Mooi. Heb ze vrijdag getipt over die extreemlinkse gek joke kaviaar met dr blog.
Jordan Ross
"tje" is a modifier to diminish the word.
Xavier Stewart
Kankerfintje
Tyler Kelly
Netjes. Typisch hoe links zich de eerste dag na de verkiezingen loopt te verkneukelen over het 'verslaan van het verkeerde populisme' en nu volledig autistisch gaan lopen krijsen over alles minder links dan groenlinks. Groen is 't nieuwe bruin. Ik hoop werkelijk dat 't onze Thierry niet zal af gaan als onze Pim.
Nicholas Robinson
Deze mensen zijn echt helemaal wappie. 'Er is een stille burgeroorlog gaande'. Ja, gaat gezellig worden als je straks zo doorschiet in je ideologische gedachtegoed dat GL veganistische meisjes straks tegenover conservatieve mannen staat en moeten vechten.
Ik denk dat wij allemaal wel weten wie de sterkste van die twee groepen is. Wat een complete waanbeelden hebben deze vrouwen.
Jayden Davis
>thierry krijgt een taart naar hem gegooid >zetels stijgen met 400%
Links heeft nog steeds niet door hoe irritanter ze zijn des te meer stemmen er komen voor rechts.
Nou ja, fijn voor ons.
Jace Nguyen
Behalve dat links bijna alles onbestraft of met slechts een tik op de vingers kan doen, terwijl als iets of iemand slechts rechtsleunend een scheet laat meteen iedereen zn moeder en de media begint te schuimbekken.
Logan Garcia
Zeker. Daarom moeten we waken en de Nederlandse bevolking laten zien wat er gaande is. Ik heb een paar vrienden al onderstaande link laten zien. Waar een op gevoelens onderbouwende "feminist" effe op dr plek wordt gezet over Thierry Baudet.
Spreid het nieuws over onterechte demonisering van FvD.
Luke Price
Ja dit moet echt stoppen. Het is zo tering gepolariseerd geworden in Nederland, een maat van mij sprak laatst met een vrouw die een hoge positie bekleedde in de VVD-fractie. Toen het ging over FvD stond zij meteen op haar achterste poten om te vertellen hoe misogynistisch Baudet wel niet was, en toen verwees zij naar zijn boek Voorwaarderlijke liefde. Toen hierop werd gereageerd met het feit dat dit een fictie roman was en dat het een mening was van een van de karakters in dat boek leek haar hele wereld op zijn kop te worden gezet.
Het gros van de mensen in de Westerse wereld kan totaal niet meer kritisch nadenken en reageert enkel op titels van nieuwsberichten en vormen daarmee hun hele realiteitsbeeld.
Moet ook echt meer aandacht komen voor kritisch nadenken, en al helemaal naar de media toe want de mensen komen met veels te veel weg op de makkelijke beinvloedbare hersentjes van het gros van de bevolking.
Juan Murphy
Zolang wij rustig en rationeel blijven, en niet in hetzelfde fanatisme vervallen als deze extreem-linkse mensen dan is er hoop dat mensen zullen inzien wat het tolerant links nu echt betekent.
Lucas Lee
Meeste van mijn overgebleven van de uni zijn allemaal GL of D66 stemmers. Continu PVV bashen en zichzelf zo verheven voelen boven het gepeupel en zichzelf onderdeel van de elite wanen (terwijl 't gros nog niet eens een baan heeft. Toen ik ze echter vertelde dat ik FvD ging stemmen waren ze nog behoorlijk onbevooroordeeld en zagen het als een positief alternatief voor PVV. Vraag me af hoe ze er nu over denken anderhalve week later met die demonisering vanaf links.
Jordan Anderson
did someone leave PVV for FvD?
Adrian Nelson
>zet tv aan >politiechef aan het woord >50% van Amsterdammers heeft een migrantenachtergrond >meer diversiteit in de politie is nodig >volgende gast is een Amerikaan >fuck Trump en fuck Rusland
Oké dan.
Gabriel Rogers
De mening over FvD is bij de meeste al helemaal omgeslagen. De media had er maar heel kort voor nodig. Het is wel grappig om nu tegen die studentjes te zeggen dat het apart is om te zien dat hun mening over FvD in twee weken helemaal is omgeslagen. Ze hebben het zelf gewoon echt niet door hoe erg ze gehersenspoeld worden.
Nicholas Lewis
Erg herkenbaar, vrouwen hebben overwegend een hekel aan FvD door Baudet en zijn uit de context gehaalde uitlatingen over vrouwen.
Mannen zijn overwegend tegen FvD omdat ze foutieve artikels over FvD hebben gelezen ten aanzien van het klimaatbeleid in kranten als de Correspondent.
De rest stuit zich dan tegen het feit dat de FvD uit de EU wilt wat zij absoluut niet willen door meerdere redenen.
Zijn er nog boeiende programma's op de Nederlandse televisie? Ik kijk al 5 jaar geen televisie meer op Tegenlicht, Buitenhof, en een altijd andere uitzonderingen na.
Daniel Ortiz
No this poll doesn't make any sense. There is no reason for D66 to gain one seat.
Gabriel Lee
>this poll oh i just thought someone in the chamber left PVV
Isaiah Cook
Not yet, the parties are still forming a coalition and this will take some time. Or at least the partycartel will make it look like it took some time. After the coalition is formed and it starts to collaps, which is pretty much unavoidable, ministers might switch parties.
Levi Harris
>youtu.be/nh23GWcmRcs
7:19 "in 2017 moet je dat soort dingen echt niet hardop willen zeggen"
top kek
Joshua Hill
Wait when did this happened? I've been out the loop.
Intolerant doen tegen 'intolerantie'. Ik zal het nooit begrijpen.
Leo Perry
Linkse hypocrisie, al noemen zij het rechtvaardig, aangezien ze in hun ogen slimmer dan de tegenstander zijn.
John Gomez
vaart ruunken ze sheeper azze bonker vuur su Nieuw-Zeeland
Matthew Martin
VVD (supposed to be liberals, bent over to the EU and Erdogan for four years, their leader and our PM Rutte suddenly talked tough on EU and immigration 4 days prior to the election and people bought it), CDA (supposed to be consersvatives, they also talked tough on immigration and EU a few weeks prior to the election, while they voted on opposite policies the last 4 years), D66 (the "intilectual choice" on the left, their leader Pechtold is basically the Dutch Clinton. I don't know what they stand for anymore, because they switched sides so many times on issues, but they are huge Europhiles and pro immigration) and GroenLinks (GreenLeft, their leader Klaver is a combination between Obama and Trudeau (yes, such a horrible creature exists), they want to bankrupt the country to save the climate, let in all immigrants to see if they are terrorists and support the EU). Somehow people think this will form a good coalition.
Levi Allen
Je moeder
Sebastian Murphy
Thanks.
I was really hoping your elections will be final nail in the coffin of EU machinery.
Fucking democracy man.
John Powell
this
James King
This coalition will definitely fall in 2-3 years and any other coalition won't do much better. So we will probably vote in 2-3 years again and hopefully the PVV and FvD will rise. At some point people got to see through the bullshit I hope, but people are still afraid of change and are pretty stupid.
Jack Taylor
Lust naar macht. De revolutie (de verlichting) heeft de oude morele orde van de kerk opengebroken en mensen de vrijheid gegeven om hun lust na te volgen en zondes te begaan. Maar omdat dit voor chaos en anarchie zorgt, moet er een sociale controle worden ingevoerd. De mensen die het meest slaaf zijn van hun zondes en dus het vaak hun lust achtervolgen, zullen dus lusten naar deze macht, de sociale controle over de rest. Dit allemaal onder normen als vrouwen emancipatie, mensenrechten, etc., allen onderdeel van hun oh zo belangrijke dogma van progressie. Dus als ze zeggen het is 2017, dan bedoelen ze: X snapt niet helemaal wie hier de touwtjes in handen heeft. Progressie is hun afgod die de controle heeft over alles, en tijd (het jaar anno nu) is hun goude kalf die ze idoliseren.
Gavin Miller
There was never a grain of hope for us to get out of the EU. Perhaps there will be in the next election, but as it stands, we are shipwrecked.
Joshua Rodriguez
I'm actually curious to see if VVD will indeed form a coalition with Groenlinks like they're talking about. It'll be a huge disaster just because they want to show how morally superior they are. A lot of GL and VVD voters will end up being disappointed.
Jayden Perry
Politicians are parasites man. They would rather watch the world burn if they will be kings of the ashes.
Here in Serbia, 9/10 politicians are pro EU shills. I hope you guys never accept us.
Andrew Reyes
This. And this is exactly what FvD is saying.
Jacob Gonzalez
Death to all the partycartels.
Jeremiah Brown
...
Grayson Green
nice repeating numbers.
Carter Butler
"shit ik heb geen argumenten meer, laat ik maar weer over de lavendel beginnen". wat een snol zeg
Austin Flores
WIERD
HET IS 2017
Charles Lopez
don't forget to buy appelflappen because today is the last day they're in the bonus
iemand zei dit laatst tegen me en ik vind niet dat dit is hoe we in Nederland normaal met elkaar omgaan. Wie het ook is, bied je excuses aan.
Liam Gutierrez
Nee inderdaad, wat denkt diegene
Het is
>Houd je bek
Want schrijftaal
Zachary Collins
Ze moeten je echt het land uit flikkeren
William Ramirez
Ja, lust naar macht is hun motivatie, maar ik denk niet dat ze dit zelf zo bewust voor ogen hebben, ze dragen zichzelf duidelijk voor als moreel superieur in hun handelen en ik denk dat de meesten zichzelf ook zo zien in de spiegel. Hun concept van goed-zijn is gelijkheid & vrijheid voor het wortelloze individu, en is het enige waar ze zich mee kunnen identificeren, dat is hun wereldbeeld en breder wordt het niet. Dat er iets anders is wat het individu overstijgt zoals familie, cultuur, traditie wordt beschimpt als afkomstig uit een donker verleden vol onderdrukking, terwijl ze donders goed weten dat ze nooit tegen die standaarden kunnen opleven. Ze weten dat ze lelijk en gebroken zijn, dus elke herinnering daaraan moet weg.
Progressie is daarom niet ergens heen maar vooral ergens vandaan: de oude orde, alles wat Europa ooit groot heeft gemaakt. Alles moet stuk wat nog riekt naar het verleden: familie, geloof, wetenschap, kunst. Daarom is het ook mogelijk voor dit soort mensen om bijvoorbeeld Islamisering toe te staan en tegelijk feminisme te onderschrijven: beide worden als sloophamers van de vooruitgang gebruikt, ze zijn nooit een doel an sich geweest en dus is er geen contradictie. Het doel is een met de tijd groter wordende afstand tot het oude Europa, elk jaar verder want 'het is al 2017', en elk middel, elk pad wordt aangegrepen.
Wyatt Lee
>an sich
Liam Bell
Helemaal niet gefrustreerd hoor... manmanman
Jason Gutierrez
klinkt als een /comfy/ huis
Camden Williams
kek heeft één van jullie niet nog een cumbottle over? dan heb je iets om terug te gooien
Easton Harris
Ik ben elke keer weer verrast door de gemakkelijke gedachtesprong die deze linkse schrijvers altijd maken van "hij houdt niet van immigratie en multiculturalisme" (een standpunt dat Angela Merkel tegenwoordig aanneemt) naar 'maar Baudet is niet alleen een racist en een volksnationalist en een overtuigd fascist". Daar moet je toch je best voor doen.
Carson Walker
Laten we ons nou niet verlagen tot hun niveau.
Justin Cook
Alsof je groot houden nog werkt bij deze mensen. Wij zijn de haatzaaiende letterlijke hitlers, onze acties maken voor hun geen daadwerklijk verschil.
Eli Russell
Dat is ook meer voor jezelf. Die Ku(y)t heeft al een redelijke historie, maar loopt dus kennelijk nog steeds vrolijk vrij rond. Tsja, dat krijg je als je alle psychische zorg wegbezuinigd en de mensen maar op straat laat rondhuppelen.
Kan me echt niet snel genoeg. Maar we moeten eerst dat gedocht VVD/CDA/D66/GL wel zien neerstorten met hopelijk veel zetelverlies voordat we weer verder mogen.
Ayden Reed
ben ik de enige die Geenstijl echt veel slechter vind sinds ze zich actief met de politiek zijn gaan bemoeien?
> ben ik de enige die Geenstijl echt veel slechter vind sinds ze zich actief met de politiek zijn gaan bemoeien?
Nee hoor, er is sinds ze politiek actief zijn echt geen peil (lol) meer op te trekken.
Bij ieder topic is het maar afwachten welke kant ze opgaan. Dus nee je bent niet de enige.
Soms leggen ze wel dingen dingen bloot waar anderen zich niet aan branden. Zoals bijvoorbeeld waarom mensen de kattennamen van de poezen van Geert Wilders niet mogen weten, omdat dat Geert als 'te menselijk' zou doen beschouwen. En dat past natuurlijk niet in het demoniseringsplan van de msm.
Ben benieuwd wat er gebeurt als het moederconcern van TMG straks in andere handen valt wat er van geenstijl overblijft. Misschien dat Pauwnieuws.nl er dan een blog bijkrijgt?
Easton Barnes
Ik lees ook artikelen van het AD en NRC. Niet verkeerd om op de hoogte te blijven van wat er in verschillende media gezegd wordt over bepaalde onderwerpen. Het belangrijkste is vooral kritisch blijven, welk nieuws je ook kijkt of leest.
Camden Lopez
Alsof het partijkartel nog niet genoeg in paniek was komen ze met dit onzalige idee.
Niets mis met kritisch zijn of blijven, maar user vroeg of het achteruit was gegaan sinds GS actief in de politiek is geworden, korte antwoord: Yup.
Grayson Morales
>tfw ik begin nu al met de voorbereiding van de gemeenteraadsverkiezingen voor Forum in m'n gemeente en ben al aangewezen als #1 op de lijst met als #2 m'n pa.
Voelt goed man.
Jack Reyes
>of het achteruit was gegaan sinds GS actief in de politiek is geworden, korte antwoord: Yup. Mee eens.
Chase Gutierrez
>Talking foreign languages outside of Sup Forums
Yeah nah you are worse than moroccans that cannot speak a single word of dutch.
Reported.
John Smith
Oh great it's our tolerant Schultzsupporter again.
To the mods, I am sorry. It's a bit of a automatism since most of the Dutch are bilingual. Ofc we should talk in English and I encourage our fellow people in this thread to do this from now on.
Nicholas Ortiz
Verschrikkelijk met al die joodjes op Geenstijl tegenwoordig. Minimaal twee topics per dag over zielige (((tribalisten))), en in elk topic een verwijzing naar een nazi-buzzword.
100% controlled opposition.
Brayden Myers
Neger, bitte.
Geh trainieren für den Rassenkrieg
Evan Thomas
Sure thing Hans. Was afraid you'd lost the true nazi heart.
Christian Wood
Could someone give me a quick rundown of the situation?
Preferably in English.
Parker Murphy
Ja en wat dacht je van alle pornografie en de hatende houding tegenover de rol van de kerk.
Joshua Sanders
>Jesse Klaver >klaver >4kanaal >klaver
is Jesse /onzejongen/?
Elijah Sullivan
Zet je proxy uit Achmed
Liam Walker
Puik bezig, vriend!
Mason Evans
Pic related.
That's nice, is a big or smaller municipality?
Bentley Collins
What would you like to know Sweden? We're in the coalitionforming process, so all talks and no action for a few weeks. Then they will probably decide on the least liked coalition by the people but they will consider it to be the most stable.
If you have specific questions we're happy to answer them to the best of our ability.
Anthony Johnson
Mein negers, how are we doing?
Jeremiah Green
I mainly want to know if there's a reasonable chance for a coalition including anti-EU/-immigration parties, and how much influence they might have.
And whether there's a large risk of a majorly cucked coalition forming.
Evan Smith
These are non-election related polls. It's the first of the 'in between the elections' polls. It just means that if the vote were held right now, this might have been the result. It has no effect on the actual parliament of course.
Aaron Ortiz
No, not really. Only the PVV is an anti-EU party on the right with any major influence. SP (socialist party, also anti-EU) doesn't want to work with VVD and CDA and PvdD and FvD are irrelevant because of their size.
Cameron Ortiz
It's fascinating watching the left turn on the FvD and Baudet in particular now that he's noticed. Everything about the way they escalate to fascist and misogynist is by the playbook. It's just so predictable and bland, and yet vicious and merciless at the same time. They want him gone and tarnished, can't stand the sight of him. It's almost like his presence is radicalizing them, they are just so eager to find a new enemy... Makes me sad vrienden. They want a war.
Luis Fisher
They'll have it, but we won't be those who started it. We have to be ready.
Nolan Mitchell
zou iemand zo vriendelijk kunnen zijn om de template door te sturen, zoek er al een week naar.
Mason Gomez
That's unfortunate. Do you foresee more or less strict immigration policies during the next few years?
Caleb Wright
They do this to every right of centre 'populist'. Or really anyone to the right of their preferred political position, but they focus all their arrows at the one they see as the worst one. Anyone that does not conform to their viewpoint is an enemy, and they try to take down their enemies one by one.
Lincoln Lee
Ik heb 'm vanaf deze gemaakt. Hoop dat je er wat mee kan.
Zachary Young
VVD and CDA probably want more restriction, but D66, GL and CU (the two parties that have a chance at completing the coalition) don't want to set any limitations. >muh tolerance It will depend on which coalition we're going to get and on which terms they agree. It's hard to say at this point.