*Blocks your path*

...

Other urls found in this thread:

youtube.com/playlist?list=PLF170B126002E7CB0
youtube.com/watch?v=zjSa3TZzOMA
youtube.com/watch?v=O3feM_lxAAg
youtube.com/watch?v=7-robzXu8d8
youtube.com/watch?v=faVMtQUM308
youtube.com/watch?v=ymbh2jBuKLE
youtube.com/watch?v=gjAIe2Ad43U
twitter.com/SFWRedditImages

AMEN

Who is this guy?

OH SHIT IM SORRY

*exploits weakness*

epik maymay mati ecks dee

This degenerate board needs JESUS

Babylonian Papists
youtube.com/playlist?list=PLF170B126002E7CB0

...

...

...

delet thsi

...

I want new pope
This pipe is too soft I miss the old one.

"Whoa!...Pope Dude....you're like....supposed to be dead and all that....some other dude has your job now."

Go back to Kara

...

*comes from behind you*

All your base are belong to us

King of the pedos

wypierdalaj

Wait you're that based pope that knew about (((them))). Follow me eminence, some faggot is at the Vatican trying to destroy the Catholic Church. Deus Vult.

...

coś na temat

*Please, let that moment be real*

Post more rare jans please

Wtf I was able to load normal Sup Forums just now but I can't anymore. Wtf moot?

Can I help you :)?

...

...

...

...

Redpill me on the sernik meme? Or is that kremowka

żółty skurwesyn

Obviously kremowka
Tasty shit...

Kremówkas. Sort of like spinach for Popeye

youtube.com/watch?v=zjSa3TZzOMA

KA-RA-CHAN

dajcie jeszcze tego no terke xD

Whats the connection between kremowka and jp2

youtube.com/watch?v=O3feM_lxAAg

youtube.com/watch?v=7-robzXu8d8

Proszę
youtube.com/watch?v=faVMtQUM308

youtube.com/watch?v=ymbh2jBuKLE

dlaczego jeszcze nie śpicie?

wikend jest

youtube.com/watch?v=gjAIe2Ad43U

to może tak:
czemu nie imprezujecie z przyjaciółmi?

>przyjaciółmi

A ty czemu nie?

Let's see
>John Paul II is recognised as helping to end Communist rule in his native Poland and eventually all of Europe
Bretty goo-

>Although there is a right to private property, it is not an absolute right; in particular, no one has the right to accumulate large amounts of private property while others in the world lack the basic requirements for survival and development. This is embodied most fully in Pope John Paul's encyclical Laborem exercens, when he states that (regarding the right to private property) "Christian tradition has never upheld this right as absolute and untouchable. On the contrary, it has always understood this right within the broader context of the right common to all to use the goods of the whole of creation: The right to private property is subordinated to the right to common use, to the fact that goods are meant for everyone".[1]
Merely a commie. Move along

bo jestem żałosnym wyrzutkiem społeczeństwa
a ty?

Ja też xD

kurwa nie zmiksowali lgbt z niczym tylko dla tego ze tylko oni mogli ich do sądu podać.

no to zanurzmy się razem w nędzy bo chujnia wokół

DELET THIS

Kurwa, mój wątek o ruchaniu Izraelitek wyjebali że niby nie polityczne, a to gówno wisi dalej. Ciekawe (((czemu)))

Ej anony jak to jest byc jebanym przegrywem? Serio kurwa ciekawy jestem jak niedojebanym trzeba byc zeby nie miec nawet jednego przyjaciela

Znajomych mam, ale w sumie już dawno nie wychodziłem z nimi nigdzie xD Wkurwiają mnie ludzie.

Wie ktoś jak się dostać na karachana?

nie każdy rodzi się i dorasta w przyjaznym i uprzywileowanym środowisku

Nie macie nigdy ochoty zwyczajnie sie czasami spotkac i pogadac? Odpowiada wam wieczne piwniczenie u starych? Tez lubie sobie przypiwniczyc ale jak siedze na chacie samemu wiecej niz tydzien to mi zaczyna odpierdalac

>jak siedze na chacie samemu wiecej niz tydzien to mi zaczyna odpierdalac
masz niedojebanie mózgowe

Bez pierdolenia wystarczy ze chodziles do szkoly to nawet nie zdajesz sobie sprawy ile miales okazji do poznania znajomych. Wystarczy ze krzykniesz jp2gmd na korytarzu i przykuma sie do ciebie 5 osob i zaczna toczyc z toba beke. Potwierdzone info

Spoko ze juz zaakceptowales wieczna samotnosc ale ja nie mam zamiaru sie temu oddac

znajomi to nie przyjaciele

...

Get thee behind me Satan

What is kremowka?

Malo kto ma tych 'prawdziwych przyjaciol' tylko wiekszosc juz sie nauczyla z tym zyc. Pamietaj tylko zeby sie nie odcinac nawet od tych znajomych bo przez nich mozesz kiedys poznac osoby ktore beda ci bardziej odpowiadaly

wy skurwysnyy babiez obrazacie? jebany normalsy pedofila nie uznajo

Polish creamy cake, John Paul II's favorite snack.

pfff...takie rady to dla normalfagów
z resztą ci znajomi nie chcą się ze mna widywać. oczywiście nie powiedzą tego wprost ale nie trudno się domyślić

*harvests organs*

To sie okresl czy faktycznie masz znajomych czy pare osob wie kim jestes ale ma na ciebie wyjebane. I te rady 'dla normalfagow' dotycza wszystkich wystarczy wyjsc z domu raz na jakis czas a nie oczekiwac ze wszystko przyjdzie do ciebie. Ludzie nie sa tak inni jak ci sie wydaje

wszyscy maja ma mnie wyjebane
>Ludzie nie sa tak inni jak ci sie wydaje
słyszałem to dziesiątki razy. od ludzi którzy wg mnie nie znają

>słyszałem to dziesiątki razy. od ludzi którzy wg mnie nie znają
Kolejny specjalny platek sniegu ktoremu wydaje sie ze swiat go nie rozumie. A jezeli faktycznie tak jest to przedstaw sprawe jasno ze jestes wazacym 120 kilo degeneratem chodzacym w anime teesach od ktorego wiecznie jebie i nie bedziemy tego dalej ciagnac

nie specjalny płatek śniegu tylko kurwa prawdziwy zjeb z problemami psychicznymi
takie "rady" to se możesz wsadzić w tę swoja normalną dupę i dalej być ignorantem

>nie chce nic o sobie powiedziec i kazdy kto nie wie ze mam stwierdzone problemy psychiczne jest ignorantem
psychiatra nie jestem wiec chuja ci moge powiedziec ale tak z ciekawosci jakiego rodzaju sa twoje problemy psychiczne? W sensie bardziej w kierunek autyzmu czy schizofrenii

>nic nie wiem ale nazwę go specjalnym płatkiem śniegu bo oceniam z góry
autyzm tak wg ale nie tylko

...

...