizm
dzięki za info

>spędzaj 40% w porywach do 80% PKB silnie nadwątlonego wyniszczającą wojną na wojsko żeby grozić ludziom wojną na całym świecie
>dziw się że głodujesz
o kurrwwww ci kapitaliści to jednak geniusze

btw każdy prawak powinien pójść i zgłosićsię na ochotnika do zarażenia się nowym szczepem poliowirusa bo przecież wyeliminowanie choroby polio w krajach uprzemysłowionych poprzez szczepienie wszystkcih urodzonych dzieci to jebane lewactwo i komunizm

Każdy młody komunista powinien iść już spać bo trzeba jutro wstawać do szkoły.

>urodź się
>dostań zestaw niezbędnych szczepień zwiąkszający twoje szanse na przeżycie do 18 roku życia
>odbierz edukację podstawową
>odbierz edukację średnią
>zdaj państwową maturę i pójdźna państwowe studia
>rozpierdol sobie nogę w wypadku samochodowym, dostań opiekę medyczną i rehabilitacje
>ukończ studia, zdobądź tytuł naukowy, dostań pracę w firmie z dofinansowaniem rządowym
>spędzaj wolny czas na korwinowaniu
ktoś wytłumaczy ten fenomen?

Attached: 1519995010775.png (327x316, 211K)

Każdy młody kapitalista kiedyś wyrasta z fazy bycia krawędziowcem

Attached: 1520050550490.png (600x900, 537K)

dlaczego akapowcy się nie wyprowadzą do krajów III świata?
>państwo nie sprawuje tam władzy faktycznej
>niskie podatki
>tania siła robocza
>korupcja i bezprawie

>>państwo nie sprawuje tam władzy faktycznej
Nawet lepiej. Somalia nie posiada rządu. Więc państwo nie ma wladzy bo nie ma państwa.

Nie wyprowadzą się bo pierdolony aparat komunistycznej opresji (rodzice) nie pozwalają na spełnianie ich przedsiębiorczych marzeń.

no niekoniecznie bo o ile międzynarodowo uznawany rząd somalii dawno spadł z rowerka to np. taki somaliland w połowie kraju sprawuje faktyczną władzę

Ja oglądam, chcesz mój profil na malu?

lubie makaron z serem

lubie ser z makaronem

lubie makaron z truskawkami

nie żeby coś, ale większość postuje tutaj

Lubie polska, ale nie dobzre mowie

I gave up learning polish a while ago, but I’ve come to like the language. Should I pick it up again, or is it a useless language to learn?

Attached: 40399458-68A1-4822-9017-52CB43D36219.jpg (1280x720, 138K)

it is useless but if you like polish I'm sure you will be better at speaking it

ech