Kurva anyátok

kurva anyátok

Attached: alma.gif (368x349, 49K)

Other urls found in this thread:

hullajelensegek.blogspot.hu/2011/05/koporsoszules-postmortem-fetalis.html
m.origo.hu/itthon/valasztas2018/20180327-vona-nyilatkozatai-es-a-tenyek.html
m.origo.hu/nagyvilag/20180323-a-francia-fovarosban-kitorlik-az-anyakonyvekbol-a-ket-nemre-utalo-szot.html
m.origo.hu/itthon/valasztas2018/20180327-franci-zaszlo-egetes-migransok.html
twitter.com/AnonBabble

heló

Itt vagy lany, akit a 3-as metron lattam Sup Forums-t bongeszni?

Béen nem engedett el reggel kondizni, mondván hogy majd elmegyek este munka után, de nem hagyja hogy a reggeli közös kávézásunkat tönkretegyem :( Ébredés óta nem szóltunk egymáshoz, a kávét is külön szobában ittuk meg.
>bár leléptem volna az éjszaka közepén

t. el abominación

Ahha :3
Te voltál a magas, jóképű, kisportolt srác?

N-nem. Én az alacsony vékony voltam mellette, tudod a húgyfoltos nadrágban. Leszel a bnem?

Legyünk inkább csak barátok szerintem, nem szeretném tönkretenni azt ami most van köztünk. De amúgy a másik srácot ismered akkor ha mellette ültél hihi?

Telepítsetek Gentoot, korcsok!

Attached: elmesias.jpg (1280x720, 68K)

Attól függ. Melyik tábla?

unokahúgom már megint figyelemért halászik

Attached: 29513270.jpg (768x960, 139K)

De megbasznám he

Triplák és végre meghal ez a korcs fonál

Az ebihalaim elkaphatná... ha érted

Attached: II.4-09-10.jpg (800x600, 101K)

Geci. Egykék és meghal ez a korcs fonál

Hehe

Attached: Barna-asobeka-ebihal_imagelarge.jpg (550x413, 46K)

lmao a tábla istene is velünk van

ha ez a posta 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, vagy 9re végződik meghal a fonál

késő bánat eb gondolat

>halászik
Mármint kurvul, nem?

csontsovány/10

ezt a logo csocsu csontos tehenet?

>ő nem baszna meg bármit aminek pulzusa van
normik kifelé

Attached: DSCF2719m.jpg (800x600, 40K)

béta papucs

miért nem szólítottad meg? te is béta vagy

na mivan fog a hegyizsido atok?

Nem tudom, de hogy rajtad a helyesírás átka nem fogott az biztos

jöttök almás-fahéjas lattét inni?

kösz nem, én avasi keserűvel indítom napjaim

Igen aztán meg leszophatjuk egymást, ha már úgyis buzik vagyunk.

én én szójatejes gumimaciszörpöt iszom

>engedni a barátn* érzelmi zsarolásának
elkúrtad

az is finom lehet
szex?

este mikor ott akartam hagyni egyszerűen elállta a bejárati ajtót és eldugta a kulcsomat :( megverni azért csak nem fogom

>nem fenyegeti meg a bn-t, hogy feljelenti személyi szabadságtól való megfosztás bűntette miatt, ami három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő

kuss legyen jogászkorcs

>nem dugja meg ott az ajtóban, majd szerzi meg a kulcsot, hogy leléphessen
béta

baszki, lehet, hogy sokat emelsz, de te aztán csúnyán meg lettél kakukkolva
onnantól kezdve, hogy ilyen aljas módon akar kényszeríteni dolgokra, amit nem akarsz, elvekről van szó, tehát csakazért is ragaszkodnod kellett volna hozzá, hogy elmehess
ugye tudod, hogy innentől kezdve elvesztettél minden tiszteletet a kapcsolatban, amit irántad érzett eddig? szakítanod kell, ha meg akarod őrizni a becsületed maradékát, de legalábbis meg kell követelned, hogy térden állva könyörögjön bocsánatért és hogy megígérje, hogy soha többé nem csinál ilyet

>megverni azért csak nem fogom
Béta

>megverni azért csak nem fogom
Miért nem? Szerinted Isten véletlen teremtette erősebbre a férfit a nőnél? Nem csakhogy megteheted, de kötelességed is megverni a nődet ilyen helyzetben.

>elállta a bejárati ajtót és eldugta a kulcsomat
Basszus, ez kibaszott gyerekes. Minden rosti ilyen éretlen?

igen de csak akkor fajul idáig ha belemész a játékba

az a gond, hogy nem először fordult elő a dolog, csak eddig általában veszekedések után nem hagyta, hogy elmenjek, mikor már elegem volt a kajabálásából
ezek után meg pontosan azért nem szakítottam vele, mert pár nap no kontakt után aztán mindig sírva esküdözött, hogy többé nem fog ilyesmi előfordulni, és nem is tudja már, hogy miért viselkedett így

egyszer egy vitánk során mikor két kézzel püfölte a mellkasomat lelöktem a földre, azóta is azt emlegeti mikor a férfiasságomat akarja gúnyolni, mondván hogy egy igazi férfi nem viselkedik így

top béta

>bázisolt rostos megkeseríti a normi életét
B Á Z I S O L T

t. Eisenberger Salamon, másodéves ájk-s

látja, hogy nincs következménye a hisztizésének, ezért újból és újból meg fogja játszani, sőt, egyre többet enged meg magának, mert hagyod

tudod, mit mondanak erre?
>Fool me once, shame on you, fool me twice, shame on me
Te kúrtad el, mert mindig hagyod, hogy megússza. Sajnálom, de ennek a kapcsolatnak már nincs jövője. Egy dolgot tehetsz, kidobod a picsába, esetleg az utánad jövő pasinak jót teszel vele, ha okul az esetből.
Legyél végre férfi, adj neki ultimátumot, hogy egy dobása van még, és amikor legközelebb eljátssza a kis játékait, tarts is magad az ígéretedhez és ténylegesen dobd is ki.

t. Kalányos Euzébió, három éve elsőéves m*rnök

Olyan kis ügyes az esztifejű

szavaznék rá, hől

>– Facebook-oldalán az olvasható, hogy manapság az a lázadás, ha fiatalként konzervatív vagy. Ezt mire alapozza?
>– A mondat Kovács Ákos énekestől hangzott el...
Mindent értek

Kiváló szellemi-filozófiai bázissal rendelkezik hől. Egy hiteles intengráns államasszonyt látok magam előtt stabil morális alapzattal, aki csakis az elvek mentén politizál.

Lol mi a fasz?

Attached: IMG_20180328_114013.jpg (3264x1836, 1.85M)

Értesítsd a teket azonnal!

Ú most elképzeltem a jelenetedet, csak úgy, hogy amikor a földre lökted akkor a nyakszirtjét úgy beverte a padlóba, hogy azonnal széttört a koponyája. Ahogy az egyre növő véres tócsában szótlanul, egyre erőtlenebbül néz rám, a fejére élvezek.

Anyám megnézte a Puzsér MSZP szavazós videóját és neki az egészből az jött le hogy Simicska embere valóban az MSZPre szavazásra buzdít D:

Ez a kis dagi is kb. annyi idős mint az esztifejű, de ő már képviselőjelölt.

Attached: toth-nora-timea-800.jpg (800x445, 90K)

Attached: img_0101.jpg (2000x1334, 934K)

>privát instagram
Senki se szavazzon rá!

Attached: img_0210_0.jpg (950x576, 160K)

hullajelensegek.blogspot.hu/2011/05/koporsoszules-postmortem-fetalis.html

Biztos rejtegetnie kell a cigány bikáját a jobbikos szavazók elől.

t. békafilozófus

te probalj telorol agyban kinok kozt fetrengve szebben irni te szar

>agyban kinok kozt fetrengve
meglátogatott a bika?

valszeg azt hitte más luvnyához megy nem edzőterembe ezek mind ilyen bizonytalanok magukkal meg mindennel kapcsolatban. de még ha el is hitte hogy edzeni menne akkor se tetszik neki hogy az fontosabb lehet nála vagy hogy közben biztos a cardio bunnykat stíröli.

Bázisolt Mester hől

ja isiásznak hívják és a seggembe állt

Az olasz herceg szerintetek bika vagy köcsög?
m.origo.hu/itthon/valasztas2018/20180327-vona-nyilatkozatai-es-a-tenyek.html

ő a szerencsés játékos

te miért olvasol egy 50%-ban orosz propaganda 50%-ban szennylapot?

>origó
>tények
Lol

heló Vona

m.origo.hu/nagyvilag/20180323-a-francia-fovarosban-kitorlik-az-anyakonyvekbol-a-ket-nemre-utalo-szot.html

>m.
Ömm

m.origo.hu/itthon/valasztas2018/20180327-franci-zaszlo-egetes-migransok.html

>Ömm
mobilkorcs detektálva

Hopszi ;)

Attached: Devilish_4a1cb5_6238404.jpg (470x595, 78K)

hitler vagyok

vona a legnagyobb putyin szopó russzofasisztoid geci az összes közül te retardált. csakhát orbi beelőzte a mélytorokkal szegény gabikát.

Hát te jó buta vagy. Vona bizonyítottan meleg orgiákon vesz részt, Putyin meg üldözi a buzikat.

ez tetszett

sose mondtam hogy a vonzalom nem egyoldalú.
de amióta tudjuk hogy született a jobbik azóta világos hogy ez putyin b terve ha orbánék mégis elkúrnák és képtelen lennének követni az fszb tartótisztjeik instrukcióit.

tudod ez putyinnál olyan mint a böriben nem a szexről szól hanem a hatalomról meg a dominanciáról. ezért tudja mosolyogva seggbebaszni a minielnökünket aztán tisztára nyalatni vele a szaros faszát mert tudja hogy az még alázatosan meg is köszöni mint a többi gerinctelen szar akikkel ezt csinálja.

eddig csak egy negert lattam es megkeselni se akart senki, biztos szido armany

Lyézus Március! Gyere onnan testvér mert még megerőszakolnak a nígerek! Normális vagy?

kek

én láttam már 4-5-öt mo-n nem is az volt meglepő hogy mit keresnek ezek itt hanem hogy a faszba nem beszéllnek angolul? valami fura nyelven karattyoltak franciára emlékeztetett távolról.

biztos francia turisták voltak

Mit szóltok a Bödőcs tegnapi videójához? Nekem bejött. Jól adja a potrohos vajdát.

>70 Szily-tallér átutalásra került a számládra!

>tudják

Attached: 1517929649562.jpg (300x168, 10K)

Mért pont a Szily? Hogy jön ide a négyes?

Attached: 1522034656905.png (309x313, 126K)

az is istenítette a videót

Ánonok akik napi több mint háromszor veritek, hogy csináljátok? Én 3 után már elég nehezen élvezek el újból, és már valamennyire fáj is a fütyi. Mondjuk olyan 30-60 perces nálam egy kör, lehet az is közrejátszik...

Attached: 1200px-Kaulquappen_Tadpole_3.JPG.jpg (1200x831, 126K)

Nem tudom, nekem van a családban örökletes szívbaj úgyhogy szigorúan napi egyszer tolom

nem mindegy?

én mondjuk mit meg nem adnék egy bn-nel való kávézásért hől:(

én is, de jól állok
kávém már van, csak bn kellene

lol micsoda zsideszdrón delúziók mennek

>munkahelyen megkérdezik hogy mikor születtél
>biztos azért hogy tudják hogy hány éves szűz vagy

:(